רבע גמר: נקמה הולנדית!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏2/7/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הסיבה למה ברזיל תהיה אלופת העולם. מה שאני רואה עכשיו לא מפתיע אותי, מהרגע הראשון שחקני ברזיל מראים מי 'הגבר' ומי ה'נקבה'. עברו כמה דקות ורובן כבר הריח את הדשא וברגע שהולנד מחזירה זה כבר מיד כרטיס צהוב. לואיס פאביאנו בועט בין הרגליים של ואן בומל, השופט לא רואה. ברגע שאנחנו נעשה את זה אנחנו נקבל אדום.

זה רק חלק קטנטן מהבעיות. ברזיל פשוט יותר טובה בכל עמדה ואין מה לעשות נגד זה. למה דונגה עושה כאלו הצגות על הקווים רק הוא יודע, אבל אם אני הייתי ברזילאי לא הייתי דואג. אין מה לעשות, אני יודע להודות מתי שזה נראה רע וכרגע זה נראה יותר גרוע מרע...

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  2. איגור .פ. Member

ברזיל במשחק מצוין ,הגול היה מאוד יפה מלו במסירת אומן לרוביניו.
    רוביניו פשוט מדהים במונדיאל הזה ,אני די מופתע ממה שקוביניו עושה במונדיאל.

הולנד במבחן הראשון הרציני שלה לבנתיים מאכזבת אותי.
    אני עדיין מקווה להתעוררות של הולנד מפני שאני לא רוצה שברזיל תזכה במונדיאל הזה , שברזיל תזכה בעוד 4 שנים הכי טוב.

3. מראדונה Member

מבחינתי אם הברזילאים לוקחים את התואר הזה בסופו של דבר התחרות של שחקן השנה בעולם צריכה להיות בין מאייקון ללוסיו.
    לאורך כל העונה החזיקו את אינטר ועכשיו גם במונדיאל אפילו מתעלים על עצמם.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתייחס לכל הביקורת על דונגה וברזיל (בכל הנוגע ל"איזה משעממים הם", "זה כמו אינטר של מוריניו" וכו'), כי מדובר בזיוני שכל שמתאימים לדני נוימן וחבריו ולא לפורום רציני כמו זה.

בכל מקרה, איך שברזיל נראית, אני לא רואה אף נבחרת מצליחה לעצור אותה. אולי גרמניה או ארגנטינה ביום ממש טוב.

הולנד תצטרך נס כי ההגנה שלה חדירה כמו מים (וגם הגנה טובה תתקשה מול המפלצת הזאת שנקראת נבחרת ברזיל) וההתקפה שלה לא במשחק. רובין ורובן הם היחידים שמנסים לעשות משהו שם למעלה, אבל הם פשוט לא יכולים לבד נגד ההגנה של ברזיל. ואן מרוויק חייב להוציא את קאוט הבול עץ שפשוט לא תורם כלום וגם לא מסוגל לתרום כלום מול מאייקון.

5. איגור .פ. Member

שחקן השנה אם כבר העלת את זה רק ללוסיו אם כל הכבוד למייקון שעושה דברים מצוינים ,לוסיו תורם יותר גם בהגנה ,הוא נכס בהגנה.

6. gonzo18 Member

אני דווקא ראיתי וגם הוא היה ברזילאי.
    http://images.starpulse.com/Photos/pv/Roberto%20Carlos-5.Xxx

אחלה מסירה אבל היה חור מטאורי בהגנה של הולנד. היטניחה הוא בלם זוועתי והוא עשה טעות איומה כשהתקדם בלי שום סיבה רציונלית לכיוון הקישור כאשר המגן הימני של הולנד היה למעלה ואויר בצד שמאל רחוק מרחק עצום מהחור שהיטינחה השאיר. מלו ראה את זה ונתן פס טוב לרוביניו. לא צריך להתפלא מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שמכיר אותו. טכניקת המסירה שלו גבוהה מאוד ואין צורך לקשר בין העונה המזוויעה שלו ביובנטוס לבין היכולת שלו בנבחרת. לפרוטוקול, ערב המשחק פליפה מלו הוא המוסר הטוב במונדיאל עד כה (91% דיוק), כשלמרות שהמחשבה הראשונית היא שהנתון הזה הוא בגלל שמדובר בקשר אחורי שמוסר הרבה מסירות קצרות ולא יעילות, בדיקה סטטיסטית תראה שחלק גדול מאוד מהמסירות שלו הן לטווח בינוני וארוך. בקיצור, יכולת המסירה שלו זה לא משהו שצריך להתפלא ממנו.

8. riquelme1 Member

מי אמר שזה גמור? הולנד לא פריארים בכלל, המשחק פתוח לחלוטין.

9. מראדונה Member

פשוט שער שלא מחוייב למציאות.
    סזאר ביציאה נוראית ולא אופיינית.

10. 亚历山大帕托 Member

מה הולנד לא פראיירים? מזל.
    מה סזאר? לפי איך שזה נראה, מלו יצא גולם ורק הוא.

11. riquelme1 Member

לא פריארים כמו צ'ילה או נבחרות כאלה, למרות שברזיל מראה עליונות ומשחקת מצויין, להולנד יש כלים לחזור למשחק.

סניידר מדהים.

12. 亚历山大帕托 Member

פראיירים אומרים על פייבוריטים שמשחקים יותר טוב ולא מצליחים לעבור. רק הברזילאים יכולים לצאת פראיירים היום.

עריכה: הכל התהפך בגלל שער מקרי אחד. ציפיתי שהולנד תעלה רק כי המונדיאל עד כה היה חסר הפתעות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/10
  13. מראדונה Member

איך אתה רוצה שהוא ירחיק עם הצ'אפחה שסזאר דופק לו?
    בינתיים הולנד עושה מהפך שבמחצית היה נראה דמיוני לגמרי...

ההגנה והקישור של ברזיל עלובים במחצית השנייה והצלחנו לנחס אותם כהוגן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. riquelme1 Member

סניידר מדהים, אני חוזר שוב, 2-1 מי היה מאמין? אני האמנתי, כי אני רואה את סניידר, ואני רואה שחקן שמאמין, שלא מפסיק להלחם, שעושה את הפעולות הנכונות הבן אדם הזה שחקן נפלא ואינה הוא כובש.

עכשיו ברזיל במצב שהיא צריכה ליזום, היא בבעיה גדולה.

15. xArtur Member

לא יאמן שהולנד ביתרון,פשוט לא יאמן..
    מקווה למהפך.