רומא 2023/2024 :: "דוקטרינת ביצוע בקירוב".

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י טל., ‏20/8/23.

1. SerieA Il Capitano

אני יודע שזה פרובינציאלי, אבל אחרי הכישלונות עם מונצ'י ותיאגו פינטו, אולי הגיע הזמן למנהל מקצועי איטלקי, עם קשרים בשוק האיטלקי, שיקל על רומא לרכוש שחקנים שמכירים את הליגה, ואולי, רק אולי, תוכל לסיים בטופ 4?

אני לא אומר שהבחור מניס לא יכול להצליח, בוודאי שיכול, אבל עד עכשיו מנהלים מקצועיים זרים באיטליה לא הצליחו, לרוב.

לא צריך להמציא פה את הגלגל. בסך הכל לנצל את היתרונות היחסיים של רומא מול קבוצות עניות ממנה. מלבד שלוש הענקיות אין שום סיבה תקציבית שהיא לא תגבר על כל קבוצה אחרת כמו שהיה ברוב השנים של פאלוטה וסנסי מאז קריסתן של פארמה, לאציו ופיורנטינה.

Bianconeri, Roma, ASROMA ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Page 11 of today’s Corriere dello Sport details how Tiago Pinto seemingly wasted around €110.9m on 13 different players across his four-year spell at Roma, failing to find a strong core to bolster the squad in the Italian capital.

Bryan Reynolds, Eldor Shomurodov and Matias Vina start the list, costing circa €42.4m and failing to impress. More flops include Rui Patricio for €13.1m, Zeki Celik for €7.4m and €6m for the loans of Sergio Oliveira, Ainsley Maitland-Niles, Mady Camara, Diego Llorente, Renato Sanches and Dean Huijsen
    .

3. Don Joan Roman Member

הם ניסו עם פטראצ'י שהיה בטורו וזה די עמד באותו מקום.

4. RubberSoul Member

אפרופו מונצ'י, ביחד עם אונאי אמרי הוא הוביל את אסטון וילה לליגת האלופות.

5. VAR Member

ועוד עושים לו הנחה על עסקת תמי אברהם, שהייתה מטומטמת בזמנו, היא מטומטמת גם היום אבל למשך כמה חודשים נראתה כמו עסקה טובה.

6. ASROMA Member

פינטו ייצר כמות של deadwood עצום
    יש לנו מספר לא קטן של שחקנים שאף אחד לא רוצה
    כל ההשאלות היוצאות והנכנסות לא מסתיימות במעבר קבוע. אם בעבר רומא הייתה פידר קלאב לגדולות של אירופה היום אפילו קליארי וקבוצת תחתית בליגה היפנית! לא רוצים לגעת בשחקנים שלנו
    הולכים לעשות וואחד אוברל על הקבוצה אבל יהיה קשה מאוד לנווט עם כזו גיבנת.
    מסכים שעדיף היה ds מקומי , וגם מאמן מוכח יותר שילך ליובה שכמה שהם בשנים מסריחות
    עדיין כח משיכה גדול מאיתנו.

7. טל. Member

הפרידקינים לא יודעים מה הם רוצים מעצמם ולא מה הם רוצים מהמועדון ולא מה הם רוצים מהביזנס הזה.
    המינויים הפרובלמטים הם בסה"כ סתם עוד אינדיקציה לכך.

מצד אחד הביאו איתם שקט תעשייתי - אבל כשמחברים את הנקודות רואים שהם פשוט מסתובבים סביב עצמם בשקט תעשייתי.

בקשר לDS החדש אין לי מה לומר חוץ מזה שמדובר באבולוציה פרסונלית של אותו פרוסס. באיזה ניסיון להנחית גרסה נוספת של פינטו, פשוט שתהיה מוצלחת יותר. -גרסא צרפתית במקום פורטוגלית. / עובד שהוא בתפקיד שני במקום פעם ראשונה בתפקיד ראשון.

זהו.

החשש הוא, שכמו עם פינטו, מה שלא יעבור אבולוציה זה חוסר ההתאמה בין ה DS למאמן שמתפקד איתו. ואני מניח שגם יהיה חוסר התאמה בין המטרה שלשמה הביאו את ה DS הזה (הנחתת כשרונות פוטנציאליים עלומי שם מהשוק הזר שאותו הוא מכיר), לבין המרקאטו שייעשה בפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/24
    SerieA אוהב/ת את זה.
  8. SerieA Il Capitano

פטראקי היה פחות גרוע מפינטו, אבל בכל אופן צריך למצוא מישהו תואם ואלטר סבאטיני ולא מישהו תואם מונצ'י.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

נראה שאת העבודה הבאמת יפה הוא עשה בלאנס. מייחסים לו חשיבות בהבאה של פופואנה, סמבה, אופנדה, קלאוס.

בניס בעיקר ניקה אותה מוטרנים זקנים בשנתיים שהוא שם+ הביא את אלי צ׳ו.
    ועכשיו גם מקשרים אתכם לקפרן טוראם שהוא בעיקרון מגה טאלנט שקושר חזק לליברפול בעונה שעברה.
    יש דיבורים שהמחיר שלו יהיה נמוך מאוד בקיץ הזה(איזור ה20 מליון אירו).

10. טל. Member

תגידו מה דעתכם על דיבאלה?
    הרי הקיץ צריך לקבל החלטות.

שנה הבאה הולכת להיות השנה האחרונה בחוזה שלו (שנתיים עברו. נשארה שנה אחת).

אם הקיץ מציעים לו את הארכת החוזה ושדרוג השכר (אולי אפילו הכפלת השכר) שהוא מבקש, אז נשאר איתו לעוד זמן רב גם. במשך שנים זה יכביד על המאזן ומה גם שהוא כבר כעת השחקן הכי יקר בסגל.

מצד אחד, הוא השחקן הכי כשרוני בסגל, ביי פאר. והאלוף היחיד בקבוצה... אלוף אמיתי. מכל בחינה.

מצד שני כל הזמן נפצע. במיוחד בסופי עונות שזה הזמן הכי קריטי. הנה תראו עכשיו מול לברקוזן ואטאלנטה הוא נעדר.
    ועניין נוסף כשהוא חוזר מפציעות הוא אולי על הדשא מבחינה פורמלית, אבל שימו לב לוקח לו כמה משחקים לחזור לעצמו... והוא בינתיים לא ממש מורגש. לפעמים במשך 2-4 משחקים. עד שצובר תאוצה וחוזר לפורמה.

והכי גרוע: כל שנה הוא רק הולך ומתבגר. הוא לא הולך ונעשה צעיר יותר.
    צריך לא רק להביט פני הווה. אלא גם פני עתיד: אם אתה עכשיו מחתים אותו על חוזה מעבר לשנה האחרונה שנשארה לו, זה סיכון עצום....

11. Don Joan Roman Member

מבחינתי זה נו בריינר עבור רומא, דיבאלה הוא השחקן הכי טוב בסגל, בפער אפילו והוא ראוי להארכת חוזה מבחינה מקצועית.

כלכלית אני מאמין שתוכלו למצוא את העמק השווה, נראה שהשידוך הזה מוצלח מכל הבחינות.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקיץ הוא אמור להימכר ב-120M יורו, לא?

ASROMA, EO11, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Don Joan Roman Member

אם לא הפציעה חביבי.

אגב האדם שטען את זה נעלם מפה בדיוק כמו ה-120 מיליון.

14. Zakutaroma Member

שאלה טובה,ונראה שגם רומא מתלבטים על זה, אבל אני מאמין שצריך לחדש לו, גם כי יש לו קשר טוב עם המועדון השחקנים והאוהדים, וגם כי הוא באמת הכי אחד השחקנים הכי כישרוניים שדרכו אצלנו, זה נכון הוא לא כשיר הרבה, לכן צריכה להיעשות עבודה נוספת ולא לבנות את הסגל סביבו, אלא להביא עוד כמה שחקנים מוכשרים שיוכלו להוביל את הקבוצה.
    אני מאמין גם שלבלדאצני תיהיה עונה טובה יותר שנה הבאה והוא כישרון מאוד גדול, לא ברמה של דיבאלה, אבל הוא יכול להתפתח למשהו מאוד מעניין.
    בכל אופן נראה שהולכת להיות מהפכה די גדולה בסגל, הרבה מהשחקנים ילכו, בעיקר בגזרת ההגנה וההתקפה, והפרידקינים הבטיחו שדרוג סגל משמעותי, אני גם לא כזה מאמין שיהיו בעיות מבחינת תקציב.
    הפיירפליי השנה הוא קליל לרומא(להכניס רווח של עשר מליון בערך ממכירות) אז תיהיה תנועה ערה בקיץ. לא יודע מי יגיע לקבוצה שמשחקת בליגה אירופית השנה אבל יש תקציב.
    אתלטיקו מדריד נראה שמאוד רוצים את דיבאלה.

15. טל. Member

בוא אני אגיד לך מה דעתי. -כן הייתי מציע לו שדרוג שכר (אבל לא משהו פסיכי). ובכל מקרה לא הייתי מציע לו יותר מחוזה לשנה אחת (מעבר לשנה הקרובה שהוא ממילא חתום עליה).
    גם לא הייתי מבטל את הסעיף שחרור הנמוך הנוכחי.

הרציו: רק בשביל שלא יעזוב כבר הקיץ.
    (קיץ הבא אין לי בעיה שיעזוב)

אם הוא לא מסכים, הייתי לוחץ ידיים ונפרד ברוח טובה סלש אומר לו שהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה ורומא לא תקשה עליו.

פשוט אין היגיון להתקע איתו לכמה שנים. במשכורת שהוא מבקש.

אני מאוד אוהב אותו. אבל בוא נתבונן על התוצאות. -האמת היא, שלרומא, הוא לא שווה יותר ממה שהוא מרוויח כעת.