רבע גמר ליגת האלופות:: יובה נגד בארסה| כמה גולים בין דורטמונד ומונאקו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/4/17.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט בא ונתן הצגה ואמר אתם תראו שלא אתן לברצלונה לכבוש בזכותי, אפילו הפאולים הקטנים שכן היו וכן היה צריך לדרוק לטובת בארסה זה לא קרה.

ברצלונה שילמה על השטות של לואיס אנריקה מהמשחק הראשון.

מקווה שבסוף בופון יעשה את זה וילך עד הסוף.

Dayatso ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. Civil Anti Madridista

מי המגן שהתמודד מול ניימאר בגמר של 2015?

3. DRORIKO Member

ליכטשטיינר

4. alexshw Member

הופעה טקטית מהמשובחות ביותר מצד יובה. בית ספר להגנה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. Raulito Madridista

מסי 'הפך' למסי משום שהכריע כל-כך הרבה משחקים גדולים כאלה בעבר. אתמול הוא לא הופיע, נקודה. לא מתרשם ממסירת עומק גדולה לג'ורדי אלבה שהחליק שניה מאוחר מדי ולא הצליח לייצר מצב, ואם כריסטיאנו היה בועט אתמול כמו מסי - מעל השער, לא מאיים, אפילו בצורה מרושלת - היו קוטלים אותו ובצדק. הייתה למסי בעיטה אחת טובה וברמה שלו יחסית - מסובבת סמוך לקורה. לא מספיק, מעט מדי ומאוחר מדי. לא מאשים אותו בהדחה חלילה, זה לא שסוארס הפסיק לריב עם שחקני ההגנה והיה מועיל - אבל למחוא לו כאפיים על זה שהיה מעורב וירד לאחורה? זה מה שמצופה ממנו, נו באמת. לא בושה להגיד שמסי היה חלש ולא הצליח באף דריבל באיזור המסוכן.

עם הסתכלות הלאה: אני מאוד רוצה לסגור חשבון עם מונאקו על ההדחה ההיא ב-2004| שוסטר אמר היום למארקה:"עדיף לאתלטיקו מדריד להפסיד בחצי גמר מאשר לפגוש את ריאל בגמר ולהפסיד שוב"| אני גם חושב שהאמצע של יובה קצת רך מדי עם או בלי קשר לעזיבתו של פוגבה אבל בהתחשב ביריבות שנותרו זה לא יפגע בה. דווקא את באיירן מינכן לדעתי היא לא הייתה עוברת.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מסי היה הטוב בבארסה בשני המשחקים לדעתי. במשחק הראשון בטורינו הוא היחידי שייצר מצבים (פס אלוהי לאינייסטה בתחילת המשחק) וגם אתמול הוא לקח יוזמה. לצערו לא עמדה מולו ההגנה היחסית חדירה של באיירן אלא הגנת הברזל של יובנטוס, שקשה מאוד להצליח נגדה כאינדבידואל.

"האמצע של יובה רך אבל בהתחשב ביריבות שנותרו זה לא יפגע בה". אני לא יודע על מה אתה מדבר דור, אבל גם למונאקו וגם לספרדיות יש אמצע סופר חזק שיכול לעשות חיים מאוד קשים ליובה. אני מאוד מתלהב מהאמצע של מונאקו, באקאיוקו ופאביניו (נותן כליה בשבילו באינטר) סופר חזקים וכל קבוצה משתתפת בנטל ההגנתי ומשחקת בקצב משחק נהדר.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור,

אני יותר מתרשם מפאביניו. נראה כמו hell of a player, ומשהו בו מזכיר לי את מאייקון במובן שאם תשחק איתו מגן ימני הוא ירגיש לך (אולי) כמו עוד פליימייקר אול-אראונד לאורך כל המגרש; ואם כבר עסקינן במגנים, אני חושב שגם קרבחאל וגם מרסלו נתנו הופעות אדירות מול באיירן.

גם סנדרו של יובנטוס כמובן ראוי לציון ולא בפעם הראשונה. הבחור חתיכת קרנף.

Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

מוכן להודות שאני לא עוקב אחרי מונאקו בצורה רצינית מעבר למשחקים בליגת האלופות, אבל מונאקו אנדרדוג מובהק נגד כל יריבה. אתלטיקו הגיעה לחצי הגמר פעם שלישית בארבע העונות האחרונות. לגבי ריאל מדריד - אנחנו בניגוד לבארסה של התקופות הטובות שלה - לא יודעים לעשות כלום עם הכדור ומרימים חלליות לרחבה. אלא אם כן שוב נראה את איסקו בהרכב - לא רואה צורך בשליטה שלנו בכדור ואנחנו גם לא מצליחים 'להתפרץ' במהירות כמו פעם. יובה פייבוריטית ברורה נגדינו. אתלטיקו מדריד העונה פחות קשה לצפייה מאשר בתקופה הקודמת של סימאונה אבל היא מוותרת לחלוטין על שליטה בכדור.

אני לא הלכתי להשוואה הזו של כריסטיאנו VS מסי, את זה עשו מספיק במארקה וב-AS ובעיתונים בספרד. משוכנע שכמעט בכל יום אם מסי היה מגיע למצבים הוא היה מבקיע באחוזים טובים אפילו יותר. אבל כריסטיאנו אף-פעם לא היה בונה משחק. מסי נתן כדור גדול לאינייסטה במשחק הראשון וזה היה בישול אלוהי, או.קיי, לדעתי זה לא מספיק. וברור שיובה ישמרו אותו עם שניים או שלושה שחקנים. תמיד המשחק שלו מלא בדימיון והוא ממציא משהו חדש וזה לא קרה אתמול. אני בודק הרבה מעבר לשער או בישול. הפעולות לא היו מספיק טובות ומסוכנות והבעיטות היו נוראיות.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם אני יותר מתרשם ממנו, אני חושב שהוא השחקן הטוב ביותר במונאקו העונה ויש שם חתיכת תחרות. אם נבנה שלישיית קישור של מאריו, גאילארדיני ופאביניו, היא תהיה מפלצתית. אני יודע שהסיכוי להביא שחקן צעיר שנותן עונה כל כך נהדרת ונמצא במועדון עם תקרה יחסית ברורה כמו מונאקו בזמן שיש מועדונים חזקים מאיתנו בהרבה בכל האספקטים הוא נמוך, אבל שווה לנסות.

לגביי העניין כמגן ימני, לא כל כך חשבתי על זה, אבל מאוד סביר שאתה צודק, וזה רק מוסיף את הצורך שלנו בו.

סאנדרו, מרסלו, פליפה לואיז...בזמן שבכל העולם מחפשים מגנים שמאליים מתחת לסלעים, בברזיל יש חגיגה.

10. DRORIKO Member

סנדרו כביר, אחד משלושת המגנים השמאליים הטובים ביותר. במפתיע או שלא במפתיע כל השלושה ברזילאים

Dayatso אוהב/ת את זה.
  11. Don Joan Roman Member

אני אשמח לדעת מי מפיץ את הסטיגמה הזאת, בצפיפות שיש היום בהגנות ובמרכז השדה ברמות הגבוהות תפקיד המגן הוא מהחשובים ביותר במשחק, ואחת הבעיות של באיירן מול ריאל היה שלמדרידאים מחד היה את מרסלו באגף שמאל שהיה אדיר בצמד המפגשים ואילו לבווארים את אלאבה שהיה גרוע מאוד.
    גם בצמד המפגשים של יובה ובארסה יכלנו לראות שכאשר מתייה שיחק בארסה לא הגיעה לכמעט שום מצב בעיטה וברגע שהוא יצא, בארסה הפכה למסוכנת יותר.

Sent from my m3 note using Tapatalk

12. Greek Member

א. אם זכרוני אינו מטעה אותי, גם במשחק שעבר ניימאר שיחק כקיצוני שמאלי ואלבס כמגן ימני. המצ' אפ היה אותו הדבר.
    ב. אלבס רחוק מלהיות שחקן ספסל, המגן שיצר הכי הרבה הזדמנויות לכיבוש העונה בליגת האלופות, וכמעט תמיד מגיע דרוך ומלא מוטיבציה למשחקים גדולים. דרך לא הגיונית? תן קצת יותר קרדיט למאמן כמו אלגרי.

13. DRORIKO Member

עונה קטסטרופלית של הגרמניות. לאחר שגם שאלקה הודחה עכשיו מהליגה האירופית נקבל בשני המפעלים חצאי גמר בלי אף קבוצה גרמנית

14. Dayatso #BlackAndWhite#

לגבי סעיף ב׳ , אני סקרן לדעת כמה משחקים של יובנטוס ראית העונה? הסיבה היחידה שאלגרי העלה את אלבס זה כי הוא ״בעל ניסיון״ בליגת האלופות וכי הוא לא משתף אותו מספיק במשחקי ליגה. מה גם שהיה סיפור עם ליכטשטיינר העונה טרום ינואר שאין לי כח להרחיב עכשיו כי מאוחר אבל אתה יכול למצוא את זה בגוגל אם תרצה. בכל אופן זה לא כי אלבס עדיף עליו ההפך הוא הנכון.
    אני אשער שהוא פתח עם אלבס בצמד המשחקים כי לשחקן יש נטיה להתעלות כשהוא משחק נגד קבוצתו לשעבר, סוג של נקמה פרטית שכזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/17
  15. Civil Anti Madridista

אז בגלל שהוא לא הכריע את ההתמודדות הוא לא הופיע? מה השטויות האלה. בסטנדרטים שלו (ובמיוחד העונה) זה לא היה משחק גדול שלו אבל להצביע עליו בתור נעלם זה אשכרה לגנוב דעת. גם ההשוואה לכריסטיאנו לא במקום כי הוא בעיקר רגל מסיימת בקבוצה שלו. מסי משחק בכל מקום במגרש, בונה התקפות, הכל עובר דרכו והשערים זה בונוס. עד עכשיו הוא עומד על 45 שערים ב45 משחקים בכל המסגרות אבל לשפוט אותו לפי עמודת השערים שלו זה לעשות לו וואחד עוול ביחס לעבודה המטורפת שהוא נותן.

Don Joan Roman ו-Dayatso אוהבים את זה.