רוצה לשלוח טור באנקרים להיום

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י roee10, ‏4/11/09.

1. roee10 Member

אחרי הנפילה המאוד כואבת אתמול על צ'לסי שעלתה לי באיזה 600 שקל במקום להרוויח בסביבות ה-1000 שקל לפחות זה כל כך כואב שלא בדקתי בדיוק כמה אני רוצה להחזיר קצת כסף היום גם 100 שקל רווח יהיה טוב

השאלה שלי היא אני רוצה לשלוח שלושה באנקרים - סביליה פיורנטינה וארסנל שינצחו הבעיה היא שדווקא הקבוצה שמפחידה אותי פה היא סביליה שכבר עלתה ממזמן ומולה עומדת שטוטגרט שהיא לא קבוצה כל כך גרועה ויכולה להוציא פה איזה תיקו, בקשר לפיורנטינה וארסנל אני מאמין שהן ינצחו כי הקבוצות שמולן די חלשות והביתיות תעזור.

מה אתם אומרים יש סיכון בסביליה או בכל אחד משאר המשחקים לדעתכם, אני רוצה לשלוח ב-200 שקל את הטור הזה ורווח של 100 ומשהו

חוץ מזה מה הטורים שלכם להיום כדי לסיים את המחזור הזה של האלופות עם קצת כסף??

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביליה עוד לא עלתה .
    הפער ממנה למקום השלישי (שטוטגארט) עומד על 7 נקודות כשיש 9 נק' בקופה , ניצחוןאו תיקו היום יבטיח לה את העלייה סופית ואני לא מאמין שבסביליה ילכו וישחקו על תיקו הם ירצו לנצח את המשחק הזה כדי להיות בראש שקט במשחקים הנותרים.

אני דווקא הייתי חושש יותר במשחק של ארסנל , תלוי איזה הרכב הם יעלו לשחק שלא יעשו מה שיוניטד עשתה אתמול.

3. roee10 Member

ארסנל בבית אני אף פעם לא מפחד כי גם ההרכב השני כולל צעירים פנטסטיים שתמיד יבואו לנצח ולהרשים, אתה יודע מה אני אפילו ישמח שזה יהיה ההרכב השני כי הם בוודאות יעלו במוטיבציית שיא ואין ספק בכלל שהצעירים של ארסנל יותר טובים מאלקמאר.

האמת שהיום יום די יבש בגלל שהכל די באנקרים, אבל אולי אני ישלח חוץ מהטור באנקרים איזה טור נחמד שכולל גם יורוליג

אוניראה - ריינג'רס 1
    וילרנה {11+} - סיינה 2
    סביליה - שטוטגרט {1+} 1

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחקים של ברצלונה ואינטר בכלל לא באנקרים , שני המשחקים משוחקים בקור המקפיא של אורקאינה ורוסיה . אני לא יודע מה הולך באוקראינה אבל ברוסיה הצפי למשחק הוא מינוס 10 מעלות !!

5. roee10 Member

כן צודק, התכוונתי לבאנקרים של סביליה ארסנל ופיורנטינה ברצלונה ואינטר אני ממש לא נוגע, למרות שיש לי הרגשה שבסופו של דבר שתי הקבוצות האלה ינצחו אבל באמת שהקור יכול להשפיע. ברצלונה מתחילת העונה ממש לא מרשימה אותי גם לא ה-1:6 על סראגוסה לדעתי איברהימוביץ' לא מתאים ובהחלט זה לא באנקר, לשחק במינוס 10 מעלות למסי הקטן זה בטח לא כיף אולי איברהימוביץ יחבק אותו שיתחמם.

6. roee10 Member

שלחתי בסוף שני טורים להיום ואם שניהם יזכו אולי אני ישכח קצת את האסון שצ'לסי עשתה לי אתמול

הראשון:

פיורנטינה - דברצן 1

סביליה - שטוטגרט 1

ארסנל - אלקמאר 1

שלחתי ב-150 יכול לקחת 235 רווח של 85 שקל בשביל טור די בטוח לא רע בכלל רציתי לשלוח ב-500 את הטור אבל אין כסף }:

טור שני

וילרבאן {11+} - סיינה 2 כולם אומרים שהם ייקחו בקלות, יש לי הרגשה שאם משהו יפיל אותי זה דווקא סיינה כמו תמיד שכולם מהמרים על משהו זה מסוכן

פיורנטינה - דברצן 1

אוניראה - ריינג'רס 1

סביליה - שטוטגרט {1+} 1

ארסנל - אלקמאר 1

שלחתי ב-20 יכול לקחת 118

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  7. כחול לנצח! Member

ההימור על קזאן בפלוס גול ביחס 2.65 הוא מאוד מפתה. שווה לנסות ללכת על זה, כי זה בכלל לא יפתיע אם קזאן לא תפסיד לברצלונה ברוסיה