רבע גמר ליגת האלופות: אינטר - ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏9/4/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי דעתי מכל ארבעת המשחקים זה המשחק הכי פחות מעניין...
    אינטר הגיעה לרבע הגמר לאחר שעברה בשלב הבתים השני את ניוקאסל ואת לוורקוזן, ואפשר לומר שדיי בווינריות לאחר שהתגברה על בעיית פציעות קשה מאוד, ולאחר שהשוותה פעמיים מול ניוקאסל כמה שהתברר מאוחר יותר שערים מכריעים... למאמן הקטור קופר המשחק הזה יהיה מיוחד שכן הוא פוגש את הקבוצה אותה אימן עד לפני שנתיים, אותה הוליך לגמר ליגת האלופות פעמיים. שנה שעברה נפגשו שתי הקבוצות בגביע אופ"א וידה של אינטר הייתה העליונה.
    לפי דעתי אינטר מגיעה כאנדרדוג למשחק הזה למרות שהיא מארחת אותו.
    אצל אינטר יחזרו מהשעיות רקובה ו-ויירי, קאלון ו-ונטולה פצועים.

ולנסיה סיימה במקום הראשון בשלב השני לאחר שהוגרלה לפי דעתי לבית הקשה ביותר. היא גברה על ארסנל ורומא, ואייקס עלתה מהמקום השני איתה לאחר ששני המפגשים ביניהן הסתיימו בשוויון.
    ולנסיה ככל הנראה לא תהיה אלופת ספרד, היא מפגרת ב13 נקודות מהמקום הראשון. קילי גונאזלס וקולו טורס לא ישחקו, אך פלגרינו יחזור.

http://www2.raisport.rai.it/news/eventi/coppauefa/200203/22/3c9a6fa8020fe/inter.Xxx :arrow: פיוחו לופז ונוואקאנו קאנו מזמן לא בקבוצותיהם, אך זו תמונה ממפגש בימים עברו...

2. Kgt1 Member

פלגרינו דווקא מושעה ולא יכול לשחק מה שגורם לחור די רציני במרכז ההגנה של ולנסיה. מארצ'נה ייפתח במקומו כנראה.
    אני זוכר טוב מאוד את המפגשים בעונה שעברה... ולנסיה הייתה טובה פי כמה ולמרות זאת עפה. אני מפחד שזה גם מה שיהיה העונה, במסגרת החצי גמר של כל הקבוצות שאני לא רוצה שיגיעו לשם לעומת חצי גמר של כל הקבוצות שאני כן רוצה...

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שהבנתי פלגרינו חוזר היום מההשעייה...

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיחסה איזה משחק...... הייתי רוצה ששתי הקבוצות יעופו........ חבל להוסיף ולכתוב על כזה משחק מביש.... אולי יהיה שער אחד בשני המשחקים יחדיו...

5. AFC Member

לדעתי ולנסיה עלתה שלא בצדק יחד עם אייאקס, ואני באמת שונא שבאירופה קבוצות משחקות כל כך הגנתי, אבל לולנסיה יש הנחות בניגוד לאייאקס, כי כשהיא עושה משחק הגנה, היא עושה את זה בחוכמה וביופי.

הבלמים של ולנסיה הם מהנוגחים הטובים באירופה, הם חסונים, הם מהירים והם מתקלים באכזריות. אם אינני טועה אינטר (גם לא קבוצה התקפית במיוחד) תגיע למשחק ללא כרספו, באטיסטוטה ורקובה, כך שלדעתי הסיכויים שלהם לכבוש הם כמעט אפסיים. תלוי מה יהיה מצב הרוח של ולנסיה.

מהצד של אינטר, לדעתי האנדרדוג, יהיה די מעניין. הקטור קופר פוגש את קבוצתו לשעבר, שם הגיע איתה להישגים יפים. אינטר, כאמור, תחסר את רוב חלוציה, ההגנה שלה אומנם מתפקדת יפה אבל בכל זאת היכולת ההגנתית לא מתקרבת לזאת של ולנסיה. היתרון היחיד של אינטר, מלבד הביתיות, זאת העובדה שהקטור קופר הפסיד רק פעם אחת במפגש כפול באירופה, וגם זה היה בחצי הגמר של גביע אופ"א (אינטר-פיינורד).

6. Kgt1 Member

אינטר עשתה את זה קשה עבור שתי הקבוצות.. בסיכומו של דבר תוצאה מצוינת עבור המילאנזים שרואים את עצמם כפייבוריטים לקראת הגומלין במסטייה. איימאר הזה ליצן יתר על המידה לפעמים.. למישהו יש מושג למה אלבלדה קיבל אדום?
    ואגב זה רק אני שבובו נראה סובל מעודף משקל?

7. lirancool Member

אחחח איזה מחצית שניה אלימה, כרטיס אדום לאמרה מאינטר וכרטיס אדום לאלבלדה מולנסיה, אחרי העבירה של מטארזי היה מכות... :!:
    בקושי ראינו התקפה של אינטר, לעומת הספרדים שהתקיפו יותר, אבל בכל זאת בדקה ה14 אינטר כובש בנגיחה ומשאיר את אינטר 1-0 עד סוף המשחק, אינטר שיחקה הרבה הגנה, מעט התקפה והצליח להם פחות או יותר...
    לעומת זאת לולנסיה מספיק לפחות יותר מהפרש שער 1 והם בחצי הגמר,אני מהמר על ולנסיה עולה לבסוף לשלב הבא.

8. Ilan Member

איזה משחק מגעיל! ראיתי את כולו (כן העדפתי אותו על יובה- בארסה) ואני חייב להגיד ששתי הקבוצות האלה כ"כ מסריחות שחבל שאחת מהן תיהיה בחצי גמר. אולי לאינטר יש תירוץ עקב הפציעה של קוקו, אבל ולנסיה שיחקה כ"כ גרוע, היה לה ניצול מצבים גרוע, והיא הפסידה בצדק. לדעתי אי- כיבוש שער החוץ הוא מאוד משמעותי ולכן אינטר תעלה לחצי גמר.

9. Don p1 Member

ככה זה קופר...ככה זה אינטר
    שער אחד של הטנק "בובו" ויירי הספיק לקופר מהמשחק הזה, סגר הרמטית את הגנה, הכניס את קנאברו שאין לי מושג למה לא פתח, וסגר לולנסיה את כל האופציות לתקוף.
    זה מה שיש בקבוצות איטלקיות, שהם רוצות הם סוגרות את המשחק לגמרי, ומפה קשה עד בלתי אפשרי לכבוש להם..

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם קרועים רצח?
    נכון שזה לא ריאל - יוניטד,אבל להגיד שזה משחק מגעיל?
    משחק טוב,עם קצב טוב,אותי לפחות הרבה יותר מעניין מברצלונה - יובנטוס.
    ולנסיה הותירה רושם ענק,ולדעתי לפחות המנצחת בין ריאל ליוניטד תפגוש אותה בגמר.

11. Roy Member

אינטר יכולה להיות מרוצה. היא לא הציגה משחק מי-יודע-מה, ובעיקר הציגה את צמד האסים שלה ויירי את קרספו, חלודים מאוד.
    אינטר חייבת אותם בכושר לקראת הגומלין, כי לא כל יום גונבים גול, ונמנעים מספיגת שער חוץ.

ויירי אכן נראה כבד, אבל מכאן ועד עודף משקל הדרך ארוכה. "בובו" תמיד היה גדול ורחב, וזה חלק ממה שהופך אותו לחלוץ כל כך אימתני, המימדים והכוח העצום, שמתבטא גם במאבקי כוח פיזי עם מגני היריבה, וגם בכוח מתפרץ מעולה.

בקשר ללמה אלבלדה הורחק- לאחר שאמרה נפל על הדשא מתיקול של שחקן ולנסיה אחר (לא אלבלדה), אלבלדה בא וכאילו בעט בפנים של אמרה... אמרה התעצבן, קם נכנס בו ומשם הסיפור ידוע

12. Don p1 Member

שעה חיכתי לreplay של המהלך הזה..
    ממה שראיתי בפעם הראשונה, אלבדלה לא בעט באמרא וגם אם בעט זה לא היה בכוונה, כי זה היה נראה כאילו הוא מנסה להרחיק כדור ולא ולבעוט אותו באמרא.

חבל על אמרא, שיחק מצוין והאדום היה סתם של עצבים..

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אווווווחחחחחחחח זה היה משחק מזוויע או מה?
    שנים לא ראיתי משחק כזה גרוע בצ'מפיונס ליג. הוא הזכיר לי משחקים של נורבגיה-בלגיה או משהו בסגנון הזה. אני לא מבין איך אינטר לא מתביישים לשחק ככה מול האוהדים הביתיים, ואני במקום האוהדים שלהם הייתי פורץ למגרש ומרביץ לקופר בתום המשחק.... ניצחון זה ניצחון אבל אני מעדיף לשחק יפה כמו ארסנל ולהפסיד מאשר לנצח בכזאת צורה. למזלה של אינטר שיחקו מולם ולנסיה שהם פשוט עלובים, והם לא הצליחו להעביר פסים פשוטים, שלא לדבר על פסים שבאמת הייתה להם תכלית. הקשרים של ולנסיה (חוץ מאיימאר) היו פשוט מגוחכים, ואולי הם טובים בלעשות גליצ'ים ובלבעוט בפנים של אמרה אבל אם אלבלדה היה יודע לבעוט ככה גם בכדור אולי טולדו היה גם צריך לזוז במשחק. אחרי שלא הלכו להם המסירות ולנסיה התחילו לנסות לעשות דריבלים, שזה באמת הדבר האחרון שהקשרים ה"יצירתיים והמבריקים" שלהם צריכים לעשות.
    ועכשיו לאינטר: כזה בונקר לא נראה מאז המחצית הראשונה של הפועל ת"א מול מכבי חיפה ב1-1 הידוע לשמצה....... הם סגרו את המשחק אחרי ה1-0 כאילו שהם הפועל כפר שלם שמובילים על ריאל 1-0 בברנבאו.... אני פשוט לא מבין את זה זאת לא כזאת תוצאה טובה זאת תוצאה נזילה מאוד, בייחוד שולנסיה קבוצה ביתית מובהקת.
    בקיצור, הלוואי והיה אפשר להעיף את שתי הקבוצות המסריחות האלה ולהעיף בכלל את האיטלקיות מאירופה (גם מילאן זבלים). הכדורגל האוסטרי יותר מהנה מהכדורגל האיטלקי.......
    פשוט זבל!!!!

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רומז על כך שאתה חושב שבלגיה משעממת...? :evil: :evil: :evil:

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט כן..... סורי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    למרות שדווקא במונדיאל האחרון הם הפתיעו אותי לטובה (הם אפילו הבקיעו שני שערים במשחק מול היפנים!).