רומא 2014/15 :: ציפיות גבוהות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Romanista,

נראה שאתה קורא נכון את המצב ו-ונגר כנראה כבר לא סופר את שצ׳סני.

Arsenal’s Wojciech Szczesny to go on loan to Roma next season | Football | The Guardian

בקצרה לעצלנים:
    • רומא תשלם כמיליון אירו על ההשאלה עצמה.
    • לרומא יש סעיף רכישה בסוף העונה של 3.5 מיליון פאונד בלבד.
    לגמרי עסקה מפתיעה (הייתי בטוח ש-שצ׳סני נשאר ואוספינה הולך) מצד ונגר ובעיקר גרועה כלכלית.

אני באופן אישי רציתי שהוא יישאר בארסנל כגיבוי לצ׳ך וילמד ממנו, אולי איכשהו זה היה מסדר לו את הראש - וזו בעצם הבעיה הכי גדולה שלו. קשה לדעת מה התקרה שלו תיהיה אם וכאשר הוא יצליח להתבגר ולהתפקס על עצמו. כך או כך, זה נו-בריינר מבחינת רומא.

Un bombón ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Roma מנהלים

- ה-Gazzetta מדווח כעת שהעברת החלוץ מוחמד סלאח מצ'לסי לרומא קרובה ותיסגר בתוך מספר שעות. פרטי העסקה: השאלה תמורת 2 מיליון יורו וחובת רכישה בקיץ 2016 תמורת 20 מיליון יורו. וולטר סבאטיני - המנהל הספורטיבי של רומא, עושה דרכו כעת לפגישה עם נציגי צ'לסי כדי לסכם את המעבר באופן רשמי.

בא לי להקיא.

- לאונרדו קסטאן - בלמה של רומא, בריאיון עם עיתון ה-CorSport, מדבר על מספר נושאים ובעיקר על התקופה בה לא שיחק בגלל הניתוח שעבר בגלל גידול שפיר שהתגלה אצלו. להלן עיקר דבריו: "אני חייב לרודי גרסיה. לא רק מאמן גדול, אלא אדם גדול. בכל תקופת החלמתי בה הייתי בבית, לעיתים קרובות היה גרסיה מבקר אותי בביתי. כל המועדון היה קרוב אלי" | "קאפו, אלדאיר וזאגו היו סמלים ברזילאים ברומא, והיו סמלים גם עבורי. ואני רוצה להיות כמוהם" | "לאציו? קשה למצוא אוהדים של לאציו ברחבי העולם כמו שאפשר למצוא עבור רומא. כאן במסע המשחקים באוסטרליה אנו נתקלים בהרבה אוהדי רומא בכל מקום".

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11742732_933607256685396_5654024561218944715_n.Xxx?oh=0f1ef5bc3a072064662946da366204fe&oe=5649E34D

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כנראה שגרסיה חייב שחקן כזה, אחרת אין איך להסביר את המחיר ואת ההעברה בכלל. אני חושב שכל אוהד כדורגל מבין שסלאח שחקן טוב, אבל זה הכל.

5. golding מנהלים

למרות כל הביקורת שהוא חוטף כאן כקונטרה להייפ שנוצר סביבו, סלאח שחקן טוב עם תקרה גבוהה. הוא לעולם לא יהיה שחקן על, אבל יש לו כמעט את כל מה שנדרש לבצע קפיצת מדרגה ברומא (יכולת כדרור, מהירות, סיומת). מלבד קבלת ההחלטות שלו אני לא מצליח לחשוב על חולשה מובהקת, וגם זה בהחלט משהו שאפשר לשפר עם המאמן הנכון ועם ניסיון.

בקיצור, אני לא חושב שזאת רכישה כל כך גרועה. קצת יקרה מדי אבל זה השוק היום.

6. AS R Member

לא ברור לי איך רוכשים עוד שני ווינגרים אם עדיין לא הצליחו להיפטר מליאיץ' וג'רביניו.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצוני לשמאל הוא must לעונה הבאה. לראות שוב את ליאיץ' או בכלל התקפה עם מספרים של קבוצת מרכז טבלה לא מתקבל על הדעת.

השאלות המתבקשות בעיניי הן :
    *למה לצפות ממנו? את החודש הראשון בפיורנטינה או את שאר העונה?
    *איך בכלל הוא הגיע למחירים כאלה?
    *האם שווה לשרוף עליו את הnon-eu האחרון?
    *ואיך אפשר לעודד שכיר חרב כל כך מגעיל ולא מקצוען?

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי,

השאלה המרכזית מבחינתי היא מה הטעם להשקיע כאלה סכומים שבמילא רק בעונה שעברה הבאת כישרון יקר כמו איטורבה על אותה עמדה.

אני בעיקר מנסה לשכנע את עצמי, אבל יכול להיות שיש כאן גם סוג של הסקת מסקנות מהעונה שעברה וחשש מפציעות של שחקני מפתח. בסופו של דבר מהירות הווינגרים הוא חלק אינטגרלי במשחק של רומא תחת גרסיה בפרט ובכל קבוצת כדורגל בכלל שמשחקת במערך דומה.

אני מקווה בשביל רומא שלפחות דז׳קו יגיע וזה לא יהיה בטעות שחקן שבא על חשבון השני.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/15
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען הצלחתו של איטורבה, חשוב שגם האגף השני יהיה אפקטיבי (להבדיל מהעונה הקודמת), אחרת כל משחק ההתקפה יתרכז שוב לצד ימין וספק אם הוא יעמוד בזה.

רומא צריכה שחקן לעמדה הזו, פשוט ציפיתי לעסקה עם פחות נקודות שליליות וסימני שאלה.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה לא להביא שחקן אגף דומיננטי לצד שמאל במקום ג׳רביניו או בנוסף אליו?

תקן אותי אם אני טועה, אבל העמדה ה״טבעית״ של איטורבה וסלאח היא באגף ימין.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מגיע בדיוק למה שתיארת. אני לא יודע מה העמדה ה"טבעית" אבל בפיורנטינה הוא שיחק גם בשמאל וגם בימין. את חודש ההייפ הוא העביר בעיקר בשמאל. אחר כך מונטלה שיחק איתו גם בימין, כנראה כדי להרוויח את הכושר הטוב של איליצ'יץ'.

גם איטורבה יכול לשחק בשני האגפים, זה יכול להשתנות מדי פעם כדי להקשות על היריב.

בקיצור - "האגף השני" = הנגדי של איטורבה ברגע נתון.

12. ASROMA Member

הזבל עופות הזה נתן חודש וחצי מדהימים בפיורנטינה אבל עדיין לא מקבל את זה שהוא הולך לשחק בקבוצה שלי! פיכסה!
    אני מאוד מקווה שזה לא בא על חשבון דז'קו ובנוסף מחכה שיעיפו כבר את לייאיץ וגם ג'רביניו שילך.
    מרקטו בינוני עד כה , אבל יש לנו קצת יותר מחודש ומתחילים ישר בבתים. In Sabatini We Trust

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/15
  13. yonmu Member

מה הסיכוי שגרסיה מתכנן לוותר על חלוץ טבעי, ובמקרה שטוטי לא זמין לשחק עם שלושה שחקנים 'חופשיים' כמו סלאח, ג'רביניו ואיטורבה\ליאיץ'\איברבו?

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מוסר עבודה (?) והרצון להקשיב, ללמוד ולהתקדם. יכול להיות שאלו הסיבות למה כן יש לו גג והוא לא רחוק מאיפה שהוא עכשיו. גם מבחינת עבודה טקטית על המגרש, הגנתית והתקפית, זה לא נראה שיש שם משהו מיוחד בכלל. מבחינה טכנית נטו יש לו חסרונות נוספים, "מסירות עומק", אולי לא ברמה שהיית מגדיר חולשה מובהקת, אבל החד גוניות של המשחק שלו ואי ההצלחה מול הגנות צפופות, ולא בהכרח צפופות במיוחד, לא מעודדת.

Un bombón ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. Roma מנהלים

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/11731864_892240744170074_1526734547070334731_o.Xxx

מישהו יודע מה מקועקע למאייקון ביד השמאלית בעברית?

מצב נושא:
הנושא נעול.