רומא 2018/2019 :: עוד קיץ עמוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏27/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי לסאנטון, אבל גם פאסטורה נכנס לקטגוריה הזו (וגם סלאח). ה"התלהבות" הייתה מכך שדיפרה מקבל שחקן בסגנון שרצה (מישהו שיזין את שלישיית ההתקפה מהקישור). לא מהשחקן עצמו. אישית הייתי נשאר עם הסגנון הישן. כלומר גם אם בלתי נמנע למכור את ניינגולאן, הייתי משקיע בשחקן דומה (בארלה) בנוסף לשחקן התקפה אחד טוב באמת.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/18
    אלעד אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אמרת את זה גם על פסטורה, בבקשה: " יש גם משהו מיוחד בשחקנים שרעבים לחזור לעצמם." (משום מה אי אפשר לצטט מהשרשור ההוא, אבל אפשר להקליד את המשפט בגוגל/בחיפוש של אייסוקר ולהגיע להודעה)

ואכן אמרת שמבחינה טקטית הוא מתאים יותר לדי פרנצ'סקו, אבל גם אמרת שהשילוב שלו ביחד עם כריסטאנטה ישדרג אתכם, אני לא ראיתי את השדרוג הזה. "מבחינת רומא: פאסטורה + כריסטאנטה > ראג'ה + סטרוטמן" זה בנוסף לשאר התשבוחות שנתת על בניית הקבוצה בהקשר של הכאן ועכשיו. כן כן.

שמע קובי אני באמת מכבד אותך, מה הבעיה שלך להודות שטעית בהערכות שלך? זה לא יוציא אותך פחות חכם, אתה סתם נאחז באגו עכשיו.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    הפעם אי אפשר לוותר על ציטוט מלא.

זו ההודעה המדוברת:
    מה לא מסתדר לך עם הודעה זו + זו שכתבתי היום? אתה רואה פגם בלנסות לנתח ולהבין את המהלך המדובר במקום פשוט לזרוק הימור על סמך הערכה שטחית של השחקן?

פחות חכם בעיניי מי? ה3.5 כותבים שנכנסים לכאן ולא מייצרים (לפחות הרוב) שום תוכן קריא? לא אכפת לי מזה (באמת), אבל נראה לי חשוב שתבין שביקורת\הערכה לא חייבת להיות בינארית. אני יכול גם לנסות להבין את הרעיון בהחתמה הזו ולצפות להצלחה יחסית בגלל הפרמטר הנוסף של המאמן וגם לא להעריך את השחקן עצמו (או לפחות את מה שהוא מביא איתו ביחס למשכורת).

בהודעה הזו (החלק של ה X + Y > Z + W) למשל, טעיתי בכך שלא לקחתי בחשבון מצב שלכריסטאנטה יקח זמן להתאקלם. אז 1-0 ל..לא יודע למי אפילו. זו התעסקות מצחיקה.

4. DRORIKO Member

"אתה רואה פגם בלנסות לנתח ולהבין את המהלך המדובר במקום פשוט לזרוק הימור על סמך הערכה שטחית של השחקן? "
    לא, אבל במקרה שלך זה יותר מרגיש כמו ניסיון לדברר את הקבוצה מבאמת לנתח אותה בצורה אוביקטיבית. מותר מדי פעם גם להעביר ביקורת על רומא קובי, אל תדאג הקיזר לא קורא עברית(בספק אם גם איטלקית אבל נעזוב את זה)

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביקורת שלי על רומא העונה מתרכזת באי רכישה של שחקן התקפה ופתיחת העונה עם אל שרעווי בהרכב. גם הביקורת שלי בעונה שעברה התרכזה בהגעה של שיק שהגיע על חשבון אחד כזה ולטעמי לא היה מוכן למעבר בדיוק כמו איטורבה (תעשה רגע חיפוש אם אתה כבר בשוונג, מעניין אותי מה כתבתי באותו יום).

יש מלא דברים שאני לא אוהב ברומא. אם הביקורת שלי שונה משלך אין זה אומר שאינני אובייקטיבי.

ובכלל, אם אנשים מפרשים ניסיון להבין את הסיטואציה כסוג של מגננה, הבעיה היא.. בהחלט לא אצלי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

עכשיו תביא חיבוק

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. DRORIKO Member

חחחחחחחחחחחח לא יפה

9. DRORIKO Member

כמה לדעתכם הדיווחים על לופטגי הם רציניים?

10. טל. Member

מונצ'י אומנם מכחיש נון סטופ. אבל גם השמועות על פאולו סוזה לא מפסיקים. נון סטופ.

הייתי בטוח שלאור ה 3 נקודות במחזור האחרון זה ייחלש קצת... אבל לא.
    השמועות רק מתגברות.
    במיוחד לאור המשחק הקרב ובא, שלצערי (וזה באמת הכי עצוב), אין אף אדם אחד ברומא כולה שמאמין שניתן לעשות בו משהו.
    "הפסד קטן" זה שיא השיאים של הציפיות הכי אופטימיות.

במאמר מוסגר: זה הכישלון הכי גדול, האמת, כשחושבים על זה. הידיעה מראש שאין לך סיכויי אפילו לדגדג את יובה. בסופו של יום תמיד מקבלים בראש וכולם מקבלים מהם בראש. אבל לפחות "פנטזיות של לפני משחק" פעם היו.
    עכשיו אין... לאף אחד... אפילו לא פנטזיות.
    מתי פעם אחרונה שהיה דבר כזה? המצב ברומא כיוםן הוא שאפילו לחלום כבר אין מה לחלום.

11. itzik.miro Member

בקיצור כל התנאים להפתעה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

12. DRORIKO Member

במקסימום יוציאו תיקו כמו נגד המרדות. סומך על הבחורים שלנו.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל,אני לא רואה שיגיע זעזוע בעמדת המאמן עד לסיום העונה. צריך לקרות רצף בלתי צפוי של הפסדים. מה גם שאין בזה תועלת.
    מה שכן בעונה הבאה כנראה שנראה מאמן אחר על הקווים,השאלה מי זה יהיה.

14. טל. Member

עם כל חוסר ההערכה שלי ל edf - גם אני לא הייתי מפטר אותו בשביל פאולו סוזה.
    אבל העובדה היא שבתקשורת ברומא מדברים עליו כבר בלשון עבר.
    ולפי כל המקורבים להנהלה למיניהם - עושה רושם שהניצחון האחרון פשוט דפק להם (להנהלה) את התוכניות. פשוט כך.

אני אישית בכנות באמת בכנות לא מבין איך לא עושים מאמץ כלכלי ומביאים את קונטה. הזדמנות פז. בדיוק האדם שצריך. חשוב יותר מכל רכש אחר.

אפילו עמדת הקיצוני הנוסף, החסר, (במקום מאלקום שלא הגיע) שמי שזוכר פה אותי בקיץ כבר היה נמאס לי בעצמי כבר לדבר על זה - אפילו זה פחות חשוב.

לדעת כותב שורות אלה - להביא את קונטה זה כמו להביא 2-3 סופרסטארים בינואר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/18
  15. Alta Tensione Member

להוציא את העצבים על edf בגלל שמונצ'י לא יודע לעשות רכש זה דבילי כמו להעיף את אלגרי ב-2013 כי הוא אשם שהביאו לו את פאציני וסאפטה כמחליפים לאיברה ותיאגו ואת הונדה כרכש המרכזי של הקיץ של אחרי (שבכלל הגיע בינואר).

קונטה לא היה מדגדג שנה שעברה את ברצלונה גם אם היה לו את טוטי בשיא היכולת בקבוצה. hell, לא נראה לי שהוא היה עובר את הבית המוקדם אפילו. הוא סחורה בינונית במחיר מופקע ועצם זה שאף קבוצה גדולה היום לא נוגעת בו אומר דבר או שניים, למרות שאני ממש לא אוהב להשתמש בזה בתור טיעון. חסר היום מאמנים איכותיים בשוק, יש לכם אחד כזה ביד שכבר הוכיח מה שהוא שווה שהוביל אתכם להשיג אדיר בזירה הבינאלומית. לזרוק אותו יהיה צעד מאוד יהיר.

EO11 ו-תומר1989 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.