רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. תומר1989 Member

ברארדי זה שחקן שהמחיר שלו קשור כלל ליכולת שלו ולא פלא שהוא עדיין בסאסולו ואפילו לא התקדם לקבוצת אמצע טבלה באיטליה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעטות הקבוצות שיכולות לעמוד בעלויות של ברארדי אבל הוא כבר משחק בקבוצת אמצע טבלה באיטליה ולא הייתה לו שום סיבה לעזוב לפני גיל 23.

מקצועית, רומא לא צריכה אותו. עם זאת, הוא ה"ג'רביניו" של דיפרה ובתנאים מסוימים שווה להמר עליו.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אל שערווי הגיע אלינו כשחקן די גמור,וספאלטי החייה לו את הקריירה מחדש. מאמין שאפשר לעשות אותו דבר עם ברארדי, בגלל בעיקר בגלל ההיסטוריה שלו עם די פרנצ'סקו.
    לא אמרתי שברארדי שווה 30-40 מיליון ,ברור לכולם שלא. אמרתי שאפשר יהיה להגיע לסידור כמו שעשו עם כריסטנטה שאטלנטה רצו עליו הרבה כסף.

4. SerieA Il Capitano

סאסוואלו היא לא קבוצה שקל לרכוש ממנה שחקנים אבל ברארדי בנקודת שפל בקריירה וכולם רואים זאת.
    לדעתי 15 מיליון יספיקו. הוא שווה מאד את ההימור בעיני.

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שווה את ההימור הכלכלי, אבל זו נקודה שולית שגם ככה לא תזיז לרומא.

רומא צריכה לוודא שהוא שווה הימור על חשבון שחקנים אחרים בתפקידו. לרכוש את ברארדי זה או להעזיב את פלורנצי, או למנוע רכישה גדולה לצד השני. אני אישית בעד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/18
  6. SerieA Il Capitano

מדוע? פלורנצי יעלה מעלה מעמדת המגן הימני?

מכיוון שכלכלית אני מבין שזה מסתדר.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. כמגן, אין לו מה לחפש ברומא בדיוק כמו לברונו פרס.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלייברט (סוג של) רשמי.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע למדיקל

10. SerieA Il Capitano

@Un bombón
    מה קורה עם הסטאדיו דלה-רומא והמעצרים שבוצעו?

זה קשור במישרין לפרויקט, וייצור עיכובים נוספים?

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. בין הנאשמים נמצאים אנשים שהחתימה שלהם היא תנאי לתחילת הבניה. עכשיו החתימה שלהם לא תקפה. מקרה דומה היה ב2015 כאשר הפרוייקט אושר על ידי ראש העיר מארינו שלאחר מכן הודח בגלל שחיתות, ורומא נאלצה לקבל אישור מוירג'יניה ששינתה את הדרישות בהתאם למפלגה שלה.

השאלה היא האם לפאלוטה נשארה סבלנות לזה. הוא טוען שהוא רגוע כי לרומא אין קשר לפרשה הזו, אבל אם כך היה הדבר, מה הוא עושה באיטליה?

12. SerieA Il Capitano

מאד עצוב.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע נראה שאין מנוס מפרידה מניינגולאן בקיץ הקרוב.
    Nainggolan-Roma heading for divorce - Roma Press

לפי הדיווחים רומא בקשר רק עם הסוכן של השחקן כי לניינגולאן היה תאקל עם מונצ׳י בפרט והמועדון בכלל על-כך שלא עמד בהבטחה שלו שיפסיק עם השטיקים הידועים מחוץ למגרש (מסיבות, אלכוהול, סיגריות וכו׳). למרות שבכל משחק הוא ממשיך לתת 200%, נראה שמונצ׳י הולך למכור את הבלגי לאינטר, שם יהיה לו איחוד עם ספאלטי שבטח מאמין שהוא מסוגל להוציא ממנו את אותם הדברים שהראה תחתיו ברומא. באיטליה מעריכים שניינגולאן יעבור לאינטר תמורת סכום שנע בין 30 ל-35 מיליון אירו לפחות ומי שייכנס לנעליים שלו יהיה זייך מאייאקס (שחקן שונה לגמרי מכל הבחינות).

יש לי ספקות רציניים כמו קובי לגבי זייך, אבל אני חושב שמבחינת רומא וניינגלואן זה מרגיש כמו הזמן הנכון להיפרד (אותו דבר רלבנטי גם לגבי האמשיק ונאפולי שאני מזכיר רק כי המעמד של השניים דיי מזכיר אחד את השני במובן של זר שהפך להיות סוג של אייקון בולט במועדון עם השנים).

מניח שאם ניינגולאן OUT אז סטרוטמן עדיין IN. עם זאת, לא בטוח שגם אותו לא הייתי מוכר אחרי העונה האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/18
  14. טל. Member

זה היה ברור שנאיינגולאן יעזוב, מהרגע שתמה העונה.

השחקן הזה גמור. אין לו חשק למשחק הזה, ולמאמצים ולדרישות התובעניות של מועדון ברמות הגבוהות ביותר.
    רואים את זה מחוץ לכר הדשא. רואים את זה גם על כר הדשא:
    כל מי שיש לו עיניים בראש, ולא מקשקש על "העונה שניה הכי טובה בקריירה" (חחח) או "שיפר את טכניקת המסירה", או מכליל אותו בעמוד השדרה העתידי ושאר בלבולי ביצים - כבר קלט את זה מזמן.
    וגם מונצ'י קלט.
    במשך כל העונה שחקני הקישור היריבים עשו לו בית ספר, ולקחו לו כדורים כמו לילדה קטנה עם קוקיות. ולא משנה את מי רומא פגשו... זה קרה גם מול שחקני קישור של קבוצות קטנות כגדולות כאחד.

אני מאחל לו להצליח. דרך אגב. עד העונה הנוכחית זה השחקן הרומאי שהכי אהבתי.
    והאמת יכול להיות שימציא את עצמו מחדש באינטר עם ספאלטי שאיתו הוא מסתדר מצויין.
    ויכול להיות שלא.
    לא מעניין אותי כי אני לא אוהד אינטר.

בקשר למחיר: 35 מיליון בוקרא פיל מישמיש רומא יקבלו עליו. היו מתים. לבקש תמיד אפשר אבל אין מי שייתן.
    אלא אם כן הסינים המטורללים יחזרו לתמונה.
    דפדפו אחורה כל העונה אני מדבר על נאייגולאן.
    כבר בינואר האחרון בפורום הזה כתבתי שרומא עשו טעות שלא מכרו אותו ב 50 מיליון לסינים - כי אם יחכו - אז בקיץ יקבלו עליו אפילו לא חצי מחיר.
    ועכשו אני אומר לכם, שגם בחצי מחיר: 25 מיליון - אם לא ימכרו אותו עכשיו - ויחכו לינואר הבא: אז המחיר אפילו יירד לאזור ה 15 מיליון.

סוס מת.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מקווה שאתה מאמין לדברים שאתה כותב.

חדשות טובות לרומא מכיוון אופא, שהודיעה שהיא עמדה בחוקי הפייר פליי ולכן ההסכם ביניהן כבר לא בתוקף ורומא ״יכולה להשתולל״ (עד גבול מסוים).

מצב נושא:
הנושא נעול.