ריאל מדריד 2011/12: יש אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/7/11.

1. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2011/07/30/futbol/equipos/real_madrid/1312009629_extras_portada_1.Xxx

שלושער למאה? כריסטיאנו רונאלדו כבש עד היום 97 שערים במדי ריאל מדריד אם לוקחים בחשבון גם את משחקי הידידות(סה"כ 106 הופעות). החלוקה היא כזאת: 67 שערי ליגה, 13 שערים בצ'מפיונס-ליג, 7 שערים בגביע המלך ועשרה שערים במשחקי ידידות שונים. היום הוא יחפש את השלושה הנוספים במשחק נגד לסטר סיטי האנגלית(19:15). בנזמה, רונאלדו ואוזיל ירכיבו את החלק ההתקפי כאשר קונטראו ימשיך לשחק בקישור. נורי שאהין שהחלים מהפציעה צפוי להשתלב במהלך המחצית השנייה. גונזלו היגואין חזר לסגל לאחר הקופה אמריקה אך במארקה כתוב שלא ישחק היום. פלורנטינו פרז טס עם הקבוצה למשחק ויראה את ריאל מדריד מודל 2011/12 בפעם הראשונה הקיץ.

הרכב משוער: קסיאס; ראמוס, פפה, קרבאליו, מרסלו; חדיירה, אלונסו, קונטראו; אוזיל, רונאלדו ובנזמה

2. Engel Del Madrid Member

האתר של ריאל קרס, מישהו יודע מתי המשחק הבא של ריאל?

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה ביום רביעי נגד קבוצה מסין בסביבות 14:00-15:00

4. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/08/06/futbol/equipos/real_madrid/1312631282_extras_portada_2.Xxx

טיילו במזרח. ריאל מדריד המשיכה לחורר רשתות בסין גם במשחק האחרון שלה לפני הסופר-קופה נגד ברצלונה, כאשר תפרה 6:0 את טיאנג'ין. קאקא כבש את השער הראשון בפנדל אחרי הכשלה על אנחל די-מאריה שכבש את השני. אחר-כך ריאל הורידה הילוך והתוצאה נשמרה עד המחצית. גונזלו היגואין וכריסטיאנו רונאלדו כבשו שערים נוספים ואת החותמת הסופית נתן איך לא, קארים בנזמה, השחקן המצטיין של ריאל מדריד במשחקי ההכנה עם 8 שערים, כשכבש צמד. גם הפעם הפגין פאביו קונטראו יכולת גבוהה והוא נמצא בתמונת ההרכב לסופר-קופה נגד ברצלונה ביום ראשון הבא.
    הבעייה של ריאל מדריד היא שסרחיו ראמוס ספג חבטה חזקה וסבל מכאבים בגב במהלך המשחק והוא נמצא בספק גדול לסופר-קופה נכון לעכשיו.

ז'וזה מוריניו אמר לאחר המשחק:"אני רוצה סגל של 20 שחקנים טובים, לא יותר. היו לנו משחקי הכנה טובים אך חוסר מזל בעיקר עם שאהין. השחקנים הבינו שאני אהיה תובעני יותר איתם כי מדובר בעונה השנייה".

----------------------------------------------

קונטראו נראה טוב אבל הייתי מלכתכילה מנגד לרכישה שלו כי אין לו עמדה מוגדרת ואני לא חושב שיש לו יתרון על פני שאר שחקני ההרכב. זה יהיה פשוט לא פייר אם הוא יישחק במקומו של די-מאריה שגם הוא במעט משחקי ההכנה ששיחק היה מצויין ואסור לשכוח את עונת הבכורה הנהדרת שלו. בהחלט יש התלבטות לקראת משחקי הסופר-קופה נגד ברצלונה אבל השאלה אם זה כאב ראש חיובי או לא.

לנוכח היכולת הרעה של גונזלו היגואין והכושר המצויין של בנזמה אין לי בעייה שהצרפתי ייפתח בהרכב. מה שאני אוהב אצלו זו היכולת לעצור את הכדור באלגנטיות ולשמור אותו קרוב מאוד לרגל, בזה(ורק בזה) הוא מזכיר את רונאלדו הגדול. גם את תרגיל הפדלאדה אני אוהב. הבעייה שלי עם בנזמה היא האדישות הרבה שהוא מפגין אבל חייבים להגיד שהוא השתפר.

אם אני צריך לסכם את הקיץ של ריאל מדריד נכון לעכשיו ובהשוואה לעונה שעברה:
    * מחלומות על אגווארו עברנו ל'הסתפקות' באדבאיור וכרגע יש שני חלוצים בלבד בסגל.
    * קונטראו כן מהווה חיזוק והוא יכול להיות סותם חורים מצויין לכמה עמדות ביחד.
    * שאהין יוסיף גיוון רב למרכז השדה העניין הוא שלאס שיעזוב יהיה חסר בתור הגרזן.
    * ואראן הוא בלם טוב יותר מגראיי ויש לנו עומק רחב יותר ברביעיית ההגנה וזה מצויין.

ואראן+שאהין+קונטראו> אדבאיור ולאס

פחות או יותר מדובר באותו סגל שהוא חזק מאוד אבל קשה להגיד שבאמת התחזקנו הקיץ לפחות כמו שציפינו או כמו שהיינו צריכים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/11
  5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

באיטליה פירסמו היום שריאל הציעה למילאן את קאקה תמורת 11מיליון אירו בלבד! מילאן לפי הדיווחים מעוניינת בשלב זה בהשאלה בלבד.

אני עדיין לא קונה.

6. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/08/07/futbol/equipos/real_madrid/1312703106_extras_portada_0.Xxx

מה למדנו? - לא הרבה. במארקה, כנראה מתוך חוסר מעש, לא מפסיקים לשבח את ריאל מדריד אחרי משחקי קדם העונה למרות היריבות הנוחות מאוד. 28 ימים, 27 שערים, 7 נצחונות ושני שחקני רכש שהשתלבו טוב מאוד - פאביו קונטראו וחוסה קאייחון. על האחרון נאמר שקשה לראות אותו משתלב ברוטצייה למרות ההתחלה המבטיחה. המערך ממשיך להיות 4-2-3-1 עם חדיירה לצידו של אלונסו - דובר על כך ששאהין התפספס בגלל הפציעה, כשקונטראו משחק לעיתים במרכז ובאגף בעיקר במשחקים האחרונים למרות הצטרפותו של די-מאריה. השלישייה בתמונה - רונאלדו-אוזיל-בנזמה היא באנקר לקראת הסופר-קלאסיקו. בנזמה מוליך את טבלת הכיבושים עם 8 שערים וכריסטיאנו עם אחד פחות.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=280412

פרדי גוארין יהיה הרכש החדש של ריאל מדריד? הידיעה נראית לי עוד כותרת ולא יותר כרגע, אבל לאור העזיבה של לאס הקולומביאני יכול להיות החתמה טובה לדעתי.

8. Raulito Madridista

המארקה: ריאל מדריד דחתה את ההצעה הראשונה של טוטנהאם עבור לאס. המארקה חושף שכבר בשבוע שעבר החלו הצדדים במו"מ ולמרות שהכיוון חיובי - מעבר לכך שטוטנהאם מעוניינת מאוד בקשר - גם ריאל מדריד רוצה להיפטר ממנו ולאס רוצה לחזור לספרד - עדיין אין התקדמות ממשית. ההצעה של טוטנהאם שככל-הנראה נעה סביב ה-15 מיליון יורו - לא סיפקה את הנהלת ריאל מדריד, שדורשת בין 18 ל-20 מיליון יורו. טוטנהאם אפילו ביררה על אפשרות להשאיל את השחקן בעונה הראשונה ורק אז להחליט אם לרכוש אותו - ואת העניין הזה פסלה ריאל מדריד על הסף. עוד דווח בכתבה כי גם פאריס סן-ז'רמן מעוניינת בקשר והוא אפילו התארח במשחק הקבוצה נגד לוריין במחזור הפתיחה בצרפת.

9. aloneli Member

15 מיליון זה נראה לי מספיק עבורו.כנראה שהתעניינות של פריס שמסוגלת לשלם את הכסף גרמה לסירוב.
    כנראה נראה אותו חוזר לצרפת בעונה הבאה...

10. XabiAlonso Member

למרות ההפסד לחלאות אפשר להיות אופטימיים. הפערים הצטמצמו במידה ניכרת. ההבדל היחיד הוא שבארסה פשוט מנצלת מצבים בצורה מדהימה (ויש להם שחקן אחד מעל כולם. אתם יודעים מיהו..) למרות שדווקא ריאל הייתה הטובה בשתי המפגשים.אפשר להגיד למעשה שהמשחק בברנבאו הכריע את ההתמודדות.
    מרסלו וקדירה שני שחקנים לא לרמות האלו. אפילו חלוץ אין לנו למעט בנזמה. היגואין לא מורגש, ורונאלדו בכלל שחקן אגף. גם קשר אחורי לא יזיק לנו (וסאהין). אגב, קונטראו יופי של שחקן.

עונה ארוכה בפתח ושנראה סוף סוף את האור בקצה המנהרה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/11
  11. Raulito Madridista

http://s5.as.com/recorte/20110822dasdaiftb_1/C280/Ies/Mourinho_tiene_arrepentirse_nada.Xxx

מוריניו כועס על קסיאס? אתר ה-AS מפרסם היום שהמאמן היה מופתע מאוד מכך שהקפטן שלו התקשר לשחקני ברצלונה והתנצל על אירועי הסופר-קלאסיקו האחרון. מוריניו עצבני על הצעד הזה שמשמעותו בעצם שריאל מדריד לוקחת את האשמה עלייה. אלאדיו פארמס, עוזרו הקרוב, אמר שלא לציטוט בנושא - "מוריניו לא צריך להתנצל בפני אף-אחד. זו הייתה הדרך שלו גם בצ'לסי ובאינטר וככה הצליח. מוריניו מוכן לקחת על עצמו את הביקורת לטובת הקבוצה". מוריניו דחה בבוז את הביקורת שמתח עליו חורחה ואלדאנו משום שהוא בטוח שואלדאנו פגוע מכך שהראו לו את הדרך החוצה מריאל מדריד, ולא מבין איך התקשורת מתעלמת מהפרובוקציות של מסי, הפאולים על קונטראו והתקרית בין ויאה ואוזיל. "מוריניו לא יכול להישאר אדיש לכך ואף מאמן לא היה עובר על אירועים כאלה לסדר היום, לא משנה מה תגיב העיתונות", סיכם פארמס.

שער המארקה היום:

http://img202.imageshack.us/img202/4207/g2208.Xxx

ריאל מדריד נחושה להיפטר מקאקא ותסכים למכור אותו גם ב-30 מיליון יורו. אינטר המועמדת המובילה לקלוטו לאחר שתרוויח סכום רב ממכירתו של אטו, כאשר גם ארסנל שמעוניינת למצוא מחליף לססק פברגאס, הוזכרה בהקשרו.

* ולנסיה בודקת אפשרות להחזיר אליה את ראול אלביול שנדחק לקצה הספסל בריאל מדריד עם הגעתו של ואראן.

12. RaulMadr!D Member

לא מאמין שראול אלביול יעזוב אותנו הקיץ, מכל השחקנים שדובר על עזיבתם דווקא אלביול בצדק היה רחוק מכל הדיבורים הללו. הוא לא מספיק טוב להרכב שלנו אבל הוא אחד מהבלמים המחליפים הטובים בעולם, לא עולה לי בראש כרגע עוד קבוצת צמרת עם בלם ברמתו של אלביול על הספסל. בכל מקרה אם הוא דורש לעזוב או משהו כזה אני לא אופתע כי הוא לבטח לא נהנה לשבת בספסל, אבל אם זה רק רצון של ולנסיה כרגע לא הייתי מתייחס לנושא יותר מדי ברצינות.

אני גם מקווה מאוד שכל התקרית הזו של הקלאסיקו תישאר מאחורינו. יש אולי מספר נקודות שצריכות טיפול כמו מרסלו שלבטח יוענש על העבירה המטופשת, או אפילו מוריניו שגם בו ההנהלה צריכה בהחלט לנזוף על מה שעשה לטיטו וילאנובה - אך בכללי אני חושב שבאשמת התקשורת ואנשי שתי הקבוצות, כל הסיפור הזה כבר הגיע רחוק מדי ומישהו צריך להרגיע אותו ולחזור להתעסק בכדורגל וביכולת המקצועית של הקבוצה על המגרש.

לאס בדרך לעזוב לטוטנהאם - צעד הכרחי מבחינת הקריירה שלו. אני מאוד מקווה שלדרנטה, גאגו ופדרו לאון ימצאו קבוצות בשבוע הקרוב כי אין להם שום מקום בקבוצה שלנו לקראת העונה הבאה, ורק נושא קאקה ומשכורת הענק שלו והתקווה הלא ממומשת של כולנו לגביו ממשיך לצוף לו באוויר של מסדרונות הברנבאו כשנכון לכרגע אף אחד עוד לא יודע מה יקרה וגם אין הרבה זמן לגלות, לפי מה שהבנתי הקיץ הבחור מאוד מאוד נחוש בדעתו להישאר בקבוצה ואם זה נכון אז אני מקווה שהוא בכל זאת ישאר בריאל עוד עונה לפחות.

13. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/08/23/futbol/equipos/real_madrid/1314078454_extras_portada_0.Xxx

שאהין יהיה החלק שישלים את הפאזל? בספרד מתייחסים לאפשרות ששאהין יפתח מחר בהרכב כוודאית. מעבר לכך - במארקה מדברים על כך ש'מו' מייעד לשאהין תפקיד חשוב בקבוצה והוא רוצה לראות אותו מוכיח את עצמו כבר מחר. הקשר שהגיע מדורטמונד בתמורה לעשרה מיליון יורו, פותח את העונה באיחור גדול משאר חבריו כאמור לאחר הפציעות מהן סבל - אבל זה הזמן שלו. במארקה מדברים על מספר קשיים שיעמדו בפניו:
    1. קדם עונה גרוע - אם הכל היה הולך כמתוכנן - שאהין היה משתלב בהרכב עוד ממשחק ההכנה הראשון. אבל למעלה מחודש הוא נעדר בגלל פציעה ולכן הופעת הבכורה שלו התעכבה עד למשחק מחר. שאהין עדיין חסר קצת כושר משחק ובאימונים מגלה חלודה.
    2. שינוי התפקיד - ייתכן ומוריניו יראה לנכון לשנות את המערך ל-4-3-3(ואולי דווקא לא אחרי היכולת מול ברצלונה גם במערך המקורי), אך במידה ולא - שאהין יצטרך גם לעזור לצ'אבי אלונסו במשימות ההגנה ולא יקבל את אותו חופש כמו בדורטמונד.
    3. סבלנות - שאהין לא רגיל להיות שחקן ספסל, בטח לא בעונות האחרונות, אבל בהתחשב בנסיבות הוא לא אמור לקבל את חולצת ההרכב באופן מיידי. המשחק מחר הוא רק ניסוי כלים. שאהין יצטרך לתת את הכל באימונים
    4. לחץ ומנטאליות גבוהה - יש הבדל גדול בין בורוסיה דורטמונד לריאל מדריד, שם כל איבוד כדור נתפס כדבר לא תקני. במארקה כתבו ששאהין נאלץ להיפרד מדורטמונד באופן זמני ב-2007 משום שלא עמד בלחץ.

* מוריניו לא סופר את קאקא. למה? ב-AS מדברים על כך שקאקא שיחק רק 314 דקות במשחקי ההכנה - 37.8% וכמובן חוסר הקרדיט במשחקי הסופר-קופה(קאקא לא שותף כלל במשחק הראשון). במילאן פוסלים אפשרות שקאקא ישוב לשם בגלל עלויותיו הגבוהות.

* רויסטון דרנטה מרגיז את ריאל מדריד. השחקן סירב לעבור לבנפיקה ומחכה אולי להצעה מפיינורד ממנה הגיע לספרד - אבל טרם יש התפתחות בנושא. בריאל חוששים שיתקעו עם השחקן לעונה נוספת.

* ולנסיה רוצה להחזיר אליה את ראול אלביול בעיסקה של הרגע האחרון, ומציעה עבורו עשרה מיליון יורו. ריאל מדריד מגחכת בינתיים על ההצעה שכן אלביול נקנה ב-15 מיליון יורו. כרגע המשא-ומתן תקוע.

* האוהדים בעדו - צפוי לקבל תמיכה גדולה מחלק מהקהל במשחק מחר נגד גלטסראיי. האוהדים מעריכים את התשוקה של מוריניו לנצח את ברצלונה והרצון להגן על המועדון ולא להיפך ויראו זאת מחר באמצעות שלטים.

14. kun_kremer Member

דיווחים בספרד: ז'וזה מוריניו שוקל לעזוב את ריאל מדריד

ברחבי ספרד מדווחים היום (שלישי) כי הפורטוגלי שוקל לעזוב את תפקידו כמאמן ריאל מדריד.
    באופן טבעי, בעיתונים הקטאלונים ('ספורט' ו'אל מונדו דפורטיבו') מיהרו לחגוג את הנושא הפיקנטי, בעוד העיתונים ממדריד ('מארקה' ו'אס') העלו מהר מאוד הכחשה מצד המועדון מבירת ספרד ומצד דוברו האישי של מוריניו.

לינק

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/11
  15. אלי מתחן Member

שטות גמורה. בטח הביקורת של ולדאנו זה מה שיגרום למוריניו לעזוב אחרי שלא הצליח להשיג את מה שרצה.