רומא 2010/2011 :: לואיס אנריקה הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Giallorossi, ‏1/7/10.

1. אסף ראסינג Member

הקבוצה עם ההמנון הכי מרגש ביקום, יותר מYNWA של ליברפול לדעתי, גרם לי להזיל דמעה לא פעם ולא פעמיים.
    עקב טיולים באיטליה יש לי חולצה של אינטר וגם אחת של סמפדוריה שאני מאוד אוהב, אבל כשזה מגיע למגרש, ולקהל, אני בעד רומא.
    פורצה ג'ילארוסי, שיהיה בהצלחה העונה

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית אני מעדיף את "השיר שאחרי" -

אתה מוזמן להשתתף בדיוניום שיתחממו עם תחילת העונה.

3. אסף ראסינג Member

תודה רבה.
    לא יודע, אני אוהב את 'רומא, רומא, רומא', אני ממש מתחבר למילים, ומבין את משמעותן פחות או יותר, עקב ידע בספרדית.
    אין לי שום קשר לאיטליה או לרומא, אבל זה חדר לליבי וזה כל היופי לדעתי.

צמרמורת.

4. Lupo Member

אני לא לגמרי מנותק, לקבוצה צריכות להיות שאיפות, במיוחד בשנה שאני מסמן כפוטנציאלית להצלחה(הסברתי קודם לכן).
    אז אולי מסע רכש אף אחד לא הבטיח, אבל בסך הכל מה שהשגנו בקיץ הזה, זה מחליף ללוקה טוני שהיה מצויין, ומהמחליף הזה אף אחד עדיין לא יודע מה נקבל.
    בנוסף, בלם שפתח במשך רוב העונה שעברה עדיין לא סגור בקבוצה, וגם לא נראה שזה יסגר כל כך בקלות.
    אז מה בסך הכל קיבלנו עד עכשיו הקיץ? מחליף לפיזארו, חלוץ ברזילאי שמן עם המון סימני שאלה, ואת טוטי זקן בשנה.
    אם נהייה כנים, זה כנראה לא יספיק לרוץ בשני מפעלים.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא לגבי השאיפה להתחזק, קיבלנו מעל ומעבר ביחס לתקציב ועל כך מגיע כל הכבוד להנהלה. באיחור של שנה יש מחליף לאקווילני, חזרה של רוזי ומכירה של מוטה גם כן מהלך מבריק שגם שידרג את העמדה, גם החזיר שחקן בית ואפילו הסכום שהתקבל מאודינזה אמור לעזור לרכוש את בורדיסו (ששווה הרבה יותר מהסכומים עליהם מדובר). יש לי גם פתאום הרגשה טובה לגבי אדריאנו, בעיקר בגלל השבוע האחרון בו הוריד 5 קילו והראה התקדמות גדולה באימונים. כמובן שיש מספר חוסרים בסגל אבל גם עודפים כמו דוני, באפטיסטה וכו' שמכירתם אמורה לסגור את אותם החוסרים. חודש וחצי לפני סגירת חלון ההעברות ומצבנו הרבה יותר טוב ממה שהרוב ההיגיוני של האוהדים ציפה.

6. noamvcf Member

למה ז'ולי בפטיסטה לא משחק??
    לפי מה שאני זוכר הוא שחקן מאוד חזק, טכני עם בעיטה טובה מאוד. אז למה לרומא למכור אותו?
    ולמה הוא לא קיבל הרבה דקות?

7. kadm Member

אז קובי, מהדברים שלך אני מבין שאין טעם לקוות שיהיה קונה חדש שיתחיל כבר להוציא מזומנים , עכשיו כשהמועדון כבר לא אצל סנסי? בעצם, רוב הסיכויים שאנחנו עומדים להתחיל את העונה ללא בעלים חדש?

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקח זמן להעביר בעלות על נכס ציבורי בשווי מאות מיליוני יורו, במיוחד באיטליה. בניגוד לאנגליה, שם כל אחד ששם את הכסף על השולחן לוקח את המפתחות של המועדון הביתה, ברומא הרוכש יהיה חייב להעמיד תוכנית לטווח ארוך שתבחן על ידי גורמים פיננסיים וממשלתיים ולאחר הצבעה של נציגי בעלי המניות. רק החקירה של קבוצת הרכישה יכולה לקחת יותר מחודש ולכן אני לא מאמין שיהיו לרומא בעלים חדשים שגם יספיקו להשקיע בשוק העברות. למרות זאת, מכירה של כמה שחקנים לא נחוצים והשקעה נכונה של הכסף שיתקבל מהם יכולה בקלות להעמיד סגל שלם ביותר לפתיחת הסריה אה.

אתה זוכר נכון. באפטיסטה הציג את כל התכונות שציינת בעונתו הראשונה וכבש מספר רב של שערים (כשכל אחד מדהים מקודמו). את העונה השניה שלו התחיל עם פציעה כשבנתיים ראניירי גיבש קבוצה שעלתה על גל ניצחונות עם פרוטה ולאחר מכן מנז שמילאו את העמדה בה שיחק באפטיסטה עונה לפני כן. באפטיסטה קיבל מספר הזדמנויות אך נכשל כמעט בכולן ומלבד החוסר אמון של המאמן, היה עליו להתחרות עם שחקנים כמו טוטי, ווצ'יניץ', מנז וטוני על חולצת ההרכב. כרגע, בכל עמדה שהוא יכול לשחק, יש שחקנים שעדיפים עליו (גם על הספסל) ומכיוון שמכירו עדיין גבוה יחסית בשוק, ההנהלה מעדיפה למכור אותו ואת הכסף להשקיע בחיזוק עמדות אחרות. כמובן שיש להתחשב גם במצב הכלכלי הבעייתי של המועדון וחבל להחזיק שחקן ספסל עם משכורת כל כך גבוהה.

9. noamvcf Member

קראתי פה שרומא צריכה קיצוני ימני, לפי דעתי הוא יכול לשחק בעמדה הזו בצורה טובה. לכן אני לא מבין למה למכור שחקן כזה. במיוחד כאשר לרומא אין כסף להביא שחקנים עם יכולות כמו שלו

10. Roma מנהלים

אני לא חושב שהוא מתאים לשחק באגף הוא אומנם חזק אבל די כבד ולא הכי מהיר ועדיף באגף שחקן מהיר כמו צרצי\מנז ולא את באפטיסטה.

למרות שאני אוהב אותו הגיע הזמן לחתוך הוא פשוט לא מתאים וגם יש לו משכורת יפה . תודה ושלום.

קובי, רומא השנה בונה על רוזי בתור מחליף לקאסטי? בתור מה שראיתי מהבחור בסיינה הוא פשוט היה מצוין כמו גם קורצי השוער שאני מעדיף אותו בהרבה על סרגיו מכמה סיבות.

11. yonmu Member

איזה סיבות יש לך להעדיף שוער בינוני כמו קורצ'י על פני סרג'יו, ועוד אחרי העונה המצוינת שלו?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

באפטיסטה אף פעם לא שיחק באגף ימין. הסיבה היא שהוא לא יודע למסור כדורים גבוהים לרחבה. לעומת זאת, באגף שמאל הוא הציג יכולת טובה אצל ספאלטי וידע לפרוץ עם הרגל החזקה לתוך הרחבה וכבש משם כמה שערים נהדרים. בכל מקרה ווצ'יניץ' וגוברטי (מקווה שישאר, היה השחקן הכי טוב של סאמפ בחצי העונה שעברה לדעתי) אמורים למלא את התפקיד כשגם מנז יכול לשחק באגף במידת הצורך. באמצע כבר יהיה לו עסק עם טוטי, מנז, פרוטה וסימפליסיו. גם בחוד תהיה לו תחרות קשה עם אדריאנו, שוב פעם טוטי, ווצ'יניץ' ואפילו אוקקה שהועדף עליו מספר פעמים בעונה שעברה.

מחליף לקאסטי, מחליף לריסה, מחליף לקיצוניים בשני הצדדים ואולי בשלב מסויים גם יכנס להרכב במקום קאסטי. אני מבין את הסימפטיה לקורצ'י אבל לא צריך להגזים, קורצ'י יכול להיות שוער העתיד שלנו אבל כרגע ג'וליו סרג'יו רמה אחת מאליו.

13. Roma מנהלים

צעיר יותר, שחקן בית כמובן אז איטלקי. כרגע כנראה שהוא רמה פחות אבל עדיין החוזה שלו אם אינני טועה חצי שייך לסיינה וחצי לנו ככה שבטוח הוא יעבור לסיינה ונאבד עוד כישרון נפלא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אני עדיין לא מבין למה מתעקשים להחתים את בורדיסו , נכון הוא נתן עונה נפלאה אבל המחיר יקר ואין כרגע כסף וכולם שוכחים שחקן בשם פליפ מקסס שלא רק שהוא בשיא הוא יותר טוב ממנו בהרבה הוא גם אחד השחקנים האהובים ביותר על הקהל ובפרט עליי אז... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

החצי השני של קורצ'י נמכר לסאמפדוריה. נפסיד אותו בעוד שנה או שתיים במקרה שהשוער של רומא יהיה טוב יותר (כמו במקרה של אמליה-דוני). במידה שרומא תהיה זקוקה לשוער, אין שום סיבה שנפסיד את קורצ'י (שחקן בית ואוהד הקבוצה), במיוחד לא לקבוצה קטנה יותר.

לגבי בורדיסו, רומא חייבת שלושה בלמים ברמה גבוהה. המחיר שלו לא יקר בכלל (הוא בעייתי לרומא לה אין תקציב לרכש בכלל). היכולת שהציג בורדיסו בעונה שעברה שווה פי 3 מהסכומים עליהם דנים מנהלי רומא ואינטר. יש לזה מספר סיבות (מסיים חוזה בעוד שנה, לא רוצה לחזור לאינטר, רק לפני שנה לא היה בכלל בתוכניות שלהם) ודווקא במצב הכלכלי הקשה, רומא בחיים לא תמצא בלם ברמה שלו במחיר שאינטר דורשת.

15. noamvcf Member

בנסוף לכל זה אל תשכחו שבורדיסו גם יכול לשחק כמעט בכל העמדות הבהגנה ולא רק בעמדת הבלם