רומא 2013/14 :: גראנדה גראנדה רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Lupo, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'רביניו של ליל > נאני. ג'רביניו של ארסנל < סימונה לוריייה (בתור שחקן התקפה). פגיעה תדמיתית, לא בטוח שגם מקצועית:

ראשון -
    דה רוסי-סטרוטמן
    פלורנצי-טוטי-לאמלה
    דסטרו

שני -
    בראדלי-מארקיניו
    ג'רביניו-פיאניץ'-בואנו
    אנאערף

בתקווה שפיאניץ, אנאערף ובואנו ישחקו לפניו.

DDR בן 30 היום.
    https://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=p1aqerlLPcg
    נראה שההגעה הצפויה של דווידס לא ממש מפחידה אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/13
  2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יגיד לך את האמת אני שואף להביא שוער קצת יותר מסולידי.
    כשיובה מתחזקת,נאפולי ופיורנטינה עושות חיזוק אדיר בקייץ הזה,אנחנו שוב נשאר מאחור. יש לי את כל הסיבות לא להיות מסופק.
    ועכשיו אחרי שנכנס הרבה כסף לקופה עדיף להשקיע אותו בשוער קצת יותר בכיר ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/13
  3. רומאלופה Member

ג'רביניו יגיע כדי להיות מחליף?לא מסתדר לי..

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הידעתם..

בופון הדף 80% מהכדורים שנבעטו לשער
    דה סנטיס הדף 76%
    אביאטי עם 76%
    ברקיץ' עם 74%
    אנדוחאר עם 72%
    מארקטי עם 72%
    מיראנטה עם 72%
    רומרו עם 71%
    קונסילי עם 70%
    פג'ולו עם 70%
    סורנטינו עם 69%
    הנדאנוביץ' עם 68%
    אגאצי עם 67%
    פרין עם 65%
    כמובן שטיב שחקני ההגנה מקשה על המצבים אבל זה עדיין הנתון הכי מדוייק בעזרתו ניתן למדוד שוערים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/13
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כאלה נתונים איך זה שנאפולי מחליפה אותו בריינה?

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בלי קשר לנתונים, שלדעתי הם לא נתון מדוייק יותר מכל סטט' אחרת, נאפולי עשתה טעות שהביאה שוער שעם קשר ליכולת שלו לאחרונה לא יותר טוב מזה שהיה להם.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה שליברפול מוכנה לשלם את מרבית המשכורת של ריינה (משהו כמו 5 מיליון יורו) כדי שישחק במקום אחר? איך זה שהמועמד המועדף של נאפולי מטפטף לתקשורת כמה הוא רוצה לשחק ברומא שמצידה לא טרחה אפילו להתייחס לקיומו?

יש עד מאה סיבות להעדפות אישיות של בניטז ומעמדו של דה סנטיס בנאפולי. לגבש על סמך זה דעה על התרומה הפוטנציאלית של מורגן לרומא בעונה הקרובה תוך כדי התעלמות מיכולתו בעונה האחרונה (או בעשור האחרון) זו הפגנת בורות מגוחכת למדי.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבורות היחידה שאני מזהה כאן זה הזילזול המחפיר שלך בפפה ריינה אחד השוערים הטובים בעולם בשנים האחרונות.
    מה שהוא עשה בקריירה המעמד דה סנטיס לא השיג כנראה שלא ישיג לעולם.
    וזאת בדיוק הסיבה שהם החליפים אותו בריינה,בשביל לשדרג עוד יותר את הקבוצה האדירה שנבנת שם.

לא יודע מאיפה הבאת את הנתונים האלה,אני לא יתווכח דה סנטיס שוער ליגה מצויין,אבל רומא יכולה בהחלט לשאוף ליותר משוער מבוגר שלקראת סוף הקריירה שלו שמקרה הטוב יתן לא יותר מ-2 עונות טובות.

9. JohnTerry26 Member

מה שהוא עשה בקריירה לא שייך למה שהוא שווה עכשיו. אם ליברפול ויתרה עליו, ובתור מישהו שצפה בו בשנים האחרונות בהחלט ויתרה בצדק והשתדרגה בחוכמה עם מיניולה, נאפולי לא צריכה אותו לעצמה כשוער ראשון. אבל אני מבין שהגיע שוער צעיר לנאפולי בנוסף אז אני בעצמי לא הבנתי מה יהיה המעמד של ריינה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מזהה זלזול מחפיר בשחקן שלא הבעתי עליו דעה ומתייג את זה כבורות? אתה מנסה לשבור שיא?

קריירה מצויינת ללא ספק (ללא טיפת ציניות), אבל תארים מול דה סנטיס? גביע אנגלי\גביע איטלקי (להצלחה של ספרד הוא שותף בדיוק כמו שאמליה אלוף עולם). אני בטוח שיש לו יותר איזכורים בגול.קום וזה באמת מדד מצויין, אבל בשורה התחתונה, הוא שותף לכישלון היחסי של ליברפול בשנים האחרונות (ביחס לתקציבים) כפי שדה סנטיס הוא חלק בלתי נפרד מההצלחות של הקבוצות שלו (אודינזה\נאפולי). והאמת, למי אכפת מהשוואת הקריירות שלהם? ליברפול זיהתה אפשרות להיפטר ממנו בהשאלה והיא משלמת חלק נכבד מהמשכורת המשוגעת שלו. נאפולי, בחיים לא הייתה לוקחת אותו בחשבון ללא בניטז. והשוער עצמו נמצא בירידה כבר תקופה אבל ביחסים מספיק טובים עם בניטז ויהווה נחיתה רכה לרפאל. זאת בחירה באמת לא רעה של נאפולי, אבל להסיק מזה מסקנות על יכולתו של דה סנטיס זה מביך.

את הנתונים מספקת חברה שבין הלקוחות שלה CDS וGDS. הנתונים מדוייקים וקל מאוד לקלוט אותם. נתונים אלה, נועדו להפריך את הדעה הרווחת של עדר כבשים ממוצע שמדובר בשוער זקן וגמור מעבר לשיא. כפי שציינתי, יש תלות מסויימת בהגנות, אבל אני עדיין אעדיף להסתמך על נתון שיש בו משתנה מאשר לבסס דעה על פופולאריות, גיל או סתם העדפה אישית מנותקת.

זה בדיוק מה שרומא צריכה, שוער ליגה מצויין (רגע, מה זה שוער ליגה בכלל?) לעונה הקרובה. לא לעוד שלוש שנים ולא לעוד שנתיים. אחרי שנתיים של כישלונות אין מקום להימורים ועוד לעמדה כל כך מרכזית. היה לנו את רפאל בכיס, אבל רודי החליט שהוא לא מוכן להמר על שוער צעיר שעדיין לא דרך באירופה (כישרוני ככל שיהיה). דה סנטיס מספק פתרון מיידי. שוער מוכח ללא סממנים לסיום הקריירה, ללא צורך להתאקלם וללמוד שפה חדשה.

רומא חייבת חיזוק מיידי אבל גם לאזן את ההפסדים מאי העפלה למפעל אירופה. נוצרה כאן הזדמנות אדירה לצרף שחקן שסוגר בצורה מושלמת את אחת העמדות הפרוצות בקבוצה בסכום אפסי. דבר שמאפשר לרכז את המשאבים בעמדות חשובות אחרות, ואתה מתלונן על כך שהוא יספיק רק לשנתיים? ומשווה אותו לשוער מבוגר אחר שנמצא בירידה תלולה כבר תקופה לא קצרה? או שמות מנותקים לחלוטין (ואלדס ולוריס זה היה לא?) שזרקת בפעם שעברה. רבאק, איך אפשר להתייחס אליך ברצינות?

11. Lupo Member

קובי, היינו יכולים לצרף את לוריס, ואלדס ואפילו את שניהם ביחד. מה שאשד לא מבין זה שכתוצאה מכך, במקום סטרוטמן היה מגיע לנו עוד איזה סוג של טאקסידיס.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנס מהמכירה של מרקיניוס 35 מיליון יורו,וזה בא אחרי הקנייה של סטורמאן. ואוסבלדו גם בדרך החוצה לאחת האנגליות (מדברים על סכום שנע בסביבות 20 מיליון יורו) ככה שתקציב לא אמור להיות מכשול.
    מה שאני מכוון אליו,זה שברגע שהיריבות שלך מתחזקות ומביאות רכש איכותי,רומא צריכה להתחזק ולהביא את השחקנים שיחזירו אותנו לטופ,כאלה שעושים את ההבדל. ואני משער שעכשיו יש כסף ולא צריך להסתפק בדה סנטיס,שאפשר להביא שוער יותר בכיר ממנו. ועוד קשר על הדרך (לצערי ככול הנראה זה יהיה ג'רביניו)

איפה בדיוק ראית שהסקתי עליו מסקנות?! כתבתי עליו שהוא שוער ליגה מצויין. אבל זה שנאפולי בוחרת לוותר עליו,ומביאה 2 שוערים במקומו מעלה בי ספקות.
    בלי קשר שאני חושב שאפשר להביא מישהו יותר טוב ממנו שישרת אותו לשנים הקרובות.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכיוון שאף אחד לא מתכוון למכור אותם ורומא בוודאי לא הייתה מסכימה לשלם את המחיר+משכורת שלהם, לדון עליהם זה בזבזוז עצים וירטואלים.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתלבט..
    זאת :
    http://images-cdn.ecwid.com/images/2276181/126724360.Xxx

או זאת:
    http://images-cdn.ecwid.com/images/2276181/134013946.Xxx
    ?

רשמית: מורגן דה סנטיס שחקנה של רומא לשנתיים הקרובות תמורת 0.5 מיליון יורו.

בלם, כנף, כנף, חלוץ וסיימנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.