ריאל הפסידה בריאזור; ברסה התפוצצה; ולנסיה בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י לירן, ‏30/4/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יום שבת:

אתלטיקו מדריד- סלטה ויגו (21:00)
    דפורטיבו לה קורוניה- ריאל מדריד (23:00, שידור ישיר בספורט 5+)

יום ראשון:

אלבסטה- סראגוסה (18:30)
    מאיורקה- מלאגה (18:30)
    מורסיה- ויאדוליד (18:30)
    אוסאסונה- סנטאנדר (18:30, שידור ישיר בספורט 5+)
    סוסיאדד- ויאריאל (18:30)
    סביליה- אתלטיק בילבאו (18:30)
    ולנסיה- בטיס (20:30, שידור ישיר בספורט 5)
    ברצלונה- אספניול (22:30)

לקראת המשחקים, סיכומים וכו' הכל כאן.

2. ArsenalFan Member

השבת זהו רגע האמת של סלטה ויגו, משחק חוץ קשה מאוד בקלדרון נגד אתלטיקו. נכון שהיא לא הרשימה במיוחד בדרבי נגד ריאל במשחק האחרון שראינו אותה, והיא הפסידה בשבוע שעבר גם לאספניול, אבל סביר להניח שמול סלטה ויגו זה ייראה אחרת- בבית, עם פרננדו טורס, לסלטה שאמנם מתאוששת אחרי תקופה איומה יהיה מאוד קשה. אם היא לא מנצחת את זה, היא יכולה להגיד שלום לליגה. אם היא כן מנצחת, ומחזיקה אצבעות לבארסה ולאוססונה שינצחו את היריבות שלה, בכלל יהיה שמח. אחלה תחתית יש השנה, שכוללת גם קבוצות שלא ממש ציפיתי שיהיו שם.

בצמרת יש לי הרגשה שולנסיה שוב תצליח איכשהו לפשל, דפורטיבו תשמור רגליים לקראת פורטו (ובסוף עוד תפסיד בשניהם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) וריאל ינצחו, אבל הסיכויים של בארסה אחרי המחזור הזה עוד עשויים לגדול, והפיניש עוד יכול להיות מדהים.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונדמה שהמשחק מול אוסאסונה הוא ההזדמנות של סנטאנדר. כל המשחקים שנותרו לה חוץ ממנו הם קשים מאוד, והוא משחק שאם הם לא מנצחים אותו קשה לי מאוד לראות אותם שורדים....

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואוסאסונה בפני עצמה היא משוכה בכלל בכלל לא פשוטה, אפילו קשה מאוד.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אוקי אז אחרי הפיספוס של שבוע שעבר הפעם אסור שזה יקרה שוב!, ולנסיה חייבים לא ליפול למרות שזה מול קבוצה קשה כמו בטיס ומן הצד השני להתפלל שלה קורוניה תעשה איזה נס אבל אני חושב שאפשר לסמוך עליהם בגזרה הזו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שאתה צודק עדי, זה נשמע מאוד הגיוני מה שאתה אומר, פחות ישמרו את הרגליים, יותר ישמרו את השחקנים המובילים, הרעיון הוא שהם רוצים להגיע לליגת האלופות לא דרך המקום הרביעי שמוביל למוקדמות אלא כאלופה. אני מקווה שריאל תנצל זאת, המוראל באדמה ובריאזור אף פעם לא קל.

לא הייתי בונה על זה, אמרו פה ובצדק שאוססונה לא פראיירים ולמעשה אולי המיקום שלהם הוא ההפתעה של השנה ביחד למה שחשבו לפני פתיחת העונה, והם קבוצה מאוד מאוד ביתית (למרות שראסינג טובים יותר בחוץ).

7. רועי הירוק Member

להפך, דווקא דפורטיבו יבואו גם עם הרבה מוטיבציה וגם ישחקו משוחרר. פנדיאני ישים 2...יקחו את האלופות, בארסה תטחון את אספניול ותעיף אותה לליגה השניה ותיקח ת'אליפות, וולנסיה ייקחו את גביע אופ"א, ומה עם ריאל? ריאל מדריד תישאר השנה בלי כלום...חחח...והכי מצחיק יהיה אם אברמוביץ' וראניירי ייקחו להם את בקהאם ורונאלדו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/5/04
  8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

והכי מצחיק אם ריאל מדריד יקחו את האליפות השנה ויסתמו לכולם פה את הפה.....

ההפתעה השנה בריאל (לפחות עבורי) היא שהיא ידעה לעיתים לצאת ממשחקי החוץ עם הקבוצות הגדולות (בארסה, באיירן מינכן, אתלטיקו מדריד) ולהוציא שם תוצאות טובות במשחק חכם ומבוקר (מי שראה את הדרבי המדרידאי האחרון ידע על מה אני מדבר, ריאל ניצחו אותו כמעט בלי להזיע בזכות משחק חכם), בניגוד לעונות עברו בהן היא נחשבה לקבוצות חוץ די עלובה שתמיד לקחה את מקסימום הנקודות בבית וע"י כך זכתה בתארים. מה שאני מנסה לומר הוא שאל תפסלו את ריאל כל-כך מהר היום - הסגל שלה עדיין עדיף על זה של דפורטיבו כמעט בכל העמדות, וברגע אחד של גאונות של אחד משחקניה היא יכולה להכריע את המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/5/04
  9. ויסנטה123 Member

לא מסכים....

שחקנים כמו אנדרדה ,ולרון,סרחיו,לוקה,פנדיאני לא נופלים מזידאן ,פיגו,ראול,סלגדו,בראבו של השנה..

10. ArsenalFan Member

אני מסכים עם איתי, לדעתי ריאל מדריד בסוף יענו לכל המבקרים שלהם ע"י זכייה באליפות למרות כל הקשיים. לא בטוח שזה יהיה מצחיק, אבל זה להערכתי יקרה. נוצר מצב מוזר קצת בצמרת הטבלה שבו שלוש הקבוצות לא נראות כרגע מספיק בשלות לאליפות. ולנסיה עדיין לוקה בפישולים וזה לא נראה אותו דבר כמו ב-2002 כשהיא זכתה, ריאל בפאניקה, וקשה להאמין שברצלונה תעשה משהו באמת יוצא דופן ותזכה באליפות. אבל מישהי מהן חייבת להיות אלופה, וכרגע זו ולנסיה שפייבוריטית, אבל ניצחון בריאזור יכול לשנות שוב את יחסי הכוחות לטובת ריאל.

איתי צדק בדבריו על המשחק בויסנטה קלדרון, ריאל עשתה מינימום עבודה והשיגה מקסימום הצלחה באופן חכם, אבל גם במשחק נגד בארסה ריאל שיחקה די טוב, והיא יכולה לקחת דברים חיוביים מהקלאסיקו. הם אולי לא יזכו במי יודע מה סטייל (למה אולי? בטוח), זו תהיה אליפות שבה לא ניתן יהיה לומר "ריאל מדריד זכתה כי היא הייתה טובה יותר מהשאר", אבל זו תהיה אליפות שתרגיע את המערכת וגם בוודאי תיתן קצת יותר שקט לפלורנטינו פרז לקראת הבחירות, והישג לקרלוס קיירוש לפני הבעיטה החוצה מהמועדון. בכל מקרה, בריאזור בוודאי לא יהיה להם קל, גם אם דפור ישמרו על הרגליים לקראת פורטו. הסגל של דפורטיבו לא נופל בצורה עד כדי כך משמעותית מזה של ריאל מדריד גם בלי כמה שחקנים מרכזיים. מה גם שריאל עד כמה שידוע לי לא מגיעה הערב בהרכב מלא במיוחד.

אני לא יודע עד כמה אוהדי ריאל יתנגדו בתוקף למהלך שיעיף את בעלה של ויקטוריה לנובורישים בסטמפורד ברידג', אולי גם את השמן הפרזיט, איפה שמתאים להם דווקא להיות...

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השמן הפרזיט...? מדהים הזילזול שלכם בו...

הוא היה והוא עכשיו הסקורר הכי טוב בעולם ורק בזכותו נמצאת ריאל איפה היא שהיא נמצאת. שמן לא שמן הוא מוכיח פעם אחר פעם שהוא הסקורר מספר אחד בעולם.

12. ArsenalFan Member

נו, אז? ברור שהוא סקורר מצוין, זו לא השאלה, והוא בכל זאת שמן ופרזיט. עדיין, אתה בטוח שאוהדי ריאל יבכו יותר מדי אם הוא יילך? אני ממש לא. ההצהרות שהוא מוציא מפיו (אני רוצה לחזור לאינטר, אני רוצה ללכת לצ'לסי, אני מת לשחק באנגליה, ארסנל היא קבוצה מתאימה לי וכו') לא ממש קונות את לב אוהדי הכדורגל בעולם שרואים את הטיפוס הבוגדני שהוא, ספק אם את ליבם של אוהדי ריאל שמעדיפים לראות את ראול פורח לצד פרננדו מוריינטס.

13. OrRonaldo Member

לדפור יש משחק בליגת האלופות, ולכן הם בטוח לא יעלו הרכב מלא.
    ריאל צריכה לנצל את היתרון הזה שהוא משמעותי מאוד.
    כמו כן גם רונאלדו חוזר להרכב אחרי הרבה מאוד זמן, ולפיגו ביטלו את הצהוב השני מול בארסה ככה שהוא ישחק גם.

ריאל צריכה לנצח בכל המשחקים שנשארו לה ולקוות למעידה קטנה של ולנסיה..
    אולי בכל זאת יש סיכוי לאליפות? אולי.

http://www.as.com/portada/imgs/portadas/alma0105.Xxx

http://www.marca.com/primeras/04/05/g0501.Xxx

HALA MADRID!!!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

14. juva Member

לדעתי בריאל למדו משהו מהעונה הזאת, גם פרז למד ממנה הרבה(ואין שום סיבה שיפסיד בתור תפקיד הנשיא)
    עם עזיבתם הדיי צפויה של בקהאם ורונלדו לצ'לסי(והרי דיי ברור שזה מה שיקרה בסוף) כנראה תמורת סכום עתק(אני לא אהיה מופתע אם צ'לסי יוציאו באזור ה...120 מיליון יורו על 2 השחקנים) יהיה לריאל ה-ר-ב-ה מאוד כסף לקנית קשר דפנסיבי חדש ובלם(או 2 בלמים כשהלגרה הבכיין חוזר לקישור הדפנסיבי)
    אני חושב שפרז באופן כללי הבין שקנית גלקטיקוס היא שיטה שמיצתה את עצמה(מיצתה, לא נכשלה) כריאה לכך יש את העובדה, שהעונה, בניגוד לשנים קודמות, אין שמועות כ"כ מאסיביות על עזיבתם של כוכבי על את קבוצתם ומעבר לריאל(ותזכרו איך זה היה עם פיגו, זידאן ובקהאם)
    קיירוש יעוף עוד עונה בריאל, עם או בלי קשר למיקום של ריאל בסוף העונה, גם דל בוסקה עף אחרי שלקח אליפות, והוא עוד היה פופלארי בקרב אוהדי ריאל

דבר נוסף, ברגע שהכדורגל מגיע לכאלו רמות, אין שחקן שלא יהיה לו תחליף, ריאל היא לא קבוצת מכרז טבלה שאם תמכור את הכוכב הגדול ביותר שלה לא תוכל להביא שחקן שיחליף אותו(אם אתלטיקו מדריד לדוגמא תמכור את אל ניניו טורס, זה יעלה לה, חוץ מבזעצם האוהדים, ב2 מוקמות דירוג, כי אתלטיקו לא יכולים להרשות לעצמם להביא חלוץ ברמה של טורס, וגם אם כן, לא שכזה חלוץ ירצה לבוא לשם!?) רונלדו הוא כנראה בין 5 החלוצים הטובים בעולם, אבל מכירה שלו, משאירה לריאל, עוד 4 חלוצים לקניה, ואת כולם ריאל יכולה להרשות לעצמה(וזה עוד לפני שהזכרתי את העובדה שמוריינטס חוזר בשנה הבאה לברנבאו)

15. OrRonaldo Member

בקשר לדברים שרשמתם על רונאלדו:

קודם כל רונאלדו הוא מלך השערים של הליגה עם 24 שערים. ראול בעונה גרועה ועובדה שאין לזה שום קשר לרונאלדו, מפני שבהרבה משחקים העונה שראול שיחק לבד הוא עדיין לא שיחק טוב למרות שרונאלדו לא שיחק. אז אי אפשר להגיד שרונאלדו לא טוב לריאל, או שהוא מפריע לראול.

ריאל לא יוותרו כל כך מהר על רונאלדו, וכל השטויות שהיה כתוב על מעבר לצ'לסי לדעתי לא נכונות. הכל שטויות של העיתונות האנגלית. אולי רונאלדו יעבור לאנגליה לאחר סיום החוזה במדריד, אבל כרגע הוא במדריד.

אם רונאלדו יעזוב אוהדי ריאל יהיו עצובים מאוד. הוא תרם הרבה לקבוצה.
    אני זוכרת שכאשר הוא הגיע למדריד האוהדים ממש שנאו אותו. כל משחק הוא היה מקבל בוז גם אחרי שהוא הבקיע. הם הפסיקו אם זה אחרי שהוא הבקיע שלושער מול מנצ'סטר ברבע גמר ליגת האלופות (ראול היה בבית חולים). אין להם מה לשנוא אותו הוא נתן שנתיים מצוינות בקבוצה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

בקשר לשומן שלו- רונאלדו אולי קצת שמן, אבל עובדה שזה לא מפריע לו להיות הפיציצי של הליגה עם 24 שערים ולהבקיע 31 שערים בכל המסגרות העונה. (הוא הבטיח 35 בתחילת העונה). http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ריאל לא ימכרו אותו אין מצב.