רבע גמר ליגת האלופות: סיטי נגד אתלטיקו, צ'לסי וריאל בשחזור הקרב אשתקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/4/22.

1. itzik.miro Member

אני עם השופט כאן אבל זה עוד מקרה שמראה על חוסר האחידות שהיא הבעיה האמיתית.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. Civil Anti Madridista

אם המשחק לא במטרופוליטנו - פליפה עם הוודג' של קרטל סמים מדרום אמריקה מורחק כבר בדקה 20. קצת אינטגריטי אבא זה לא כדורגל. בשורה התחתונה אתלטיקו עפה בצדק, סימאונה נכשל העונה בכל החזיתות וברמת המועדון הגיע הזמן לחשב יחסינו לאן גם אם זה מרגיש כמו חיזור גורלי חייבים להתקדם אנחנו כבר לא ב2014.

.to be continued

3. Ever Banega Member

לא נכון. מספיק שהמגן מפריע בצורה לא חוקית לתוקף לגשת בצורה נוחה לכדור. האם זה קורה פה? לא יודע.

4. Ever Banega Member

קשה מאוד לראות מהזוית הקדמית אבל אם פסלו כנראה שיש מגע.

5. Civil Anti Madridista

עזוב שאין סרט בעולם ששריקה כזאת עוברת בצד השני, once נגיעת יד ברחבה ורק אלאבה ראה מתוך כל הערבוביה? ראיתי ריפליי אחרי ריפליי ומסלול הכדור נראה כמו עצירה מהמותן אל הרגל. תנועת היד מטעה והמינימום באירוע כל כך לא חד משמעי זה ללכת למוניטור. אממה, בגלל שידוע כבר עם מי יש לנו עסק אני לא מופתע אם סגרו את האירוע על צילום סטטי.

6. רוברטו באגיו31 Member

לא רק שלא היה פנדל, השחקן שנפל היה צריך לקבל צהוב על הצגה וניסיון לרמות את השופט .

רק ככה אתלטיקו יכלו להבקיע אתמול, אחרת גם עוד 10 שעות הם לא היו מבקיעים.
    סימאונה מתפתח להיות דינוזאור ברמה של מוריניו, מאמן מקובע ומיושן שתקוע על סגנון משחק שהצליח לפני 6 שנים.

חבל מאוד שבאיירן הפסידו ברבע גמר, יכל להיות משחק אגדי בין ליברפול לבאריין .

7. Ever Banega Member

סימאונה דווקא מאוד הרשים אותי. אתלטיקו עמדה מצוין על המגרש ושיבשה לגמרי את המשחק של סיטי. שתי הקבוצות השאירו אחת את השנייה על מעט מאוד מצבים וזה כמובן שירת בעיקר את סיטי אבל עדיין זה מרשים. צריך לזכור שהוא שיחק נגד אחת הקבוצות הטובות בעולם אם לא הכי טובה.

8. DRORIKO Member

אנשים פה מתלהבים מזה ש״פפ עשה סימאונה״ אבל האמת שהבונקר של סיטי היה די מצ׳וקמק ואתלטיקו הגיעו למצבים טובים. אני לא אגיד שאתלטיקו היתה צריכה לשים רביעיה, אבל עם שחקני התקפה טובים יותר זה גול אחד או שניים(וזה עוד מבלי לדבר על הפנדל שנפסל). פפ בעצמו אומר שהוא לא מרוצה מאיך שהמשחק התפתח ובצדק, סיטי לא רגילה לשחק כזה כדורגל ואין לה שחקני הגנה מספיק טובים בשביל כזה כדורגל, בטח כשדיאז בחוץ.

9. סמואל אטו Member

באופן אישי לא הייתי אומר מרשים כי בסוף הוא לא נותן לקבוצה שלו כלים לאיים על היריבה בשום צורה, הכל מתבסס על מזל בחלק ההתקפים. יחד עם זאת הוא כן עשה עבודה טובה במה שהוא יודע, במיוחד במחצית הראשונה במשחק הקודם. לא ברור לי למה הוא עשה שינוי מערך במחצית ואז חילוף משולש כשהקבוצה ניטרלה את סיטי לגמרי.

אתמול, זה כבר סיטי שלא באמת הופיעה למשחק ומאמן אחר היה צריך לגרום לקבוצה שלו לנצל את זה. מוריניו של פורטו/צ'לסי(1) איך היה מעניש אותם ויוצא עם הכרטיס לחצי גמר.

10. DRORIKO Member

אני חושב שאתלטיקו דווקא כן היתה טובה התקפית, למה הם ״נזכרו״ רק במחצית השניה של הגומלין? זאת כבר שאלה אחרת, אולי גם כי סיטי הורידו את רמת האינטנסיביות(וכנראה על זה פפ מדבר כשהוא אומר שהקבוצה שלו לא היתה טובה) אולי האנרגיות של הקהל. מה שדפק את אתלטיקו זה הסיומת של שחקני ההתקפה. אני כבר לא מדבר על סוס מת כמו גריזמן אלא על השחקנים ה״טריים״ יותר.

11. Raulito Madridista

מילא שבמשחק הראשון המטרה הייתה לנטרל את סיטי, בגומלין היה ברור שזה לא יספיק (מצד שני ברור גם שהיום החלש של סיטי היה גם כתוצאה מדברים טובים שעשתה אתלטיקו). אתלטיקו כבר כבשה בעבר במשחקי בית למשל פעמיים נגד יובנטוס, ניצחה את ברצלונה גם כן 0:2 ותמיד הייתה מגיעה פה ושם למצבים, גם אם בעיקר דרך קרנות וכדורים חופשיים, היא גם הובילה 0:2 מהיר יחסית על ריאל ב-16/17. אני לא אצליח להבין את החילופים של פליקס לדוגמא ולמה לא לשחרר טיפה יותר את הרסן. אפילו לשחק עם שני בלמים כבר מההתחלה למעשה. מה היה טוב התקפית באתלטיקו? (מכוון גם אלייך, דרוריקו) לא מספיק שחקנים הצטרפו לרחבה ברוב המשחק וזה המינימום עוד לפני שמדברים על תחכום או סיומת וכן הלאה. גריזמן בעט עם הפאלש יפה בזכות יכולת אישית וזה אחלה וגם בעיטה מסוכנת של דה פול, זהו-זה. לא ראיתי את אתלטיקו מנסה לבודד שחקנים מהירים למעט לודי.

12. Ever Banega Member

רק לשחק התקפי זה לא חוכמה, נגד סיטי גם צריך להיות זהיר. אתלטיקו ידעה שכנראה לא תגיע להרבה מצבים ותקווה שאחד מהם יכנס. אם היו מפסידים 4-2 לצורך הדוגמה זה לא היה טוב יותר. בשורה התחתונה נדיר מאוד לראות קבוצה שעומדת כשווה מול סיטי ואפילו עדיפה עליה. אפשר להתווכח על חילוף כזה או אחר אבל זה מפספס את הפואנה לדעתי.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גריזמאן יותר חי מסוארס, אבל אני הייתי פותח עם קוניה. הוא מניאק כמו סוארס, אבל הרבה יותר צעיר.

14. DRORIKO Member

זה שיש אצלכם סוסים יותר מתים לא סותר את מה שאמרתי, רק מחזק.

15. alexshw Member

בנפיקה וזלצבורג יתחרו בגמר הצ'מפיונס לנוער. אין זה פלא. מדובר באימפריות של ממש בגילאים האלה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk