רומא 2018/2019 :: עוד קיץ עמוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏27/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

סביר שיהיה זול כרגע. הימור סביר.

אני אישית חושב שחסרים לו יסודות רבים כדי להיות שחקן ברמה של רומא, אבל בשביל 15 מיליון שפרציוזי יקבל עליו (או אולי 7.5 מיליון + שני נערים) זה כנראה הימור סביר.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

“Quanto costa Kouamé?”. 35 milioni la risposta da Genoa"

3. SerieA Il Capitano

את המחיר המופרז שילמתם לג'נובזית השנייה, מונצ'י לא ישלם מחיר מופקע שוב. לדעתי.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי לא רע שמונצ'י לא ישלם גם על שיק. מה שכמובן לא מקטין מהבחירה האומללה בו מלכתחילה.

5. SerieA Il Capitano

נכון, אבל 20 תשלמו בכל מקרה, לא?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן.

Sampdoria are entitled to a final payment of €20m in February 2020. Should Schick be sold prior to 1 February 2020, Sampdoria will be entitled to 50% of the eventual transfer fee or €20m – whichever sum is the greater.

7. ASROMA Member

אני היחיד שמרגיש שדוד (שוב) אחרי אתמול?
    במחיר של נזונזי ,שיק וקצת עודף לפיצה ויתרנו על 2 וורלד קלאס שבלעדיהם ליברפול אפילו לא ממשיכה לליגה האירופית?

DRORIKO ו-Walkon אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

המכירות של סלאח ואליסון היו בלתי נמנעות. מה גם שכשסלאח נמכר אף אחד לא תיאר שהוא יהפוך לכזה סופרסטאר, אפילו לא קלופ(לפי הדברים שלו עצמו). הבעיה זה מה שעשו עם הכסף, ויש לי על זה ויכוח שלם עם קובי.

9. Alta Tensione Member

זה מצחיק שאתה אומר את זה כי אני זוכר כשסאלח עוד היה בפיורנטינה כתבתי שמאז קאקה לא היה שחקן עם מהירות כזאת בסרייה A ובערך חצי פורום הסתלבט. את ה-introduction למה שהוא היום יכלת לראות כבר אז וגרף העליה המטאורי שלו כנראה יגמר בריאל בקיץ.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? הוא היה נראה כמו שחקן טוב עם תקרה דיי בינונית. את מה שהוא עושה בליברפול אי אפשר היה לצפות. זה מקרה מאוד נדיר.

בכלל לא מבין את ההשוואה לקאקא שהיה שחקן הרבה יותר מוכשר ונראה כמו זידאן על סטרואידים.

EO11 אוהב/ת את זה.
  11. SerieA Il Capitano

ללא קשר, השער של סלאח מול נאפולי השבוע הוא לחלוטין על מאריו רוי ואוספינה. לא היה שם משהו יוצא דופן.

כמובן ששאר ההופעות שלו במדי ליברפול כן יוצאות דופן, אבל לא המשחק הזה.

12. Alta Tensione Member

הבנאדם מהשניה הראשונה שלו בליגה חתך הגנות כמו חמאה בלי שום צורך בתקפות הסתגלות שהרבה שחקני התקפה צריכים, במיוחד אלה שהסגנון שלם זה למצוא את השטחים הפנויים במגרש ולרוץ אליהם. אתה יודע מי לא צריך את זה? מי שהוא the real fucking deal. השוואה לקאקא? השוויתי את התכונה של המהירות עם הכדור ובלעדיו, לא את המכלול כשחקן שלם. היה לו בעיה של קבלת החלטות וסיומת מול השער, זה שטויות והוא תיקן את זה עוד לקראת סוף הקדציה ברומא (והנה לך שחקן של 40 גולים בעונה). אני מאמין שאם הוא היה בא מאומת כדורגל מיינסטירמית יותר הוא היה תופס יותר תשומת לב כבר אז ורומא גם הייתה מוכרת אותו ביותר כסף.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי את ההשוואה עכשיו לקאקא I guess, אבל לסלאח גם היום יש בעיה בולטת בקבלת החלטות וסיומת מול השער.

הוא שיפר את זה אומנם ולראייה המספרים המפלצתיים שלו (שזה ממש לא "שטויות" לתקן את זה. בעונה אחת בליברפול הוא כבש יותר מכל התקופה שלו באיטליה), אבל אני חושב שהשיפור העיקרי יותר נובע מהסביבה אליה הגיע יותר מאשר כל דבר אחר (ויש עוד סיבות). הוא מגיע להמון מצבים איכותיים בכל משחק, יותר מאלה שהגיע אליהם ברומא, והוא משחק עם חלוץ שהוא יותר על תקן פליימייקר שזז אחורה ועובד בשבילו, להבדיל מדז'קו שגם יודע לזוז אחורה ולתת הפס שצריך, אבל בסט-סקילז ובגודל שלו הוא כמובן הרבה יותר target-man מאשר פירמינו שהוא false 9.

העונה זה אפילו הפך להיות יותר דרמטי שהוא ליטרלי מתפקד כחלוץ באמצע יותר מאשר כקיצוני שחותך לאמצע מצד ימין.

אני דיי בטוח שלא סלאח ולא ליברפול האמינו שזה יהיה המצב בתחילת הרומן ביניהם, להבדיל מאליסון. אם אתה ראית זה מגיע, good for u. באמת.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/18
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, הפסדנו לבולוניה, ספאל, קליארי, קייבו, ואודינזה בגלל שחקנים שמשחקים ברומא? לא בגלל המכירה של ניינגולאן ליריבה ישירה?

* לא סובל את ההחתמה של שיק מהרגע הראשון.
    * את דעתי על פאסטורה יצא לי לגבש חצי שנה לפני שהגיע (כאשר הטוויטר האינטריסטי ראה בו מושיע). היה בזה עניין ברמת סגנון המשחק שמתאים יותר למאמנים שדוגלים בdirect approach, אבל השחקן עצמו + המשכורת שהוא מרוויח = עסקה רעה מאוד.

@Alta Tensione
    הבעיה עם הפריצה של סלאח בפיורנטינה הייתה בטווח בו זה נעשה. חודשיים אדירים, וזהו, עד סוף העונה הוא "חזר לגודל הטבעי". חלק מהתכונות שלו היו וורלדקלאס ואי אפשר היה להתכחש לזה.

אה ויש את השנתיים ברומא. הוא היה חלק בלתי נפרד מתקופה גרועה אפילו מהנוכחית (בסיומה פוטר מאמן הקבוצה) וגם בחצי השני לא הרשים יותר מפרוטי\אל שרעווי. בעונה השניה הוא הכפיל את עצמו אך גם שם, היה שותף מלא לצמד הביזיונות מול פורטו, להפסדים מול קבוצות חלשות יותר בליגה (בשליטה מלאה של החלק האחורי והקישור), לצמד הדרבים בגביע וכאמור למשחק מול ליון. האם מישהו דמיין לעצמו את הקפיצה שעשה בליבפול בשלבים המוזכרים? לדעתי לא.

15. DRORIKO Member

@Un bombón גם וגם. לגבי פסטורה, אני זוכר דווקא שמאד התלהבת מההחתמה. אמרת שאתה אוהב שחקנים שרוצים להשתקם או משהו כזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.