רומא 08/09:: אי וודאות לקראת פתיחת המרקטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏1/7/08.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על הפרטים. לפי הדיווחים, הנארזורים האלה מתכוונים לרכוש את החצי השני של השחקן ולאחר מכן להעבירו לרומא, בכל מצב אחר, השחקן ישאר בקייבו מאחר ויש לו חוזה חתום.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Lupo Member

4. kadm Member

באפטיסטה יכול לשחק בעמדה של קשר שמאלי?
    כי ראיתי בGOAL.COM שכתוב שכניראה אם תיסגר עיסקה בימים הקרובים היא תיהיה 10 מיליון+אובינה(לא הבנתי אם נקבל חצי או כרטיס שלם שלו).
    אז אם נקנה את באפטיסטה זה יהיה בערך ככה שנה הבאה:דוני (ארתור), סיסיניו (קאסטי), חואן (פאנוצ'י),מקסס(לורייה),ריסה(טונטו),דה רוסי(פיזארו),אקווילני(פרוטה ? ),טאדיי (ג'יולי או המחליף שלו אם הוא עוזב),באפטיסטה(טונטו,ווציניץ),טוטי(ווציניץ),חלוץ חדש מקווה שהונטלאוור לומרות שאין כסף(מחליף:אובינה)
    4-4-2 פשוט וטוב!

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
  5. yonmu Member

באפטיסטה שחקן בלי עמדה מוגדרת אם אני לא טועה. יכול להיות שהוא ישחק בצד שמאל, יכול להיות שהוא ישחק כקשר מרכזי ב4-4-2, יכול להיות שהוא ישחק כקשר התקפי, ויכול להיות שהוא ישחק כחלוץ (אם כן, לדעתי זו טעות).

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי לבפטיסטה אין עמדה מוגדרת בכל הקשור לאורך המגרש (קשר באמצע, קשר התקפי או חלוץ), אבל בכל הקשור לרוחב המגרש הוא תמיד שיחק באמצע ואני מתקשה לדמיין אותו משחק בצד שמאל. אם כבר וויצ'ניץ', טדאי, פרוטה ואפילו ריסה, כמו כן רכש נוסף.

7. kadm Member

כן, אבל אין קשר קדמי ב4-4-2 שכניראה יהיה בשנה הבאה!

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שבוע המלצתי לא להתייחס לכל שמועה בדיונית, רומא הציע חוזה לקיואל, says who?

http://www.galatasaray.org/

נשארתי עם שני מקורות אמינים של חדשות הקשורות לקבוצה שלי, כל הגול.קום למינהם נשלכים לסל מיחזור.

9. ASROMA Member

באפטיסטה הוא שחקן שתמיד הערכתי , מצפייה בהמון משחקים של ריאל שהחיה טוב הוא שחקן דומיננטי מאוד , יודע להבקיע בעל שליטה טובה ובעיטה מדהימה.
    לדעתי אפשר להביא אותו במחיר טוב מריאל , אין לו כל כך מקום שם 12-13 מיליון יורו נראה כמו סכום הגיוני לבחור מה שגם הוא מאוד רבגוני ויכול לשחק במספר עמדות.
    חבר'ה קרספו שוחרר מצ'לסי , לא משנה באיזה מדים קרספו תמיד הבקיע נגד רומא בשנים האחרונות. ואני אומר "if you can't beat them - join them"
    במידה וספאלטי יעבור ל2 חלוצים לעונה הבאה קרספו הוא רכש מבורך. שחקן מנוסה מאוד שמכיר את הליגה האיטלקית ויש לו לפחות עוד 2 עונות טובות לתת. עם הפציעות המרובות של ווצ'ניץ' וטוטי הוא ישחק המון. אמנם הוא רגיל למשכורות עתק אבל אני חושב בשביל רומא הוא יתפשר... דעתכם?

10. kadm Member

אי אפשר מישהו יותר טוב?

11. yonmu Member

קשה לי להאמין שספאלטי יביא אותו בשביל שיהיה חלוץ רגיל ב-4-4-2. אני יותר חושב שהוא יבוא כקשר קדמי ב4-5-1 שיכול גם להחליף את דה רוסי ואקווילאני כשצריך. הוא לא חלוץ קלאסי, ולא שחקן אגף קלאסי. אולי ספאלטי מתכוון לקבע לו אחת מהעמדות האלה, אבל לדעתי הוא יהיה הקשר הקדמי, ויכול להיות שזה יהיה במקום חלוץ.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות מצוינות לרומא(לטעמי לפחות).
    הארי קיואל, שהיה קרוב מאוד לרומא חתם בגלאטסריי. השחקן חתם על חוזה ל3 שנים, מה שחוסם את הגעתו למועדון מהבירה. כאמור קיואל בא לגלאטסריי בהעברה חופשית.

עוד מספר חדשות:
    אינטר ככל הנראה תרכוש את החצי השני של אוביניה מקייבו. ככל הנראה אם אוביניה יבוא לאינטר, הוא ימכר לרומא או לנאפולי, שתי הקבוצות שבהן הוא רוצה לשחק.

אנטונס, מגנה השמאלי של רומא שהראה כמה הופעות טובות השנה(נגד מנצ'סטר לדוגמא) ככל הנראה יעבור לסלטיק, בולוניה או קייבו. השחקן רוצה לעזוב את המועדון הרומאי בהשאלה, וביקש מההנהלה לעזוב בהשאלה את המועדון. ככל הנראה תתקבל החלטה בשבוע הקרוב.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי אובינה, אתמול בפגישה בין בראנקה לפראדה הובהר לאינטר שרומא לא מעוניינת להכליל שחקנים בעיסקה, והיא רוצה אך ורק כסף, כמו שהזכרנו קודם רומא דורשת 15 מליון יורו, אך בימים הקרובים צפויה עוד פגישה, ולפי הדיווחים שני הצדדים יתפשרו על 12-13 מליון יורו.

14. Raulito Madridista

בפעמים הבודות בהן בפטיסטה שיחק כחלוץ בריאל מדריד העונה, הוא היה כישלון, לראייה - גומלין שמינית גמר ליגת האלופות. המשחקים הטובים יותר היו כאשר שיחק כקשר מרכזי. אני לא חושב שבפטיסטה יהיה הפיתרון עבור רומא. הוא שחקן פיזי, בעל משחק ראש טוב ויודע לסיים מהלכים(כמו למשל השער האדיר שלו נגד ברצלונה בקאמפ-נואו), אבל הוא לא שחקן חכם במיוחד, השליטה שלו בכדור בינונית מאוד, הוא מגושם קצת ואם אתה שואל אותי - בפטיסטה לא יכול להיות שחקן הרכב באף אחת מהקבוצות הטובות באירופה, ורומא שואפת להיות כזאת(אני מתכוון ל'חבורה המצוצמת). אין טעם לרומא לבזבז עליו קרוב ל15 מליון יורו, אפשר להביא במחיר הזה שחקן טוב יותר.
    הרנאן קרספו הוא אופצייה מצויינת כמו שאמרת בעצמך. חלוץ שפיץ אמיתי - סקורר גדול, לא אמור להיות יקר במיוחד ויוכל להתאים לשלוש שנים לפחות. בנוסף יש לו ניסיון רב עם הליגה האיטלקית שם חירר רשתות בהמון קבוצות. בכל קבוצה בה שיחק קרספו השתלב נהדר וסיפק את הסחורה. בניגוד לבפטיסטה שחורר רשתות במדי סביליה, קרספו כבר עשה את זה במדי הקבוצות הגדולות באמת - לאציו דאז, אינטר ומילאן.

אני חושב שלשחרר את מאנסיני תיהיה טעות עבור רומא ובמידה וזה ייקרה היא חייבת מחליף רציני. משום שהקבוצה ידועה באיפוק שהיא מפגינה בכל הקשור לרכש(אין רכשים במחירים בומבסטים), הייתי ממליץ לה לנסות לרכוש שחקנים בעלי פוטנציאל מקבוצות הדרג השני, למשל מספרד - ריירה ורופטה(אספניול), קאסורלה(ויאריאל) או אולי להמר על רייס(אתלטיקו) שלא אמור להיות יקר.

לפי איך שהעניינים נראים רגע, גם בעונה הבאה רומא תוכל להשיג גג סגנות.

15. Giallorossi Member

קרספו באמת יכול להיות רכש נהדר. יש לו עוד שנתיים-שלוש לתת ברמה גבוהה, והוא מכיר מצויין את הסרייה A. קרספו הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים עכשיו, ולדעתי הוא ישתלב מצויין בקבוצה. הוא גם שחקן חופשי, מה שאומר שהעלויות שלו הן רק המשכורת.

אני מאוד אשמח לראות אותו אצלנו, אבל גם אם לא יילך לו ברומא, לפחות דוני יוציא שני כדוריםפחות מהרשת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx