ריאל מדריד 2013/14:: עידן חדש עם אנצ'לוטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלי מתחן Member

מוראטה תמיד משחק רחוק מהשער, אני צופה בעיה בהתפתחות שלו אצלנו.

2. Civil Anti Madridista

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/67896000/Xxx/_67896876_radamel_falcao_getty.Xxx

למרות היכולת וניצחונות במשחקי קדם העונה, ההתאקלמות החלקה של אנצ'לוטי וההחתמות המרשימות של איסקו, קרבחאל וייראמנדי לא הכל ורוד בברנבאו
    המאמן האיטלקי התייחס במסיבת העיתונאים האחרונה לרצונו של פאביו קונטראו לעזוב
    הסאגה המתמשכת עם גארת' בייל לא נראת בשלבי סיום ואולי בכך למעשה פלורנטינו פרז מפספס כאן את ההזמנות לרכוש את מה שבאמת הקבוצה שלו צריכה?
    בעקבות שיעורי המס בצרפת, מונאקו החליטה לוותר על הרכש הכי נוצץ שלה הקיץ - רדאמל פלקאו והיא מחפשת קבוצה שתקלוט אותו
    כרגע בכל אופן לא נראה שאל טיגרה יעשה את דרכו לברנבאו, האובססיה כלפי הוולשי נראית חזק יותר

3. אלי מתחן Member

קשה לי להאמין שזה נכון. אם כן, אני מתקשה להאמין שריאל היו מוותרים על פלקאו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/13
  4. Rosez Member

זה שהצורך בחלוץ גדול יותר מזה משל בייל זה בטוח, אבל אין שום אינדיקציה למעבר שכזה.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה רכש איסקו.. יש בעל בית חדש!
    מה יהיה עם בנזמה? הרג את המשחק של ריאל היום..
    למה איקר לא פתח?

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/13
  6. Echte Liebe Member

http://24.media.tumblr.com/063ada5053cadf52e2cac4e1f74e26d4/tumblr_mrr4c1JFtX1r14u5io1_1280.Xxx

7. G.B7 ירוק עולה

התמונה מאתמול?...
    זה בושה מה שעושים לו כתם גדול לריאל מדריד,בשום צורה לא דמיינתי שהוא ישב בספסל במיוחד אחרי העונה שעברה והספסול המתמשך של מוריניו
    דייגו לופז שוער טוב מאוד אבל קאסייס עדין לפניו

8. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בושה? מי שיותר טוב זה מי שצריך לשחק וזה לא משנה אם קוראים לך קסיאס, פלה או צ'אק נוריס. איקר מאוד חסר ביטחון אחרי הספסול של מוריניו שלמען האמת היה מוצדק לחלוטין (יכולת מאוד פושרת בתחילת העונה לעומת יכולת נהדרת של דייגו לופז בזמן הפציעה שספג). יחד עם זאת, קשה לי להאמין שהביצים של אנצ'לוטי כ"כ גדולות שהוא יעדיף את דייגו שוב בהרכב למרות הלחץ העצום מהתקשורת הספרדית. כשסאן איקר בכושר הוא כמובן טוב יותר מדייגו לופז אבל אי אפשר לדעת מתי הוא יחזור לכושר שמאפיין אותו.

9. Civil Anti Madridista

http://cde.depor.e3.pe/ima/0/0/0/5/4/54132.Xxx

צריך להפריד בין הדברים. ההחלטה של מוריניו להוריד את קסיאס לספסל בזמנו הייתה לחלוטין לא מקצועית, והייתה מפגן כוח פתטי לקהל
    צחוק הגורל היה שלאחר מכן קסיאס נפצע ונעדר לתקופה ממושכת שבעקבותיה הוזעק דייגו לופז למדריד, כשעל הדרך מוריניו שורף גם את אנטוניו אדן
    מכאן הבמה הייתה של לופז. הוא לקח את ההזדמנות ב2 ידיים והרוויח את מקומו בהרכב של הבלאנקוס.
    זה היה בינגו של מוריניו, היכולת שלו בין הקורות השתיקה את הבלאגן הלא מקצועי עם קסיאס שנרקב על הספסל
    ועכשיו, גם כשמוריניו איננו אי אפשר להתעלם מדייגו לופז ולגרש אותו רק כי הקהל רוצה את איקר בשער. לופז כרגע לא נופל ממנו, עד הפשלה שתחזיר את קסיאס למקומו הטבעי
    ובשורה התחתונה, אם רוצים למצוא אשמים אז זו ההנהלה שלא עצרה את מוריניו בזמן ושלחה אותו הביתה

10. G.B7 ירוק עולה

אני רוצה להתעכב על המשפט "לופז לא נופל ממנו"
    אם לופז מצוין ואיקר לא טוב אני מבין את הספסול.
    אבל אם לופז מצויון וגם איקר מצוין אז צריכים לתת את הכבוד הגדול והראוי שמגיע לקאסיס

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/13
  11. Civil Anti Madridista

שוב, דייגו לופז הרוויח ביושר את מקומו בהרכב הראשון. היו הרבי צרופי מקרים שפעלו לרעתו של קסיאס וכרגע זאת ההחלטה של אנצ'לוטי ועליו לקבל אותה
    בניגוד למוריניו, תהיה בטוח שהפעם לא מעורבים בהחלטה שום עניינים לא מקצועיים, ומשחקי כוח לזרוק אותו החוצה בבושת פנים
    קסיאס יחזור להיות השוער הראשון של ריאל מדריד בבוא הזמן, וכמו לכל שחקן כדורגל יש בקריירה רגעי עליות ומורדות

12. G.B7 ירוק עולה

הבנתי אותך... צודק אני רק מקווה שאיקר יחזור להרכב הראשון.

13. Raulito Madridista

http://img849.imageshack.us/img849/5484/zcoc.Xxx

"האשלייה היא איסקו"

אנצ'לוטי:"הוא עשה הכל במשחק הזה וכבש שער נפלא".
    מרסלו:" אין פלא שכבש שער גדול. הוא שחקן נפלא שעוד ישתפר".
    אמיליו בוטארגיניו:"הוא היה המנצח(תרתי משמע). רק הופעת בכורה וכבר שיחק היטב".

לכולם ברור אחרי אתמול מי מקבל את מירב תשומת הלב במדריד. זהו איסקו, שבהופעת הבכורה שלו בישל את השער הראשון וגם הבקיע. איסקו השחקן ה-63 במספר שמבקיע בהופעת הבכורה שלו בליגה הספרדית והוא מצטרף לאגדות כדורגל אחרות בריאל מדריד שעשו זאת - די-סט]אנו, אמאנסיו, בוטארגיניו והוגו סאנצ'ז. גם בקהאם(בדיוק עם חולצה מס' 23 על הגב ונגד אותה היריבה), פיגו(מול ולנסיה - עונת 00-01) וכריסטיאנו רונאלדו(מול דפור - עונת 09-10) כבשו במשחקי הבכורה שלהם בריאל מדריד.

כל הכותרות בספרד התייחסו לאיסקו, ומגיע לו. אפילו יותר מהספסול של איקר. במארקה הלכו על "פנומנו איסקו". ב-AS כתבו - "האשלייה היא איסקו", ובברנבאו אוהבים את מס' 23 החדש. ב'לה-ראזון' כתבו - "איסקו הציג ביצועים מעולים והיה השחקן הכי טוב על המגרש. אוהדי ריאל מדריד כבר נהנים ממנו ויהנו גם בזמן הקרוב".

* לאחר שהבין שייפתח על הספסל, איקר קסיאס התלוצץ עם מאמן השוערים חואן קרלוס ואמר לו - "לפחות אני אשחק בגביע הברנבאו", עם רמז כלשהו כנראה על מה שקרה עם מוריניו שסיפסל אותו בגביע הברנבאו מול גלטסראיי. ויקטור ואלדז כאמור יצא להגנתו של קסיאס ואמר - "אני לא מבין איך הוא מחליף, הוא הטוב ביותר". בתקשורת יש הרבה כתבות על סוגיית השוער שנפתחה מחדש, ודובר על כך שאנצ'לוטי לא איש של זיגזג והוא בוחר בשוער אחד לעונה ארוכה. אביאטי למשל שיחק בליגה בעונת 08-09 בזמן שדידה שיחק בגביע ובאירופה. אבל לא סביר שנראה משהו כזה בריאל מדריד.

מרסלו שגם היה מצויין ובישל את שער הניצחון אמר - "אנחנו נעלה את הקצב לאט-לאט. צריך לזכור שאנחנו מתאמנים רק שלושה שבועות בסגל מלא. שמחתי לחזור לשחק בצורה רציפה". אנצ'לוטי, כמו שבטח שמעתם - סוג של 'תירץ' גם בגלל העייפות ממשחקי הנבחרות באמצע השבוע.

קארים בנזמה אומנם כבש את שער השיוויון אבל הציג משחק נוראי. הצרפתי שספג כנראה בוז מהברנבאו לא אהב את העניין ולפי ה-AS סימן לאוהדים עם האוזן אחרי שהוחלף. תשפטו בעצמכם. ועד כאן הפאפרצי להיום.

14. Lupo Member

אמנם משחק ראשון בלבד אבל כבר אפשר לסמן כמה בעיות.

1)- מודריץ'-אוזיל-איסקו זה לא יותר מדי על מגרש אחד?

2)- ח'דירה בתור קשר אחורי בודד לא יחזיק זמן רב, ואני בספק גם לגבי הילד מסוסיאדד.

3)- לא רוצה חלילה לחרוץ אחרי משחק אחד אבל(!), קברחאל עשה אתמול במכנסיים. גרוע בהגנה, פחדן בהתקפה, אשכרה רעדו לו הוובוס. לא ראיתי אותו בלברקוזן, אני ממש מקווה שהוא שווה הרבה יותר ממה שהראה.

4)- אם היו מגיעים חייזרים הם לבטח היו חושבים ש"הבלאנקוס" זה על שם השערות הלבנות שצומחות לאוהדים בברנבאו בגלל הגולם הצרפתי.

מברוק לאיסקו על הבישול והגול, מבחינתי מס' 1 על המגרש אתמול היה בכלל אוזיל שעשה רושם מצויין לפי דעתי.

15. Raulito Madridista

ברור שיש כאלה שנסחפים, וברור שלא כל העונה יהיו הצגות בבית, ויש גם נצחונות 2-1 'מגעילים' כאלה, אבל אני לא חושב שהביקורות מוגזמות.

לא פוסל את אנצ'לוטי או את הסגל או אומר שנגמרה העונה. מה שכן, ברור שאני לא אתפלא אם שוב נעוף בחצי הגמר בגלל שאין לנו חלוץ רציני. זה לא דבר חדש. בנזמה פשוט חלש, ואולי חלק לא יאהבו את המשפט הבא כי 'התפקיד של חלוץ להבקיע' - אבל גם אם הוא יבקיע בעונה הזו יותר שערים מאשתקד אבל ימשיך לחרב את כל ההתקפות אז יהיו לי ביקורות נגדו. חלוץ צריך להביא ערך מוסף. גם מוריינטס שהיה פחוץ נוצץ מראול, ואן-ניסטלרוי ורונאלדו לא היו דוחק ממטר. לדבר עכשיו כשנותרו עוד שבועיים לסגירת חלון ההעברות זה פחות רציני - אבל המועדון לא עשה מספיק מתחילת הקיץ כדי להחתים '9' אמיתי. צריך לקוות שמוראטה באמת לא רק חלוץ טוב לליגה אלא בדרך להיות תותח על, ואת זה אי-אפשר לשפוט על סמך המשחקים של ספרד הצעירה, כנ"ל לגבי חסה(לא אותו שנתון). כי במידה ולא - אם כריסטיאנו שוב יהיה חלש בחצי הגמר אז הסיכויים יהיו נמוכים.

לא מסתכל על ברצלונה אלא דווקא על היריבה בטיס. נכון שיש לנו מאמן חדש וגם איסקו וקרבחאל הצטרפו להרכב הראשון - אבל גם בבטיס היו שינויים והרבה יותר. סדריק שכידרר יפה הגיע רק הקיץ. חואנפראן. וכן-הלאה. ואת הדיבורים על 'ההצגה של בארסה ושער החובה המהיר עשו את שלהם' - הייתי מקבל אם זה היה הפועל ת"א, הקבוצה השנייה שאני אוהד. משחקנים ברמה הזו נדרש קצת יותר קור-רוח ומנטאליות חזקה, גם אם הם צעירים. הגלאקטיקוס של דל-בוסקה, בעיקר בעונה האחרונה - כל משחק ליגה שני היינו מתחילים בפיגור.

אגב, לא מסכים לגבי קדם העונה(טענו שקדם העונה שלנו לא היה כל-כך טוב). ברור שהוא לא משקף משהו ומסתבר שצ'לסי בחצי הילוך זה משחק פחות קשה מבטיס בהילוך ראשון, גם אם זה בברנבאו - אבל קדם העונה באמת היה טוב. הכדורגל היה סבבה ביחס לשלב הזה של העונה וגם היריבות שניצחנו - פ.ס.ז, ליון, צ'לסי שרצתה להוכיח ועוד.

בנוגע למערך - אני לא אוהב את הציוות של אוזיל בצד. די-מאריה יותר טוב ממנו בכנף. לא בושה לספסל אותו. לא מבין ממה התלהבת. מסכים לגבי הצפיפות באמצע, בטח אם רונאלדו עוזב את הכנף. השיטה לא משהו.

ולסיום - איסקו, אחלה טיימינג לשער נגיחה ראשון. נותן בראש מה שנקרא...

מצב נושא:
הנושא נעול.