רומא 07/08:: לוריה מגיע מסיינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏3/6/07.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשד רציתי הוכחה, לא דעה. אבל אם כבר אז רומא משחקת עם 4 בהתקפה שמחליפים מקומות במהלך המשחק והמון פעמיים יוצא שפרוטה נכנס לרחבה וטוטי הולך אחורה וזה קורה גם עם מנסיני וטאדיי וטוטי כן מבשל להם יפה מאוד גם מעמדת החלוץ.

:aa1: רומא בדרך להחתים את אחמד בארוסו הגנאי בן 23. בארוסו שיחק בעונה שעברה ברימיני בסריה ב' בעמדת הקשר האחורי ,נחשב בגאנה לאסיין הבא והיה מקושר לאינטר בינואר. הבעיה היחידה היא שבארוסו נפצע בעונה שעברה ולא שיחק חודשיים ורומא תנסה לקנות חצי מהכרטיס שלו(כמו שעשו עם מרטינז) תמורת 2 מליון יורו.
    http://www.barsportrimini.com/admin/foto_gallery/GA_37.Xxx
    במקרה שהוא יחתום ריקארדו פאטי יושאל בשביל לקבל דקות משחק.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נישמע מעניין השחקן הזה..
    שחקן צעיר שיכול להיות רכשיה טובה,ויתן עומק לסגל.
    אבל שיהיה ברור שהוא לא יהיה הפיתרון לקישור של רומא,רומא תיצטרך להביא קשר אחורי הרבה יותר טוב מימנו.
    ודרך אגב קובי,יש חדש בעיניין קייטה? וביכלל רומא עד עכשיו לא החתימה אף שחקן או אפילו קרובה להחתים,וכרגע יש רק דיבורים..

3. Claret&Blue Member

לא בטוח אם מישהו רשם את זה כבר, אבל נקבע משחק ידידות בין ווסטהאם לרומא שייערך באפטון פארק ברביעי לאוגוסט.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שבארוסו יכול לתת עוד אופציה בקישור. שחקן חזק עם נתונים כמו שלו חסר בסגל. יצא לי גם לראות כמה שערים שלו, כולם מחוץ לרחבה עם בעיטות חזקות.

לגבי קייטה רומא ירדו ממנו ומחפשים קשר התקפי מוכח בסריה א'. המועמדים הם קוואילי, קמורנסי ורוסינה.
    ברומא לא כל כך רדומים כמו שזה נראה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשום בדיון הקיץ.
    החלטה טובה של רומא לטייל באנגליה מאחר שבשנים האחרונות רומא מתקשה לשחק את המשחק הרגיל שלה נגד קבוצות אנגליות.

6. Giallorossi Member

למי שמעוניין משודר עכשיו בספורט 5+ את מילאן-רומא מהסיבוב הראשון, המשחק עם מסירת הראבונה המדהימה של אקווילאני.

7. Giallorossi Member

מלבד צמד המשחקים מול מנצ'סטר נגד איזו קבוצה אנגלית שיחקנו כבר בשנים האחרונות?

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא שחקן אגף הייתי רוצה ליראות את זה רוברטו,שיכול לתת לרומא אופציה גם באגף וגם במרכז המיגרש,שחקן עם המון ניסיון,אבל כימעט בוודאות יחזור לבאיירן,חבל כי השחקן כבר הציע את עצמו לרומא..
    בכול אופן רומא ניראים עד עכשיו מאוד רדומים,אני מקווה שזה ישתנה כי אני כבר ליראות שחקנים חדשים מגיעים לרומא.

בקשר למשחק עם ווסטהאם,החלטה טובה של רומא,גם כי באמת כמו שקובי אמר רומא מאוד מיתקשה נגד קבוצות אנגליות,ואולי עוד יצא לי ליראות את המשחק,הוא יוצא יום ליפני הגיוס שלי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מידלסברו בחוץ, יונייטד בחוץ, ליברפול בחוץ. בכולם הפסדנו.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אתם מעלים ספוקולציות מבלי להתייחס לעובודת. העובדות הן שטרזגה בוחר לעזוב את יובנטוס משום שזה לא מוכן לתת לו חוזה עוד יותר גבוהה ממה שהוא כבר מקבל שם (כ-4 מיליון לעונה). רומא זה מועדון שלא יכול אפילו לחשוב לכיוון הזה בכלל. אין לרומא כסף לא רק בכדי לרכוש את טרזגה, אלא גם לממן לו את החוזה השמן אותו הוא דורש.

11. MHFC Member

אם היית קורא את התגובות שלאחר התתגובה הזאת, היית אולי לא אומר את זה.
    כי אני בטוח שלא קראת את ההודעה הזאת:

וברגע שכתבתי את זה, התכוונתי שרומא לא חייבת ללכת דווקא על טרזגה, אלא זו יכולה להוות אופציה מבחינתה להביא אותו, אבל הבעיה היא עם הכסף, כי לשלם עליו כזה סכום זה יותר מדי,כי יש עוד מספיקים חלוצים טבעים שהם סקוררים ואפשר להביא.

בקשר למשחק מול ווסטהאם, זו בהחלט החלטה טובה של רומא לשחק דווקא נגד קבוצה אנגלית.
    כפי שכבר אמרו פה, רומא מתקשה בדרך-כלל מול קבוצות אנגליות בשנים האחרונות, וזה יכול רק לתרום לה המשחק הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/07
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כן קראתי את כל התגובות. ובחרתי לענות נקודתית להודעה הזו שלך. שבה נאמר בפירוש:

"אני רוצה להתייחס פה לעניין טרזגה, מכיוון שרומא יכולה להוות כאופציה נהדרת עבור טרזגה."

"וברגע שטרזגה יגיע"

"טרזגה רק יוסיף להתקפה של רומא"

עניתי בעניינו של טרזגה בלבד. אם היית קורא את ההודעות הקודמות בטופיק, היית דווקא רואה שאני בצד שלך בכל הקשור לדעה שטוטי הוא חלוץ מדהים, אבל כקשר התקפי הוא הטוב בעולם. (אני הוספתי את דעתי, אבל זה על אותו עיקרון שטוטי טוב יותר מאחורי החלוץ, למרות שאינני סבור שזו צריכה להיות המטרה העיקרית של רומא, הרי, כפי שכבר כתבתי, מבודר בלהחליף בעמדתו את שחקן העונה ומלך שערי אירופה).

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה פתיחת חלון העברות סנסציונית!!!!
    :aa1: רומא החתימה את אדריאן פיט, קשר רומני צעיר!! :aaarse: וקרובה מאוד להחתים את בלוצ'י החלוץ הנהדר בן 32 של בולוניה!! :aaarse:

ועכשיו ברצינות, מה הקטע לצרף ילד רומני לא מוכר לסגל כשיש ילדים רומאים מוכשרים הרבה יותר שלא מקבלים מספיק קרדיט?.
    ולמה ללכת על בלוצ'י?? אז נכון שהוא רומאי ושיחק עם טוטי בנוער וכבש בעונה שעברה 19 שערים בסריה ב', זה עדיין לא אומר שהוא מספיק טוב לרומא. רק שתבינו אינטר החתימה את סאוזו שיהיה חלוץ מחליף. רומא מחפשת פנסיונר בחינם. וגם בקטגוריה הזאת עדיף להביא את ויירי ואפילו את ריגאנו.

למרות כל זה היו שתי ידיעות משמחות היום.
    א. קבוצת הנוער של רומא(1992+) זכתה באליפות איטליה.
    ב. ברוממיסטה פורסם שרומא החליטה ללכת על קוואילירלה ובמקרה שהעסקה לא תצא לפועל יהיה זה רוסינה שיצטרף לרומא.

edit : אורי חדל פלצנות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/07
  14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלוצ'י? הוא לא לרמה של רומא בכלל.
    ההחתמות שלכם ממש גרועות עד עכשיו, עדיף כבר שתעלו שחקנים מהנוער הנפלא שלכם.
    יש לי שאלה, אלה השחקנים שספאלטי מאמין בהם?

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסבר והבא דוגמאות.