ריאל מדריד 11\2010: מחזיקת הגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מחר או מחרתיים עיסקת קדירה תחתם רישמית. בגרמניה מדברים בוודאות על 10 מיליון יורו פלוס אחוזים עתידים והשאלה של גרנרו.

ובפעם השניה אני אבקש שמשהו יכתוב כמה מילים על גרנרו, כי אני לא ממש סומך על הגרמנים בפורומים של שטוטגארט.

גראסייס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. REAL MADRID Member

אני לא בדיוק הכי אובייקטיבי בכל הנוגע לגראנרו. התאהבתי בשחקן הזה עוד בטרם עלה לבוגרים. גראנרו שחקן שבנוי הרבה מאוד על ביטחון, כשהוא מרגיש שהוא מסוגל לתרום ולהוביל אפשר לראות ממנו הרבה מאוד. מצד שני, זה לא יהיה נכון לתת לו להוביל ולסחוב על עצמו לבד.

שחקן אגף, לא מהיר בצורה בלתי רגילה ומרבה להיכנס למרכז השדה. החכמה שלו מתבטאת לטעמי בעיקר בהכנסת כדורים לתוך הרחבה. אפשר לצפות ממנו להכניס את הכדור לפחות ארבעה פעמים במשחק. הוא מתיימר לבעוט טוב גם מרחוק, יש לו הבלחות מידי פעם אבל הבעיה שלו קצת חלשה לדעתי, זה ניתן לשיפור בכל מקרה.

בחטאפה הוא היה מרים הקרנות ובועט החופשיות ועשה זאת טוב מאוד, בריאל מדריד ראינו ממנו פחות בקטע הזה למרות שהוא כן רשום עם כמות נאה של בישולים מקרנות בעונה שעברה.

בכל אופן, כמו שכבר אמרתי לך, אני מקווה מאוד לראות אותו נשאר. אני לא חושב שיש הרבה אוהדי ריאל שאוהבים את השחקן הזה יותר מידי ואני בהחלט אתאכזב אם הוא יעזוב כחלק מעסקת חדירה. למה אתם לא יכולים להסתפק בדרנתה או דיארה?...

בעע... אני לא בנוי נפשית להיפרד גם מגראנרו, לא מסוגל לזה.  

3. riquelme1 Member

''אל-פירטה'', או בעיברית הפיראט, קשר ימני שיכול לשחק גם באמצע, הוא לא שחקן אגף קלאסי אלא יותר קשר בצד שנוטה להכנס לאמצע. גדל בריאל מדריד, לפני שנתיים הושאל לחטאפה ונתן עונה מצויינת והיה אחד האחראים הבולטים לעונה הטובה של חטאפה(רבע גמר ליגה אירופית הודחה במשחק הבלתי נשכח נגד באיירן), העונה פלגריני החזיר אותו אבל הוא לא סיפק את הסחורה, הוא לא היה גרוע אבל גם לא הרשים יתר על המידה, היה שחקן ספסל אבל גם פתח בהרכב לא מעט.

מתאים לקבוצה כמו שטוטגארט כמו כפפה ליד, הרווחתם.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני אבל הבנתי שהוא בכלל קשר שהכי מתאים לו לשחק במרכז שזה העמדה הכי עמוסה בשטוטגארט גם בלי קדירה.

בכל אופן עם מוריניו והרכישות של שחקנים צעירים ומלהיבים כמו סמי שלי הרווחתם את הסימפטיה שלי ואני מקווה לעקוב מדי פעם.
    הרבה ממכם זוכרים את הוויכוח שהיה לי פה עם חלק מאוהדי הקבוצה, ומה שאני טענתי בזמנו מוריניו מיישם. כאחד שמאד אוהב ללמוד מטעויות ולהודות בהם אני שמח לראות שזה קורה גם בריאל, בסוף ההגיון יגיע לכולם (כל עוד לא יגיע איזה שייח עם כמה מיליארדים מיותרים).

בהצלחה!

5. אלי מתחן Member

אין שום למידה מטעויות, כשיש לך סגל טוב עם בסיס אתה יכול לקנות שחקנים צעירים ומלהיבים.
    כשיש לך סגל כמו שהיה לריאל לפני שנתיים אתה חייב לקנות שחקנים מוכחים כדי להחזיר את עצמך לרמה של הטופ.

6. REAL MADRID Member

רוזנר, אני רואה את הרכישות הקיץ כהמשך טבעי לעונה שעברה ולא כ"למידה מטעויות" - אני לא חושב שנעשו טעויות רציניות (מלבד בנזמה).

7. xavi6 Member

גם אני לא חושב שנעשו טעויות. ריאל קנתה שחקני הגנה, פשוט הם התבררו כבדיחה. במיוחד אלביול שמאוד הרשים אותי לפחות בולנסיה. ההתקפה שיש לה על הנייר, היא ההתקפה הטובה בעולם, זאת קבוצה לקדנציה מרובת תארים. פרז כל פעם מביא את השחקנים הכי טובים ואת הקבלות, וזה רק מוכיח שלא משנה מאמן, או נשיא, או כמה כוכבים תביא-הכל בסוף תלוי בשחקנים ומה שהם עושים על המגרש. ההנהלה לא אשמה שהשחקנים לא מתפקדים ברגעי האמת.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היה רצון טוב וחשיבה לקוייה. זרקו כספים מטורפים והזניחו את העבודה עם צעירים, ניסו לבנות גלקטיקוס תוך כדי תקווה שבניית נבחרת חלומות תביא את ההצלחה.

אם זה לא טעות, אז אני לא יודע מזה טעות.

לא משנה, ריאל מדריד השתנתה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/7/10
  9. riquelme1 Member

אני מסכים פה, שזה הרבה יותר המשך לעונה הבאה ולסגור חורים, אבל מורניו הוא מאמן שקול שבוחר את שחקניו בדיקדוק רב.

ירדן, אולי פעם תקשיב לי? אמרתי שראול אלביול הוא בדיחה עוד לפני שהגיע, כולם אמרו איזה בלם צעיר ומוכשר, אבל אני ראיתי אותו בולנסיה וידעתי במה מדובר.

10. xavi6 Member

אני לא מסכים איתן רוזנר. הצעירים בהגנה לא היו כאלה טובים, לא משנה כמה נסובב את זה. אף אחד מהם לא באמת היה בלם לרמה הגבוהה, אם כן הוא היה מוכיח את עצמו. איפה פאבון? בסרגוסה. איפה מחייה? לדעתי בליגה השניה. אפילו הלגרה לא מצא את עצמו בולנסיה. אז הם הביאו מחליפים. כל השחקנים שריאל הביא להגנה, הם מהטופ. מי האמין שסמואל יכשל? מי חשב שוודגייט יפצע כ"כ הרבה? מי חשב שקנבארו אחרי המונדיאל יהיה בדיחה? הרכישות שלהם היו מעולות, גם בהתקפה, פשוט השחקנים לא תפקדו ברגעי האמת. ואל תשכח שהם גם זכו שנתיים ברצף באליפות. הכישלון שלהם הוא באירופה, שם אין לי ספק שזה נטו השחקנים. הם היו שתי רמות מעל הקבוצות שהדיחו אותם בשמינית גמר ועדיין לא תפקדו. אני לא רואה הבדל בין ריאל עכשיו, שלטענתך השתנתה, לבין ריאל שלפני. זה אותה ריאל, מבזבזת בכמויות ולא תומכת בצעירים. אז מה השתנה? רק המאמן. זהו. הרכשים אותם רכשים, המיליונים אותם מליונים. את המהפכה בסגל הם עשו שנה שעברה. אין למוריניו הרבה מה לשנות מבחינת חומר שחקנים, סה"כ לשנות את הסגנון על המגרש ולעשות את השינוי המנטלי. כמו פפ.

עמי, אתה פוגע פעם ב-60 שנה. הוא הציג יכולת לא רעה בולנסיה, אתה פשוט לא תפסת ממנו מההתחלה. לדעתי הוא היה שחקן לגיטימי לעמדת הבלם בצוותא עם פפה, לא האמנתי שהוא יהיה כזה כישלון חרוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/10
  11. riquelme1 Member

עם אני פוגע פעם ב60 שנה, אז אתה פוגע פעם ב45445 שנה. אותו סיפור עם דני אלבס, לפני שהגיע לא החזקת מימנו ואמרת שהוא אפס ופחות טוב מבלטי(לא אשכח לך את זה לעולם), בסוף אמרת שהוא המגן הכי טוב בעולם. אמרתי גם שגראנרו הגיע לריאל בעונה שעברה שזה לא המקום בשבילו וצדקתי, תלמד להקשיב לפעמיים.

12. xavi6 Member

אף פעם לא אמרתי שבלאטי יותר טוב ממנו, אמרתי שאני אישית מעדיף את בלאטי. אני עדיין מעדיף את בלאטי, בגלל האופי. דני אלבס בסביליה היה מגן נכה הגנתית, חור מהלך, לכן היו לי את הפחדים שלי. עכשיו בעונה האחרונה הוא נכה התקפית, ושיפר פלאים מאז שהגיע לברסה את ההגנה שלו. עדיין אינטר חזרה למשחק בגלל החור שלו במשחק הראשון, והוא לא נקי מטעויות בהגנה. בהתקפה הרמה אחת פעם ב-60 יוצאת לו טוב. מזל שזה יוצא לו ברגעים החשובים...

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/10
  13. אלי מתחן Member

לא מזניחים צעירים בעונה אחת, כמו שלא בונים סגל עליהם בשנה אחת.
    ריאל היו חייבים את הרכישות כדי לבנות קבוצה שתוכל להתחרות בברצלונה. הקבוצה שפורקה בשביל הגלאקטיקוס שיחקה 6 משחקים נגד קבוצות שוות או יותר טובות ממנה והפסידה בכולם בצורה משפילה.
    ריאל של שנה שעברה אולי לא הייתה הצלחה מטורפת, אבל לפחות היא יכולה להרשות לעצמה לשלב צעירים עכשיו כשיש לה שלד של שחקנים מוכחים וטובים.
    גם ברצלונה לא הייתה יכולה לשלב את מסי אם רונאלדיניו, אטו ודקו לא היו נותנים לו גב.

14. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/27/futbol/equipos/real_madrid/1280214773_0.Xxx

באיטליה מדווחים: ריאל מדריד ואינטר הגיעו להסכמה על העברת מאייקון. הרצון של השחקן לעזוב לריאל מדריד הביא לפירות ואינטר הסכימה להתגמש על המחיר - מאייקון עשוי להגיע לריאל מדריד בתמורה ל-28 מיליון יורו + בונוסים שונים בהתאם להישגים שאליהם יגיע מאייקון עם הקבוצה. בכל-מקרה, ריאל עדיין לא ממש קרובה לצירופו של השחקן, משום שיהיה לא פשוט להגיע להסכם עם השחקן עצמו. מאייקון דורש חוזה לארבע שנים פר שישה מיליון יורו לעונה, 'משכורת גלאקטית' כפי שכינו זאת בספרד. נדמה שפרז ינסה לסכם עם מאייקון על משכורת של חמישה מיליון יורו. ב-48 השעות הקרובות צפויות התפתחויות מרעישות לכאן או לכאן.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע עד כמה נכונים הדיווחים האיטלקים וכמה נכונה השמועה הזו ,אבל 28 מיליון בחייאת רבאק מחיר זנותי זה !