רומא 2016/17 :: מקום שני עוד פעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למרות עונת הבלהות, הרבה יותר קל להמר שדז'קו יתן את מה שציפו ממנו לטובה מאשר ישחזר את העונה החלשה מאשתקד, כי הוא חלוץ מצוין שהוכיח מספיק פעמים שהוא חלוץ מצוין. עצם העובדה שמאנצ'יני לא החזיק ממנו מראה שהוא אכבר שחקן.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@All_Hale_Conradinho,
    סטרוטמן באנקר בהרכב והleader הלא רשמי של הקבוצה הנוכחית. הוא הסיבה שהעזיבה של פיאניץ' צפויה להתברר כדבר הטוב ביותר שיכל לקרות לקבוצה הזו. לפי תחילת הקיץ הוא נראה בשיאו, וממש הולם אותו סרט הקפטן.

*סגל - השלם והאיכותי ביותר שהיה לרומא מאז קאפלו.
    *אין סיבה הנראית לעין שהדהירה שהתחיל ספאלטי בינואר תיעצר פתאום לאחר שקיבל קיץ שלם להטמיע את הרעיונות שלו ומס' התאמות פרסונליות.
    *הרבה מאוד פוטנציאל בחבורה הצעירה. גם אם רק אחד מהם יתפוצץ זה ערך מוסף לא מבוטל.

ל"אני זוכר" האלה אין שום קשר לתוכן הדיון. מדברים על צפי, עם קרטריונים כמו אלה שציינתי למעלה, בנקודת זמן בה העונה עדיין לא החלה. אתה נתת דוגמא לסדרת משחקים מלפני שנתיים שנגמרה בכישלון טוטאלי שאילץ את רומא להחליף חצי מההרכב כדי להמשיך לרוץ בצמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/16
  3. JohnTerry26 Member

אז מי בא התערבות שדז'קו נכשל גם העונה? יש לו שפת גוף של שחקן שכבר עבר את השיא מזמן. וגם בשיא הוא לא היה חלוץ גדול. מקסימום פאוצ'ר מסריח ודי אגואיסט.

יש צ'אנס שמאנולס עוזב אתכם הקיץ?

4. Raulito Madridista

דז'קו לא ילד, הוא לא השתלב כל-כך במדי רומא והשאלה היא עד כמה הוא יכול להצליח. לגבי סיטי, העונה האחרונה שלו שם הייתה מבישה, אבל אני אתעלם ממנה. ולכן גם אשים בצד את העונה של ה-26 גולים ב-48 משחקים שהייתה מצוינת. נניח 2011 עד 2013 - 34 שערים ב-88 הופעות לחלוץ זה רקורד כל-כך איכותי? זו גם השאלה שאני שואל על סמך מה לרומא יש את הסגל הטוב ביותר שלה מאז עונת קאפלו. העזיבה של פיאניץ' למשל כלל לא משמעותית לדעתכם? ההגנה עד כדי כך חזקה? 41 שערי חובה כמו אשתקד זה המון. לא חושב שיש איזה בסיס הגנתי איתן. שישה משחקים בלבד עם שער נקי. אין בנעטיה, אין כריסטיאן קיבו או וולטר סמואל(זה היה ישן).

* ברור שהמשך העונה ההיא לא היה כמתוכנן ועדיין אפשר היה לפתח ציפיות ואותי מאוד מרתק מה היה קורה אם משחק העונה נגד יובה בסיבוב הראשון היה נערך דווקא באולימפיקו למשל. אבל לא חשוב.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי,

הקדמת אותי לגבי נקודה שרציתי לכתוב כאן. בעונה שעברה שרומא הפסידו היה דיון רחב על DNA/מנטליות/כל קלישאה אחרת שתרצו על רומא והפרסונל שהיא מביאה לעומת יובנטוס, אצלה אפשר לראות הרבה שחקנים שראויים לסרט הקפטן (לא דבר טריויאלי בכלל כשלעצמו).

לא נראה לי שהמצב כזה רע עם: טוטי, דה רוסי, פלורנצי, סטרוטמן, ניינגולאן ומנולאס. חבל שסבאלטה לא הצטרף.

ראוליטו,

הבעיה שכל התגובה שלך מסריחה מאפס קונטקסט וצפייה במשחקים, אך עם הרבה מספרים שלכאורה בונים מציאות. קשה להתדיין ככה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חייב להפסיק לנסות לנהל דיונים כשכל המידע שיש לך זה כמה סטטיסטיקות מויקיפדיה. תתחיל לצפות במשחקים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

על סמך השוואה.

תקרא את ההודעה הקודמת. את החלק הראשון שלה. יש שם 3 משפטים. תקרא את השני מבינהם.

לא רלוונטי.

אין בנעטיה כי יש מנולאס. עוד הצעה או 2 בסביבות ה45מ'+ שתופיע באיזה גול.קום או פורטל מעפן אחר והמסר הזה יקלט.

8. Raulito Madridista

ממתי אני חייב כאן למישהו דין וחשבון? אני צופה במשחקים, לא מסכים עם הדעה הרווחת כאן.
    דז'קו הוא לא כוס התה שלי, הוא היה גרוע מאוד אשתקד הרבה יותר ממספרים. ואיך שלא נסובב את זה הגנה שספגה 41 שערים היא לא הגנה מספיק טובה, על סמך מה זה לא רלוונטי אגב? גם אצל ספאלטי ההגנה עשתה בעיות וסגנון משחק התקפי לא פותר אותה מכך. בכל-מקרה תודה על התייחסות יחסית ועל תגובה שקשורה לכדורגל.
    אני כן מקווה לראות את רומא כמה שיותר גבוה והלוואי שזה יספיק למאבק אליפות.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    נרקמה כאן הזדמנות נהדרת להבין שלופים של נוסטלגיה משעממת ולא רלוונטית - אינם תחליף לקריאת הודעות והתייחסות ישירה לנקודות התוכן שלהן.

קבל את זה כביקורת בונה וחיובית.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההגנה של רומא ספגה 41 שערים, אבל בתקופה של ספאלטי, היא הבקיעה בממוצע כפול מאשר ספגה, כשרוב הגולים שספגה הם גארבג' טיים. מהמשחק נגדנו, שנגמר 1-1, אני זוכר שפריסיץ' הבקיע מהזדמנות יחידה ובזכות טעות שוער, כשגם במשחק במיאצה לא היה לנו קל בכלל להגיע להזדמנויות. היכולת שרומא הציגה בסיום העונה הייתה מצוינת, המספרים עצמם מעידים על כך (ממוצע ספיגה של קצת יותר משער למשחק, ממוצע כיבוש של יותר משני שערים למשחק, 3 הפסדים ב-21 משחקים), כך שגם באספקט הזה קשה שלא להבין למה רומא של ספאלטי נחשבת לקבוצה כל כך טובה.

בקשר לדז'קו, אם תיכנס ל-Soccerway ותערוך בדיקה של 10 שניות, תגלה שבאף עונה בסיטי הוא לא שיחק מעל 2,000 דקות ושרק בעונה אחת, 13/14, מספר המשחקים שבהם פתח בהרכב היה בפער גדול על פני אלה שנכנס כמחליף, ואם נצא מהמספרים - חלוץ שלא מקבל אמון לא יכול להצליח מעבר להצלחה שדז'קו הצליח בסיטי. גם באנגליה וגם בוולפסבורג הוא הראה על המגרש שיש לו איכויות נהדרות בתור חלוץ, ואני חושב שלמעט היגוואין, רומא מחזיקה היום בחלוץ הכי טוב בסרייה א'*.

*עד היום שבו איקארדי ילמד לשחק רחוק מהשער.

11. Alta Tensione Member

http://staticmd1.lavozdelinterior.com.ar/sites/default/files/styles/landscape_642_366/public/nota_periodistica/dybala_81.Xxx

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רציתי להגיב לך שאני מדבר פה על חלוצי חוד בלבד ולא SS, אבל כשהכללתי את היגוואין הכללתי גם את דיבאלה. אז צודק.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Alta Tensione
    אני מניח שהכוונה הייתה לחלוץ מסוגו בלבד. לא לשחקן התקפה באופן כללי.

עריכה: כה..

יש לו סעיף בחוזה ש50% מהמכירה ילך לאולימפיאקוס. זה תקף לקיץ הזה בלבד. שני הבלמים החדשים של רומא הם בעלי פרופיל נמוך מדי כדי להחליפו. כלומר אם רומא הייתה בוחרת לוותר על רווח פוטנציאלי (הכי לא רומא), הם לפחות היו קוראים לבנעטיה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/17
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito,

בנאדם לא יכול להתלונן שהוא מחרבן על העיניים של אנשים והם אומרים לו שזה לא הכי כיף להם. בעדינות.

אתה מרביץ כאן תגובות באופן סיסטמטי בסגנון טוטי/בופון/כל חתיך איטלקי אלוהי אחר מלך-רפרנס לא קשור לריאל-מספרים-אפס קונטקסט.

אתה יכול לא להסכים עם קובי, להתלונן על הכינוי המביך של יותם ולהציע לו שדרוג לא רע בו זמנית, להמשיך לחלק לי מחמאות (תודה, אגב) או מיד לאחר מכן להסתלבט עליי בצורה לא קשורה (שוקינג), או שאתה יכול גם להוציא את הראש מהתחת ולחזור לדברים האחרונים שקובי כתב לך. אף אחד לא נגדך אישית, אבל כן יש בעיה עם רמת התכנים. זה מוציא לחלוטין את הרצון להיכנס לקרוא כאן, שלא נדבר על לכתוב.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/16
  15. alonje Member

@Raulito
    אחרי העליהום הדוחה שעשו פה, אני דווקא מציין שאני אוהב לקרוא את התגובות שלך.
    לפעמים כשיש לך דעות שונות מאנשים אחרים, הם מעדיפים להסתכל עליך כטיפש במקום לדון איתך בצורה עניינית ולגבות את התגובות שלהם בטיעונים.

Roma ו-Ever Banega אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.