ריאל מדריד זוכה בסופר-קופה אחרי ניצחון 2:1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/8/12.

1. riquelme1 Member

ביחד עם פאלקאו אולי הוא החלוץ הכי טוב בליגה, הקולמביני טוב יותר לטעמי.

2-0 לריאל, משער של רונאלדו, אדריאנו מקבל אדום ובארסה פשוט בצרות, זה נראה כמו שחיטה של ריאל.

לא מובן מה טיטו חשב לעצמו שעלה עם אדריאנו כמגן ימני, הוא לא מגן ובטח שלא מגן ימני, הוא שיחק בתפקיד הזה בסביליה ותמיד היה נוראי שם, ג'ורדי אלבה הוא לא אבידאל והוא אפילו לא חצ אבידאל מבחינת השקט, נכון ששתי הטעויות הם של פיקה ומסצ'רנו אבל הם לא אשמיים, כל בארסה נראת זוועה גם הקישור וההתקפה.

2. Sweetness Justin Fields

וואו, לאו..

כבר חשבתי שזה הולך לתבוסה-מאיפה הוא שחרר את הבומבה הזאת.? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. ראיין אדלי Member

איזה מחצית גדולה של ריאל מדריד, שהייתה חייבת להשים עוד לפחות 2 גולים.
    ברצלונה נראית מפורקת ואם ההגנה שלה תמשיך להיראות ככה היא הולכת לחטוף במחצית השניה תבוסה... באופן ממש לא מפתיע, מסי משאיר אותם עוד במשחק.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית נהדרת. ברצלונה במשחק רק בזכות היגוואין שסירב לכבוש שלושער כל כך פשוטים, והרבה בזכות קסיאס ששוב מפשל בגדול, ובתקופה האחרונה זה לא כזה נדיר. טעות של טירון של קסיאס, היה חייב להעמיד את החומה טוב יותר, ממרחק כזה שוער גדול לא יכול להרשות לעצמו לספוג שער, אם הוא סופג- אשמתו במאה אחוז.

היגוואין.. היה יכול לעשות 4-0 בדקה ה-20, במקום זה ברצלונה עקצה באיום היחיד שלה, וברצלונה חזק במשחק, בארסה לא צריכה הרבה כדי לכבוש, עוד שער אחד חסר לה, אם ריאל תיתן לה להחזיק בכדור- ריאל תספוג.

5. 亚历山大帕托 Member

היגוואין? אחד הטובים? פףףף. עם בנזמה התוצאה היתה יותר גבוהה.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בחצי השעה הראשונה זאת אולי הבארסה ההכי פגיעה שאני זוכר מהתקופה האחרונה, בכלל, אני לא זוכר מתי אם פפ הקבוצה התחילה בצורה כל כך נוראית את החצי השעה הראשונה. פיקה אומנם טעה אבל אני עדיין חושב שהוא בלם מצויין, לגבי מסצ'ראנו כבר אמרתי לא פעם שהוא לא בלם ברמה מספיק גבוהה בישביל הקבוצה הזאת, אולי מול קבוצות חלשות בספרד כן, אבל אריות אירופה הוא לא מספיק. כשמשחקים מול ריאל כל החולשות של הקבוצה באות לידי ביטוי, ואכן אנחנו רואים את הבעיה במרכז ההגנה.
    חבל שוילנובה לא חשב על פיתרון לסוגיה הזאת, סונג הוא לא אחד מהם.

7. 亚历山大帕托 Member

מונטויה לא היה מסתדר יותר טוב עם הטירוף של ריאל ב-30 הדקות הראשונות. אדריאנו כבר היה בהרכב בעמדת המגן השמאלי ולכן זה לא הגיוני להוציא אותו מההרכב כי המגן הימני נפצע.

8. Valencianista Member

דווקא בדקות האחרונות של המחצית המשחק די התאזן, בארסה הצליחה להניע כדור ולהגיע לכמה הזדמנויות. הולכת להיות מחצית שניה ענקית!

9. riquelme1 Member

בגלל זה הוא לאו מסי.

פשוט משחק אדיר עד עכשיו, 3 שערים, אין ספור מצבים, בעיקר מהצד של ריאל, וקצב מטורף.

בארסה ב-10 שחקנים וקשה לי להאמין שהיא תחזור, ריאל נראת טוב יותר והגול של בארסה הגיע משום מקום, ההגנה של בארסה נראת פגיעה ופעם אחר פעם ריאל שוברת את מלכודת הנבדל שלה, אלבה לא נותן שקט, ואדריאנו זה טעות קשה של טיטו, אבל לא רק ההגנה לא נראת טוב גם הקישור שלא מני את הכדור, צ'אבי בינוני מאוד, בוסקטס חלש וגם איינסטה לא נראה טוב ומזכיר את היכולת הדלה מיום ראשון.

טיטו חייב לחשוב על שינוי, דוויד וייה במקום פדרו, או במקום סאנצ'ז שנראה לא טוב, גם פברגאס זועק למשחק הזה אבל הוא נראה רע לצערי ובכושר שלו אני לא יודע עם הוא יכול לשנות משהו.

10. Civil Anti Madridista

גם במשחק הסופר קופה בעונה שעברה בברנבאו בארסה נראתה קטסטרופה בהגנה, והשנה זה נראה אפילו רע עוד יותר
    מלבד השערים שאנחנו נותנים להם מתנה, ריאל חותכת את ההגנה מתי שהיא רוצה פאקינג הפקרות!

טיטו היה צריך לחזק את ההגנה בקיץ, ולא לתלות תקווה עוד עונה על הרגליים של פויול. פיקה ומסצ?ראנו נראים מגוכחים היום, לא זוכר משחק הגנה כ?כ מרושל. ואלדס שהשאיר את ריאל בחיים במשחק הראשון, הציל במחצית הזו עוד שלושה שערים לפחות

אני מקווה לעוד רגעי קסם של מסי, הלוואי שנצליח להשוות איכשהו למרות שאנחנו בעשרה שחקנים
    היינו צריכים לגמור את הסיפור בקאמפ-נואו במקום הזה ריאל מראה כשמריחים דם צריך להרוג

11. 亚历山大帕托 Member

טיפיקל ריקלמה1. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/12
  12. riquelme1 Member

אפשר לחשוב ששוערים גדולים לא ספגו מהמרחק הזה, בעיטה מושלמת של מסי, לגבי החומה אולי אתה צודק, אבל הכדור של מסי אני לא רואה אף שוער בעולם שהיה עוצר את זה.

אני חוזר: השחקן הכי טוב של ריאל העונה, כבש נגד ולנסיה וחטאפה, ונראה הכי טוב בלי שום קשר לשערים אולי חוץ מדי-מאריה, הוא גם סקורר עדיף על בנזמה שנראה זוועה ביורו וגם נראה רע מאוד במשחקי ההכנה(לא כבש אף שער), וגם במשחק הקודם נגד בארסה.

13. riquelme1 Member

אחד ממשחקי הקלאסיקו הגדולים שראיתי, פשוט ענק, אני צריך לקום עוד 5 שעות ולא יכולתי ללכת לישון.

לילה טוב.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסופו של דבר הקבוצה הטובה יותר בכל צמד המשחקים ניצחה, התוצאה היום מאוד מאוד מאוד מחמיאה לברצלונה, 6-2 היה יותר משקף, היגוואין בערב עגום, עם החמצות לא אופייניות שכמעט נתנו פה לברצלונה לגנוב את התואר הזה מכלום.
    מוריניו משלים בספרד את כל הזכיות האפשריות, האחד והיחיד.

15. Civil Anti Madridista

מחצית שנייה רגועה הרבה יותר, למרות שנשארנו בעשרה שחקנים הגענו ל2-3 מצבים נהדרים מול קסיאס
    טיטו חייב לעשות חושבים איך ההגנה נראתה ככה היום