רומא 2018/2019 :: עוד קיץ עמוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏27/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גידול הכנסות שמתורגם למשכורות גבוהות יותר לצוות האימון, ובהמשך גם לשחקנים זו הדרך הבריאה לגדול.

השאלה היחידה סביב קונטה היא: האם יסכים לאמן את הסגל הקיים (או יחכה להצעה ממועדון עשיר יותר).

לא בטוח שמאמן עם 1% מהרזומה של קונטה יצליח פחות? אוקיי ו?

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני ב-mode של you had me at "דה רוסי עם מנולאס וג'יאנלוקה מנצ'יני בצדדים נשמע מגניב."

כל השאר בטל בשישים.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

זה נשמע מגניב כל עוד מנולאס יישאר, כי לפי הדיווחים הוא מבוקש ע"י יובהועם הסעיף שחרור המצחיק שלו כל אירופה יכולה להתעורר ולקחת אותו. אם יישאר יש סיכוי שיובה יתעוררו ויקחו את מנצ'יני...

דה רוסי עם פאזיו וח'סוס בצדדים נשמע פחות מגניב.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראניו
    מנצ'יני דה רוסי מנולאס
    קולארוב פלגריני כריסטאנטה פלורנצי
    ניינגולאן
    דז'קו אונדר

סקודטו באפריל.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קובי. אתה לא חולם על זה מספיק בגדול.

קראניו; מנצ'יני, דה רוסי, מנולאס; פלורנצי, טונאלי, כריסטאנטה, פלגריני, קולארוב; זאניולו, בלוטי.

סקודטו באפריל עם גרינטה!!!1

https://thumbs.gfycat.com/UnconsciousThreadbareJapanesebeetle-size_restricted.Xxx

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גליאני היה אומר על זה: "we have a good young Italian squad."

והתכוונתי לסקודטו של יובה.

Gianzola ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחכה להתעוררות של כחול-שחור-אדום מהצד של מילאנו. רק הם יביאו את הישועה כי שם לא מפחדים.

8. טל. Member

איפה המילאנזיות בכלל.
    הלוואי שהמילאנזיות יאיימו על התואר שנה הבאה. הלוואי בחזקת 10 שרומא תאיים על התואר שנה הבאה.

אבל הכי סביר שאם מישהו בכלל יאיים על יובה בטווח הנראה לעין, זה יהיה כרגיל נאפולי.
    אסור לשכוח גם שנאפולי מחזיקה ב 2 נכסים אלן וקוליבאלי שמחר בבוקר אם ADL רק רוצה (רק רוצה!) הוא מוכר אותם בכמעט רבע מיליארד יורו.
    ועוד יעמדו אצלו בתור.

בחצי מהסכום הוא מביא אחלה מחליפים... ועוד נשאר לו ים של כסף לחיזוקים למיניהם, מלוזאנו ועד אני לא רוצה להגיד מה.

(מלח מים מלח מים אסור לחשוב על זה אפילו)

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים נראה שנאפולי הולכת למכור את הנכסים הכי גדולים שלה אינסינייה. יא אללה הייתי מוכן לשם הרבה לראות אותו אצלנו.

11. טל. Member

אינסינייה לא על המדף. וגם אם היה - המחיר שלו זה קרוב ל 9 ספרות... אצל ADL אין חוכמות.
    וממילא הדבר (כמעט) האחרון שאנחנו צריכים זה עוד קיצוני רגל ימין.
    (אני כותב "כמעט" - כי העמדה עם הכי הרבה אינפלציה ברומא - זה מאצלות ופליימקרים ומה שאני קורא משפחת "קשרי ה 50-50" שזה באמת ביזארי מה שהולך בסגל הרומאי אנחנו אוגרים המון שחקנים בסגל על 1-2 או גג 3 בלטות פנויות)

בראש ובראשונה צריך בלמים. לפחות 2. אם מאנולאס עוזב אז צריך 3.
    וצריך אותם להרכב פותח. צריך כאלו שהחל ממחזור ראשון יהיו בהרכב פותח. יש חשיבות עצומה למחנה הקיץ של רומא השנה.
    צריך DS שיודע למצוא בלמים. זה לא פשוט... זוהי מומחיות. כי גם לא תוכל לקנות שלישיית בלמים סטארים. תצטרך לחפש צעירים "מציאות".
    ולא כמו מונצ'י החמור שהביא לנו את ביאנדה.

דרוש DS שיש לו "עין למציאת שחקני הגנה" - שזו כאמור היתה הפדיחה הכי גדולה/מתמשכת עם מונצ'י (חוץ מקולארוב, במשך 4 חלוני העברות הוא הביא המון שחקני הגנה, אבל וואלה מעולם לא פגע בינגו לא הצליח להביא רכש הגנתי אחד ראויי לשמו לחוליה האחורית).

ודבר שני: צריך קשר אחורי. במיידי. (את החלום מברשיה כולם מכירים). ואם לא מחזירים את גונאלון - אז צריך להביא 2 קשרים אחוריים.
    הפראיירים שיקנו את פאסטורה ואנזונזי יממנו את העסק.
    דה רוסי 90 אחוז יפרוש בקיץ וגם אם לא - זה שחקן שבריא וכשיר לרבע או שליש עונה, בתרחיש אופטימי.

לסיום צריך קיצוני רגל שמאל + חלוץ במקום דז'קו: אבל אלו עמדות פחות קריטיות כרגע... כי 2 השחקנים החדשים שיבואו לעמדות הללו זה שחקנים לרוטציה ולא להרכב ראשון.

הכי חשוב בלמים בקיצור. באמת שאין יותר חשוב מזה בעולם.
    החומר ההגנתי הנוכחי ברומא סיים את הסיפור שלו.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאולו ברטלי, מאמן הכושר שהגיע לרומא מאודינזה עם כל הצוות הנהדר ההוא של ספאלטי, קרוב לחזור לקבוצה.
    לאחר 5 שנים ברומא הוא הצטרף ליובנטוס של קונטה, משם המשיך איתו לנבחרת ולבסוף לצ'לסי בה עובד כיום עם סארי. הדבר המעניין במינוי הזה (פרט לכך שיש מודעות שיא לנושא הכושר והפציעות בקבוצה) זה הסיקור הנלווה של העיתונאים. כששמו עלה לראשונה לפני כחודש, כולם היו בטוחים שזה "סימן" להגעתו של סארי. כעת כשהשיחות עם קונטה הפכו לשיחת היום של כולם, ברטלי הוא ה"רמז" למה צפוי לקרות בשבועות הקרובים.

אתה חושב שלא?

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Un bombón -כן, אני חושב שהעזיבה של מונצ׳י מעידה על בעיות בדרג הניהולי של רומא.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבות לעזיבה שלו ברורות, בדיוק כמו במקרים של סבאטיני לפניו ומארוטה ביובה.

על אילו בעיות מעידה עזיבה של מנהל ספורטיבי ומינוי של אחד אחר?

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/19
  15. ASROMA Member

ברומא יש בעיות שגם סטיבי וונדר יכול לראות.
    יחד עם זאת העזיבה של מונצ'י מעידה אך ורק על הכשלון שלו , הוא נכשל כמעט טוטאלית אצלנו (מינוס זאיניולו) ולך תדע אם זה דיל שלו.
    אני מקווה שנוכל איכשהו לגרד את המקום הרביעי ושהעונה הזו לפחות לא תהווה הליכה אחורה בתהליך הבריא שקורה ברומא כבר כמה שנים. לצערי השנה מלבד מנואלס שהוא היחיד בערך שאני לא רוצה שילך אנחנו לא יכולים לעשות cash out למישהו נראה לעין עדרבא יש לנו כמה בובלים עם חוזים מופרכים שצריך DS קוסם כדי לגרום למישהו לקחת אותם מאיתנו.
    לפני שאני סוגר עם קונטה אני סוגר עם DS.

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.