רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

רומא הובילה 1:0 על טוטנהאם במשחק הכנה משער מהיר של פטריק שיק, אבל בהמשך קרסה והובסה 4:1 נגד טוטנהאם, כל זה במחצית אחת. הנה ההרכב שפתח: מיראנטה; חסוס, פלגריני, סאנטון, מאנולס; בריאן כריסטיאנטה, גאנלונס, פאסטורה; שיק, אונדר ודייגו פרוטי.

בינתיים בצל המחטף של ברצלונה, במארקה התעסקו במונצ'י ובאימפריה שהוא בונה ברומא.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/25/15325441101843.Xxx
    https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/25/15325443389026.Xxx

13 שחקנים שהגיעו ב-110 מיליון יורו, הקבוצה עם ההשקעה הרביעית הכי גבוהה באירופה בינתיים. רק יובנטוס(222 מיליון יורו), ליברפול(195 מיליון יורו) ופאריס סן-ז'רמן(180 מיליון יורו - התשלום על אמבפה) - עקפו אותו.

מונצ'י איש המקצוע הטוב ביותר. אני לא חושב שרומא טעתה במקרה האחרון, "אם מישהו רוצה לבוא לרומא - נהדר, אם לא - הוא לא ישחק כאן", זה המוטו ומה שאמר, וזה נכון. זה קצת יותר מ-'כשר אבל מסריח', מה שקרה. רומא הפסידה בטווח הקצר כי עושה רושם שמדובר בשחקן נהדר. לא יודע לגבי פריצת הבונקרים אבל הוא מהיר, הוא בועט מרחוק, יש לו סטייל, היא לא תמצא שחקן כזה במחיר נחות - אבל רומא לא צריכה להתחנן, לא הייתה סיבה להשוות את ההצעה ובורדו הפילה אותה בפח. קצת תמוה בעיניי מדוע ניינגולאן נמכר, כוחו עדיין במותניו.
    קשה שלא לסמפט את הקבוצה הזו, עוד מימי טוטי, עוד שחקנים שמאוד אהבתי, לאו דווקא בסדר הזה - קאפו, באטיסטוטה, וולטר סמואל, כריסטיאן קיבו(!), ומאנולס - תבינו למה. מה שכן, לרומא עדיין קשה לשמור על השחקנים הטובים שלה, והליגה השנה ממש מתחזקת. יובה הייתה ביתרון על פני היתר והיא עדיין ככה, אינטר נראית טוב, את נאפולי עדיין קצת קשה לי לעכל. אבל בגדול קשה לי לראות את רומא עושה עונה יותר טובה מאשתקד. הלוואי ויהיה עוד קמפיין גדול בצ'מפיונס.

2. טל. Member

במשחק מול טוטנהאם ההגנה של רומא נראתה מביך.
    מצד שני זה בס"הכ משחק הכנה "אמיתי" ראשון.

אם וכאשר היא תתייצב: אני לא צופה לרומא ירידה מתחת למקום 4, מהמחזור הראשון ועד לאחרון, במשך העונה כולה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את הקטגוריה של מאלקום, איאורזבאל, ביילי, נרס ולוזאנו (מי יותר מי פחות) ויש את טובא שזה מה שהם רוצים להיות כשיהיו גדולים. זה בכלל לא בר השוואה. לדעתי לרומא אין סיכוי לצרף את טובא. במיוחד לא לצד קשר נוסף.

המשבצת של בארלה נמצאת בעודף. לא רואה היגיון להזכיר אותו בכלל.

הררה יכול לשחק בכל תפקיד בקישור ויתאים לנו מאוד. הבעיה שהוא מסיים חוזה ופורטו בכל זאת דורשת את סעיף השחרור שלו.

**
    פתיחת עונה לא פשוטה על הנייר.

4. רומאלופה Member

חושש קצת מההגנה,אני חושב ששנה שעברה אליסון נתן תחושת ביטחון ושההגנה שלנו יותר טובה ממה שהיא הייתה לולא היה שם שוער סביר.
    מפחד שהעניין יתפוצץ לנו בפנים.

5. טל. Member

אליסון שוער טופ5 בעולם. היה ברור שלא יביאו מחליף ברמתו.
    אם יש אפשרות להביא את טובאה הייתי הולך עליו בכל הכוח.
    מכרו את דפרל לפני שהיה מאלקולם - זו היתה טעות.

זו תהיה טעות למכור גם את גונאלון.
    מעליי נכתב שאם מביאים את טובאה אז לא יביאו קשר אחורי? וואלה אני קונה. בעינייים עצומות.
    מה צריך עכשיו עוד קשר אחורי? -חאלאס אין לזה סוף.
    נזונזי שמא נזונזי...
    יש לך DDR גונאלון סטרוטמאן. זה די והותר לרוטציה בריאה.
    אף אחד מהם לא איי איי איי. אבל לא צריך להיות... מה שיש זה מספיק. אני לא מבין למה לא נותנים אמון בשחקנים שהביאו רק שנה שעברה?
    דפרל גונאלון, מה הדחף המטורף הזה להראות להם את הדרך החוצה עוד לפני שהחל אפילו מחנה האימונים? מה עשה מסכן הגונאלון הזה שמגיע לו יחס כזה?
    -כבר החתמת אותו אז למה לא לתת לו צ'אנס?

6. Roma מנהלים

דפרל חלוץ, גם בזה אני בספק, הוא בטוח לא קיצוני ברמה הדרושה לנו. אחלה סיבה למכור שחקן שאיכזב שנה שעברה ללא הפסד. המחליף שלו כבר נמצא בקבוצה - קלייברט ופלורנצי שאמור להשתחרר במעט מעמדת המגן. לא רואה איך אי מכירה של דפרל תתרום למו"מ בנוגע לשחקן אגף ימין, הרי כל קבוצה יודעת שאנחנו מחפשים שחקן אגף וגם על הדרך למכור את דפרל.

גונאלון? אני לא בעד למכור אותו בשביל להביא גונאלון 2 אבל אם רוצים להביא פרוספקט לעתיד שיהיה בשנת התאקלמות תחת DDR ואז בעונה הבאה לפרוץ להרכב ולהוות שידרוג על פני שניהם אז למה לא? במיוחד שאנחנו מוכרים אותו ברווח של 5 מיליון יורו.

7. טל. Member

אתה מדבר על תרחיש מאוד אופטימי.
    לגלות את הקאנטה הבא (ולהשיג אותו די בזול) ובינתיים העונה להסתמך על סטרוטמאן ו ddr שיתעלו על עצמם - ויחזיקו את העמדה כמעט לבדם במשך העונה כולה.
    ואז שנה הבאה אותו כשרון צעיר יפרוץ ויטול את המושכות.

בטח כולם מסכימים לתרחיש מהאגדות שכזה.
    על כל עמדה. לא רק פה.

אבל ברומא, בוודאי תסכים איתי, אנחנו נתקלים ביותר תרחישים פסימים ו/או סתם רגילים מאשר תרחישים מהאגדות.

Ddr גונאלון סטרוטמאן שכרגע יש לך - זה די והותר
    .
    זה ההימור הסולידי. תמשיך עוד שנה עם מה שיש לך. מה עכשיו צריך הקפתקאות חדשות?

פספסת את מלקולם? הסגל צריך חיזוק בדמות קיצוני מוכח לאגף ימין עם רגל שמאל חזקה? -אז זה מה שצריך להביא.
    זה ותו לא.

אני גם לא הייתי מוכר את אלשע או פרוטי אלא אם תגיע הצעה ממש גבוהה או יהיה אפשר להשתמש בהם כקלף מיקוח חזק להשגת קיצוני (עם רגל שמאל) לאגף ימין כמוזכר לעיל.

פרוטי אלשע קלוייברט. זה די והותר לרומא. מכאן והילך זה רק עבודה של המאמן למצוא את האדם הנכון לזמן הנכון.

אתם רוצים סגל משוריין מכל הכיוונים. אבל רומא זה לא ריאל מדריד. אין אצלנו דברים כאלה.

יש שחקנים טובים, יש עומק, והמאמן צריך לדעת את מי לשלוף ומתי לשלוף.

Gianzola ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  8. תומר1989 Member

מסכים איתך
    אני גם חושב שאת כל תקציב הרכש שנשאר יש להשקיע בקיצוני, אלו העמדות שיעיפו אותך למעלה ושם צריך את הכוכב שיעשה את ההבדל. יש אופציות מעולות בשוק ואסור שזה יגמר עם איזה סוסו או ברארדי

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שהאגף השמאלי של קלייברט ופרוטי טוב מזה של אונדר ופרעה, אם כבר ההפך. אני חושב שהכלל מספר אחד כאן צריך להיות שבמידה ואין רכש שישדרג את הקבוצה בצורה ברורה, אז לא צריך להיות רכש (אם כבר הזכרת את סוסו וברארדי).

אני במקום רומא נועל את ניקולו בארלה ומשאיר אותו בקליארי לעוד עונה כדי שיקבל את הדקות שזקוק להן. גונאלון מספיק בשביל להיות חלק מהרוטציה.

10. תומר1989 Member

יש את כריסטאנטה.
    מה רע בשלישית קישור של סטרוטמן, דה רוסי וכריסטאנטה.

רכש יהיה שישדרג את הקבוצה בצורה משמעותית פשוט צריך את הסכום הנכון. אם רומא תקציב 50-55 מיליון להבאת קיצוני היא יכולה להביא מישהו ברמה גבוה מאוד

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדעתי פאסטורה ייכנס במקום אחד מהם (כנראה סטרוטמן), אבל הרומאניסטות יודעים טוב יותר.

@Un bombón אין דיבורים על קווינסי?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבורים אין. אולי מחשבות.

**
    סטרוטמן ודה רוסי.

למעשה פרט לשחקן התקפה חדש, אלה שתי המשבצות היחידות שרומא הייתה צריכה לשדרג (מיידית, להרכב) לאחר העונה שעברה.

**
    ההגעה של גונאלון ב5מ' עזרה לרומא לעשות מכירה גדולה (27מ' על פארדס) בקיץ בו לא הייתה אפשרות לעשות רכישה גדולה (FFP) ודה רוסי (בצדק) קיבל חוזה חדש. כדי לשמר את התרומה, על גונאלון לעזוב, כי כעת המטרות השתנו. רומא רוצה לגדול, ודה רוסי, בגיל 35, חייב לקבל תפקיד קטן יותר.

AS R אוהב/ת את זה.
  13. טל. Member

רומא צריכה גם חלוץ שלישי בסגל.
    אין מנוס מזה.
    וצריך שהוא גם יהיה בסגנון אחר מ שיק ודז'קו.

מונצ'י פתח את החלון טוב מאוד ונחלש ככל שהוא התקדם אם אתם שואלים אותי.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן שיסכים להיות "חלוץ שלישי בסגל" לא יכול להיות טוב יותר מפרוטי\אל שרעווי (זה שישאר) כאשר יזוזו לאמצע במקרה הנדיר בו יהיה צורך בכך. עוד משכורת, עוד שחקן מנותק מהסגל, מי בכלל מחזיק "חלוץ שלישי" בקבוצה שמשחקת עם 1?

15. AS R Member

עמדת הקשר האחורי נראית לי נחותה באיכותה משאר העמדות בסגל, ולדעתי היא דרושה חיזוק יותר מקיצוני נוסף. אני הייתי משחרר גם את סטרוטמן אם היו עליו הצעות, אבל לא ראיתי שום שמועה עליו. מניח שבסופו של דבר הוא יהיה שחקן רוטציה וגם לגבי זה אני כבר לא בטוח עד כמה הוא מתאים.
    כמו שזה נראה, מונצ'י מחפש קשר רציני שיוכל לשדרג את ההרכב ולא מישהו בסגנון של גונאלון.

מצב נושא:
הנושא נעול.