רומא 07/08:: לוריה מגיע מסיינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏3/6/07.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאנוצ'י מגן ימני.
    והשביעייה היא תוצאה של כל כך הרבה גורמים שכל-כך לא קשורים לאיכות הבלמים. זה לא מה שיוריד מערכם של הצמד הנפלא הזה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגנה של רומא אולי לא מושלמת אבל צמד הבלמים שלה מושלם.
    ואי אפשר להתווכח עם עובדות, למעט השביעיה ממנצ'סטר (שלדעתי השוער דוני אשם ברוב השערים) היא תפקדה רוב העונה מצוין.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל,G'iallo Totti,ברוך הבא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

לרומא יש את אחת ההגנות החזקות באיטליה,אם לא החזקה ביותר !
    תיראה לבד את המיספרים,ותבין לבד.
    מקסס לא טוב ?! הצחקת אותי..הוא אחד הבלמים הטובים בסריאה א' ולא סתם הוא מחוזר ע"י ריאל,מילאן ושאר הקבוצות הגדולות באירופה.
    תפסיק לדבר שטויות,זה שאתה לא אוהב אותו בעיה שלך,הוא אחד הבלמים הטובים באירופה,ולא הייתי מחליף אותו באף בלם באירופה. נקודה.

בקשר לפאנוצ'י,הוא אחלה מגן,אבל אני גם חושב שצריך להתחיל לחפש לו מחליף,הוא כבר לא ילד,אבל הוא גם אחד המגנים הטובים בליגה,למרות גילו המיתקדם.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי בטוח אם להתייחס לזה אבל קודם כל ג'יאלו טוטי ברוך הבא לפורום. דבר שני רק לידע כללי, מקסה נבחר לשחקן הכי טוב של רומא על ידי האוהדים. אז ה200 אלף איטלקים האלה גם בדיחה? ריאל בארסה מילאן וכו' רוצות אותו בקבוצה שלהן, בדיחה? רומא ספגה הכי מעט שערים בצ'מפיונס עד אותו 7-1 רומא גם ספגה הכי מעט שערים בליגה עד המשחקן האחרון בו הפקירו את ההגנה כדאי לעזור לטוטי לכבוש צמד.

ולאשד אתה מכיר מגן ימני שיהיה יותר טוב ויוכל להחליף את פאנוצ'י ה"לא ילד"? (רק בבקשה אל תשווה שוב את הליצן סיסיניו לפאנוצ'י, זה עושה לו עוול) .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/07
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיסיניו "הליצן" יכול להיות תחליף הולם לפאנוצ'י,ואפשר לעשות בניהם רוטציה,אני מאוד אוהב מגנים מהסוג שלו,שתוקפים ותומכים בהתקפה,דומה מאוד לקאפו.
    ותפסיק כבר עם העקשנות שלך,עד כמה אפשר להעמיס על שחקן בן 34 עונה שלמה?! וקאסאטי לא מיתקרב להיות תחליף שלו !

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: זה רוברטו,קשר ניבחרת ברזיל וסאנטוס הברזילאית,הציע את עצמו לרומא,בהעברה חופשית.
    גם ז'ואן קרוב מאוד לחתום בקבוצה.

:aa1: פיורנטינה מעוניינת באקווליאני.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

העומס על פאנוצ'י בעונה שעברה היה כבד מאוד בגלל חוסר במגן שמאלי ובלם בסגל ופאנוצ'י תפקד בכל חור בהגנה. קאסטי דווקא היה מחליף לא רע בכלל ולרוב לא הרגישו בחיסרונו של פאנוצ'י. למצוא שחקן יותר טוב מקאסטי שיוריד מהלחץ של פאנוצ'י זה לא בעיה, אבל "לחפש מחליף לפאנוצ'י לשנים הבאות" זה מיותר כי נשאר לו עוד 2 עונות לפחות ברמה הגבוה ביותר. למה בקבוצות אחרות אף אחד לא מחפש מחליף לאודו,זאנטי או גארי נוויל ? כי הגיל שלהם זה יתרון וגם במקרה של פאנוצ'י. ד"א התרומה ההתקפית של פאנוצ'י בשנתיים האחרונות עולה בהרבה מסיסיניו וקאפו ביחד. העמדה הזאת סגורה, אין בשוק שחקן יותר טוב וגם לא צריך אחד כזה,אני בטוח ב100 % שפאנוצ'י וקאסטי יהיו המגנים הימניים של רומא בעונה הבאה וטוב שכך.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכיר לך אודו היגיע כדי להחילף את קאפו,מייקון כדי לתת גיבוי לזאנטי (שעבר לשחק בקישור),וגם על מחיליף לגארי נוויל כבר מחפשים..
    בקיצור להביא את סיסיניו זה יהיה צעד חכם,אפשר יהיה לעשות בניהם רוטציה. הניסיון של פאנוצ'י הוא יתרון,אבל אי אפשר ליבנות עליו לעונה שלמה.
    ואם תיתאמץ קצת תיראה שיש לא מעט מגינים ימניים טובים שאפשר להביא,קח לדוגמא את זאקרדו של פאלרמו שנתן עונה מצויינת ורוצה לעזוב ולהיתקדם לקבוצה יותר גדולה,או אפילו את דני אלבס (שיכול להיות קצת יקר לרומא,אני לא יודע בדיוק כמ סביליה רוצה עליו,אבל הוא דוגמא לצורך העיניין).
    קאסטי שחקן בינוני מאוד,לא שחקן שאפשר ליבנות עליו,בטח שלא יתחלק במעמסה עם פאנוצ'י.

בקשר למה שכתבי על זה רוברטו,זו אופציה נהדרת לרומא,שחקן שיכול לשחק גם באגף וגם באמצע,שחקן עם ניסיון ברמות הכי גבוות,יכול להיות החתמה נהדרת של רומא,ועוד בחינם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק הבדל אחד, קאפו גם ידע לעשות הגנה, סיסיניו לא.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון,אבל לקבוצה התקפית כמו רומא הוא יתאים בול.
    יש גם את אופציה זאקרדו,מגן שעושה בעיקר הגנה,שגם אותה אני לא פוסל ביכלל.

11. super-pipo Member

זה לא "גם" חואן.

לשני השחקנים אין אזרחות אירופאית, כך שזה או חואן או זה רוברטו. רומא הציעה הצעה על חואן, ואם היא תידחה, היא תלך על זה רוברטו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מזכיר לי את האימרה הידועה שאיטלקים עושים בעיקר הגנה ואת התשובה עליה שהאיטלקים פשוט יודעים לעשות הגנה. אותו הדבר בעניין זאקרדו, הוא פשוט יודע לעשות הגנה. אבל כמו כן, הוא גם שחקן שעולה ותומך לא מעט בהתקפה עם הרמות טובות. כמו כן הוא תורם גם בשערים, העונה למשל הוא תרם 6 כאלו לפאלרמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/6/07
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאקרדו מעולה אבל לא ישב על הספסל.
    אם כבר לזרוק כסף על עמדה הכי סגורה בסגל אז הייתי הולך על פאבר מבורדו, המגן של נבחרת צרפת הצעירה.

14. Giallorossi Member

סיכום עונה

ציונים

דוני - 7.5 עונה טובה שלו אבל חוסר יציבות קצת קילקל. צריך להכניס יותר בטחון בשחקנים.

פאנוצ'י- 8 עונה פשוט מדהימה של ה"ילד" הזה :p. עוזר בצורה ענקית להתקפה.

מקסס- 8.5 עונה טובה מאוד של הצרפתי. כמו בלוק במרכז ההגנה של רומא, מאוד אגרסיבי ועוצר כמעט כל שחקן שיבוא מולו. רק חבל שבדומה לרוב השחקנים ברומא הוא לא יציב, והמזג החם קצת מקלקל.

קיבו- 8.5 מהווה ביחד עם מקסס צמד בלמים מהטובים בעולם, בשונה משאר השחקנים הוא יציב וגם יחסית מנוסה. רק שישאר ברומא.

טונטו- 7 בתחילת העונה לא ממש התלהבתי ממנו, אבל במשך העונה הוא השתפר. יש לו משחק התקפה טוב אבל בהגנה אני פחות מחזיק ממנו. צריך למצוא לו מחליף לעתיד, הוא לא ילד.

פרארי- 7.5 בלם רוטציה מצויין, אחרי שב05/06 הוא די חלש השנה הוא היה מחליף ראוי בהגנה.

קאסטי- 5.5 מחליף סביר, לא מחזיק ממנו יותר מדי אבל הוא במילא לא שיחק הרבה.

אקווילאני- 7.5 כל כל חבל שהוא נפצע :-(. קיוויתי לראות אותו בהרכב, מה שהוא עושה באיטליה הצעירה זה מדהים והצמד במשחק המעצבן בסופרקופה נגד אינטר (ראיתי את המשחק הזה באיזושהי מסעדה/בר באיטליה והיו שם הרבה מאוד אוהדי רומא מאוכזבים.)

פיזארו- 7 היה טוב מאוד למשך כמעט כל העונה, ראיתי שבפורום לא כל כך תפסו ממנו, אבל אני חושב שהוא מצויין. מאוד אחראי ואיפשר לדה רוסי לתקוף קדימה בזמן שהוא שומר מאחור.

דה רוסי- 8.5 הקשר האחורי הכי טוב שיש באיטליה. אגרסיבי וחזק. נהיה יותר אחראי והשתתף במשחק ההתקפה של רומא.
    ביחד עם טוטי הוא היה השחקן היחיד שניסה לעשות משהו במשחק השביעייה הזכור נגד מנצ'סטר (גם כבש שער שבכל הזדמנות אחרת היה זוכה ל "OMGGGG איזה גול!!")

ווילהאמסון- 4.5 השחקן הכי מעצבן שיש ברומא, ומהיחידים שלדעתי הייתה להם עונה רעה.
    הגיע באמצע העונה, והספיק לעשות יותר טעויות מכל שחקן אחר ברומא.
    נראה כל כך לא קשור למשחק של רומא, כאילו הוא חולם עך המגרש. רק שלא יותחם לעונה הבאה.

טאדיי- 8.5 ספאלטי נתן לו הזדמנות והוא החזיר בגדול.
    אני עדיין זוכר את המספרת נגד קליארי והתרגיל המדהים נגד אולימפיאקוס. אחד מההפתעות הכי גדולות שהיו ברומא העונה.

אלסאנדרו רוסי- מהדקות המועטות שהוא קיבל אפשר להסיק שהוא שחקן טוב, אבל צריך לקבל יותר אחריות. צריך להמשיך לשתף אותו במשחקי גביע וכו'.

אמנטינו מאסיני - 9 העונה הכי טובה של הבריזלאי. טכניקה פנטאסטית ויצירתיות רבה. צריך להיות יותר יציב ולא להעלם כשרומא בפיגור.

טבאנו- 5.5 לא היה משהו גם בדקות המועטות ששיחק, זכור לי שער אחד יפה שלו אבל לא יותר מזה.

ווצ'יניץ'- 6 הגיע כסערה ואכזב, מההר יצא עכבר. מאכזב בטירוף. לא צריך להמשיך. ראיתי שאוהדי רומא כינו אותו "פלופ", ובכן, הם צדקו.

מונטלה- 6 חבל שעזב, אבל הוא לא הצליח להשתלב ברומא. אחד מהשחנים ביחד עם טוטי, דלווקיו ובאטיגול שגרמו לאהוד את הקבוצה עוד שהייתי קטן. מהרביעייה הזו נשאר טוטי, אבל טוטי זה מספיק xD
    לג'יאלו טוטי:

טוטי- 15 מתוך 10. אין סוף לאן שהקפיטאנו יוביל את הקבוצה. הפך את רומא לאחת מן הקבוצות הטובות בעולם. משפר את כל השחקנים של רומא ב300%, וגורם ראשי לזה שהמשחק של רומא כל כך קבוצתי ויצירתי. מלך :aaa8: .

ציון קבוצתי- 8.5-9

משחקים גדולים לצד משחקים חלשים. מזל שהמשחקים הגדולים רבים יותר.
    התקפה מהפורות בעולם והגנה פנטסטית.
    רומא של 06/07 היא קבוצה מהטובות בעולם אבל לא יציבה.

משחקים הזכורים לטובה:
    4-0 על פאלרמו
    3-1 על אינטר
    6-2 על אינטר
    7-0 על קאטאניה
    2-1 קטן-גדול על מילאן בסאן סירו.

מה יהיה?

רומא צריכה להיות יותר אחידה ביכולת, צריכה להפסיק לאבד נקודות נגד קבוצות תחתית.
    ההתקפה צריכה להישארכמו שהיא, רק יותר שחקנים לרוטציה.
    בהגנה יש להביא מגנים מחליפים שיסתגלו לעמדה ויחליפו את פאנוצ'י וטונטו המבוגרים.
    להשיג מקום בין ה3 הראשונות יהיה קשה בגלל שיובה מתכננת מסע רכש גדול, מילאן מתחזקת ואינטר נמצאת בתור הזהב שלה.

תחזית: מקום 2-4. יהיה קשה להשיג אליפות אבל חייבים לעקוץ שתהיה את האפשרות.

כמובן שהתחזית תהיה יותר ברורה בסוף חלון העברות.

15. Giallorossi Member

לג'אלו טוטי:

אם מקסס הוא בדיחה יש לך כנראה חוש הומור מאוד מאוד מוזר.

מקסס הוא מבין הבלמים הכי טובים באירופה.