רבע גמר: יד הזהב של אורוגוואי

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏2/7/10.

1. Robin Hood Member

Nigel de Jong

אין קשר בין שיטת הפנדלים לבין הכרעה הוגנת של משחק כדורגל. בעיטות פנדלים לא מייצגות את מה שיפה במשחק כדורגל, ולמעשה הן מייצגות פן מאוד קטן של המשחק. בשביל ריגושים זולים, כמו שאתה מחפש לפחות על פי דבריך, אתה מוזמן ללכת לבית הקולנוע הקרוב אל ביתך. משחק הכדורגל הוא לא רק משחק שאמור לרגש את הצופה, אלא גם תחרות ספורטיבית שצריכה להיות מוכרעת בצורה בה המשחק משוחק. משחק כדורגל המוכרע בפנדלים יהיה שווה ערך למשחק כדורסל המוכרע על ידי תחרות זריקות חופשיות בלבד (וזה כמובן לא קיים בענף הכדורסל, וטוב שכך). לא מדובר בשיטה הרצוייה אלא בשיטה המצויה, ולמרבה הצער קשה לראות מישהו מצליח לחשוב על שיטה עדיפה יותר.

את ההארכה לבטח אין מה לבטל, מכיוון שמדובר בדרך הרבה יותר ראוייה להכריע משחקים. מכיוון שלא ניתן לקבוע משחק חוזרים ללא הרף, הארכת זמן המשחק נותנת לשתי הקבוצות הזדמנות להכריע את המשחק על כר הדשא ולא דרך רולטה רוסית בדמות בעיטות. אין שום ערך בהצעה שלך שכן היא מבטלת את האפשרות האחרונה של הקבוצה להכריע משחקים בצורה המזכירה איכשהו את המשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה שקיבלנו במשחק הזה מדקה 118 ומעלה, תסריט לסרט הוליוודי שובר קופות, דרמה, עצב, בכי, שמחה ... מה לא? מה לא?

וואו איזה סיוםםםם. אני עדיין בשוק.

מעניין האם ג'יאן יצליח להתאושש. חייבים להשגיח על הבחור ולאבטח אותו בצורה מוגברת.

3. benos Member

זה בגנים, טבוע בתורשה, לא מספיק שזה בגנים ילדים דרום אמריקאים עוברים שטיפת מוח בשביל לרמות ושלא יהיה טעויות גם מקבלים מכות חשמל. דיי כבר עם ההכללות הטיפשיות האלו.

4. wings Member

מה זה הקישקוש הזה? דקה 120 במצב של 1-1 אתה צריך להיות מטומטם בשביל להעדיף לספוג
    מאשר למנוע גול ביד. אף אחד לא רומה כאן - סוארז נגע ביד, קיבל אדום, וגאנה קיבלה פנדל. בעיה
    שלהם שהם בעטו אותו למשקוף.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לאבטח אותו?
    אם בגלל סיטואציה כזאת הקריירה שלו תקרוס כנראה שאין לו אופי מתאים להיות בטופ.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעזוב את הסיבות - כרטיס אדום ופנדל זה עונש לגיטימי לנגיעת יד ברחבה וכולנו הסכמנו על זה טרם המשחק. במשך רוב שלבי המשחק שחקנים נמנעים מכך משיקולי כדאיות אבל ברגע שזה אפשרי וכדאי אז זה הרבה יותר מלגיטימי, כל עוד העונש ראוי.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מי דיבר על הקריירה?

דיברתי על מצבו הנפשי ומצבו הפיזי. הוא פשוט איכזב מדינה שלמה, עזוב, יבשת שלמה, גרם לה לעבור ממצב של אושר עילאי למצב של דכאון מוחלט, פשוט מוחלט. לא פשוט להתמודד עם דבר כזה, וכבר בסיום בשוטים שהראו ובתמונות רואים אותו ממרר בבכי ושם את הידיים על האוזניים כדי לא לשמוע את צהלות השמחה של הדרום אמריקאים. הבנאדם שרוי כרגע במצב נפשי קשה מאוד, ומי יודע מתי הוא יעבור את זה?
    ולא, אני ממש לא מגזים.

לגבי המצב הפיזי - אפריקה ממילא נחשבת ליבשת מסוכנת. אין להם שם גבולות, ראינו איך יורים על נבחרות ובכתבות גם מראים את הצד המכוער של דרום אפריקה. אני בטוח שבגאנה המצב לא שונה, גאנה, כמו כל המדינות באפריקה - תלויה בכדורגל - ומספר 3 איכזב אותם, איכזב זאת לא מילה. זה משפיע עלייהם ועליו בצורה נוראית ביותר.
    ולא, אני ממש לא מגזים 2.

עריכה: לגבי סוארז - הבנאדם כרגע אלוהים באורוגוואי. אני לא חושב שמעניין אותו באיזה דרך זה הושג. ורק תחשבו מה יקרה לו אם אורוגוואי תעלה לגמר (כי אפשרי מאוד לנצח את הולנד) או אפילו תזכה בטעות..

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/10
  8. The_Magpie Member

תעשה טובה. זה יותר גרוע מלשים 10 שחקנים על קו השער. רמאות זה לכלוך אחד גדול, זו דעתי, תחיה איתה.

ו-benos:

צודק טעות שלי, במקום דרום אמריקאים אני ארשום לבינתיים: ארגנטינאים, ברזילאים, אורוגוואים...

9. 亚历山大帕托 Member

מסכן אדייה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

כמה שהוא שחקן מגעיל, צוללן ומתחזה, מה שסוארז עשה זו לא רמאות. על כל שחקן לנהוג כמוהו במצב כזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/10
  10. מראדונה Member

כי אתה בחיים לא שיחקת כדורגל ואתה יותר מדי משעמם כנראה.
    משחק כדורגל מאוד לא איכותי,אבל הלוואי שנקבל דרמה כזו בכל משחק שנשאר לנו במונדיאל.חוץ מבמשחקים של ארגנטינה כי אני לא אעמוד בזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. wings Member

אתה חייב להפסיק עם הדבר הזה שאתה לוקח. בכל מקרה, אני מקווה שאני אצליח לחיות עם הדיעות
    שלך. לילה טוב.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל שחקן היה עושה את מה שסוארס עשה. זה לא קשור למנטליות, זה לא קשור למוצא, אין אפילו זמן לחשוב, זה פשוט טבעי: הכדור בדרך לרשת שלך ואתה תעשה הכל כדי למנוע ממנו להיכנס. אין שום בעיה עם זה. אורוגוואי נענשה במה שאמור היה להדיח אותה מהטורניר, גאנה פספסה את הפנדל ואת ההזדמנות שלה. רמאות? אפשר גם לומר שהכשלת שחקן בדרך לשער זו רמאות, אבל לאף אחד אין בעיה כשזה מסתיים בפנדל ובאדום. אז די עם ההצטדקות. זה הכדורגל, זה החוקים שלו. כולם יודעים מה העונש על מעשה מסוים - סוארס עשה את המעשה וקיבל את העונש שלו לגיטימי לחלוטין.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אפשר להגיד הרבה דברים על סוארז, בין השאר להיות בעד ובנגד המעשה. אך אי אפשר להתכחש לכך שהוא יצא ג'נטלמן בסיום. פשוט הקריב את עצמו (במרמה או לא, זה לא רלוונטי) למען מולדתו. כל שחקן שפוי היה מעדיף לגרום לפנדל ולספוג אדום מאשר לספוג שער מכריע בשניות האחרונות למשחק, זה מובן מאליו.

אני לא מקנא בג'יאן, לא הייתי רוצה להיות במקומו כעת. אני בטוח שייסורי המצפון שלו ענקיים, לגיטימי, כל שחקן במצבו היה מרגיש כך, לא נעים. מקווה בשבילו שהוא יתן עונה טובה בגודיסון פארק אצלנו, אם וכאשר יחתום.

14. מראדונה Member

ועכשיו עולה לי לראש את אח של גארי נוויל במשחק של אברטון מציל שער עם היד בדקה ה-90(כמו שהוא צריך לעשות).
    אז חברה,חאלאס.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סוארס אמור היה להיות איש המשחק, אבל השופט כל הזמן שרק נגדו. אז בסוף סוארס הפך לאיש המשחק בדרך אחרת. ומספיק ללכלך עליו, הוא לא עשה שום פרובוקציות, כמו דני אלבס ולא צלל כמו ג'רארד. פעולה אינסטינקטיבית שבמקרה השתלמה.
    גאנה עם מאמן אחר היתה מגיעה יותר רחוק. מונטארי ואינקום בתור קשרי כנף זה מגוחך, אבל רייבאץ ניפה מהנבחרת את השניים ששיחקו באגפים באליפות אפריקה.