רומא 2014/15 :: ציפיות גבוהות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Lupo Member

MDS
    הולבאס אסטורי מנולאס פלורנצי
    נינג'ה קייטה DDR
    פיאניץ'
    ליאייץ׳ - ג׳רביניו

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי עצוב שבאנו לערב הזה במצב מצוין וסיטי באו שבורים מנטלית סביב כל מה שנוגע לאירופה, ואחרי היום הם מקבלים בוסט מטורף שיוריד מהם את המשקולות ואנחנו מגיעים עם תווית הלוזרים מעלינו פעם נוספת. התוצאות לא רעות כמו מהלך המשחקים.

3. a.s roma Member

כואב הלב... גם השיויון של צסק"א וגם אגווארו...
    פיספסנו את היתרון של כל תיקו ועולים.. למרות ש0-0 ואנחנו עולים אבל לא נראה לי שגרסיה חושב לשחק על ה- 0-0 הזה
    יהיה קשה לנצח את הסיטי במיוחד שטורה ופרננדניו חוזרים.. ורומא עם הבעיית פציעות שלה, מישהו יודע אם מייקון יחזור עד המשחק נגד סיטי? או טורוסידיס לפחות?

אני חייב לדעת אם מישהו מסכים איתי בקטע של איטורבה... אני עוקב אחריי כל משחק של רומא והשחקן הזה נראה לי ממש מאכזב.. הוא לא יודע לעצור כדור ולהחזיק כדור.. כמעט כל כדור שמגיע אליו הוא מאבד או נלחץ כזה ולא יודע מה לעשות.. בסדר הוא בן 21 אבל אני לא רואה אותו מתקדם יותר מדיי.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המצב של מייקון עדיין לא ברור. טורוסידיס אמור לחזור. אהבתי מאוד את פלורנצי שהיה אולי השחקן הכי טוב שלנו היום ועשה זאת מעמדת המגן. גם הולבאס תפס אחלה יום (או שאולי מתחיל להתאקלם) ופתאום בעיית המגנים שלנו הפכה לשולית ביחס לכושר הכללי של הקבוצה. לא הייתי מתנגד לראות את זה שוב מול אינטר.

הציפיה מאיטורבה נובעת מהמחיר שלו. די ברור שהוא עדיין לא מלוטש והפציעות מנעו שילוב חלק יותר בקבוצה (כמו במקרה של אוצ'אן), אך עם זאת, רומא חייבת שחקן עם האיכויות שלו וזו בכל מקרה השקעה לטווח רחוק ולא באנקר מיידי להרכב.
    דווקא היום הוא נכנס ובנגיעה הראשונה סידר לליאיץ' את המצב הטוב ביותר במשחק. אין לי ספק שהוא העתיד של רומא.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהעיתונים היום:

טורוסידיס יאלץ להיעדר חודש בגלל המתיחה בשריר. מצבו של מייקון לעומת זאת השתפר ויש סיכוי טוב שיהיה מוכן לאינטר. קסטאן יעבור את הניתוח כבר ביום רביעי הקרוב.

לפי סקיי, סבאטני במרחק נגיעה לסגור את השאלתו של ולאד קריקש עם אופציה לרכישה כאשר ההסכם עם השחקן כבר הושג.

גם שמו של נטו (השוער) עלה (מסיים חוזה בסוף העונה) אבל הסוכן שלו הספיק להכחיש.

6. JohnTerry26 Member

די מרציו מדבר על זה שאתם שוקלים לנסות לקחת את צ׳ך בינואר. חשבתי על זה בזמן המשחק שלכם מול אינטר האמת. דה סאנטיס נראה די בינוני עבור קבוצה עם שאיפות רציניות.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה סנטיס שווה לרומא הרבה יותר ממה שצופה ניטרלי יכול לזהות במשחק בודד. הוא ספג רק 5 שערים בליגה (8 מתוך 11 רשתות נקיות) בגלל שהוא מכוון את ההגנה מאחור בצורה שלא נראתה מאף שוער בשנים האחרונות. היה ספק לגבי זה בעונה שעברה עם צמד בלמים מתואם עם ראית משחק מרשימה, אבל העונה עם בלמים פחות טובים שמתחלפים מדי שבוע כבר אין עוררין על כך. ישנם shot stopperים הרבה יותר טובים ממנו (למרות שדווקא מול אינטר הוא נתן את אחת ההצלות הגדולות של השנה) שיתעופפו בצורה מדהימה למצלמה ועדיין יספגו הרבה יותר שערים מדה סנטיס שימנע אותם על ידי שאגה לבלם שלו.

צ'ך שוער מצויין בגיל צעיר יחסית לשוער, אבל הוא עדייין צריך להיכנס לנעליים גדולות וצעקניות של שוער שמעורב במשחק כמו שחקן הגנה נוסף. שיתחיל ללמוד איטלקית מהיום כדי שלא יסיים כמו סטקלנבורג.

8. JohnTerry26 Member

אתה מכיר אותו הרבה יותר טוב ממני, במידה וההשפעה שלו היא כזו עמוקה על המשחק שלכם אז זה כבר סיפור אחר, אבל בלא מעט מקרים אני רואה אותו חוטף גולים די רכים, כדורים ששוער אחר היה לוקח.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה סנטיס אכן בירידה ובמוקדם או במאוחר(בסוף העונה או בסוף העונה הבאה) הוא יפרוש/ילך לMLS ככה שנצטרך שוער בכל מקרה. אם מסתכלים על כל המועמדים ושופטים אותם לפי יחס בין יכולת לעלות אז אין ספק שצריך ללכת על צ'ך. פרין יעלה סכום מגוחך וליוריס עוד יותר.

יש ספקולציות עכשיו שסוף סוף יהיה לנו ספונסר על החולצה ובאופן אירוני אלה יהיו איתיחאד, וההכרזה הרשמית תהיה אחרי המשחק מול סיטי.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'ך זה כמו דה סנטיקס,פיתרון מהיר ודי בטוח לטווח הקצר.
    פיירין זה שוער העתיד של הכדורגל האיטלקי,ולוריס זה שוער מוכח שבאמת יעלה לא מעט.
    העדפה שלי היא לפיירין,אבל שלושתם יתקבלו בברכה.

11. Roma מנהלים

צ'ך זה הפיתרון המושלם. שוער יותר טוב מהשניים האחרים וכולל השוער העכשווי שלנו.
    זה בכלל לא פיתרון מהיר ולטווח הקצר, צ'ך רק בן 32 ויש לו הרבה זמן לשחק בשיא. לא חושב שהיה לנו שוער ברמה הזאת בעשור האחרון.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא הודיעה שהניתוח של קסטאן עבר בשלום והגידול הוסר במלואו.

Bravo'Al'HaLancia אוהב/ת את זה.
  13. Lupo Member

יחזור כנראה עם פתיחת העונה הבאה.

14. Bravo'Al'HaLancia Member

אי אפשר באמת לומר, בניתוחים מהסוג הזה יש לצערנו אחוזים גבוהים של סיבוכים פוסטאופרטיביים (עד 30% לפי http://www.clineu-journal.com/article/S0303-8467(13)00421-6/abstract) כמובן שהם יכולים להיות מאוד מינורים ולא יפריעו להמשך קריירה מקצועית.
    רק בריאות ליאנדרו.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, כדורגל זה הדבר האחרון שאמור לעניין אותו עכשיו.

--

Notizie AS Roma - News e ultime notizie Roma calcio - Squadra, foto, calciomercato | Forzaroma.info סיפקו כמה נתונים מעניינים היום :

רומא עם מייקון כובשת כל 35 דקות, בלי מייקון כל 73 דקות.

השער של פיאניץ' מבעיטה חופשית היה השביעי שלו מתוך 52 ניסיונות. ניצול של 13% שמעמיד אותו בראש בועטי חופשיות באיטליה (שבעטו לפחות 15 פעמים).

מצב נושא:
הנושא נעול.