ריאל מדריד 2013/14:: עידן חדש עם אנצ'לוטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

אם די מריה וקונטראו עוזבים איתו - ריאל מורידה פה שתי ציפורים באבן אחת. גם מדללת את הסגל השמן מדי, וגם הופכת אותו לאיכותי יותר.
    המחיר כמובן מטורף, אבל כבר התרגלנו.

2. אלי מתחן Member

אם הוא מגיע במקום די-מאריה אז אין ספק שיש מקום בסגל. אני מעדיף את סוארז.

3. Raulito Madridista

העיסקה המסתמנת לפי הדיווחים בספרד ובאנגליה היא 60 מליון יורו+די-מאריה וקונטראו עבור בייל. אני נגד העיסקה, ולא כי אני לא רוכש לבייל כבוד או שאני לא מחכה לגלאקטיקו האמיתי של הקיץ. הוא שחקן יוצא מן הכלל ואולי יהיה הכי טוב בעולם חוץ ממסי וכריסטיאנו - אבל זו ממש התפוצצות, ממש הגזמה, ומה יהיו ההשלכות? בייל הוכיח את עצמו הרבה פחות מכריסטיאנו עד 2008 למשל. 60 מליון זה מחיר יפה לשעצמו, בנפרד, או די-מאריה וקונטראו ועוד קצת כסף, אבל ברור שזה לא יעזור. לריאל יש סגל עמוס אבל לא בקשרי כנף או מגנים אלא בקשרים מרכזיים, הגנתיים והתקפיים כאחד. חבל שאי-אפשר לדחוף לעיסקה את קאקא. וכן, יהיה מתסכל לוותר על קונטראו דווקא אחרי עונה טובה מאוד שלו. ודי-מאריה - כמה שהוא טיפש, יש בו משהו.

ועם כל האהבה למוראטה - אני רוצה לראות חלוץ. לבאנדבוסקי! טוב, הוא לא יגיע. אבל אני לא סומך על בנזמה, ממש לא. חיזוק החוד הרבה יותר חיוני. הפחד שלי הוא שנגיד בסיום הקיץ שרק את עמדת המגן הימני פתרנו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/13
  4. Rosez Member

אז האוהדים רוצים לראות אותו כי הלבן של טוטנהאם מתאים לו והוא הציל להם משחקים לבדו.
    הוא לא הוכיח את עצמו מספיק בשביל להצדיק מחירים כאלה. מזכיר קצת את הרכישות של די-מאריה ואוזיל, פשוט לא סוג השחקנים שמתאימים לקבוצה כמו ריאל, לפחות עד שיוכיח יותר. לא כל שחקן טוב (מאוד) מתאים למערכת הזאת. צריך אופי מסוים והוא (עוד לא) שווה את הסכומים שמוזכרים בתקשורת.

5. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

Rosez - תוכל בבקשה למנות את השחקנים שיתאימו לעמדת הקיצוני בריאל מדריד יותר מגארת? בייל? ובכלל, איזה מן ?אופי? דרוש כדי להצליח במערכת הזו?

6. אלי מתחן Member

הבעיה שלי עם בייל זה שהוא מאוד דומה לרונאלדו, ואני לא בטוח שיש מקום ליותר מאחד כזה בקבוצה.

7. Rosez Member

כל-עוד הוא לא הוכיח את עצמו ביותר מעונה וחצי בטוטנהאם, הוא לא שווה את הסכומים שמדווחים בתקשורת. לא יותר מדי-מריה.

יש מן ההיתממות בחוסר-ההבנה (כביכול) שלא כל שחקן שהוא כוכב בקבוצות שמשתייכות לדרג ב' ישחזרו הצלחה דומה גם באלו מהדרג הראשון. רבים השחקנים שהגיעו לריאל מדריד במצב דומה, הם באו מחממות קטנות יותר בהן טיפחו אותם לשחקנים שהביאו את עצמם לידי ביטוי תחת מערך שנבנה (בד"כ) סביבם, כזה הוא גם בייל. בריאל מדריד השחקנים כבר לא מקבלים את אותו היחס שרגילים אליו, הם לא הבורג הכי חשוב בהרכב והם לא משחקים תחת אותו לחץ מערכתי לתארים. סוג השחקנים הללו נוטים לחוסר יציבות במשך העונה ונעלמים ברגעים המכריעים של העונה.

כמובן שכל רכישה היא הימור, אבל זה הימור גדול שיכול לחכות.

8. Blaugrana Blood Member

דווקא ביחס למחיר ששילמתם על אוזיל, זאת הרכישה הכי טובה שלכם מאז רוברטו קרלוס נראה לי...בטח אחרי הנפילה עם קאקה. למרות הליקוי בסיומת, אני אישית לא חושב שיש בעולם שחקן שמשחק את "מספר 10" טוב ממנו בשנים האחרונות.

9. riquelme1 Member

הבעיה של אוזיל רחוקה להיות רק 'בעית הסיומת', החוסר דומיננטיות שלו והרכות שלו לא מנצלים 70 אחוז מהכשרון שלו, ביחס למחיר אולי הוא מציאה, ביחס ליכולת ממש לא.

לגבי בייל, ריאל צריכה להגיד תודה לטוטנאהם על הדחייה של המחיר של בייל, עם כל הכבוד לוולשי, הוא לא שווה את הסכום הזה, וגם לא מתקרב לזה. גם אני לא מבין מה ריאל כל כך נואשת להביא אותו, זה לא שהוא כזה נחוץ לה.

10. G.B7 ירוק עולה

מסכים איתך.
    בייל שחקן מצוין אבל הוא לא שווה את הסכומים האלה
    הוא יכול לתרום הרבה לריאל אבל במחיר הרבה יותר ריאלי.
    בכלל אני חושב שאין שחקן אחד בעולם ששווה את הסכומים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  11. Blaugrana Blood Member

אם שחקן עושה את ההבדל בקבוצה, והצפי שאיתו הקבוצה תגיע רחוק יותר באלופות לדוגמה. פלוס זינוק במכירת המרצ'נדייז וההכנסות הנלוות. אז הוא שווה את הסכום בהתאם.
    כריסטיאנו רונאלדו למשל הוא שחקן כזה ושווה כל יורו ששולם עליו. האם גארת' בייל עונה להגדרה? לדעתי ממש לא.

מצד שני הוא שווה יותר מקבאני ופי 3 אם לא יותר מנגרדו, ככה שבשוק הפרוע של היום לא מפתיע שמדובר במספרים אסטרונומיים

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  12. hai80 Member

ריאל לא מבינה שבייל יכול להיות תוספת כוח משמעותי אבל לא רק שהוא לא שווה את הסכומים האדירים האלה, אלא שריאל זקוקה הרבה יותר לחלוץ מאשר לקיצוני גם אם מדובר בשחקן מצויין כמו בייל. הסכומים שמציעים עליו מוגזמים בטירוף והם כ"כ עסוקים בסאגה הזאת שהם מזניחים את עניין החלוץ מה שיכול מאוד לפגוע בהם במאני טיים גם אם בסופו של דבר בייל ינחת במדריד [מה שאני מאמין שיקרה בסופו של דבר].

13. אלי מתחן Member

לכאורה. עדיין קשה לי לראות שקיים מועדון שפוי שיסרב להצעות שריאל הציעה.

14. JohnTerry26 Member

מישהו יכול להגיד לי שהוא בטוח שאיסקו-אוזיל-רונאלדו<בייל-אוזיל-רונאלדו?
    רונאלדו ובייל על מגרש אחד, כשבאמצע אוזיל שלא בדיוק מחזיק את המשחק של ריאל על עצמו, זה נראה לי כמו מעט פוטנציאל למשחק התקפי קבוצתי באמת. משחק סוליסטי זה משהו שלעיתים מאוד אפיין את ריאל של העונות האחרונות, ולדעתי פגע בה בשלבים המכריעים באלופות, אז עוד עם בייל?

לא אומר שזה יהיה פגיעה בקבוצה לעומת העונות הקודמות, זה יכול להיות קטלני לפעמים, אבל אני לא חושב שזה תוספת ששווה יותר מ40-50 מיליון.

15. מזגן Member

מועדון שפוי. אדם לא פשוי... מצד שני הוא איש עסקים שמחזיק בטוטנהאם ואני שכיר שכותב בפורום...

מצב נושא:
הנושא נעול.