רומא 2016/17 :: מקום שני עוד פעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

אני אתייחס רק להשוואה בין פארדס לגונאלון.
    אל תשכח שגונאלון מבוגר מפארדס ב5 שנים ותפקיד הקשר האחורי הוא תפקיד שדורש גם ניסיון ולכן אני חושב שאתה מגזים בגדול עם החוסר פרגון לפארדס ביחס לגונאלון.

מה שאני כן מסכים בהחלט זה שעבור רומא במצב הנוכחי עדיף גונאלון +20 מיליון יורו על פני פארדס כי סטרוטמן וddr באנקרים ואין לי ספק שפלגריני יהיה סיפור הצלחה ולכן אין טעם במסגרת התקציב של רומא לשרוף שחקן יקר על עמדה של מחליף.

אגב זרסון, לאן הוא עבר?

Sent from my m3 note using Tapatalk

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמה המקצועית, למי אכפת בן כמה הוא? למי אכפת מהפוטנציאל שלו אם הוא לא מימש אותו בקבוצה שנתנה לו יותר מ2000 דקות?
    החוסר פרגון שלי נובע מיכולת ירודה לאורך כל העונה. לא ממה שעלול לקרות בקריירה שלו בעתיד. הקבוצה לא צריכה להיפגע כשסטרוטמן או דה רוסי לא על המגרש והמאמן לא צריך לטחון אותם שלושה פעמים בשבוע בידיעה שאין להם תחליף ראוי.
    מלבד עמדת המגן הימני, המשבצת שלו דרשה את החיזוק הדחוף ביותר. גם מבלי להתייחס להפרשי המחירים בין גונאלון לפארדס. הראשון, שמגיע אחרי עונה פחות טובה בסטנדרטים שלו, בניגוד לשני, הוכיח לאורך השנים שאפשר לסמוך עליו.
    מרבית האוהדים, יחד עם מונצ'י, רצו את טוריירה, אך גם בלעדיו, המשכיות של טריו ההרכב עם גיבוי מפלגריני וגונאלון זו מקפצה לא קטנה ביחס לעונה שעברה.

לא עבר. צפוי לצאת להשאלה בהמשך הקיץ.

3. Don Joan Roman Member

לא צריך להיות אכפת לך או לכל אחד אחר מבחינה מקצועית ברגע הנתון הזה מגילו של השחקן אלא מהיכולת העכשווית שלו ולכן הסכמתי איתך שהמהלך הזה מצוין עבור רומא, במיוחד בפערי המחיר.

אבל כשאתה בא ו"נכנס בפארדס" צריך לזכור גם שבעמדה כמו הקשר האחורי/ 50-50 יש לניסיון השפעה גדולה במקרים רבים ולגונאלון יש כאמור פער של 5 שנים שבהן לדעתי הוא התפתח כשחקן, אולי זה יקרה גם לפארדס, שוב זה לא אמור לעניין את רומא אבל אני בהחלט חושב שהגזמת איתו לרעה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני טוען שהוא הוכיח על המגרש שלא מגיע לו להישאר ואולי בעתיד יוכל להתפתח לשחקן גדול.
    אתה אומר ש"הגזמתי איתו לרעה" ו"נכנסתי בו" כי - אולי בעתיד יוכל להתפתח לשחקן גדול.

לגיל, מחיר וניסיון של גונאלון אין קשר לרצון של רומא למכור את פארדס. מונצ'י רצה את טוריירה (צעיר בשנתיים ומוערך ב20מ') ו"הסתפק" בגונאלון כי פררו לא מוכן למכור אותו הקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/17
  5. Carlo Ancelotti Member

אני רואה את כל המכירות לצורך קניה ולא יכול שלא לתהות - לרומא אין תקציב רכש? קצת מוזר בהתחשב בכך שהם עשו עונה טובה ויש הכנסה מובטחת מליגת האלופות. או שזה קשור לאיצטדיון שבבניה? בכל אופן, אני מבין את תהליך הבניה והגדילה של המועדון אבל זה בהחלט מאכזב כי הקבוצה של שנה שעברה + שניים-שלושה חיזוקים וכבר יש פה מתחרה ראש בראש ליובה ואפשרות ליצור את הצ'אנס הכי טוב שהיה לה בשנים האחרונות.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"כל המכירות":
    שני שחקני הרכב שכל אחד מהם נמכר מסיבה רציונלית וברורה שמטרתה לחזק את הקבוצה.
    +
    שחקני ספסל שלא עמדו בציפיות מהם.

הטעות הנפוצה ביותר בראיה מהצד היא המחשבה שאפשר לשחזר את העונה שעברה אם אותם השחקנים ללא ספאלטי כאשר כמעט כל המניות בהצלחה הזו מתרכזות במאמן ומס' די מצומצם של שחקנים.

7. Carlo Ancelotti Member

לא הטלתי ספק ברציונל שמאחורי המכירות. פשוט מהקריאה בשרשור קיבלתי את הרושם שכל המרקאטו של רומא תלוי במכירות האלה, מה שהעלה את התהיה לגבי תקציב הרכש.

לגבי ספאלטי: הוא אחד המאמנים שאני הכי מעריך (עד היום להוציא את מילאן הגדולה הקבוצה שהכי נהנתי לראות היא רומא ver.1 של ספאלטי) ואני מבין את המניות שלו בעונה האחרונה. בכל זאת, תיאורטית על ההפסד שלו 2-3 שחקנים טובים + מאמן מוכשר כמו EDF + קבוצה מלוכדת שהוא משאיר, אמורים לכסות בצורה טובה ולהשאיר לרומא סיכוי טוב. אני מבין שבמציאות של המועדון כיום זה בלתי אפשרי וסתם העלתי את זה כאנקדוטה ממישהו שמחבב את המועדון.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  8. תומר1989 Member

לפי הדיווחים בימים האחרונים דפרל חזק על הכוונת של מונצ'י.
    שחקן חביב אבל לא יותר מזה, אני מאוד מקווה בשביל רומא שזה לא המחליף המיועד של סלאח והוא מגיע (אם וכאשר) על תקן שחקן רוטציה

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

vice-דז׳קו.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

*רוי לנאפולי תמורת 9.25 מיליון אירו + בונוסים.
    *דפרל סיכם תנאים עם רומא, עכשיו נותר הסיכום בין הקבוצות.
    *מונצ׳י מתעניין בוונדל, המגן השמאלי של לברקוזן.

11. SerieA Il Capitano

מאריו רוי זה סיפור מוזר.
    שיחק מעט, הבנתי שלא רע, נפצע, עכשיו רוצה לסארי.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שהוא נפצע או מוזר שהוא רוצה לסארי?

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

מוזר כל העסק. הגיע לעונה ופתאום רוצה ללכת לאחר שכאשר שיחק דווקא היה בסדר.

בוודאי שזה יכול לקרות. סתם לא ציפיתי לכך.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. SerieA Il Capitano

צודק, אבל גולהאם ישחק אצל סארי בהרכב גם, לא?

מצב נושא:
הנושא נעול.