רומא 2019/20 :: פונסקה יעשה סדר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏4/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה הזאת גמורה,חייבים להתחיל לעבוד על העונה הבאה.
    חייבים לעבור ריבילד.
    וזה להתחיל מעמדת המאמן שנכשל העונה,ובגדול.
    אם נצליח לגרד מיובה כמה גרושים על דז'קו,ונביא במקום את קבאני בחינם זאת תהיה עסקה טובה.
    אני הייתי מוכר גם את פאו ,ושאר הגארבג' ומהכסף של המכירה מחזק את הקבוצה בשוער ובלם,וקשר אחורי שאנחנו זקוקים בדחיפות.
    לא יודע מה עם דיווארה,אבל אני הייתי מנסה להשאיל מטוטנהאם את אנדבולה,זה בדיוק מה שחסר לנו בקישור.

2. טל. Member

העונה הזו גמורה מאז ההפסד השני לאטאלנטה.

בהנחה ופאלוטה לא מוכר בקרוב: הדבר הראשון שצריך לעשות - זה לסיים במקום 8, או להגיע עם ה FFP לסיכום סטייל מילאן.

3. DRORIKO Member

אם אני יובה אני הולך בעצמי על קבאני בחינם. את באטיסטוטה נשאיר לכם.

4. סמואל אטו Member

אני מניח שהמעמד המקצועי והכלכלי של דז'קו יהיה נחות מזה של קבאני.

אגב, קראתי עכשיו שההצעה על קבאני שייכת לאמריקאים שרוצים לקנות את רומא. חשבתי שהעסקה הזו כבר נפלה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כלכלי -
    מתחילת 2020 המיסוי על שחקנים שמגיעים מחוץ לאיטליה (ונשארים לפחות לשנתיים) קוצץ בחצי. החוזה של קבאני יהיה זול יותר משל דז'קו גם אם הראשון ירוויחו 1מ' או 2 יותר מהשני. זה תקף גם למחיטריאן, וכמובן גם לפדרו. אנשים כאן בחרדה מה3.5מ' שלו בעוד שבפועל זה יוצא יותר זול מרוב הסגל הקיים, כולל פרוטי אותו הוא אמור לחליף ישירות.

מקצועי -
    הדעה הרווחת היא שדז'קו ירצה להצטרף לקונטה או סארי בסוף העונה על מנת לזכות באליפות גם באיטליה לפני הפרישה. לא יתכן מצב בו קבאני ודז'קו ישחקו ביחד ברומא.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי/מה עדיף?

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה:

+
    אחד מדז'קו\קבאני. מי שיותר motivated. נראה לי דז'קו.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שדה רוסי יגיע לפיורנטינה.

9. סמואל אטו Member

התגובה שלי התייחסה למצב שבו יובה תצרף אחד מהשניים, אם לא הובנתי כראוי.
    קבאני לדעתי מחפש מקום שבו הוא יהיה שחקן מוביל בניגוד לדז'קו שביובה יהיה חלק מהרוטציה.

10. DRORIKO Member

עם הדעיכה של פיפיטה שכבר לא יכולה לשחק יותר מחצי שעה(בהנחה וישאר בכלל) לא רואה סיבה שקבאני לא יקבל כמות נכבדה של דקות. זה לא כמו פסז' שהוא צריך להתמודד על דקות עם איקרדי הצעיר יותר.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניהם פחות או יותר באותו סטטוס. דז'קו אחרי עונה אישית הרבה יותר טובה אבל קבאני צעיר ממנו בשנה. בעצם, על הנייר, הגיל אמור להיות פחות מורגש\מכריע אצל דז'קו.

בכל מקרה, דיבאלה תפס מקום טוב לאחרונה ואם ימשיך כך, כל חלוץ חדש שיגיע יצטרך להתחלק איתו בדקות. נראה לי שהם ילכו על מיליק שכבר עבד תחת סארי בסיטואציה דומה (עם מרטנס במקום דיבאלה).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. סמואל אטו Member

אם נצא מנקודת הנחה שדיבאלה ורונאלדו הולכים להוביל את ההתקפה, אז סארי יאלץ לאזן את זה במקומות אחרים במגרש(כדי שלסגנון שלו יהיה משמעות).
    קשה לי להאמין שהוא יעלה במערך שכולל את דיבאלה, רונאלדו וחלוץ מרכזי (פחות שליטה במרכז המגרש, ופחות אימפקט לדיבאלה קרוב לרחבה).
    כמובן שיהיו דקות משחק למחליף הראשון, אבל השאלה מי ירצה את התפקיד הזה(והשכר שמגיע איתו). נראה לי שקבאני רוצה להגיע לקבוצה שבה המקום שלו בהרכב מובטח. אולי אני טועה.

13. DRORIKO Member

אני מסכים עם החשיבה שלך אבל יש הבדל. סארי הלך עם השלישיה ההתקפית שלו ״עד הקבר״. מיליק היה עולה לשחק רק בשביל לתת מנוחה למרטנס/עולה כמחליף כשהעסק תקוע. אני לא חושב שזה מה שיהיה ביובה. קבאני, בהנחה ויציג יכולת טובה, כן יהיה בורג מרכזי בקבוצה. אגב הוא גם לא חייב להתחרות עם דיבאלה על דקות. הם יכולים לשחק ביחד בשלישיה קדמית/דיבאלה 10.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים.

לדעתי יובנטוס תיראה כך:
    שצ'סני
    סנדרו קייליני דה ליכט קוואדראדו
    ארטור ז'ורז'יניו בנטנקור
    רונאלדו דיבאלה קולוסבסקי

החלוץ שיגיע יקבל דקות אבל לא במעמד על. מיליק כזה.

אגב, דיבאלה נרכש אחרי עונת פריצה בתפקיד החלוץ, וענה מיד עם עונה עוד יותר גדולה בעמדת החלוץ (הטובה ביותר שלו בקריירה). עד היום אני לא מבין איך אפשר היה לעצור את ההתקדמות שלו, להזיז אותו הצידה\אחורה ולשלם (סכום הזוי בכל קנה מידה אפשרי) על היגוואין. סאנה היה פנוי באותו קיץ. דיבאלה יכל להישאר בתפקיד שלו ולהימנע מכל הטיילת המיותרת הזו אצל אלגרי.

מיליק בוודאות היה משחק הרבה יותר ללא ACL. בדיון ההוא על כך ש"סארי שונא רוטציות", לא לקחתם בחשבון שלא היה עם מי לעשות אותן.

אלעד ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

דיברתי על התקופה שהוא חזר מה-ACL ומרטנס "נדבק" להרכב. אמנם ביחס לשאר שחקני הספסל שנמחקו לגמרי מיליק קיבל פה ושם דקות(הוא וז'ילינסקי) אבל לרוב צפה מהספסל בגמד הגאון. לדעתי ביובה זה יהיה אחרת. תקף לגבי מיליק וקבאני כאחד. ושוב, הן מיליק והן קבאני יכולים לשחק ביחד עם דיבאלה. להבדיל ממרטנס שהיה בשיאו במשבצת של מיליק, פאולו יכול לתת את המיטב בכמה תפקידים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/20
מצב נושא:
הנושא נעול.