ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. REAL MADRID Member

מדובר כמובן ב-28 מיליון יורו + בונוסים שונים.

2. xavi6 Member

כוסעמק עם אינטר האלה. דל נידו הוציא מאיתנו 35 מליון על אלבס, המוראטי הזה התלהב כ"כ מהגביע המסריח שהוא שכח שצריך לסחוט כסף על שחקנים טובים!?

טוב נו, שיבוא, ואמוס פדרו!

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/10
  3. אלי מתחן Member

צריך להיות גאון כדי להוציא את מייקון בסכום הזה, כנראה הבחור ממש לא רצה להישאר (או שהיה לו תמונות של מוראטי בוגד באישתו).

4. StevieG Member

אני חושב ש28 מיליון יורו על מאייקון זה סכום הגיוני. בסה"כ אנחנו מדברים פה על מגן ימני בן 29 כמעט(עוד 3 ימים יום הולדת), וכמה שהוא יהיה טוב, יש לו עוד 3 שנים בטופ. חוץ מזה, זה שבארסה קנתה בהרבה יותר מדי כסף את דני אלבס, לא אומר שזה סכום ריאלי על מגן ימני. בכל זאת, מגן ימני.

דרך אגב, מה יקרה לסרחיו ראמוס? הוא יהפוך לבלם? לדעתי זה יהיה בזבוז גדול, כי אני נורא אוהב איך שהוא משחק בתור מגן ימני.

5. Carlo Zampa Member

28 מיליון יורו על המגן הכי איכותי בעולם זה מעט לא משנה איך תסובבו את זה.
    מאייקון נמצא בשיא יכולתו ומגנים מסוגלים להישאר בטופ גם באמצע שנות ה-30 לחייהם. היחיד שלא היה שותף לביזיון של ברזיל במחצית השנייה נגד הולנד.
    מקווה שיעזוב את הסריה א' ויחליש את אינטר משמעותית(אם זה לא מספיק שמוריניו עזב).

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סוגייה מעניינת שעולה היום בתיקשורת היא הסיבה ל "כן" של קדירה לריאל מדריד. קדירה נפגש עם מוריניו לפני שלוש שבועות, בסוף הפגישה לפי הסוכן של קדירה הוא פשוט לא יכול היה להגיד לא.
    מוריניו הבטיח לו שהוא בונה עליו בהרכב הפותח לצד צ'אבי אלונסו והבטיח לקדם אותו מקצועית.
    בסוף טוענים מספר כלי תיקשורת בגרמניה לא היה זה השם של ריאל מדריד, או היופי של העיר או המעבר לליגה שרבים טוענים שהיא הטובה בעולם ששיכנעו את סמי קדירה, אלא אחד בשם מוריניו.

אם זה נכון, הרי שדיארה לאס או וואטאוור יהיו בוודאות שחקני ספסל בריאל בעונה הקרובה.

7. xavi6 Member

לדעתי, זאת טעות. דיארה שחקן מעולה בקישור האחורי, מאוד טכני. אני רואה בו את הערך המוסף, וזה הטכניות שנוטפת ממנו. אף פעם לא ראיתי משהו מיוחד מסמי חדירה, בטח לבטח לא בחלק ההתקפי (עם זאת, לא ראיתי הרבה. העונה נראה מה הוא שווה, שתי משחקים מול ברסה ומונדיאל זה לא המדד מדויק). הוא אותו קש"א שמסי פרפר. מצד שני, גם לאס כל פעם שהגיע מול הקישור שלנו עשה במכנסיים. המבחן האמיתי יהיה לא רק מול ברסה, אלא בליגה בכלל. כנראה שזה מה שמוריניו רוצה, קש"א לא טכני, שיהיה עסוק בלעצור נטו התקפות-לא גם לעצור וגם לבנות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  8. אלי מתחן Member

חדירה הרבה במונדיאל שהוא מאוד טכני דווקא, ההגנה היא אצלו דווקא הצד הפחות טוב, למרות שגם אותה הוא עשה בסדר. בעונה של כזאת כמות של משחקים יש מקום ל3 שחקנים בכירים על 2 עמדות, במיוחד שמדובר בעמדה שמחסירים בה משחקים. שלא נגיד לקלאסיקו עם גאגו ודיארה מאחורה או משהו כזה.
    דווקא לאס ליד צ'אבי אלונסו בסופר קלאסיקו השנה בברצלונה היה מעולה, האדום בסוף לא אומר שום דבר.
    ממהמדו אני ממש לא מחזיק, לדעתי הוא שחקן שלא לרמות האלה.

9. Raulito Madridista

http://img137.imageshack.us/img137/8463/1280381789extrasalbumes.Xxx

ריאל מדריד כבר נחתה בקליפורניה. לאחר 14 שעות של טיסה ישירה מבירת ספרד ובדיקות שיגרתיות, הקבוצה נסעה באוטובוס למלון המפואר בוורלי הילס. הקבוצה תערוך אימוני בוקר בשעה 10:00 ואימון נוסף בערב בשעה 17:30. האימון הראשון יהיה פתוח לתקשורת בעוד אימון הערב ייערך בדלתיים סגורות. ריאל תערוך בארה"ב שני משחקי ידידות - נגד קלאב אמריקה בתאריך ה-4 באוגוסט ונגד לוס אנג'לס גאלקסי של דיוויד בקהאם ארבעה ימים לאחר-מכן.

השחקנים שהגיעו יחד עם הקבוצה באופן ישיר: דודק, אדאן; פפה, מרסלו, גאראי, דרנטה, דיארה, לאס, גראנרו, גאגו, פדרו לאון, רונאלדו, בנזמה. ישנם גם שחקני חיזוק מקבוצת הקאנטרה - נאצ'ו פרננדז, מרקוס טבאר, אלכס פרננדז, חואנפראן ואלברו מוראטה.

השחקנים הדרום אמריקאיים צפויים להגיע ישירות ללוס אנג'לס בעוד יומיים, וב-2 באוגוסט הקבוצה צפויה להיות בסגל מלא(מינוס השחקנים שעוד עתידיים להגיע), כאשר כל שחקני נבחרת ספרד, אלופת העולם, יגיעו למחנה האימונים וגם רפאל ואן דר-וארט ששיחק בגמר המונדיאל. סרחיו קאנאלס שמשחק בנבחרת הצעירה של ספרד עשוי להגיע אף הוא באותו תאריך. בתוכנית יהיו ארבעה משחקים נוספים לפני תחילת הליגה: ב-13 באוגוסט הקבוצה תיסע למשחק הוקרה מוח באיירן מינכן לכבודו של פרנץ בקנבאואר, נשיא הכבוד של המועדון הגרמני. סנטאדרד ליאז' תגיע לספרד למשחק הכנה ארבעה ימים אחר-כך, וריאל תסיים את ההכנות שלה עם עוד שני משחקים - הרקולס ואלקינטה בגביע הברנבאו.

* עניין נוסף - זוז'ה מוריניו התראיין ל-AS בנוגע לסיכויים של ריקארדו קרבאליו להגיע לריאל מדריד:"תמיד אמרתי שקרבאליו הוא אחד הבלמים הטובים ביותר, אני מאוד מעריך אותו ורוצה שהוא יגיע לקבוצה". נראה שמוריניו מעוניין בבלם הוותיק בעוד ההנהלה מעדיפה לרכוש את טיאגו סילבה, בלמה הצעיר של מילאן.

10. Raulito Madridista

"אני בטוח שראול ישמח אם ארש ממנו את חולצה מספר 7"

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/29/futbol/equipos/real_madrid/1280433786_0.Xxx

כריסטיאנו רונאלדו הוא הראשון להתראיין ממחנה האימונים בלוס-אנג'לס ויש לו מה להגיד.

על האימונים תחת מוריניו ועל זוז'ה כמאמן - "האימונים מאוד אינטנסיבים ומעניין, אני רואה אנשים עייפים אך זה טיבעי. כולנו נהנים לעבוד תחת מוריניו, אנחנו סקרנים לגבי שיטות האימון שלו. אנחנו בטוחים שהוא יצעיד אותנו לעבר עונה מצויינת עם תארים. אני תמיד מדבר איתו לפני ואחרי האימונים ואני לומד מכל רגע איתו. מדובר במאמן מנוסה שהצליח בכל מקום בו עבד והוא רעב לתארים. ישנם הרבה מאמנים גדולים שלא הצליחו לזכות פעמיים בליגת האלופות. מוריניו ישחק התקפי בריאל מדריד וישתיק את כולם".

על עזיבתם של ראול וגוטי:"יהיה מוזר לא לראות אותם בריאל מדריד בעונה הנוכחית, אך אסור לשכוח שהם לא פרשו ממשחק. ראול לקח החלטה לעזוב ואם הוא יהיה מאושר אנחנו נשמח בשבילו. ראול היה קפטן נפלא, שחקן מצויין ואדם גדול ואנחנו מאחלים לו בהצלחה בשאלקה, נתעדכן לגביו".

רונאלדו לא יהסס לבקש את חולצה מספר 7 ולפי דבריו ראול יפרגן לו במהלך הזה - "ראול ישמח אם אקבל את חולצה מספר 7 אחריו, כי הוא יודע שאני רוכש לו הרבה כבוד ויש לנו הרבה במשותף - אנחנו תמיד רוצים לנצח ולא נכנעים. זה יהיה לי לכבוד לקבל ממנו את החולצה".

את המונדיאל הנוכחי רונאלדו לא יזכור לטובה ולדבריו חבריו מריאל מדריד נהגו להציק לו - "קסיאס וראמוס התקשרו אליי הרבה, גם אחרי משחק שמינית הגמר וגם אחרי הגמר, אבל אני מפרגן להם ומצפה לראות אותם שוב. עכשיו נחזור להיות יחד ואנחנו מגיעים עם מוטיבציית שיא כדי להצליח בריאל מדריד. יהיה אתגר גדול לגבור על ברצלונה ואנחנו רוצים להקדים אותם גם בליגה וגם בליגת האלופות".

11. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20100730dasdaiftb_13/C280/Ies/Khedira_apunta_destino_Madrid.Xxx

ברוך הבא סמי. הפעם זה סופי: שטוטגארט הודיעה באתר הרישמי שלה על עזיבתו של סמי קאדירה, הקשר האחורי המצויין שגילה יכולת טובה במונדיאל האחרון, והגרמני בן ה-23 יצטרף לריאל מדריד. סכום ההעברה הרישמי טרם פורסם אך נראה שמדובר בסביבות ה-15 מיליון יורו. קאדירה ינחת בספרד בשעות הקרובות, יעבור את הבדיקות הרפואיות ויחתום לחמש שנים.

אני אישית חושב שקאדירה הציג מונדיאל טוב ולא מצויין אך אני ממש לא פוסל אותו מראש .השאלה שמטרידה אותי היא מה קורה עם לאס. לדעתי הצרפתי עדיין קשר אחורי טוב יותר מקאדירה(צריך לזכור שהוא מאוד צעיר ואולי זה עדיין לא התוצר המוגמר) - לאס שחקן חזק מאוד פיזית, לא מפסיק להתרוצץ על המגרש והוא יכול בתנועה אחת להשתחרר מלחץ של שניים-שלושה שחקנים. אני מאוד מקווה שקאדירה לא בא על חשבונו, אך השאלה היא האם קישור שכולל גם את לאס, גם את קאדירה וגם את צ'אבי אלונסו - הוא לא אפור מידי? צריך לקחת בחשבון שייתכן ולא תיהיה הכרעה ברורה בעניין ומוריניו עוד לא החליט מי יתפוס את משבצת הקשר האחורי. מה שבטוח הוא שלאס צריך לשנס מותניים, לחזור ליכולת מתחילת העונה שעברה ולא לעשות שטויות. אני מאמין שמוריניו יודע מה הוא עושה. אני מאמין במוריניו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10
  12. אלי מתחן Member

לא כולם ישחקו בהרכב, כל אחד מהם שחקן שונה לגמריי מהשני.
    נראה שמוריניו מתכנן לשים את קאקא בתפקיד של סניידר מלפניהם.

13. yakov_y YNWA

רכישה מעולה של ריאל מדריד.
    סמי חדירה יתרום לריאל מדריד המון, השאלה מה קורה עם לאס דיארה ?

14. shlomydavid מנהלים

אסור לתת לשחצן הזה את המספר של המלך..

15. xavi6 Member

תמיד רכשתי כבוד לרונלדו מבחינה מקצועית. היא שכיר חרב אומנם, אבל שכיר חרב שנלחם. היחיד שנלחם במנצ'סטר באותו גמר ברומא, היחיד שהאמין וכל הזמן ניסה עד הדקכ ה-90. מהבחינה הזאת אני חושב שהכי מגיע לו, מכל השכירי חרב. עם זאת, אני עדיין מאמין בסמליות ורומנטיקה בכדורגל, והשחקן שראוי ללבוש את מס' 7 הוא אך ורק שחקן נוער שיעלה לבוגרים וירשים כמו ראול. רק אז.