רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

התנהלות חובבנית ולחיצה של מונצ'י.

אם בורדו מבקשים שרומא יפרסמו ציוץ מוקדם בניגוד לנהלים - היה צריך להגיד להם ''אין בעיה חביבי, אבל תחתום לי פה על זיכרון דברים. אתה רואה כאן את השורה ריקה עם ה x ? אני רוצה את החתימה שלך פה.''

עכשיו עם מה רומא יבואו לבית משפט? עם הודעות בוואטסאפ..?

הוא שאמרתי. ואני יודע שהדעות שלי לא פופולריות פה. אנשים מעדיפים לסגוד לו בצורה עיוורת כי ככה סתם מצלצל להם טוב באוזן המחשבה האופטימית הזו.

אבל העובדות מדברות בעד עצמן.
    מונצ'י הוא איש עסקים בינוני בקנה מידה איטלקי. הרבה התנהלויות שסופן כשלונות. לא סוגר פינות. נטיה לסאגות. כל קיץ הפתעה אחרת בדקה ה90.

יש לו עין טובה. הוא מזהה כשרונות. הכל טוב ויפה. אבל בכל הקשור למקסום רווחים, סגירת עסקאות, התמודדות עם בלתמ'ים - יש לו עוד הרבה מה ללמוד באיטליה.

DRORIKO ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאינטר החתימה את דויד סואצו לפני כמה שנים, מילאן ניסתה לחטוף אותו מידי אינטר על ידי כך שהציעה לקליארי יותר כסף על השחקן למרות שסיכם את תנאיו באינטר. מילאן פירסמו הודעה רשמית באתר שלהם שסואצו הצטרף, אבל השחקן סירב והכריח את קליארי לקבל את הצעת אינטר.

התנהלות מגעילה של בורדו ושל השחקן עצמו. לא יודע איך הייתי מרגיש אם היינו במקום רומא.

3. טל. Member

אין דבר כזה התנהלות מגעילה. זה ביזנס.

בורדו ביקשו בקשה חריגה ולא מקובלת שרומא יוציאו הודעה עוד לפני שהושג חוזה חתום?
    מונצ'י היה צריך לענות בבקשה חריגה ולא מקובלת של זכרון דברים.

עשו לו בית ספר.
    עכשיו שיילך לחפש את החברים שלו בלא יודע איפה.
    תבין, בורדו לא חתמו על כלום... שום מסמך. הם לא מחוייבים לכלום וגם לא השחקן.

אי אפשר ללכת לבית משפט, וגם רומא לא ילכו.
    תהיה בטוח.
    מונצ'י פשוט יבלע את הצפרדע הזו, ובמקרה הטוב (אני מקווה) יפיק לקחים לגבי העתיד.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי עתידו של שחקן מבוקש צריך להיות מוכרע על בסיס רצונו. היה לכם את זה סואזו הכושל. לנו עם מאלקום לא.

אני מבין את אי רצונו של מונצ'י להיגרר למכירה פומבית לאחר הסכם עם כל הצדדים, אבל ברגע שמאלקום בחר בברצלונה, מלכתחילה לא היה טעם לזה.

ההרגשה? עם השמות שמקושרים אלינו כעת? כמו ב2003 לאחר שיובה עשתה מחטף על לגרוטליה ורומא אמרה "נו טוב, נשקיע עוד קצת בשחקן טוב יותר" (כריסטיאן קיבו).

**

עקיצה נהדרת של איקאה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/18
    AS R אוהב/ת את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורינו מעוניינת באל שערווי, אנחנו נדרוש 16M.
    אחלה דיל.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטוויט של איקאה גאוני!

לגבי מלקום - באסה, מעצבן, אבל נתקו את הרגש. הוא לא חתם על כלום. יצא מצחיק שרומא פרסמה הודעה רשמית ובסוף זה לא קרה, אבל מה יש לכעוס על בורדו? שקיבלו הצעה טובה יותר? על מלקום? שקיבל הזדמנות גדולה יותר?

7. Roma מנהלים

הדיווחים שבורדו גרמו לרומא לפרסם שזה רשמי ומותנה במעבר בדיקות רפואיות על מנת ל"ערור" את ברצלונה והצליח להם. חוקי אך מסריח.

בכל מקרה, עברנו את זה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין מה גונאלון חושב על זה.

פינגרס קרוסד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/18
  9. Roma מנהלים

שייק בעונתו הראשונה = דז'קו בעונתו הראשונה.
    שייק מתחילת ההכנה = דז'קו v2.0

הפסד 4-1 היום לפנות בוקר לטוטנהאם בגביע ליגת האלופות, שייק הבקיע בדקה ה-4 וטוטנהאם הפכו ל-41 עד המחצית.

10. Roma מנהלים

Roma eye Lyon's Ndombélé | Roma Press

עוד אחד מפס היצור המפלצתי של צרפת, ראיתי אותו מספר פעמים בודדות במדי ליון והוא פשוט אדיר. אם ניהיה רציינים לגביו הוא יעלה לא מעט, נצטרך להוסיף כסף בנוסף למכירה של גונאלון על מנת להנחית אותו באיטליה. בנוסף שז'אן-מישל אולס הנשיא של ליון ידוע בתור אדם מיומן במכירות ושיווק השחקנים שלו.

יכול להיות חתיכת שידרוג, שנה אחת תחת דה רוסי וסטרוטמן ועתיד לתפוס את מקומם בעונה הבאה.

עוד שני שמות שעלו בנוגע לקישור: ניקולו בארלה(קליארי) והקטור הררה(פורטו)

---

לפי הדיווחים אלו השמות ברשימה של מונצ׳י לעמדת הכנף הימני:
    פלוריאן תאובין(מארסיי), חואן קוואדראדו(יובנטוס), דומניקו ברארדי(סאסאולו), הירווינג לוסאנו(פ.ס.וו. איינדהובן), לאון ביילי(לברקוזן), סוסו(מילאן) ודוד נרס(איאקס) ואמיל פרוסברג(לייפציג).

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. טל. Member

אף אחד מהשמות האלו לא יותר טוב ממלקולם בפחות מ 40 מיליון.
    האמת היא שאף אחד מהשמות האלו לא יותר טוב ממלקולם. נקודה.

חבל שרומא לא חושבת בכיוון של איליצ'יץ.
    חבל שמכרו את דפרל כבר החלון הזה.

נ-ב: תאובה זה השם הכי מרשים. אבל אם הייתי צריך להמר אני עדיין מהמר על קוואדרדו.

ברארדי איך שאני קורא את המפה - מונצ'י פשוט לא רוצה.

12. Roma מנהלים

למה אתה חייב להיות קיצוני כל כך? מלקום זה הימור בדיוק כמו ביילי, לוסאנו ונרס. אי אפשר לדעת מה יצא מכל אחד מהם. הפוטנציאל של כולם הוא אדיר. לוקח בכיף את הג'מייקני על מלקום, שחקן הרבה יותר מגניב מהברזילאי בעל השפם המעצבן.

הכי מצחיק שאתה שוב מזכיר את דפרל אהובך ואיליצ'יץ. שחרר הם לא ברמה הדרושה. מה שטוב לסמפדוריה ואטלנטה לא בהכרח טוב לרומא.

13. golding מנהלים

לוסאנו הוא השחקן המוכשר ביותר בחבורה הזו, יותר ממלקולם לדעתי. גם ביילי לא ממש נופל ממלקולם ממה שראיתי.

תאובין ופורסברג מוכשרים מאוד אבל הם לא באמת ממלאים את אותה המשבצת. התפקוד שלהם קצת שונה.

14. AS R Member

אם גונאלון ימכר ויגיע קשר בעל פוטנציאל להיות שחקן הרכב ולא שחקן משלים, בנוסף לווינגר בסכום גבוה, זה ישלים קיץ נהדר לדעתי (למרות סימן השאלה לגבי השוער החדש).

אגב, דווקא ממה שראיתי מלוזאנו במונדיאל לא כל כך התרשמתי ממנו. עשה יותר מדי דריבלים מיותרים. ביילי נראה לי כמו פרופיל דומה לזה של מאלקום, אבל כנראה במחיר גבוהה בהרבה.

15. טל. Member

Roma

אני בחור מצחיק נו מה לעשות. :)
    אומנם לא מצחיק כמו פאלוטה אבל עדיין מצחיק.

ואפרופו הקוקוריקו, שמעתם מה הוא קשקש היום?

מצב נושא:
הנושא נעול.