רומא 2018/2019 :: עוד קיץ עמוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏27/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז אני מבין שבכל העונות האחרונות יובה לקחה אליפות בינואר (כי התרסקות לא הייתה).

הסיכוי לקחת אליפות מיובה יהיה כשתבוא הקבוצה עם הכוח המנטלי שמסוגל לתת את הגרוש ללירה שהיה חסר לנאפולי בעונה שעברה. הסיבה שיובה הרגישה פגיעה יותר בעונה שעברה זו נאפולי.

2. DRORIKO Member

יובה נלחמה על אליפות רק בשתי העונות האחרונות. עונה קודמת היתה כאמור את נאפולי ההיא. עונה לפני היתה את רומא הנהדרת של ספאלטי(וגם את נאפולי ההיא, אבל היא הצליחה להתגבש מאוחר מדי). בשתי הקבוצות האלה נעשו בקיץ דברים שלא אהבתי. בקיץ שעבר כתבתי פה שנאפולי תלחם ראש בראש עם יובה, וכך באמת קרה. לתחושתי לא תהיה השנה את הקבוצה הזאת שתוציא לנו את המיץ, אלא אם אנצ'לוטי יצליח איכשהוא לשמר את השיטה סארי, לדעתי הוא ינסה להמציא את הגלגל מחדש וילך הביתה מחזור עשירי. באינטר עשו חיזוק נכון בקיץ אבל אני לא חושב שאתם עדיין בשלים למאבק על אליפות. שוב, הכל תלוי אך ורק ביובה.

עריכה:תיקון טעות, ב-3 העונות האחרונות. גם נאפולי של סארי עם היגוואין פיבוט נתנה חתיכת פייט. אבל היגוואין כבר לא שם, וחשוב מזה סארי כבר לא שם.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/18
  3. Roma מנהלים

4. RubberSoul Member

מזכיר גם שנאפולי הצליחה להגיע לרף 90 הנקודות ובכל זאת לא הצליחה לקחת אליפות. זה נתון מעודד כי יובה הגיעה למה שהיא מסוגלת כרגיל, אבל סוף סוף קבוצה אחרת הוכיחה שהיא מסוגלת להגיע לכמות הנקודות הזאת. קבוצות אחרות כמו רומא ואינטר צריכות לשאוף לעונה כזאת מבחינת צבירת נקודות, ולקוות שיובה תיחלש, אפילו בקצת. כשכמה קבוצות מגיעות ל-90+ אין מקום לטעויות.

5. Roma מנהלים

המשחק השני שלנו בגביע האלופות - ניצחון 4-2 על ברצלונה. לרומא כבשו: SES, פלורנצי, כריסטנטה ופרוטי(פ'). לברצלונה כבשו: ראפנייה ומאלקום.

Roma (4-3-3):
    Olsen; Florenzi, Manolas, Marcano, Santon; Lo. Pellegrini, De Rossi, Strootman; Kluivert, Dzeko, El Shaarawy

בהמשך עלו:
    Mirante,Lu. Pellegrini, Juan Jesus, Kolarov, Fazio, Gonalons, Cristante, Pastore, Schick, Perotti

הצטרפתי למשחק הידידות מול ברצלונה בדקה ה-60 קצת רשמים:
    */aa1ה-first touch של פאסטורה פשוט תענוג.
    */aa1פטריק שייק במשחק טוב. סחט פנדל והיה מאוד פעיל מהרגע שנכנס, בכללי שחקן מאוד אקטיבי על המגרש שעוזר במשחק הלחץ ועובד קשה, אבל הפעולה האחרונה שלו פשוט לוקה בחסר, בין אם זה הסיומת או המסירה. הרבה מאוד מצבים של יתרון מספרי בהתקפה הוא מצליח לחרב.
    */aa1ההצטרפות של כריסטנטה לרחבה פשוט מושלמת. מריח הרבה שערים של הבחור העונה.
    */aa1המחיר שפאזיו עלה מול התרומה שלו זה פשוט מגוחך. שחקן אדיר.

6. Roma מנהלים

#יופי של בישול של קלייברט.
    https://thumbs-prod.si-cdn.com/v8S3DCLvld86SYG5Kkjt7nhsTTE=/1072x720/filters:no_upscale()/https://public.media.tweentribune.com/tt/header/sleep_600_03-30-15.Xxx
    סאנטון בגול של מלקום.

7. טל. Member

הצטרפת מאוחר מידי ידידי.

מאלקולם הזה בן **** של שחקן. אבידה.

רומא נראים לא רע. פאסטורה איזה קלאסה, הא?

8. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/01/15330891360327.Xxx

קראתי את זה הבוקר בספורט5 וזה משעשע, רומא השמיטה את שמו של מאלקום מההרכב של בארסה בחשבון הטוויטר שלה. השחקן לא התרגש מה"מחווה". "זו בדיחה, אין לי בעיה עם זה. אני לא כועס", אמר. הברזילאי התבקש גם להתייחס להתבטאות של שחקן רומא, הבלם קוסטס מנולאס(האיש שכבש את השער ההוא), כי הוא לא מכיר שחקן בשם הזה: "אני לא מתרגש מהפרובוקציות ומדבר במגרש. אני רוצה לעזור לברצלונה. אני מקווה להביא שמחה לאוהדי ברצלונה; ניצחון על בארסה זה יפה ורומא חזרה מפיגור פעמיים, ומצד שנני בארסה הייתה בלי התקפה.

לגבי מאלקום עצמו, לבארסה שיחק המזל, היא פשוט הביאה שחקן טוב יותר מדמבלה ב-1/3 מחיר, אבל שוב, למרות שזו אבידה עבור רומא לדעתי היא עשתה הכל בסדר, היא בטחה בבורדו, היא סירבה אחר-כך להיקלע לסחטנות..

9. Roma מנהלים

Raulito,

נכנענו גם לסחטנות של בורדו בסופו של דבר. מונצ'י אומנם לא אבל פאלוטה כן השווה את ההצעה של ברצלונה. בסופו של דבר מלקום קיבל שכר שלא יכלנו להשוות מברצלונה ובחר בהם. שיהנה ויראה הרבה ספסל, אני עדיין לא בטוח שהוא ייקבל קרדיט על חשבון דמבלה.

עמוד האינסטגרם דאג להזכיר לאוהדי ברצלונה את המפגש האחרון */aaa021*/aaa021*/aaa021

Raulito אוהב/ת את זה.
  10. סמואל אטו Member

דמבלה בקושי הוציא את פאוליניו מההרכב, אין למאלקום מה לדאוג.

AS R אוהב/ת את זה.
  11. יאן קולר Member

איך היה קלייברט?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה + "ניצוצות".

יאן קולר אוהב/ת את זה.
  13. טל. Member

מאלקום יהיה שחקן הרכב בברצלונה ללא ספק. שחקן גדול... כשרון טהור. יותר גדול מכל שאר השמות שמקושרים לרומא כעת.

ממש חבל.
    ועוד באיזה מחיר...
    כשאינטר ויתרו עליו ורומא תפסו אני הייתי בעננים.
    פאקינג שייזה.

דרך אגב, אתמול היתה שמועה של סוסו תמורת פרוטי+15.

ואני אישית עדיין חושב שאולסן צריך להיות השוער השני.

נ-ב: אני גם נהנתי לראות את סופרמן גמד בעמדת המגן השמאלי. יא אללה איזה ילד.

בנימה אישית, ברמת העקרון אני מה זה רגוע.
    שמחתי היום גם לקרוא שכריסטאנטה אומר שהוא מרגיש טוב בעמדה הזו. זה כל כך חשוב.
    אם edf יצליח איתו ועם פאסטורה - אני אסיר בפניו את הכובע.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאוק חיסלה את באזל. רומא דרג 2.

בית ז':
    1. ברסה
    2. רומא
    3. ליברפול
    4. באטה בוריסוב

שמעתם את זה כאן לראשונה.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  15. טל. Member

אני אומר: לוקומוטיב, רומא, פילזן, יאנג בויס.

מצב נושא:
הנושא נעול.