רונאלדיניו-עד כמה הוא גדול?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/5/06.

1. אלי מתחן Member

סקולארי שיחק הרבה יותר טקטי מפריירה עם נבחרת ברזיל.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר, לגבי אדריאנו תקבל תגובה מחר. מאוחר כבר (אני רואה כל הלילה "אבודים") ואני לא הכי מעורה לגבי תחילת הקריירה שלו.

MTA - טעות שלי, התכוונתי שההרכב היה חלש מדי. בגלל זה ציינתי בפעמים קודמות את ה-11 הראשונים.

מה שאתה אומר לגבי יוון לא קשור. יוון היא נבחרת די גרועה, כך שהם מתגוננים. ברזיל במונדיאל הזה היתה נבחרת בינונית (בוא לא נתווכח כי אני קובע זאת על סמך רמת המשחק שהיא הציגה), בגלל זה היא לא הצליחה. אתה לא יכול להגיד על נבחרת בכדורגל של היום, שהיא יכולה לנצח משחקים במונדיאל ללא טקטיקה. שלתת הוראות טקטיות זה רע. קלטתי אותך, אתה אחד מאלה שסוגדים לעקבים של רונאלדיניו, אתה חושב שבגלל שהברזילאים עושים הרבה טריקים, אז אנחנו עכשיו בשכונה. תתעורר, זה לא כל כך פשוט, גם ברזיל הגדולה של המונדיאלים הקודמים שיחקה טקטי, כמו כל נבחרת אחרת. נכון שזה רומנטי, לחשוב שברזיל היא חסידת הכדורגל היפה ולא תשחק כדורגל "אירופאי", אבל זו התעלמות מהמציאות.

אגב לפי מה שאתה אומר, אני יכול עכשיו להציע את מועמדותי לנבחרת ברזיל כמאמן ולקחת את אליפות העולם.

3. Shibhon Member

עוד פעם אני אסביר את עצמי ( בתקווה שזאת הפעם האחרונה ) .
    גם אם הוא פישל במונדיאל זה לא רלוונטי כי רונלדיניו שחקן עם יכולות מופלאות ( גם במשחקים גדולים ) .
    הנקודה היא שהוא לא מהגדולים באמת כי הוא לא מספיק " רע " .
    הוא לא יתחזה ברחבה , הוא לא יריב עם שחקנים אחרים ובטח לא יגנוב שער ביד ויתגאה בזה .
    מה שמונע ממנו להיות הגדול מכולם זה האופי שלו , של אותו ילד שבא לשחק כדורגל יפה לגרום הנאה לצופים ולא להתאבד על הכדור באיזה גליץ' .

4. קלייברט Member

הוא התחזה העונה מול מלאגה (וחטף לא מעט ביקורת) והשיג פנדל שבסוף ניצח את המשחק. במשחק האליפות של 2004/2005 הוא דפק לשחקן של לבאנטה מרפק לפנים.

אני חושב שזה קצת מגוחך לנסות להראות את הדברים האלה בצורה חיובית, אבל אתה זה שחושב שצריך לרמות בשביל להיות שחקן גדול, לא אני.

5. Sir Alex Las' Killa

הנרי וגם רונאלדיניו היו רחוקים מהיכולת האמיתית שלהם במונדיאל. אבל מה שהבדיל את הנרי מרונאלדיניו, זה שלמרות כל זה - הוא עשה את מה שצריך. הוא תמיד נראה כמו שחקן שמסוגל לגמור את המשחק {למרות שמבחינה אישית ציפיתי ליותר ממנו}, וזה מה שהוא עשה בסופו של דבר.

רונאלדיניו בשום פנים ואופן לא גדול כמו שעושים ממנו, והוא אפילו לא קרוב למארדונה ופלה. כנ''ל לגבי הנרי. ברור, הם שחקנים מדהימים עם יכולות מדהימות. אבל היו ואני בטוח שגם יהיו בשנים הקרובות גדולים מהם מבחינת כישרון וגם מבחינת אופי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/06
  6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אינטר, כמובטח אני מגיב.

"הוא נתן 5 וחצי עונות נפלאות בפלאמנגו(עונה אחת), פיורנטינה(חצי עונה), פארמה(עונה וחצי) ואינטר(2 וחצי)."

אני ראיתי אותו רק בפארמה ואינטר. אבל למזלי יש אינטרנט וסטטיסטיקות למיניהן, אז יאללה נשפוך :

"עונה נפלאה בפלמנגו" - 32 משחקים, עשרה שערים. ממש נפלא.
    "חצי עונה נפלאה בפיורנטינה" - 15 משחקים, שישה שערים. גם כן נפלא.
    פארמה - כאן באמת הוא היה מצוין, אני זוכר שהוא היה שחקן מבטיח מאד שם, אין ספק.
    אינטר - "שתיים וחצי עונות נפלאות"? קודם כל, בוא נפסיק עם הקטע הזה של ה"חצי עונה חלשה". אם מסתכלים על העונה הזו של אדריאנו, היא היתה זוועתית. אנחנו לא נפרק את החלקים הרעים והטובים אלא לוקחים את המכלול וזה נראה רע מאד עבורו. דבר שני - בעונה הראשונה שלו הוא בקושי שיחק 16 משחקים (וכבש תשעה, שזה די מרשים), איזו עונה נפלאה ואיזה נעליים?

אדריאנו לא לקח את הקבוצה שלו לכלום, הוא לא שחקן נייד והביטחון שלו שברירי, הסטטיסטיקות שלו יפות אבל עם כל הכבוד, לא מתקרבות לחלוצים כמו הנרי, שבצ'נקו וכו', בגלל זה לדעתי הוא לא שחקן כזה טוב, עד עכשיו היתה לו רק עונה אחת שהיא באמת מדהימה, וזו עונת 2004-2005. הוא בן 25 בקרוב, כך שזה לא נורא, אבל לומר את האמת - אני לא חושב שהוא יכול להשתלב בטופ של החלוצים באירופה.

7. Jose Mourinho Member

אם להתחשב בזה שהוא היה אז בן 17-18, וגם שמעבר לשערים אני ראיתי שהוא עשה כמה מהלכים שאפילו הנרי היה יכול להתגאות בהם, אז כן, הייתה לו עונה מצויינת.

בפיורנטינה, בן 20, הגיע בינואר, שותף ב-15 משחקים(ואם אני זוכר נכון לא כולם בהרכב) וכבש 6 שערים, בהחלט מאזן מצויין.

למה? בחצי הראשון הוא היה טוב מאוד(17 שערים ו-4 אסיסטים ב-28 משחקים) ורק בשני התחילה הירידה שלו. פשוט וקל.

אם היית טורח לבדוק יותר טוב, היית רואה שהוא הגיע באותה עונה רק בינואר מפארמה, ונתן 12 שערים ו-3 אסיסטים ב-18 משחקים. לא טוב?

1. הוא כבר נחשב עד לפני חצי שנה(כן, שוב) לאחד החלוצים הטובים בעולם.
    2. כבר אמרתי, אם הוא ימשיך להציג העונה את היכולת מהחצי שנה האחרונה, אני אהיה הראשון שיקרא למכור אותו. אבל שוב, לפסול אותו על הסף בגלל חצי עונה לא טובה זה ממש לא רציני. שכחת למה הוא מסוגל.

בקיצור, כולם הראו לך פה שאף שחקן בסגל נבחרת ברזיל לא ראוי להיקרא "לא מוצלח במיוחד", כך שהסגל לא היה הבעיה של רונאלדיניו וברזיל במונדיאל הזה.

8. XabiAlonso Member

לדיון קוראים "רונאלדיניו- עד כמה הוא גדול?"
    ולא "אדריאנו- עד כמה הוא גדול?"

9. lito Member

רונאלדיניו פשוט לא תפקד!
    המאמן של ברזיל היה גרועע במיוחד וזה הסיבה האמיתית!

גם איטליה לא הייתה משהו אבל הצליחה לנצל את המעידה של ברזיל לטובתה המוחלטת

הפתעה גדולה...שנה הבאה נראה את ברזיל אם הגביע אני מאמין!

10. זרגיין Member

ראינו עד כמה הוא גדול - במיטה .
    מה שהוא עשה כל לילה עם הדוגמנית בזמן המונדיאל מלמד על "גדולתו" .
    כמה שהוא ינסה להכחיש ויצהיר כמו קלינטון - "לא קיימתי יחסים האישה הזאתי", הרי לכל בנאדם נבון זה די ברור שהיא לא משקרת ושהיא לא ממציאה את זה .
    סתם הודעה שהוא הוציא לתקשורת כדי שיידעו שהוא מכחיש את זה ושייחשבו שאולי היא משקרת .
    מספיק לראות תהתנהגות הזאתי ולהבין את היחס שלו לנבחרת שלו פעם ב4 שנים יש מונדיאל וזה מה שהוא עשה שמה כל לילה כדי להבין את ה"גדולה" שלו .

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/06
  11. אלי מתחן Member

שנה הבאה? בן כמה אתה אחי?

12. אייל ברקוביץ' Member

בנאדם מונדיאל יש כל ארבע שנים איך הגעת שנה הבאה??

13. -MaDriDista- Member

עלק איחו דה פוטה נו זה הברצלונה שלך איחו דה פוטה זידאן אוכל את רונאלדיניו...
    פאק בארסה!!

עכשיו לנושא:
    אני שונא אותו כי אני מדרידיסטה אבל בנינו הוא שחקן גדול, אני לא מאמין שאמרתי את זה אבל הוא שחקן מצוין, להשוות אותו למארדונה אני לא כי הוא עדין לא הוכיח את עצמו ברגעים הגדולים בגמרים האמיתיים, חוץ מהמשחק נגד ריאל הוא עוד צריך להוכיח את עצמו ברגעים האלה.