רבע גמר: נקמה הולנדית!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏2/7/10.

1. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. דימה Member

הלוואי רובן ישבור את הרגל.
    שחקן ענק אבל רגליים ממרגרינה אנחנו לא צריכים פה.

3. 亚历山大帕托 Member

רגליים ממרגרינה זה כינוי חדש לצוללן מגעיל?

4. 亚历山大帕托 Member

למה הוא בכלל מתרומם לכדור כשהשוער מאחוריו?

5. Raulito Madridista

עם פתיחת המחצית השנייה אמרתי שהמזל של הולנד הוא שברזיל כבשה רק גול אחד במחצית הנפלאה שלה. לא הגיע להולנד להשוות, אבל זה מה שיפה בכדורגל. אם ההולנדים לא יעשו שטויות, הם יהיו בחצי הגמר ומשחק כזה יכול להקפיץ להם את הביטחון עד לשמיים.
    מה עם השחקנים המובילים בברזיל שצריכים לקחת מנהיגות? היכן קאקא, רוביניו, ג'ילברטו סילבה, מאייקון? כל שחקני הנבחרת פשוט חושך במחצית השנייה וכך גם שחקני ההגנה שפישלו בגדול בשני הגולים שספגה הקבוצה במצבים נייחים. מנבחרת כמו ברזיל אתה מצפה להרבה יותר חוסן מנטאלי.
    הגול הראשון הוא באשמתו של פיליפה מלו(גם סזאר אשם כמובן אך מה זו הנגיחה האיומה הזו?), אותו מלו שהוכיח כמה הוא אפס כשדרך לרובן על הרגל וסיים את המשחק שהתחיל כל-כך טוב מבחינתו, גם עם גול עצמי וגם עם כרטיס אדום, כל-כך חסר אחריות שזה מגעיל לפעמים.
    הולנד נראית נפלא בחצי השני. סניידר התעורר מאז שהיה מעורב בגול הראשון והוא גם כבש את השער השני וכמה שאני שמח בשבילו, קאוט ממשיך להפעיל לחץ על שחקני ההגנה ורובן בלתי-ניתן לעצירה. הוא מוציא לשחקני ברזיל את החשק לשחק מרוב הפורפרה שהוא עושה להם.
    לי אין בעייה שתיהיה הארכה והמשחק הזה יוכרע גם בפנדלים, על-אף שברזיל תצטרך הרבה מאוד מזל. עם או בלי קשר - מדובר באחד ממשחקי המונדיאל היותר טובים בעשור האחרון, משחק שממשיך את המסורת של המאבקים הנפלאים בין שתי הנבחרות האלה. האם הפעם ההולנדים יצאו מהמשחק כשידם על העליונה?

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  6. xavi6 Member

למה ואן פרסי הזה כל הזמן בועט?! שיתנו לסניידר לבעוט!

7. דימה Member

צוללנים יש הרבה וזה כבר התרגלתי..
    אבל לשחקן שמכל פאול קטן נפצע לתקופה של חצי שנה בערך זה קצת מגעיל.
    וזה בלי להתכוון לדריכה הזאת של מלו ספציפית שאם היה נפצע אפשר לומר בצדק.

8. 亚历山大帕托 Member

מה מגעיל בזה שהוא נפצע? מה שמגעיל הוא שהוא נופל מכל נגיעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/10
  9. FaN_MU Member

טעות אחת וכל הקבוצה מתפרקת. איפה דונגה, איפה משמעת, איפה טקטיקה...

10. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-300/770437-18.Xxx

זהו, המשחק נגמר והולנד עולה לחצי גמר המונדיאל. אני מסיר בפני ההולנדים את הכובע, הם לא הציגו היום כדורגל טוב אך כן הראו ווינריות. לא מתאים להולנד לכבוש שערים בדקות לא טובות שלהם והיום הם עשו זאת ולא פעם אחת. ניצחון כזה יכול לתת להולנד ביטחון עצום לקראת ההמשך ואחרי המשחק הזה היא אמורה להיות טובה יותר מאשר לפניכן. הולנד לא אמורה להיתקל בקשיים במשחק הבא ואפשר לומר שהיא עם רגל וחצי בגמר.
    אשמים בכך שהגנת הולנד הציגה מחצית שנייה נקייה מטעויות, הם שחקני ההתקפה של ברזיל. כל השחקנים הגדולים שהיו צריכים לקחת מנהיגות - איכזבו. אני גם לא מבין את דונגה שהיה חייב להכניס את גראפיטה שהוא שחקן יותר פיזי וחלוץ טוב יותר מנילמאר. רק אחד ראוי לציון בנבחרת ברזיל בנוגע למחצית השנייה - דניאל אלבס שהתפנה כל הזמן כדי לקבל את הכדור וניסה לגרום לחבריו להאמין שזה אפשרי, גם אחרי הכרטיס האדום המטופש של פיליפה מלו המלוכלך.
    כל החוקים והכללים של דונגה הופרו בעשרים הדקות האחרונות, כאשר ברזיל הייתה טיילת ואף שחקן לא חזר להגנה. לוסיו ממש ויתר לקאוט לקראת הסיום ורק חואן הציל ברגע האחרון.
    כל-כך נהנתי מהמשחק וחבל שהוא נגמר. אי-אפשר היה למצמץ' לרגע. נקווה ששאר משחקי רבע הגמר יהיו לא פחות טובים.

11. Robin_Van_Persi Member

איזה אושר!!!!!!!!

אחרי ה1-0 של ברזיל,עם טעות ענקית בהגנה,אמרתי לעצמי אין מצב בחיים שלהולנד יש את האופי להפוך פיגור של 1-0 נגד הנבחרת עם ההגנה הכי חזקה בעולם אולי,אני שמח שטעיתי.
    שניידר הוא גאון כדורגל,גם באינטר עשה עונה ענקית,גם במשחק הזה היה מעורב במהפך.
    ואן פרסי פתח את המשחק חלש מאוד!,אבל במחצית השנייה השתפר הרבה יותר,עשה כמה מהלכים טובים.

איך אני מאושר שואן פרסי הולך להיות בחצי גמר המונדיאל,שיהיה בהצלחה בהמשך להולנדים,אני כמעט בטוח שבחצי מנצחים את ארגוואי או גאנה,למרות שאסור להיות שאננים.

ד'א,איזה אבסורד אם הולנד היו סופגים שער בסופו של דבר בדקה ה93~ בערך,אחרי שכדור ענק הגיע מהשוער להונטאלר,פשוט זלזול מה שהוא עשה,זה היה חייב להיות 3-1.
    ושיפוט טוב ד'א,אני לא מסכים עם חיים שהוא היה גרוע.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  12. מראדונה Member

אם המחצית הראשונה הייתה הטובה ביותר של נבחרת שראיתי במונדיאל הזה וגרמה לי לשפוך אינסוף סופרלטיבים,המחצית השנייה הייתה לבטח הנוראית ביותר.
    אם הולנד לא הייתה מפגרת זה היה נגמר ב4-1 או 5-1.
    הולנד בחצי הגמר,והואקום שנוצר במונדיאל יקדם אותה לגמר.לא רואה בהם פייבוריטים לזכייה,נבחרת שרכבה על ירידה דרסטית של ברזיל לטעמי,אבל הם לגמר הם צפויים להגיע.
    כזאת קיצוניות המון זמן לא ראיתי.

13. Rudess Member

איזה יום נפלא, תודה לך סניידר הגאון, תודה גם לחואן וג'וליו סזאר. איזה כיף לראות את ברזיל עפה הביתה עם הפדלאדות. אם לשופט היה ביצים הוא היה מרחיק את באסטוס בצהוב שני הרבה לפני הכניסה המכוערת של מלו ללא כדור ברובן.

14. איגור .פ. Member

מה שרציתי ואמרתי שיקרה קרה ,ברזיל מודחת אני חוזר שוב ברזיל מודחת, איפה כל אלו שאמרו שיהיה לנו גמר ארגטינה - ברזיל איפה הם.

אמרתי לפני המונדיאל שהולנד תגיע רחוק ואני חושב שהם יזכו במונדיאל ,הדרך של הולנד סלולה לגמר ,הולנד תהיה עדיפה על אורוגוואי או גאנה.

לגבי ברזיל מחצית שניה אומללה ולא משהו שמתאים להם.

מבחינתי לבנתיים השחקן של הולנד הוא סניידר פשוט תותח.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב לנבחרת הולנד!!! מחזיק להם אצבעות שסוף סוף יעשו את זה וילכו עד הסוף.

ההגנה שלהם חלשה, אבל איזה לב... בחיי שהם ריגשו אותי היום, והלוואי שלחבורת הסמרטוטים העלובים שקראו לעצמם נבחרת אנגליה במונדיאל הזה, היה חצי מהרוח של הכתומים היום.

אני לא ממש שונא את ברזיל אבל תמיד כיף לראות את דני אלבס ורוביניו היצורים אוכלים את הלב.

שיהיה בהצלחה בחצי הגמר.