רומא 2014/15 :: ציפיות גבוהות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AS R Member

2. Bravo'Al'HaLancia Member

אוי אוי אוי
    cavernoma היא סוג של ״גידול״ אבל שפיר, אם הוא לא היה ספורטאי, אולי בזה זה היה מסתיים.
    רק בריאות לבחור ובהצלחה בניתוח שבתלוי במיקום הגידול, יכול להיות לא פשוט בכלל ועם סיכויים לסיבוכים נלווים.
    so sauade

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר היה לפרסם את זה לפני חודשיים ולמנוע שמועות על סרטן ומה לא. הוא כנראה לא ישחק יותר העונה אבל טוב לשמוע שזה לא מסכן אותו.

4. Lupo Member

הוא הנכס הכי גדול שלנו, כבר הרבה זמן אני טוען כך, לא פחות מכל השחקנים האחרים. ואין לי ספק שבסופו של דבר יחזור וישחק כאילו לא קרה דבר.

5. Lupo Member

דו׳׳ח 1 מישהו לקראת צסקא?

6. AS R Member

טין ידבאי פתח את העונה בצורה נהדרת עם לברקוזן ונראה שהקבוצה הגרמנית תנסה לרכוש אותו. בריאיון שנערך עם השחקן עצמו הוא לא חושש להבהיר שהוא מעדיף להישאר בגרמניה.

Currently, it seems that the two clubs are negotiating for you even though you’re on loan. What do you think about that?
    I know nothing of the negotiations between Roma and Bayer Leverkusen. Right now, I’m focused on football and I want to finish the season in the very best way possible: playing more and more games and giving a good performance. I don’t want to waste time with things other than football. I am only interested in the performance of my team, and of course, my own. When it’s time to talk about these negotiations, then we’ll talk.

Where is better: Roma or Bayer Leverkusen?
    Since you asked, I’ll say it: I would like to stay at Bayer Leverkusen after the expiration of the loan, I would love to play in the Bundesliga. I feel good here. The move to the German club has been a success.

Is the Bundesliga better than Serie A?
    Yes, the league is better.

If Roma and Bayer Leverkusen met, who would win?
    My team, Bayer Leverkusen!

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכיוון שאין לו עתיד ברומא, יהיה ממש שווה לעשות עליו 10 מ'.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע קצת כמו ראיון שיצא מהקשרו.
    בכול אופן גם ככה אין לו מקום אצלנו,10 מיליון זה אחלה חיזוק להתקפה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש לא בטוח שיהיה שווה לקבל עליו רק 10 מיליון. הסטטוס שהוא הגיע איתו אלינו כאחד משחקני ההגנה המבטיחים באירופה לא השתנה, גם ככה רכשנו אותו בסכום לא קטן של כמה מיליוני יורו אז אין פה רווח נקי, והוא כרגע בגיל 18 כבר ברוטציה של מועדון צמרת בבונדסליגה ונראה טוב. נראה לי שיהיה הימור טוב לחכות ולנסות להוציא יותר מלברקוזן או מקבוצה אחרת בסוף ההשאלה, יש יותר סיכוי שהמחיר שלו יעלה מירד. לא הבנתי גם למה אין לו עתיד ברומא.

הסיבה היחידה למכור אותו תהיה אם נרצה לקנות שחקן ונהיה על הקשקש עם הFFP, אבל זאת לא תהיה איזו עסקה גדולה מצידנו.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא לא תתנגד להכניס 5 מיליון יורו ללא אבידה מקצועית. הוא קיבל את ההזדמנות להשתלב בקבוצה ולא הרשים את גרסיה שבכללי נראה שלא אוהב שחקנים עם גישה אוטסיידרית. הוא יכול להפוך לעוד מארקיניוס אבל די ברור שזה לא יקרה ברומא (בונה על רומאניולי) ובטח שלא בהשאלות. זה מקרה דומה לניקו לופז שהפוטנציאל שלו שווה יותר מה4 מיליון יורו שרומא קיבלה אבל אין אפשרות אחרת שלא תתקע את הקריירה של השחקן.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בקושי קיבל הזדמנויות בשנה שעברה, בגלל זה אני גם לא מתרגש מהריאיון איתו. טבעי שהוא יותר מאושר כרגע מאשר בתקופה ברומא. אני לא רואה למה אין לו סיכוי להשתלב ברומא עוד שנה וחצי כשההשאלה שלו תסתיים, בטח כשהוא מצליח בלברקוזן גם כמגן(וfor what it's worth, לדעתי הוא פרוספקט יותר מרשים מניקו לופז).
    וגם אם אין לו סיכוי ברומא יש עוד שנה וחצי עד שההשאלה שלו תסתיים וסיכוי טוב שהמחיר שלו רק יטפח. גם עכשיו אולי אפשר להוציא יותר מלברקוזן. בקיצור לא הייתי מוותר עליו אלא אם צריך את הכסף כדי לחזק את הקבוצה בינואר.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני ששחקן מקבל הזדמנות על הדשא, עליו להוכיח את עצמו במהלך השבוע באימונים. להבדיל ממארקיניוס ורומאניולי, יידבאי כשל בזה. אין עוררין על הכישרון שלו אבל סבאטיני מביא כמה כאלה בכל חלון העברות. אי אפשר לאסוף אותם כמו פוקימון. הם צריכים במה וביטחון כדי להתפתח ואין מקום לכולם ברומא. זה בסדר שחלק ישתלבו בקבוצה וחלק יכניסו כסף.

Franco אוהב/ת את זה.
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר שזה לא בסדר למכור שחקנים צעירים, פשוט במקרה הזה לדעתי לא כדאי למהר.

מאיקון וטורוסידיס מחוץ לסגל מחר, פלורנצי צפוי לפתוח כמגן ימני. גרסיה מתכנן לשנות את המערך ל4-4-2. עבדנו בחודש האחרון באימונים גם על 4-3-1-2 עם שלישיית מרכז ופיאניץ' מאחורי החלוצים, אבל אני מניח שהסיבה שגרסיה משנה את המערך דווקא מחר היא כדי שאיטורבה או נאינגולאן יעזרו עם הסגירה של צד ימין.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ממה שהבנתי מייקון וטורוסידיס יהיו בחוץ גם למפגש נגד אינטר.

אני מסכים עם קובי בקשר לידבאי. הרבה ביקורת שמעתי על אינטר לגבי מכירת קוטיניו, אבל אני גם היום אומר בלב שלם שזה היה שווה את זה. יש שחקנים שאתה יודע שיכולים להיות ענקיים, ופשוט לא מתאימים (קוטיניו כבר לא כזה מלהיב אבל זה בלי קשר).

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורוסידיס אולי יחזור. על מייקון יש קצת בלאגן עם הצוות הרפואי שמיעדים לו ניתוח.

גרסיה אמר היום על חסרונם : "זה או פלורנצי, או מיקלה סומה או שחקן נוסף שאת שמו אשמור לעצמי".

הייתי פותח עם:
    MDS
    הולבאס אסטורי מנולאס פלורנצי
    נינג'ה DDR קייטה
    פיאניץ'
    ג'רביניו דסטרו

ועם טוטי ואיטורבה במקום פיאניץ' ודסטרו מול אינטר.

מצב נושא:
הנושא נעול.