ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. riquelme1 Member

רונאלדו הוא סמל לקמצוענות, לא רק שחקן גדול אלא מקצוען בחסד עליון.

ועל כך אי אפשר שלא להחזיק מימנו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10
  2. xavi6 Member

נו זה מה שאמרתי....

3. Pirlo59 Member

חדירה לפי דעתי ישחק לצד צ'אבי אלונסו בקישור האחורי.

לגבי לאס דיארה,
    יש שמועות מתחילת החודש כבר שהוא יחזור לאנגליה (טוטנהאם, מנצ'סטר יונייטד).
    צריך לזכור שלאס כבר שיחק תחת מוריניו בצ'לסי והוא היה שחקן ספסל ולכן גם הועבר לארסנל ולפורטסמות' לאחר מכן. השערה אפשרית: אולי זה בגלל שהוא לא הסתדר עם מוריניו (כי אם מוריניו היה נותן לו צ'אנסים (צריך לזכור שהוא היה בערך בן 20)- הוא היה נשאר בצ'לסי.

בכל מקרה, אם הוא נשאר הוא יסופסל (אם לא יהיו פציעות חו"ח)

לגבי רונאלדו: אם זה מה שיעשה לו טוב על הנשמה- למה לא לאפשר לו? לסרב לשחקן הכי טוב שנמצא בקבוצה? אני מודה שאני לא רואה במספרים ערך כזה עליון, אבל בכל זאת, עם כל הכבוד לראול המלך...
    [ד"א בתור רוסונרי, לא נראה לי שאם יגיע שחקן טוב וירצה ללבוש את חולצה מס' 3 במילאן- הייתי מתנגד, וכנ"ל לגבי 6 (אבל זה לא חוכמה- כי לא הייתי בתקופה של פראנקו בארזי האגדי)]

4. אלי מתחן Member

לאס זה לא אותו שחקן שלא שיחק בצ'לסי, הוא קשר אחורי מצויין, מהטובים שיש היום.
    מוריניו לא חסיד של גרזנים, אבל אני מאמין ומקווה שהוא ישאיר אותו.

5. xavi6 Member

מוריניו לא חסיד גדול של גרזנים? אולי הוא גם לא חסיד גדול של משחק תוצאה? איך אתה קורא לקישור של מונטארי וקמביאסו, או קמביאסו ומוטה? יצירתי מעורר דמיון?
    גם אסיין את מקללה לא ממש מצית את הדמיון...

6. אלי מתחן Member

מונטארי מהר מאוד יצא מהתמונה, קמביאסו ומוטה הם לא בדיוק גרזנים קלאסיים.
    וגם אסיין נותן הרבה עזרה להתקפה.
    ומה זה משחק תוצאה? עוד פעם חוזרים לזה. אני זוכר את ברצלונה האגדית עם רונאלדיניו מתבנקרת בסאן סירו מול מילאן, זה משהו פסול? או שזה נהיה פסול רק כשעושים את זה מולכם?

7. yakov_y YNWA

במידה ומייקון יגיע לריאל מדריד.
    איזה מגן שמאלי וחלוץ מחליף יגיעו לריאל מדריד ?

8. xavi6 Member

זה פסול גם כשברסה עושה את זה. להגיד שהיתבנקרנו, או להשוות את זה למשחק של אינטר ובכלל קבוצותיו של מוריניו זאת סוביקטביות לשמה.

הקישור שמוריניו דוגל בו הוא גרזנאי. כמו שילוב של טורה וקייטה. כמו שילוב של בוסקטס וקייטה. כמו שילוב של אדמילסון ומוטה. גרזנאי.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  9. Carlo Zampa Member

אם קמביאסו הוא לא גרזן קלאסי אז אין יותר כאלה בעולם.
    מוריניו יבנה את הקישור עם 2 אחוריים(שאחד מהם אחורי מובהק והנוסף יספק טכניקה ויוציא התקפות) ואחד מאוד קדמי(קאקה)

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מאחל לסמי ולקבוצה שלו המון הצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. Pipe Member

מוריניו אוהב שחקני מרכז קישור גבוהים/אתלטים. לכן אובי פתח אצלו בצ'לסי, לכן לאס שיחק בעיקר כמגן ימני (ולכן בסופו של דבר עזב, כי הוא רצה לשחק באמצע) ולכן חדירה נרכש.

12. אלי מתחן Member

נו באמת, לתת דוגמא של איזה משחק שאינטר ב10 שחקנים במשחק חוץ שהם לא חייבים לנצח זאת באמת אחלה דוגמא.
    רק הראיתי לך כשלברצלונה אין ברירה אז גם היא עושה את זה, והיא תעשה את זה מתי שתצטרך.

13. xavi6 Member

מתי הראת לי? אם אתה אומר שהיה שם בונקר-אתה סוביקטיבי לחלוטין. פירלו וסתאם התרוצצו אחרי רונלדיניו ואיניסטה כמו ילדות עם חצאיות.

אינטר עשתה בונקר גם בשלב הבתים. אינטר עושה בונקר למי שיש עליה יתרון. זאת הדרך שלה. מוריניו משחק בונקר עם כל קבוצותיו, והוא ישחק בדרך הזאת גם בריאל. תהנה.

14. אלי מתחן Member

אתה לא מוכן להודות, סבבה, אני זוכר טוב את המשחק ואת הפורום אחרי זה.
    ברצלונה קבוצה טובה יותר מאינטר? אינטר התבנקרה במשחק הראשון שנה שעברה? יפה כבר סתירה בטענה שלך.

השימוש שלך במילה בונקר מתאים למישהו שאוהד ברצלונה בשנתיים האחרונות לא למישהו שמבין כדורגל כמוך. אם אנשים צריכים להצטער שהם מנסים לנצח את ברצלונה בלוח התוצאות ולא בחלק של ההחזקת כדור בסוף המשחק אז אני מציע שנפסיק לראות כדורגל וניתן לכם את הגביע כבר מההתחלה.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו כמות של שחקני קישור יש לריאל אלוהים... קחדירה, ל.דיארה, מ.דיארה, אלונסו, גאגו, VDV, קאקה, רונאלדו, פדרו לאון, די מאריה, קנאלס, גראנרו... כמה מתוך אלה באמת יישארו בריאל לדעת ה'מומחים' פה?
    ועוד משהו, לא הגיע הזמן להביא עוד כמה שחקנים? לצאת לעונה עם היגואין הנהדר ובנזמה שמלא בסימני שאלה לא בדיוק נראה לי רעיון טוב, גם לא עם הגנה שמורכבת מראמוס-אלביול-פפה-מרסלו בהרכב כשלגיבוי יש רק את גאראי וארבלואה. ים חורים יש לכם בסגל.