רומא 07/08:: לוריה מגיע מסיינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏3/6/07.

1. MHFC Member

אני רוצה להתייחס פה לעניין טרזגה, מכיוון שרומא יכולה להוות כאופציה נהדרת עבור טרזגה.
    טוטי לטעמי ממצה את עצמו הרבה יותר טוב מאחורי החלוץ מאשר עמדת החלוץ כפי שהוא שיחק העונה, וברגע שטרזגה יגיע, טוטי ישוב לעמדה היותר אורגינלית שלו שהיא מאחורי החלוץ. למרות גילו של טרזגה, טרזגה רק יוסיף להתקפה של רומא, קודם כל יהיה לי חלוץ טבעי בהרכב, ובנוסף יהיה לרומאים חלוץ סקורר מצוין שרק יוכל לתרום להתקפה של רומא, כפי שהוא עשה את זה בשנים ביובה.

לגבי קורצ'י, רומא פשוט חייבת להשאיל אותו.
    חבל ששוער כזה מוכשר מתבזבז על הספסל שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/07
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת היא שפה כולם טועים והעובדות מדבות בעד עצמן-

טוטי נתן את העונה הטובה בקריירה שלו (העונה האחרונה) דווקא כחלוץ.
    אם רומא דווקא תביא שחקן מאחורי החלוץ ולא טרזגה, לדעתי תהיה רומא טובה יותר.

3. MHFC Member

אתה אולי מתכוון מבחינת שערים.
    אבל הכוונה שלי היא שבעמדה מאחורי החלוץ, הוא פשוט יותר טוב, ולא רק מבחינת הבקעת שערים.
    כי למרות שהוא סיים כמלך השערים העונה ולמרות שהוא שחקן העונה שלי, יהיה עדיף לרומא להביא חלוץ טבעי ולשים את טוטי מאחוריו.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער זה בסופו של דבר המטרה של המשחק לא?
    לכבוש ולא לספוג = לנצח. מה שרומא עשתה העונה, עם טוטי בחוד, יותר טוב מכל עונה אחרת.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדים יאהבו לראות עוד חלוץ נוצץ, טוב שהם רק אוהדים ויש מאמן שהוא אחד הטובים באיטליה שחושב אחרת ויש סמל של רומא שיודע מה הכי טוב בשבילו. אני שמח שיש מישהו שמסתכל על עובדות ורואה את טובתה של כל הקבוצה.

6. King Kenny Member

אתה רציני?? טוטי לא סתם מלך השערים של הליגה האילקית העונה, בעוד שטרזגה (שהוא גם טוב אבל לא כמו טוטי) כבש העונה "רק" 15 שערים בליגה השנייה.

7. MHFC Member

.Juve.
    לכן רומא צריכה ללכת על טרזגה.
    טרזגה הוא אופציה נהדרת, בייחוד לאחר שכבר הוא לא ישאר ביובה. טרזגה הוא סקורר, צריך להבין את זה ושילוב שלו עם טוטי, כאשר הצרפתי בעמדת החלוץ, וטוטי בעמדה מאחורי החלוץ, זה שילוב קטלני, עד כדי כך שיש 2 שחקנים שהם סקוררים.
    בנוסף ההגעה של טרזגה תסלול את דרכו של לעמדה הטבעית שלו, וגם לתת את ההספק מהעמדה הזאת (למרות שהוא כבר הוכיח לכולנו את מה שהוא יודע לעשות גם בעמדה הזאת), ולא מעמדת החלוץ כפי שהוא עשה את זה השנה.

צריך להבין את זה- רומא צריכה חלוץ טבעי בהרכב, וטוטי הוא לא.
    טרזגה- כן.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול להוכיח את הטענה שלך שטוטי קשר יותר טוב מטוטי חלוץ? כי אני שומע רק "למרות ולמרות ש".
    טוטי קשר התקפי מצויין ומשחק מצויין מאחורי החלוץ אבל את העונות הכי טובות שלו הוא הציג לבד בחוד או כשיש חלוץ לידו.

אם כבר אז עדיף לרומא להביא חלוץ ולשים אותו ליד טוטי. אבל, זה יפגע במערך המאוד מצליח של ספאלטי ככה שזה לא יקרה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אתה טועה.
    רומא צריכה חלוץ רק כדי לעבות את הסגל, שיהיה מחליף לטוטי.
    היא לא צריכה לשפוך חצי מהתקציב שלה על שחקן אחד כאשר יש לך אחד מעולה כזה באותה עמדה בקבוצה.

10. MHFC Member

לא חייבים את טרזגה. יש עוד מספיקים שחקנים.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה באמת שטוטי שחקן ורסטלי שיכול לשחק בכמה עמדות לעומת רוב החלוצים הטובים. זאת לא סיבה לתת לו לשחק איפה שהוא לא רוצה ואיפה שהוא מצליח פחות.

12. MHFC Member

איפה בדיוק טוטי אמר שהוא לא רוצה לשחק בעמדה הזו ?
    ואם הוא מצליח פחות או לא, נדע בעונה הבאה במידה ויצטרף חלוץ טבעי לרומא, אבל חלוץ טבעי שיודע לתת שערים.

אני מסיים את הוויכוח הזה, כי הוא לא יגמר..

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את הגישה שלך.
    למה להסתכן ולראות אם הולך או לא הולך לטוטי בתור שחקן מאחורי חלוץ (נקרא לזה קשר התקפי?) כשבתור חלוץ הוא כבר מצליח.
    למה לא לתת את הניסיון לעמדת הקשר ההתקפי, מקסימום לא יצליח אז חוזרים לפרוטה?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יחפש ציטוט אם אתה רוצה.
    חלוץ נוסף יצטרף ויהיה המחליף שלו ולא ישחק לידו ככה שאין מה לראות בעונה הבאה. אפשר אבל להסתכל על העונות הקודמות ולראות מתי ובאיזה עמדה טוטי הצליח יותר.
    או שאפשר להפסיק להתווכח וסמוך על ספאלטי שהוא יודע מה הוא עושה ולסמוך על טוטי שיודע מה הכי טוב בשבילו. אני אישית הייתי רוצה לראות את רומא משחקת עם 2 חלוצים כשטוטי אחד מהם אבל זה לא יקרה בגלל סיבות של תקציב ושינוים תקטיים לא מתבקשים.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף מישהו מדבר פה לעיניין.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ועוד איך,טוטי הוא לא רק סקורר,הוא עוד הרבה דברים.
    הוא יודע לבשבל,לנהל משחק והוא אפילו טוב יותר כשהוא בא עם הפנים לשער.
    טוטי הוא אחד מעושי המשחק הטובים באירופה,ויש לו יכולת מסירה פשוט פנומנלית,שאין להרבה שחקנים,כשהוא חלוץ היכולת הזו לא באה לידי ביטוי.
    אז נכון הוא כבש 26 שערים (!) לא כמות שהולכת ברגל,אבל אני לא יתנגד אם הוא יכבוש פחות ויבשל יותר,והכי חשוב הקבוצה תצליח יותר,ואם יהיה לפיניו כחולץ כמו טרזגה,שיקבל מימנו כדורים בסלי סוף,וטרזגה זה אחד לא צריך יותר מחצי היזדמנות כדי ליכבוש,רומא תהפוך מקבוצה טובה- לקבוצה דורסנית,עם יותר אפשרויות בחלק הקידמי.