ריאל מדריד 2012/13:: סוף עידן מוריניו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/12.

1. Zizou10 Member

ממש בתום מועד העברות - מייקל אסיין הושאל לעונה אחת מצ'לסי. הנה ההודעה הרשמית של המועדון.

לאס דיארה עושה את הדרך החוצה לאנז'י מחצ'לקה הרוסית, המועדון פרסם הודעה רשמית.

במארקה ציינו שסכום העברה של לאס עומד על כ5 מיליון יורו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  2. Raulito Madridista

האמת שחוץ מחצי העונה הראשונה שלו בלבן אז הגיע כמושיע - לאס לא נתן כמעט כלום לריאל מדריד. בדיחה כמו גאגו שיחקה על חשבונו במשחקים המכריעים(2009-10) וכן הלאה. על הזריזות והפיזיות שלו אין עוררין אבל הוא משחק ממש לא חכם וכנראה שגם מחוץ למגרש אין לו יותר מידי שכל. הוא ומוריניו לא שידרו על אותו גל. באף קבוצה אחרת לאס לא שיחק יותר טוב אז כנראה שהוא לא פספוס.

לגבי אסיין - לימים הקשר האחורי הטוב בעולם, אחד בעל בעיטות תותח(ברצלונה, ארסנל), רכש אדיר של מוריניו בצ'לסי בזמנו. היום - לא קשה להמר נגדו. עבר פציעה מאוד קשה ולא לחינם צ'לסי ויתרה עליו כשאין לה גרזן אחר. לא הייתי מתלהב יותר מידי. לטעמי נראה לא פעם את מודריץ' במקום אחד מהשניים האחוריים - אלונסו וחדיירה, שאגב משחק לא רע בכלל לטעמי. אני חותר לכיוון הבא - 50% יכולת של אסיין זה פחות טוב מחדיירה שלפחות לי יש הרושם שהוא כל הזמן משתפר בהתקפה.

האירוע המרכזי מבחינתי בחלון ההעברות הזה הוא הישארותו של קאקא. אסור שהוא יהיה עציץ על הספסל ומוריניו חייב לשלב אותו לאט-לאט כמחליף. הרי המשכורת היא אותה משכורת 'כבדה' אז לפחות לנצל את מה שהוא יכול לתת - אחד משחקני הספסל הטובים ביותר באירופה והיחיד שיכול לאפשר לנו לשלוט בקצב המשחק גם מול יריבות ברמה גבוהה. אם קאקא יהיה שחקן מן המניין אז הסגל קיבל 'חיזוק' רציני והוא נחשב לעמוק מאוד - קאייחון, מודריץ', קאקא ובנזמה על הספסל זה מרשים. עם הבית המפלצתי שקיבלנו בצ'מפיונס בהחלט צריך ספסל עמוק.

3. Zizou10 Member

אין ספק, לפחות עד ינואר הרווחנו אותו. אני כותב הרווחנו כי הוא בהחלט צריך לתת תפוקה, בל נשכח שבליגה פתחנו רע מאד וכידוע הוגרלנו לבית קשה מאד בליגת האלופות, עוד מעט האינטנסביות תעלה למשחקים כל 3-4 ימים ונצטרך את כולם כשירים ובפורמה, על מנת לנסות ולנצח בכל משחק.

4. פול סקולס Member

לפי דעתכם מודריץ' בא כשחקן ספסל?
    אמנם אני לא צופה בריאל מדריד שבוע אחר שבוע, אבל נראה לי פסיכי ש-סמי קדירה משחק בהרכב והוא לא.

5. Zizou10 Member

הוא יקבל נתח רציני מאד של דקות משחק, הן בהרכב והן מחוצה לו.

סמי קדירה שחקן בגרף שיפור פשוט מדהים מדהים, מי שעוקב אחרי השחקן הזה בטח שם לב, עם ריבוי המשחקים הקרובים ובנוסף הצטרפות גביע המלך לשני המפעלים הנוספים, שניהם יראו הרכב אני מעריך באופן די שווה, אולי אפילו בצוותא על מנת לתת פה ושם מנוחה לאלונסו שהוא לגמרי באנקר בהרכב של מוריניו.

6. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201209/pro_photo1346515625.Xxx

"מוריניו הוא כמו אבא שלי. הוא קרא לי והנה אני כאן"

מיקאל אסיין, הרכש הדרמטי והמפתיע של חלון ההעברות, הוצג כשחקן ריאל מדריד וקיבל את החולצה מס' 15.

אמיליו בוטארגיניו פתח:"אנחנו מאוד שמחים שאסיין כאן איתנו. העוצמה והתחרותיות שלו יפאשרו לנו להילחם על זכייה בכל התארים. אנחנו בטוחים שהשילוב בין הצדדים יהיה יותר ממוצלח".
    על מצבו הפיזי - "אין ספק שעברתי פציעות לא קלות בזמן האחרון אבל אני כשיר ומוכן לשחק כבר עכשיו. אם לא הייתי מוכן פיזית - ריאל מדריד לא הייתה מחתימה אותי"
    על העתיד - "הגעתי בהשאלה לעונה אחת מצ'לסי. אני רוצה לתרום כמה שיותר ושתהיה עונה טובה. אחר-כך נראה מה יהיה"
    על עמדתו במגרש - "אני מוכן לשחק בכל תפקיד שהמאמן יגיד לי. יש לקבוצה שחקנים טובים בכל עמדה".
    אסיין זוכר מצויין את השער מול ברצלונה - "זה היה גול גדול, אבל הוא שייך לעבר. אשמח לכבוש עוד שערים"
    לסיום התייחס ליחסים המיוחדים שלו עם מוריניו - "הוא האמין בי ודרש מההנהלה לרכוש אותי מליון. טיבעי שיהיה בינינו קשר טוב. הוא כמו אבא שלי. הוא רצה אותי בקבוצה ולכן אני כאן למרות שהכל קרה מהר".

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו הוא לא קוסם, אבל אם יש אדם אשר יכול להחיות את הקריירה ברמה כזו או אחרת עבור אסיין זה ללא ספק יהיה הוא. אני לא מאמין שנראה מקרה דומה לזה של קרבאליו, כי להבדיל מאסיין הוא אף פעם לא הסתמך על יכולות פיזיות אדירות. עם זאת, אסיין הוא גם שחקן מאוד מנוסה וחכם. גם כיום עבור קבוצה כמו ריאל מדריד הייתי מעדיף אותו בתור גיבוי במקום דיארה מבלי לחשוב פעמיים. כמו הצרפתי, גם אסיין יוכל לשחק בעמדות הקישור האחורי והמגן הימני אם וכאשר יהיה צורך בכך. כך או כך, בהחלט יהיה מעניין לצפות בו חוזר לשלב כוחות עם המאמן שהפך אותו בזמנו לקשר הטוב בעולם בתפקידו.

8. מסוטיזם Member

ישחק במקום חאדירה במקרה וצריך הרכב יותר התקפי, יחליף את אלונסו במקרה וההוא צריך מנוחה, יעשה רוטציות עם אוזיל פה ושם..

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

10. אלי מתחן Member

מפקפק ברצינות ההודעה הזאת.
    הרבה פעמים כבר אמרו כל מני שטויות על רונאלדו בקבוצה ודברים כאלה, ובדרך כלל התברר בתור ספין מוגזם.
    אני בטוח שאם עכשיו הוא לא מרוצה ידאגו שהוא יהיה מרוצה עד המשחק הבא.

11. Muurad Member

שחקן שמחכה עד סוף חלון ההעברות כדי להגיד שהוא לא מרוצה ורוצה לעזוב, רוצה בעצם דבר אחד

http://0.tqn.com/d/beginnersinvest/1/0/0/L/saving-money-tips-stacks-of-dollars-cash.Xxx

והאמת, מגיע לו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/12
  12. 亚历山大帕托 Member

לא נראה לי שאלה הם השטרות שהוא מצפה להם.

קשים הם החיים בצילו של מסי.

13. aloneli Member

לפי מה שהבנתי השחקנים במדריד לא מתים עליו אז אולי יש פה בעיה חברתית.

14. Bensh Member

קשה לי להאשים אותם, אם עוד ביונייטד הוא היה אגו מניאק רציני מפחיד לחשוב איזה פרימדונה הוא כיום

15. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה מפתיע שהמקור של השמועות הללו הוא אותו מקור שפרסם שמוריניו אמר כביכול "זה או קסיאס או אני", ובסוף שניהם פה. בקיצור, מדובר בשטויות שאף אחד לא צריך להאמין להם. רונאלדו תמיד היה אהוב בחדר ההלבשה, וגם אם באמת עבר חתול שחור בינו ובין מרסלו כמו שכתוב בתקשורת, זה לא מה שיוציא אותו מהקבוצה. הדבר היחיד שאני מוכן להאמין לו זה העניין הכספי, אבל שוב, זה לא מה שיוציא אותו מריאל מדריד. כבר היו עליו הצעות אסטרונומיות מרוסיה וממנצ'סטר סיטי, ובנוסף לכך הוא אמר שהוא רוצה לפרוש בריאל.

עכשיו שמתי לב לזה שכשרונאלדו התראיין אחרי המשחק הוא אמר שהוא לא חגג את השערים שלו כי הוא היה עצוב מכל מיני עניינים מקצועיים ושאנשים בריאל יודעים על מה הוא מדבר. אם נאמין לו, כנראה שהוא מדבר על עניינים כספיים. בכל מקרה, לדעתי סתם עשו הר מעכבר, התקשורת כרגיל ממציאה דברים ולדעתי בהמשך כבר יגידו שעשו מזה יותר ממה שזה באמת. מה שכן, אני מאוכזב מרונאלדו שיוצא מהצהרות כאלה בתקשורת ומאכיל אותם בזה. עד שלא יבוא משהו מבוסס שיגיע מאחד האנשים בצוות המקצועי של המועדון או משהו קרוב לכך, נראה לי מיותר להתעסק בזה.