ריאל מדריד 2013/14:: עידן חדש עם אנצ'לוטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך.
    ריאל לא צריכה אותו,נקודה.
    לא שווה את הכסף,ולא מתאים לשיטה כל עוד רונאלדו נמצא והמשחק של ריאל מתבסס עליו. אחרת למה הביאו את איסקו.

2. Civil Anti Madridista

http://up389.siz.co.il/up1/uv4dyzztnmoh.Xxx

פלורנטינו פרס שובר את הראש בימים האחרונים איך לפתור את סאגת גארת' בייל המתישה.
    אחרי 2 הצעות אסטרונומיות שנדחו על הסף מצד התרנגלוים, אולי הפעם נמצאה הנוסחה שתנחית את הוולשי בסנטיאנו ברנבאו
    העסקה ההיסטורית עשויה לכלול בתוכה את לוקה מודריץ' שהגיע רק בעונה שעברה לברנבאו תמורת 30 מיליון יורו, והוא הקלף שיכול לסגור את העסקה.
    אם ריאל תסרב לכלול את מודריץ' בעסקה, היא תאלץ לעלות את ההצעה שלה לסכומים שינועו בקירוב ל120 מיליון יורו

3. yonmu Member

ההתעקשות על בייל מגוחכת כשהחלוץ הפותח שלכם הוא בנזמה.

4. Rosez Member

ככה זה כשיש לך קשרים טובים עם זידאן.

5. G.B7 ירוק עולה

לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד בזה?

6. JohnTerry26 Member

הוא חושב שכשבנזמה הוא החלוץ הפותח שלכם כדי להשקיע בעמדה הזאת ולא בשחקן אגף. זאת אומרת הוא לא מחזיק בבנזמה וחושב שיש לכם מספיק אופציות במקום בייל.

7. yonmu Member

הפער בין בייל למי שישחק אם הוא לא יגיע (איסקו), קטן בהרבה מהפער בין בנזמה למי שיגיע במקומו (סוארז לדוג').
    טיפשי להשקיע משאבים של זמן וכסף בשביל שדרוג קטן כשאפשר להשקיע חצי מהמאמצים האלה בשביל שדרוג גדול הרבה יותר.

8. hai80 Member

!

לא מבין את ההתעקשות הפאתטית הזאת על בייל, זה מזמן הפך מניסיון רכישה של שחקן רכש לניסיון להשיג את השחקן בכל מחיר. לריאל יש את די מאריה שהוא שחקן טוב ואת קאקא ואיסקו הם לא חייבים את בייל, לעומת זאת יש להם את בנזמה הבינוני ומוראטה המוכשר. הם חייבים חלוץ טופ קלאס הרבה יותר מאשר צריכים קיצוני. ואם הם חשבו להעביר את רונאלדו לעמדת החלוץ הרי שזה לא הרעיון הכי טוב בעולם כי רונאלדו הרבה יותר טוב ויעיל באגף

9. Civil Anti Madridista

אפשר לומר שאם בייל מגיע בסופו של דבר זה סוגר מעשית את הדלת בפני די-מריה? לא סתם הרי דחפו אותו לעסקה בהתחלה.
    לאנצ'לוטי מערך קישור התקפי עמוס למדיי, אין לי מושג איך הוא הולך לחלק את הדקות אם הוא לא משחרר אף אחד מהסגל

10. Raulito Madridista

אפשר לומר שאם בייל מגיע אז המועדון הזה חוזר שוב לאבד את השפיות, ואומר את זה אחד שהייתה לו זיקה כמו ילד ל'גלאקטיקוס' וחיכה גם לגלאקטיקו של הקיץ - אבל בתקווה שהוא יהיה לבאנדובסקי. אני מתגעגע לימים שלקבוצה הזו היו חלוצים נורמליים - ראול, רונאלדו של השלושער באולד-טרטפורד, RVN הקטלני מעונת קאפלו וגם היגואין עד המשחק ההוא נגד ליון. זה פשוט ישאיר תחושה שקיץ שלם עבר והושקע הרבה כסף והקבוצה לא שיפרה שום אלמנט. אני גם לא אופטימי כל-כך לגבי השיטה של אנצ'לוטי שפוגעת בכריסטיאנו. הוא שיחק כל חייו את היהלום המוזר הזה אבל לא היה לו שחקן כמו כריסטיאנו רונאלדו שמביא את עצמו לידי ביטוי בעיקר בצד שמאל. קבוצה צריכה להפיק את המירב מהשחקן הכי טוב שלה וה-4-2-3-1 של מוריניו היה מערך טוב.

ומילה אחרונה לגבי בייל - הסיכויים שהוא יהיה כישלון הרבה יותר גבוהים. אבל אם כבר, לא איזה מיליארד דולר, אלא לצרף שחקן, כנראה די-מאריה. אולי אפילו מודריץ' או קונטראו, למרות שיהיה מתסכל לאבד אותם. מודריץ' הציג חצי עונה טוב וקונטראו היה שחקן ההגנה הכי טוב שלנו בעונה שעברה.

11. JohnTerry26 Member

את היהלום הוא שיחק באיטליה, לדוגמא עם קאקא מאחורי שבה ואינזאגי. בצ'לסי הוא שיחק 4-3-3 (ניסה את היהלום בהתחלה וזה לא היה להיט), ובפסז' הוא שיחק 4-2-3-1. מהכמה דקות שראיתי באחד ממשחקי ההכנה שלכם הוא משחק 4-2-1-2-1. לא ברור מה הוא מנסה להשיג מזה, ראיתי את איסקו משחק את הקשר לפני שתי הקשרים האחוריים, אבל לא נראה לי שזה צריך להיות התפקוד שלו, ובטח לא של אוזיל אם בייל יגיע.

12. Raulito Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/08/03/en/football/real_madrid/1375514188_extras_noticia_foton_7_0.Xxx

עיסקת בייל כרגיל במרכז העניינים, והעובדה שהשחקן לא נסע עם טוטנהאם למשחק ההכנה האחרון נגד מונאקו - מחזקת עוד יותר את השמועות על כך שמעברו ייסגר בימים הקרובים. הסכום יהיה מטורף גם ככה אבל בתקשורת הספרדית מפרסמים משהו שימתיק את הגלולה - מס' התשלומים. ריאל תשלם 20 מליון יורו כבר הקיץ והשאר בתשלומים שווים. ב-AS מדברים על 120 מליון יורו ובמארקה מדברים על 100 מליון יורו. כנראה שלא יכללו שחקנים בעיסקה. מקור ספרדי נוסף, הקנדה-סר, פירסם אתמול שטוטנהאם מסכימה למכור את בייל ב-96 מליון יורו אך רק בקיץ הבא. הדברים אמורים להיסגר רשמית כשפרז ולוי ייפגשו בארה"ב. בינתיים ז'וזה מוריניו התראיין ואמר - "רציתי לרכוש את בייל כבר בקיץ שעבר, אבל זה היה בלתי-אפשרי. אשמח אם הוא יגיע לריאל כי הוא שחקן פנטסטי, אבל יהיה עליו לחץ עצום בגלל המספרים המטורפים.

13. Civil Anti Madridista

יש אמת בשמועות שלאחר השלמת עסקת בייל, יתפנו להביא גם את לואיס סוארז?

14. Raulito Madridista

http://www.realmadrid.co.il/se1314/chelsea2.Xxx

האחד והיחיד. מוריניו עקץ אותו לפני כמה ימים וכריסטיאנו החליף לפנות בוקר את 'האין תגובה' - לדיבורים על המגרש. הפורטוגלי כבש צמד נפלא - הראשון בבעיטה חופשית לחיבורים של פטר צ'ך, והשני בנגיחה במחצית השנייה אחרי הרמה של איסקו - והוביל את ריאל מדריד לניצחון 3:1 מרשים על צ'לסי בגביע גינס. עשרה ימים לפתיחת העונה - ויש לריאל מדריד סיבות לאופטימיות. גם בגלל מרסלו שפתח בהרכב, שיחק 73 דק' וכבש את השער הראשון עם הפאלש אחרי שכישף את טרי. רמירז איזן אחרי טעות של ראמוס וארבלואה. התקציר

----------------------

איזה תותח כריסטיאנו הזה, יאללה. מוריניו קישקש בחוסר כבוד כלפי האיש לו הוא חייב את האליפות שזכה אצלנו - ורונאלדו ענה בדרך הטובה ביותר מבחינתו - פארטידזו. בצד שמאל הוא מביא את עצמו הרבה יותר טוב לידי ביטוי. הבעיטה החופשית שלו הייתה מהיותר יפות שלו בקריירה, בטח במדי ריאל מדריד. גם השער השני הוא גאונות עם הכניסה בראבק לרחבה. אשלי קול, כמו אברה - פשוט ויתר - הוא ידע שאין לו סיכוי. בשנה שעברה אמנם פירקנו את מילאן 5:1 ופתחנו את העונה חרא - אבל זו לא אותה הרמה, ויש הרבה סיבות לאופטימיות. חבל שזה רק משחק ידידות. אני סקרן לאמוד את ריאל של אנצ'לוטי נגד יריבות חזקות כמו צ'לסי שהיא לא באיירן או ברצלונה, אבל ממש ברמה השנייה.

- כמו שכתבתי באתר - מרסלו הוא הרכש הטוב ביותר שלנו לקיץ הזה. בעונה שעברה הוא לא הצליח לחזור לעצמו. זו תנופה אדירה לריאל מדריד.
    - בנזמה - גולם, לא מסוגל להבקיע שני משחקים ברצף או אפילו להציג יכולת סבירה. שיבקיע עוד מליון גולים במשחקי הידידות - זה ממש לא משנה.
    - יכולת טובה של איקר בין הקורות, אני מחכה לראות עוד כמה כאלה ומשחק בליגה שהוא יביא נקודות כמו פעם. ראמוס מנגד עדיין בחופשה.
    - לדעתי קרבחאל צריך לתפוס את המקום בהרכב כבר מהתחלה. ארבלואה לא מנייה בטוחה גם בהגנה, וצריך לשפשף את הילד. כמובן שאם ישחק איתו קשר על הקו זה יעזור.
    - לא סגור לגבי איסקו ואוזיל. לא יכול להגיד יותר מזה כרגע.

15. Raulito Madridista

http://www.realmadrid.co.il/se1314/inter2.Xxx

איטלקי משובח. ריאל מדריד הביסה 3:0 בקלילות את אינטר במשחק ההכנה האחרון לפני פתיחת העונה נגד בטיס בעוד 8 ימים. קאקא שפתח בהרכב במפתיע(?) כבש את הראשון בנגיחה, כריסטיאנו הכפיל בבעיטה חזקה אחרי בישול של קאסמירו והשער השלישי הגיע בעזרתם של קאריזו וריקי אלבארז שהבקיע שער עצמי. אינטר צריכה להגיד תודה לאלילת המזל ולשופט על כך שהיא לא יצאה עם עוד כמה חתיכות בראש.
    מי שלא ראה את המשחק - הסיקור כבר באתר שלנו.

בגדול - קאקא ואנצ'לוטי הריחו 'דרבי' והגיבו בהתאם. הברזילאי שיחק לא רע בכלל והיה קליל בעיקר במחצית הראשונה. הכדורגל היה טוב ומהיר אבל צריך לקחת בחשבון את היריבה - עצוב מה שנהיה מאינטר, פעם אימפרייה שזוללת אליפויות, אפילו לקחו טרבל על הפרצוף של בארסה. היום פשוט אין שם כלום, קבוצה פח כמו איזה אוססונה או משהו מהליגה הספרדית. לכן, צריך לקחת הכל בפרופורציות ולא להתלהב.

בסופו של דבר, אני חייב לציין שעל הנייר הפרה-טמפורדה שלנו היה נראה רציני, ובפועל המשחקים היו קלים. אין לי ספק שאם אנצ'לוטי היה בוחר בהרכב נורמלי נגד ליון - היינו מנצחים ולא מגרדים איזה 2:2 בפוקס. שיחקנו בהילוך שני וזה הספיק לנצח את צ'לסי, אינטר, פ.ס.ז וכן-הלאה. הרגע הגדול של הקיץ יהיה במשחק נגד ראול. יש לי פרפרים בבטן רק מלחשוב על זה.

כמה נק' לסיום:

- המשקוף של חסה השאיר טעם של עוד, אני רוצה לראות אותו משחק יותר.
    - מוראטה עדיין לא חד בפעולה האחרונה אבל אין לי ספק שהדקות יביאו תוצאות - בניגוד לבנזמה.
    - כריסטיאנו - עשה את שלו, עלה על הלוח ובמחצית השנייה הלך לנוח.
    - קאסמירו נהדר, אבל מי באמת חושב שאנצ'לוטי ירכיב אותו במשחק נגד בטיס? אני יותר מסקפטי.

מצב נושא:
הנושא נעול.