רולאן גארוס - אליפות צרפת הפתוחה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏27/5/06.

1. George Best Member

ידעתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. הרצליה Member

למה אתה כל כך בטוח?

3. George Best Member

שמע, היא פייבוריטית, ונראה היה שאם המשחק היום היה ממשיך היא הייתה מפסידה ובגדול את המערכה המכרעת.היא פשוט יותר טובה והכי חשוב, בעלת נסיון.(וגם בגלל שהימרתי שהינגיס תנצח 2-1 במערכות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx , אבל בכל זאת אני יהיה בעד פאר בלי ספק)
    כל זאת לא גורע במאומה מההישג המדהים של שחר, איזה טניס אדיר, באמת שאפו!

4. Barcik Member

בגלל זה ארה"ב שולטת בעולם בעוד צרפת ובריטניה חיות בעבר. תראו לי משחק ב- US OPEN שיפסק בגל "חושך". מארגני טורנירי הטניס חבורת ניאנדרתלים.
    אגב, גם לאחר הקאמבק, הינגיס נותרה בכיינית. לא נראה לי שהשופט התכוון מיד להפסיק את המשחק.

5. SeRgInHo Member

האמת זה פשוט לא יאמן. אנחנו חיים במאה ה-21! לא במאה ה-19! הגיע הזמן שיעשו תאורה למגרשים בצרפת ובווימבלדון. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    נמאס כבר מכל ההפסקות האלה שסתם הורסים מומנטום וממש לא לעניין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

6. Eden Member

מה אתה חושב הינגיס היא ישראלית שהפסד במערכה גומר אותה מנטאלית? האישה זכתה בגראנד סלאם בגיל 17, היא לא קונוס.

נמאס לי גם מכל נסיון של התקשורת להציג את פאר באור חיובי יותר מהינגיס, בחדשות הספורט דיברו על זה שלהינגיס לא היה כוח והיא התחננה לשופטים שתפסיק את המשחק, נו באמת, זה כבר גובל בטמטום.

על אורי לוי והפרשנית שאיתו שם, אני אפילו לא רוצה לדבר.

אני גם לא מבין איך אין תאורה במגרש, אנחנו ב2006 אלוהים.

אגב, אם וכאשר פאר תפסיד, אני כבר רואה את התירוצים בתקשורת: "לולא הפסקת המשחק, פאר הייתה מנצחת"....."ההפסקה הצילה את הינגיס".....

אין שום אובייקטיביות אצלנו, זה הורג אותי.

7. SeRgInHo Member

מערכה ראשונה שקולה לחלוטין, בשניה שחר שברה אותה לגמרי. אני לא רואה את הינגיס ממשיכה את המשחק הרגיל שלה אילולא ההפסקה.

8. Eden Member

כנראה אורי לוי שתף לך את המוח.
    זאת לא הפעם הראשונה שהינגיס משחקת מערכה שלישית, אז למה שדווקא פה תישבר?

9. idans Member

אם לא היו מפסיקים את המשחק פאר היתה מנצחת, הינגיס (פצצה) עשתה הרבה טעויות ונראתה עייפה.
    לדעתי מחר הינגיס תבוא יותר רעננה ותתעלל בשחר פאר, כמו ברוב המערכה הראשונה (פאר לא הפסיקה לרוץ מצד לצד)בנוסף הינגיס עם כל הסבלנות והנסיון תנצל את המצב ותעבור לצערי את שחר פאר.

10. SeRgInHo Member

אף אחד לא שטף לי את המוח, אני רואה טניס כבר 5 שנים כך שפחות או יותר יודע על מה אני מדבר.
    שחקניות יותר גדולות מהינגיס נשברו במצבים כאלה. אני לא אומר שהיאהייתה נשברת, אבל שחר הייתה במומנטום עצום, הינגיס התחילה לעשות פול טעויות, ויש הרבה סיכויים שזה היה נמשך גם במערכה השלישית.
    מחר משחק חדש לגמרי.

11. Eden Member

כמו שמחר הכל מתחיל מחדש, גם אם הוא היה ממשיך היום הכל היה מתחיל מחדש במערכה השלישית.
    אין כזה דבר "רוב הסיכויים", לכל אחד יש מנטליות אחרת, הינגיס כבר הוכיחה מספיק פעמים שיש לה מנטליות של אלופה[אלופה אמיתית, של הטורנירים הגדולים הבאמת, לא טורנירים קטנים כמו איסטנבול, עם כל הכבוד].

באותה מידה ייתכן שפאר הייתה עייפה מהמאמץ שנתנה במערכה ה-2 והייתה נשברת בעצמה. יכול להיות שסתם היא הייתה מתרגשת מזה שהיא רחוקה רק מערכה מניצחון על הינגיס, הרבה דברים יכלו לקרות, בגלל זה אי אפשר להגיד שהפסקת המשחק מנעה מפאר לנצח.

12. Barcik Member

אני אמנם מסכים עם רוב דבריך, אבל לפחות מהצילום נדמה שזה בדיוק מה שקרה. בהתחשב בעבר הבכייני של הטניסאית, זה ממש לא יהיה out of character עבורה.

13. Eden Member

בהתחשב בזה שמשעה מסויימת כבר מפסיקים לשחק[21:00, שעון צרפת, אם אני לא טועה], השופט אמור להודיע שמפסיקים לשחק, אז ההגיון אומר שהינגיס דווקא רצתה שהמשחק יימשך.

ובעיקרון, הנקודה שלי הייתה, שהתקשורת מנסה להציג את זה כאילו הטניסאיות מפחדות משחר פאר ה"אגדית" ומנסים לחפש כל דרך קטנה[הפסקת המשחק לדוגמא] כדי לנצח אותה, זה פשוט טמטום.

14. אלי מתחן Member

לא צריך לשים תאורה ברולאס גארוס ובווימבלדון. המארגנים לא רוצים שהמשחקים יגלשו לשעות הערב ולכן הם לא יוצרים תקדים ונותנים למשחקים להמשך גם בחושך.
    אני בטוח שיש שם עמודי תאורה, הרי במשך השנה המגרשים האלה לא עומדים ריקים.

15. לא מצאתי כינוי Member

בכל הקשור להפסקת המשחק גם אני בהתחלה הייתי בטוח שהינגיס בכתה לשופט כי היא ראתה ששחר במומנטום ,אבל עובדה שאחרי זה בחדשות הספרוט גם המאמן שלה אמר ששחר רצתה להפסיק את המשחק מהסיבה שפשוט לא ניתן היה כמעט לראות את הכדור. זה ללא ספק פגעה בשחר,כי שחר הייתה במומנטום הרבה יותר טוב ולצערי היום יהיה לה הרבה הרבה יותר קשה,כי במשחקים כאלו תמיד מי שלוקח לו זמן יותר להכנס למשחק הוא הצעיר והפחות מנוסה(שחר) והעובדה היא שהיום היא נכנסה למשחק חזק רק במערכה השנייה.