רומא 2011/2012 :: זמאן: "אוביל את רומא בעונה הבאה"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏30/6/11.

1. GialloR0ssi Member

נראה לפסקארה באמת שרומא תוותר על אחד הקשרים האחוריים העתידים שיש? לא נראה לי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/12
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שנראה לה, היא גם יודעת שברגע שתבקש את ויויאני, תקבל אותו מיידית. לא רק בגלל הקשר הטוב שנוצר בעקבות שיחרורו של זמאן, אלא גם כי ברומא יש יותר מדי שחקנים בעמדה הזאת ויותר מדי תחרות על דקות משחק ועדיף לכל הצדדים אם השחקן יקבל במה בקבוצה קטנה יותר ויתפתח בה. זאת התוכנית לגבי ויויאני, גם אם לא ינחת בסופו של דבר בפסקארה. אני מאמין שזאת הסיבה שלא זומן לריסקונה.

3. GialloR0ssi Member

במידה וכן ילך, אני מאוד מקווה שרומא לא תיהיה מטומטמת ותמכור אותו אלא תשלח אותו להשאלה (בלי אופציה לקנייה כמובן).

אחרי שהיא מאבדת את פישיטלי (השוער שחתם בפארמה), יכול להיות גם תאבד את קפרארי ועוד כמה שחקנים שהיו יכולים להיות "מנייה בטוחה" אין סיכוי שהיא תאבד גם אותו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה ללא אופציה לקניה לא תבטיח הזדמנות אמיתית לשחקן בקבוצה המשאילה. הפיתרון הוא אופציה לקנות חצי כרטיס. כך לכל הצדדים יש אינטרסים משותפים ואין שום סיכוי שרומא תאבד את השחקן שלה אם תרצה להחזירו. מקרה פלורנצי הוא דוגמא מצויינת לכך.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה עושה כאן קצת סלט ידידי. השוער שלכם שחתם בפארמה הוא מירקו פיליאצ'לי, פישיטלי לעומת זאת הוא שוער של מילאן אבל אני לא חושב שאתה מכיר אותו. ייתכן והתבלבלת עם פישיטלה, הקיצוני שלכם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה נחתה בריסקונה.
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309307_378901642170656_359227153_n.Xxx

בראדלי שעבר הבוקר את המדיקל שלו יצטרף אליהם מחר. מעניין למה קרשנצי וטאלו חסרים.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה? אני התרשמתי ממנו יותר כקשר הורס מאשר יוצר. קשר הגנתי לפי איך שאני זוכר. בכל מקרה הוא מצוין, רכש נהדר של רומא.

8. Muurad Member

הוא סוג של טיאגו מוטה אם תרצו (בלי הדומיננטיות הפיזית).. יכול לעשות גם וגם, בהחלט תורם ומחוייב למשחק ההגנה, משחק יותר מאחורה אבל יודע להצטרף קדימה כשצריך, טכני ויודע למסור טוב מאוד ולטפל נהדר בכדור, סוג של פליימיקר ומתחיל את ההתקפות מהקישור האחורי\מרכז המגרש, אבל נייד מאוד וגם יכול להתקדם עם הכדור.

בהחלט שחקן חיזוק טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/12
  9. AS R Member

בראדלי נראה לי כמו חיזוק טוב, קשר שקט וטוב שיודע להחזיק את האמצע הגנתית וגם לתקוף מדי פעם. הוא יחסית צעיר (24) אבל יש לו ניסיון עשיר מאוד בליגות הבכירות באירופה.

מישהו יודע באיזה סכום הוא נרכש ולכמה עונות?

10. GialloR0ssi Member

חחח התכוונתי לשוער, אנערף.. האיטלקים והשמות שלם P :

פיליאצ'לי עוזב.

פישטלה נשאר, לעת עתה... ומקווה שזה ישאר ככה כי הוא באמת שחקן שיודע ליצור משחק יפה (בישל לבויאן את השער ב4-0 על אינטר)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/12
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא מציעה כנראה 3.4 מיליון יורו תמורת חצי כרטיסו ועוד שני צעירים לא רצויים שיעשו את דרכם לורונה. מה שכן, למרות שהיום בראדלי צפוי לעבור בדיקות רפואיות, ההעברה עדיין לא בוצעה כי קייבו מעוניינת בתמורה הולמת כמו גרקו ושחקנים נוספים.

עוד חשבתי שאתה מדבר על פירלו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שזמאן מאוד מרוצה מאוסבלדו שהגיע בכושר הכי טוב לפתיחת האימונים (גם סיים ראשון בריצת 80) ומראה רצינות שיא והשקעה באימונים. אולי כל הסיטואציה עם דסטרו וההתעניינות מספרד תפיק ממנו יותר. מצד שני, אני לא מצליח למצוא לו מקום בהתקפה ואם תגיע הצעה שתחזיר את ההשקעה, מוטב שיאשרו אותה.

לפי הקוריירה, בוסינגווה הוא המגן הימני עליו דיבר סבאטיני במסיבת העיתונאים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12
  13. Lupo Member

אוסבאלדו הוכיח שהוא הפינישר הטוב בקבוצה, הבעיה לטעמי לא בשחקן עצמו אלא בשיטת המשחק. העונה השיטה לא צפויה להשתנות וקשה לי לראות את אוסבאלדו משחק בשפיץ כשטוטי כשיר.
    אם היה משחק כ9 אני מאמין שהיה אפשר להוציא ממנו 20 שערים בעונה.
    כמו בעונה שעברה, הרבה תלוי באיך המאמן יציב אותו.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמית: פדריקו ויויאני הושאל לפאדובה עם אופציה לרכישת חצי כרטיס +אופציה נגדית של רומא להחזיר את השחקן תמורת פיצוי כספי.

סיבה טובה לעקוב אחר הקבוצה הזאת.

קסטאן ירוויח 1.1 מיליון יורו ב4 שנים הקרובות ויצטרף לקבוצה ביום חמישי הקרוב.

בריגי במרחק נגיעה מטורינו.

הסוכן של בוסינגווה אישר את ההתעניינות והוסיף שנמצא בקשר עם שתי קבוצות נוספות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12