רבע גמר הצ'מפיונס - משחקי הגומלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏10/4/13.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עם זה אין לנו וויכוח.

2. שםמשתמש Member

לא יודע. אני חושב שעל הנייר לדורטמונד יש יותר סיכוי מול באיירן, למשל. דורטמונד גם הוציאה 4 נקודות מתוך 6 במפגשים מול ריאל השנה. גם מול ברצלונה יש לה מאץ' אפ מעניין מאוד על הנייר. לא זוכר מה יובנטוס עשתה בשביל לקבוע שהיא עדיפה על דורטמונד. דורטמונד גם הייתה יותר טובה משחטאר בשמינית הגמר, בעוד שחטאר בסה"כ לא נפלה בשום צורה מיובנטוס בשלב הבתים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/13
  3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שערי חוץ. ההמצאה הכי גאונית מאז הגויאבה.

4. Civil Anti Madridista

לא היינו רחוקים מהדחה הערב, הפאניקה בהגנה שוב בלטה החוצה והפריזאים היינו קרובים לחולל מהפתעה גדולה
    צפויים לנו חצאי גמר פנטסטים, באיירן הכי מרשימה כרגע אבל קשה להצביע על פייבוריטית מובהקת
    הכל פתוח וכל ארבעת הקבוצות ראויות. התחושה שלי בכל אופן היא שנקבל מחר את דורטמונד

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לפני החצי. אני חושב שהיה זה רבע הגמר האיכותי והמרתק ביותר מזה שנים. מגיע כל הכבוד לכל המשתתפות, גם לאלו שלא המשיכו לחצי.

6. Der Rotbart Member

לחובבי הסטטיסטיקות: 67% שחצאי הגמר יהיו גרמניה-ספרד ורק 33% לקלאסיקואים...

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לבאיירן, באמת עושה רושם של הקבוצה הטובה באירופה, אין לי מושג מה פפ הולך לשדרג שם. קבוצה מושלמת מכל הבחינות.

לגבי יובה ודורטמונד, אני לא חושב שדורטמונד עדיפה עלינו. לתת את שחטאר זה לא טיעון מאוד משכנע כי א' אותה שחטאר איבדה את וויליאן בחורף (ביי פאר השחקן הטוב ביותר שלה), ב' יש הבדל משמעותי מאוד בין משחקים בשלב הבתים ובשלב המוקדם של העונה לבין משחקי נוקאאוט במרץ כשהעונה כבר בעיצומה. ג', גם ברצלונה התקשתה מול מילאן. ממשחקים בודדים ניתן להגיע למסקנות לא אמינות.
    יובה עדיפה כי היא לא הפסידה 49 משחקים ברציפות (מראה על אופי מסוים), כי יש לה קישור חזק והגנה חזקה משל דורטמונד, כי הסגל שלה עמוק יותר. לצורך העניין, אם יובה הייתה מוגרלת מול מלאגה ודורטמונד מול באיירן אני חושב שהייתם מגיעים למסקנות הפוכות. אבל זה באמת התעסקות בקקי - ההגרלה קבעה שדורטמונד תגיע לחצי הגמר, שהולך להיות אחד האיכותיים מזה שנים. למרות שיובנטוס הודחה קשה לי לחכות.

8. בונקר מפואר Member

אני חושב שקל יותר להתמודד עם ריאל/ברצלונה במשחק אחד לעומת שני משחקים, אז אני מעדיף לקבל את דורטמונד. לא שמדובר ביריב קל, פשוט מדובר בקבוצה שאנחנו מכירים ויודעים איך צריך להתמודד איתה.

אבל בסופו של דבר גם אם נקבל את אחת הספרדיות, מדובר במפגשים של 50/50.

יהיה מעניין... :aaarse:

9. Landon Donovan Member

אני הייתי מחכה קצת עם הכתרים לבאיירן. כשהיא תעשה את הדברים האלו מול בארסה או ריאל (או לפחות תזכה סוף סוף בטורניר) אז נדבר. כולה יובנטוס.

10. שםמשתמש Member

אני פשוט לא חושב שבאמת אפשר לקבוע שיובנטוס טובה יותר סתם ככה. מילא שהקבוצות שוות, אבל אין שום סיבה להאמין שיובנטוס עדיפה על דורטמונד. מבחינת תוצאות, יובנטוס לא עשתה הרבה יותר מאשר לעבור את סלטיק בשמינית הגמר (ולפחות במשחק הראשון, אותו ראיתי, היא התגוננה כמעט כל המשחק, אפילו שהסגל שלה הרבה יותר טוב מזה של סלטיק). בכל מקרה ובלי קשר לזה, מבחינת העדפה אישית, דורטמונד הרבה יותר מעניינת מבחינת הכדורגל שלה.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ימים שחורים,קשה להפסיד ככה,אם זאת צריך להודות - הפסדנו לטובים מאיתנו והסטטסיטיקה אומרת - מי שמנצחת אותנו בנוקקאוט מגיעה לגמר(ליברפול 05,ארסנל 06,צ'לסי 09)

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיטת המשחק לא רלוונטית לקביעת החוזק של הקבוצה. קבוצה יכולה לעשות הגנה 90 דקות ולזכות בתואר, כל עוד היא עושה את זה טוב ויודעת להתקיף בזמן (ובכמות) היא קבוצה טובה יותר (גם אם הקבוצה שמולה בעטה שלושים פעם לשער).

מה זה "לעשות משהו"? גם באיירן, עקרונית, לא עשתה כלום העונה עד ללפני שבוע (לא משהו שיובה, בארסה ויונייטד לא עשו בליגה שלהן). אבל כן יש הסכמה שבאיירן קבוצה חזקה מאוד (מלבד הטרולים שבחבורה) כי היא משחקת כדורגל מצוין. אז לדעתי, על סמך צפייה באינספור משחקים של יובה העונה ובכמות לא מבוטלת של משחקים של דורטמונד אני מאמין שיובנטוס עדיפה. באוף טופיק, וברור שזה לא טיעון מאוד חזק, לא סתם רוב אתרי/עיתוני הכדורגל דירגו את יובה בתור המועמדת השלישית/רביעית, לפני דורטמונד, לקחת את התואר אחרי שהתבהרה תמונת העולות משמינית הגמר.

13. Landon Donovan Member

באיירן, להזכירך, הגיעה לגמר בעונה שעברה עם תצוגות מרשימות. יובה קיבלה יותר מידי כבוד וקרדיט לפני רבע הגמר על סמך ניצחון על צ'לסי מקרטעת.

אני מוכן לקבל אותה בתור הקבוצה הרביעית בטיבה ברבע הגמר, למרות שמלבד דורטמונד גם אנחנו (פ.ס.ז'.) בהחלט ראויים להכלל בדיון הזה אחרי היכולת מול בארסה. אבל שלישית? מי ההזוי שדירג אותה שלישית ועל סמך מה? ויותר מזה, על חשבון מי?

14. aloneli Member

אז אני הייתי מחכה עם הכתרים לריאל ובארסה.כולה הדיחו את פאריס וגאלא.שריאל תזכה בטורניר אז נדבר.
    חוץ מזה להגיד כולה יובה זה הזוי לגמרי.יובה קבוצת טופ 5 באירופה.

15. Lebron Member

באיירן שנה שעברה הייתה קבוצה פחות טוב ממה שהיא השנה וניצחה את ריאל שהייתה קבוצה טובה יותר ממה שהיא השנה. יובנטוס יותר חזקה מהיריבות שפגשו בארסה וריאל עד כה בטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/13