רולאן גארוס - 2004/5

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏24/5/05.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו היתה טטיאנה גולובין (רוסיה שמשחקת בשביל צרפת) נגד באנובה אחת... בהחלט לא רע...

2. robson Member

שאלה לי לחובבי הטניס פה...
    מישהו יכול להסביר לי איך כוכבי הטניס של ישראל {פאר, רם וארליך..} מצליחים כל כך בטורנירים בחו"ל אבל כשהם מייצגים את הנבחרת בדיוויס הם מפסידים ליריבים קיקיוניים?..לדעתי..סתם חולי כסף..ספורטאים שלא מייצגים את הנבחרת שלהם בשיא המוטיבציה ו"שומרים" על עצמם לטורנירים עם הכסף הם סתם חלאות..

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם גם לא כאלה מצליחים...

והתשובה ברורה, כי השחקנים שבאעים לפה יותר טובים : )

4. Yeste Member

היום יתקיים חצי הגמר בין רפאל נאדל לרוז'ה פדרר .
    http://www.marca.com/primeras/05/06/g0603.Xxx
    מישהו יודע אם יש שידור?

5. Gerrard Member

ב Espn וביורוספורט משדרים את כל המשחקים של הרולאן גרוס ככה שאין לי ספק שישדרו גם משחק כאביר שכזה.

6. משוגע בירוק Member

מומלץ לכולם לראות... אינ חולה על הגרנד סלאמים האלה... מלא משחקים של 5 מערכות... התחלתי לראות את אוסטרליה הפתוחה בינוחאר וזה היה אדיר! עכשיו אני לא מפסיד שום משחק מהרולאן גארוס... אני ממליץ לכם לראות גם את החצי גמר השני בין פוארטה הארגנטינאי שראיתי אותו מפתיע במשחק ענק את קניאס, ודוידנקו הרוסי הגדול!

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגמר האמיתי (סטייל בארסה-צ'לסי) יערך היום ב-4 בין נדאל לפדרר, שידור ישיר ביורוספורט. האחד מנוסה בן 24, השני צעיר רק בן 19. האחד ימני השני שמאלי (ואמוס שמאליים!!!), אחד הוא הכי טוב שיש, השני הוא הכוח העולה. קיצר, ב-16:00.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קרב ענקים היום בארבע, הרבה זמן לא היתה כזו התרגשות בטניס הגברי. לאחר שפדרר רמס כל תחרות אפשרית בקלות בשנים האחרונות, ייתכן וסוף-סוף נמצא לא מתחרה ראוי בדמותו של נדאל, שלפחות על החימר האהוב עליו (והשנוא על פדרר) הוא יכול לשחק מול השוייצרי הנפלחא כשווה מול שווה. ולמרות זאת, ולמרות האהדה לנדאל (שמאלי בכל זאת), נראה לי שפדרר, שהוא שחקן הטניס המושלם ביותר שראיתי, ירשים היום וינצח 3-0 חלק.

9. cazzo Il Capocuoco

דחו את העסק בגלל הגשם בפריז,לא?יש סיכוי גם שלא יראו את בחריין-יפן שזה גם מעניין...

10. משוגע בירוק Member

זה עוד יהיה היום?

11. הרצליה Member

נדאל ניצח:aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/05
  12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו וואו וואו... נדאל עושה את הבלתי-יאומן ומדיח את פדרר, עם נצחון 3-1. אחרי שתי מערכות ראשונות בינוניות ברמתן התוצאה עמדה על 1-1, אבל אז נדאל הגביר את הקצב בעוד שפדרר המשיך לעשות המון שגיאות בלתי-מחויבות, מה שסייע לנדאל להגיע לנצחון. המשחקון האחרון היה פשוט אדיר, ללקק את האצבעות, כמה מגוון שיש לנדאל.

דרבי שמאליים בגמר בין נדאל לפוארטה, למרות פערי הרמות על הנייר פוארטה לא פראייר ולא יהיה לנדאל קל.

13. משוגע בירוק Member

אני לא יודע אם מישהו שם לב: רוב השחקנים, בעצם כולם (99%) מריצים את שחקני היריב.. זה אומר.. הכדור טס לימין והשחקן הציל, השחקן התוקף יפציץ עכשיו לשמאל ואם השחקן יציל שוב התוקף יפיצץ לימין וכך הלאה והלאה עד שהשחקן המגן לא מגיע או מתעייף.... פדרר במשחק מתחכם או זלזלני משהו לא עשה זאת אפילו פעם אחת! כל פעם שהוא הפציץ אפלו את הקצה הכי קיצוני של אחת הפינות השוט הבא שלו תמיד ילך לאותו צד... כאילו הוא נותן לשחקן השני מתנה... יש שחקנים שפשוש כל כך בטוחים שיריצו אותם שהם רצים מצד לצד עוד לפני החבטה.. נדאל לא כזה והוא עלה על השיטה של פדרר... חבל... אבל אני מאחל לניצחון של הארגנטינאי בדרבי השפה הספרדית...

14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

איזה משחק ענק של נדאל!!
    הילד כולה בן 19, ומדיח את המדורג ראשון בעולם שמזמן לא נראתה שליטה כל כך אבסולוטית בטניס העולמית. כל הכבוד לו.

15. Barcelona Member

משחק בינוני ומטה. כל כך הרבה טעויות בלתי מחויבות למציאות מצידו של פדרר.

נאדל ניצח בגלל החולשה של פדרר.