רבע גמר הגביע הגרמני 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏12/7/06.

1. נעם Member

ואללה שכחתי!!!
    עשו בשכל ביירן הרי לא תעבור את שלב הבתים....
    :aaa021:

סתםםםם........
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אהה ומה עם מרטזאקר מתי הוא יחזור?!?!? (יתחיל*)

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  2. dani12 Member

פשש איזה תפיסות יפות לירן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל. נדמה לי שכתבתי איפשהו שהמשחק של באיירן ישודר בשידור ישיר ב ARD וזו טעות. השידור הוא ב ZDF.

ברמן הפסידו בפנדלים אחרי 1:1. אבל ברמן שיחקו ללא 4 - 5 שחקני הרכב (פרינגס, בורובסקי, מרטסקר, ויזה ועוד שאני לא זוכר) והחמיצו המון.
    לעומתם, המבורג פשוט ממשיכים לספק לי סיבות לביקורת עליהם. הם שיחקו בהרכב הכי חזק שעומד לרשותם חוץ מסורין (וכמובן ללא הפצועים). אבל, שני שערים מטופשים ביותר בהתחלת המשחק הביאו ל 2:0 לרעתם. אבל וזה הכי חמור, הם כבר הובילו 3:2 במחצית ובמקום לשחק על התוצאה ולשמור עליה הם חטפו גול שוויון קרוב לסיום ואז עוד שער בהארכה. אם זה היה חד פעמי אז מילא, אבל גם בעונה שעברה זה קרה לא מעט ולחטוף 4 שערים מקבוצה מהליגה השלישית זה ממש מוגזם. שוב, לטעמי, יש להם בעיה בעמדת המאמן. בעיה שגם גרמה לכך (ומצטער שאני חוזר על זה שוב ושוב) לרכישות מטופשות. המבורג לא קבוצה כזו גדולה שיכולה לקנות שחקן ב 9 מליון יורו בקיץ רק כדי שישב על הספסל.

4. xmotek Member

1-0 לסט פאולי משערו של שולטץ ( ? ) .
    וצריך לציין שמגיע להם להוביל, היו להם הרבה מצבים עד הגול.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

באיירן כל כך כבויים... כאילו אין להם חשק לשחק כדורגל למעט משחק פתיחת העונה. אז השלמנו סגל מאוד מאוד מכובד שכל עמדה אפשרית, ועל כך שפכנו המון כסף. אבל אין בנו את הרעה והרעל שיש לקבוצות כמו זו שאנחנו משחקים מולה היום. גם באלופות זה מה שהיה חסר.. אולי בגלל שיש מאמן רדום...

6. xmotek Member

גוללל של פולדי 26 שניות אחרי פתיחת המחצית השנייה עם הנגיעה הראשונה בכדור!!!
    אם מעכשיו הוא לא פותח בהרכב ( מה גם שהוא היה צריך לפתוח היום ), אז מאגאת' באמת טיפש.

7. אפנברג Member

מגאת' טפש בלי קשר...אני מקווה שהוא יכנס להרכב הפותח. אחרי 120 דק' באיירן בשלב השני של הגביע עם 1:2 ב"מילרנטור".

8. אבו Member

מי כבש את השער השני?
    שמעתי שהיה מצב של 1-1 בהארכה, כאשר לוסיו הורחק.

מישהו יכול לפרט על המשחק?

9. אפנברג Member

המגן השמאלי הנהדר שלנו, פיליפ לאם. לצערי לא ראיתי המשחק, הבנתי מהאינטרנט שבאיירן עברה בדם יזע ודמעות.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים על המשחק אתמול.
    א. דבר אחד חיובי יצא ממנו. לוסיו קיבל כרטיס אדום. אם כי, אני לא בטוח אם האדומים האלה נחשבים גם בליגה (בואו נקווה שכן). באמצע המחצית הראשונה הפסקתי לספור אבל עד אז הוא פרץ עם הכדור 4 פעמים, פעם אחת עשו עליו פאול בשום מקום בגלל זה ובשלוש האחרות הוא הפסיד את הכדור לחצאי מתפרצות. בנוסף פעמיים הפסיד כדורי גובה לשחקן שנמוך ממנו ב - 15 ס"מ ועוד שתי מסירות לא לכתובת. אחרי זה התייאשתי והפסקתי לספור. עד שבאה המחצית השניה, פריצה נוספת של לוסיו והוא מקבל כרטיס אדום. שחקן שחקן.
    ב. מישהו יכול להגיד לי במה סנטה קרוז יותר טוב מפולדי? פולדי יותר מהיר ממנו, יותר פיזי ממנו, בועט יותר טוב ממנו, אפילו נוגח יותר טוב ממנו והוא גם שמאלי (היחידי בבאיירן שהוא שמאלי טבעי). אז למה סנטה קרוז ממשיך לפתוח ולא פולדי? בטח אחרי שני המשחקים המצויינים שלו בנבחרת. מה שפולדי עשה ב - 30 שניות סנטה קרוז לא עשה ב - 120 דקות. האיש פשוט לא נמצא במשחק. פחדתי שיעצרו אותו בעוון שוטטות. וכשהכדור אצלו (ולא רק אתמול, תמיד) הוא קודם כל הולך אחורה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx לא הסבירו לו שכדורגל משחקים קדימה? אותו הדבר כשמשווים בין סנטה קרוז למקאיי. במה בדיוק סנטה קרוז יותר טוב ממנו?
    ג. בסולם של 0 - 10 (10 הכי גבוה) למאגאת מגיע ציון 2 העונה ואתמול אפילו פחות. איך הוא ציפה שהחלוץ שלו (מקאיי, כי סנטה קרוז כאמור רק משוטט ללא מטרה ובאיטיות) יבקיע גולים. בטח עם הקישור של אתמול. דמיקליס, הארגריבס ואן בומל וברצו וכשהשחקן הנוסף שאמור לעשות התקפה זה סנטה קרוז (שעליו כבר אמרתי את דעתי למעלה). מי בדיוק יבנה את המשחק ואיך? למה שוויני לא משחק? במיוחד אחרי שהיה מהטובים ביותר בנבחרת בשני המשחקים. במחצית הראשונה באיירן לא חיברו שלוש מסירות. במחצית השניה פתאום המשחק זרם יותר (עדיין יש מקום לשיפור אבל בכל זאת). למה לא לפתוח ככה מהתחלה?
    ד. ואן בומל. אי אפשר לקבוע עוד כלום. אתמול הוא הראה שיש לו כדורגל ויש לו מה לתת. מצד שני 4 - 5 מסירות לא מדויקות ואיבודי כדור. נקווה שזה רק עניין של התחברות.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מגאת' בכוונה לא עלה שם שוויני, כי הוא רוצה אותו בפורמה ביום שלישי. ראיתי ניסיון לעשות ניסויים על חשבון פאולי, ולא רק באיירן זילזלו מפעל הגביע הזה כדי להגיע ליום שלישי מוכנים מנטלית בצורה מקסימלית. מה שכן, בחירת שחקני המועודון למרות שלא הביאו סטארים גדולים, היא עדיין לא טובה, ואני אסביר. מבחינת יכולת, בשנים האחרונות יש לנו קבוצה וסגל חזקים מזה שהיה לנו בעונת האליפות שלקחנו במילאנו, אבל כל ההבדל הוא סוג אופי השחקנים. השחקנים של היום מתאימים לאופי הרדום של המאמן, ובכך באיירן הרבה פחות אנרגטית והרבה פחות מפצלתית ומפחידה. אתמול פחדתי רק מהיריב, אך פעם כל אירופה פחדו מבאיירן מינכן בגלל שהיינו תאכלס "הרעים"!
    היום אנחנו מנסים להיות קלאסה, ואיכותיים יותר מאשר קשוחים. זה לא באיירן מינכן, וזה לא ילך.

12. אפנברג Member

סנטה קרוז הוא שערוריה, לא ברור למה מגאת' שוב ושוב פותח איתו. ביום ג' מול ספרטק חייבים לפתוח עם פולדי, אחרת ניכנס לבור. אם נפתח עם סנטה קרוז כל המחצית הראשונה תתבזבז וסתם נילחץ. לאור הכושר בו פולדי מצוי חובה לפתוח איתו!!!

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, ההתלהבות שלך מהניצחון של שאלקה קצת אוברייטד, הם שיחקו נגד אחת הקבוצות הכי חלשות בסיבוב הראשון...

לגבי באיירן, תעזבו את מגאת בשקט, הוא בונה אימפריה...אימפריה צולעת אבל אימפריה.
    כל האלה שמשלים את עצמם שפולדי יקרע רשתות עם כניסתו להרכב טועים טעות מרה, מגאת רוצה קודם לחנך אותו, ובזה אני לא רואה פסול.
    מה ציפיתם שואן בומל כבר במשחקו הראשון יפרע את השטרות?! תנו לבאיירן שלכם זמן.
    את דעתי שבאיירן היא אוברייטד מוחלט כבר אמרתי, ואן בומל לבטח לא שינה את התזה שלי.
    כמובן שכרגע גם ברמן במיני קריזה, לברקוזן לא יציבה והמבורג פשוט לא טובה, ככה שלפחות כרגע מול העודף משקל של באיירן רק שאלקה נראת מוכנה, אבל המאמן...

לגבי ההדחות של המבורג וברמן, חזיתי שיהיה להם קשיים, בנוסף הזילזול של השחקנים עלה להם ביוקר.

שטוטגארט " הרשימה" בניצחונה השני העונה מול הקבוצה השניה הקיקיונית של אהכן.

14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אתמול בשידור של פיורנטינה-אינטר אמרו שסט.פאולי היא אחת הקבוצות הכי אהודות בגרמניה למרות שהיא נמצאת בליגה השלישית. אחר כך הסבירו משהו על פוליטיקה אבל לא ממש הבנתי. אשמח אם מישהו יסביר לי את העניין.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברשותך, לירן, אני אענה למה שאמרת בפורום של באיירן.