רומא 2015/16 :: קונים ולא מוכרים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏2/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כזה חוליגן דוחה.

את מי מכרתם?
    ברטולאצ'י - 20
    ויויאני - 4
    כולרעס - 2.5
    תוסיף כל מיני סכומים קטנים על השאלות ונעגל ל-30 מיליון. נחמד. בוא נוסיף 20 מיליון שלטענתך אתם שמים בכל מקרה והרי לך רכש ב-50 מיליון.

רכש:
    ברטולאצ'י - 8
    נאינגולן/איבארבו - 15
    דז'קו - 18
    פארדס - 5
    סלאח - 5
    גרסוווון - 16
    זה רכש ב-67 מיליון.

גרעון של 17 מיליון. אז דסטרו לבולוניה ב-10 ודומביה לאיפה שבא לו אמורים לכסות את זה פלוס קצת עודף. ועכשיו נשאלת השאלה - מי המגנים שלכם בעונה הקרובה? פלורנצי מגן ימני פותח? צעיר צרפתי בהשאלה עם חובת רכישה זאת גרסת LOW COST שתעלה כמה? מיליון? 2? 3? על ההשאלה ללא חובת רכישת שתיפול על שנה הבאה? כל הכבוד, חסכתם. נחזור אבל לפלורנצי - לא רוצים איזה ברונו פרס שיעלה 12-15 מיליון? אתם לא פותרים את בעיית המגנים בלי להוציא 15-20 מיליון נוספים.

לסיכום - רומא חייבת למכור את רומאניולי אם היא רוצה הרכב שלא כולל אילתורים (או ברזילאי בן 43). יש לכם יותר מדי חורים בסגל בשביל הפוזות האלה.

יש גם אופציה לאיתות מקטאר עם הצעה מרשימה על ג'רביניו, אבל לא הייתי בונה על זה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גם 8מ' על פאלקה ו4מ' על סרג'יו דיאז.

אני אוהב את לוקה דין. עונת הפריצה תחת גרסיה ניתנת לשיחזור ואין לו מה לחפש בפסז' כל עוד זלאטן שם. השאלה עם אופציה לקנות ב15-17מ' זו אחלה עסקה בקיץ עמוס הוצאות. אני אוהב גם את ברונו פרס ודי ברור שהוא חיוני לנו.
    הראשון יעלה 2-3מ' (לפחות בנתיים). השני יעלה פחות ממה שקאירו דורש לקראת סוף החלון (תודה לזפאקוסטה). שני אלה ואין יותר "יותר מדי חורים בסגל בשביל הפוזות האלה". כל הצעה על ג'רביניו או ליאיץ' עד סוף החלון ואפשר לסגור את הקיץ בצד הירוק של החשבונית גם ללא רומאניולי שכבר הספיק להפוך מ"המפתח לדז'קו" ל"מפתח לפרס".

לדעתי לפלורנצי יש סיכוי גדול יותר לקריירה רבת שנים ברומא בעמדת המגן (שמאל או ימין). מייקון גם בגיל 43 יכול לתת 10 משחקי וורלד קלאס בעונה הקרובה.

הייתי חותם תוך שניה (טוב, אולי 4 שניות) על מכירת רומאניולי בסכום המדובר אבל הוא ממש אוברייטד בהקשר לרכש שלנו. מיד לאחר המכירה שלו ניגש נגיד לאודינזה ונבקש את תומאס הרטו. כמה הוא שווה באמת? 7-8? כמה אודינזה תבקש לאחר שנעשה קופה על אלסיו?

רומאניולי עושה משכורת של פרימברה והסגל עדיין עמוס בריג'קטים יקרים. מכירתו לא הכרחית לחיזוק מצד אחד אך לא מספיקה מצד שני לאיזון נורמלי של הסגל מבחינה כלכלית. יש גם את הקטע החדש עם המגבלה של 25 שחקנים ויש צורך לעמוד גם בHG.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלקה לא השאלה עם אופציה?

בכל אופן, כל כלי התקשורת הגדולים מדווחים שעסקת רומאניולי כנראה תיסגר בסופ"ש הזה. אם כן, צירוף מקרים מהמם התיזמון הזה...

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהפוך לחובה "אם" ישותף במשחק 1 רשמי.

זה יכל להיסגר גם לפני חודשיים אם מילאן הייתה נצמדת ל28-30מ'. אם הגעת דז'קו הייתה תלויה בכך רומא הייתה ממהרת ומסכימה למכור גם ב25. קבוצה אחת נואשת לעסקה הזו, השניה בסה"כ תשמח לעשות קופה.

----
    בגאזטה אומרים שליון רוצה את מאפו. מקווה שזה יתפוס תאוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/15
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קסטאן, מנולאס ו...?

6. Roma מנהלים

יגיעו שחקנים להגנה, אי אפשר להישאר עם 5 שחקני הגנה עם 4 עמדות ו3594 קשרים ו45438 שחקני התקפה.

דסטרו, דומביה חייבים להימכר, אני הייתי מעדיף לשמור את ליאיץ' מאשר את ג'רביניו.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://sportivissimo.me/img.php?src=http://www.insideroma.com/media/image/news/39377_2.Xxx&w=600&h=300&q=70&a=t

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי זה? קפרדוסי?

שכחתי שהוא קיים עד אחד ממשחקי ההכנה שלכם לפני מספר שבועות. אני זוכר אותו ב-U17 של איטליה.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. הוא הגיע עם רומא לגמר ליגת האלופות של הפרימברות (לבסוף הפסידו לצ'לסי) דווקא בדור הכי לא כישרוני שהיה להם מזה שנים.

רומא החליטה לא להשאיל אותו. השאלה אם הוא נשאר בלם חמישי או רביעי.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*לפי הקוריירה, לפני שהושאל לקומו מהסריה בי (קרלו סבאטיני, האח של) , סגר סימונה סקופט את מקומו ברומא החל מהקיץ הבא.

*דסטרו-בולוניה יהפוך לרשמי ביום שני.

*דז'קו יהפוך לרשמי ברגע שרומא תמכור שחקן זר אחד מחוץ לאיטליה. אחד מסנאבריה, מארקיניו, ג'רביניו, דומביה או ליאיץ'.

*הסוכן הדגנרט של בנעטיה הציע חזרה לרומא עם ירידה במשכורת. רומא השיבה בנימוס וואפאנקולו!

*היום או מחר צפויה להיסגר מכירתו של רומאניולי למילאן.

11. Roma מנהלים

Cds מדווח כי הבלם מאפו יאנגה מבויה, קרוב מאד לעבור לליון תמורת 9 מיליון יורו.

עוד בלם בדרך החוצה. נשארנו עם מונולאס וחצי קאסטן בעמדת הבלמים ובמגנים זה בכלל מביך.

הולך להיות מעניין בגזרה הזאת.

---

סתם שאלה שמעניינת אותי אם איזה שלישית התקפה הייתם פותחים? והאם טוטי צריך לפתוח את העונה על הספסל?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שנעשה 9מ' על החמאר הזה.

אם ליאיץ' יזרום על לשחק בטורינו (לא שהוא שווה יותר מזה) אפשר לעשות איתם דילים מצויינים.

13. Lupo Member

זה לא השחקן היחיד בערך שפתח בהרכב ולא אחראי לבחילה שבגללה כולנו התקשינו לחזור לפני יומיים למחצית השנייה?
    לפי דעתי כבר מזמן הצדיק את ה-6 מיליון ששולמו עליו, לא הייתי מוותר עליו בפחות מ12-13.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה המדד שלך, תראה שוב את השער הראשון והשלישי.

הסיבה היחידה שרומא הסכימה לסעיף רכישה בגובה 8מ' של ניוקאסל היא שאף אחד לא ציפה שהוא יגיע ל20 משחקים. כבר אז המחיר היה גבוה מדי. היום אחרי עונה בינונית (בממוצע) הוא שווה במקרה הלארג' השאלה עם אופציה באותו הסכום.

בדיוק כמו עם הולבאס, נראה לי שזה הקיץ הראשון אי פעם ששאיפות המועדון הרבה יותר גבוהות מרצונות האוהדים כאן בפורום.

אלעד ו-AS R אוהבים את זה.
  15. Lupo Member

האמת היא שהשערים שספגנו הם לא המדד שלי, נהפוכו, מרמת משחק ירודה כמו זו שראינו במחצית הראשונה בה כל התקפה של בארסה היא פוטנציאל לשער זכורים לי בעיקר עצירת ההתקפות של מאפו והיכולת שלו לנסות להוציא קדימה בקור רוח שלא ראיתי אצל שום שחקן אחר.

מצב נושא:
הנושא נעול.