רבע גמר הגביע הגרמני 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏12/7/06.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כעבור מצבת הקבוצות לחצי הגמר הושלמה אתמול עם העפלתה של שטוטגארט לחצי הגמר.
    לצידה העפילו עוד אתמול : נירנברג, וולפסבורג ופרנקפורט.

ביום ראשון שעה 19.00 ההגרלה ( למי שאוחז בלוויין, ההגרלה בשידור ישיר בערוץ ARD).

בהחלט 4 קבוצות הטובות יותר העפילו לשלב הבא, מה שיכול לסדר לנו מפגשים מאד מעניינים בשלב הבא. ובגביע כמו בגביע הכל פתוח.

לטובת שטוטגארט אני מקווה רק שאם כבר ניפגוש את נירנברג אז רק בגמר ( בשאיפה שלא אחרי 2 תבוסות כואבות).

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא נהנתי מהמשחק אתמול שהיה טוב, עם קצב ועם אירועים ליד שני השערים. רק תנאי המגרש היו קצת לא מספקים. היו כמה קטעים עם בוץ שהכדור לא "רץ" בהם.

שטוטגרט נראית נהדר. קקאו מראה השנה שכשהוא משחק ליד חלוץ ולא כל המשחק בנוי עליו לבדו הוא בהחלט שחקן מצויין. כמה עבודה שחורה הוא עושה פשוט תענוג. אני ממש נהנה ממנו השנה, בניגוד למה שאמרתי עליו בעונה שעברה ובתחילת העונה. אבל שוב זה ההבדל בין שהמשחק בנוי עליו לבין זה שהוא משחק ליד עוד חלוץ ברמה גבוהה. מאוד נהנתי מטאסקי. שחקן הגנה מצויין. שיחק מצויין כבלם בחצי הראשון ועוד יותר טוב כמגן ימני בחצי השני. לדעתי הוא עדיף בהרבה על אוסריו. היצלספרגר מוכיח עצמו כעוגן יציב שמכוון ובונה את הקבוצה ואפשר לסמוך עליו, פשוט נהדר. ולחשוב שטראפ רצה לזרוק אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx . אבל הכי הרבה מילים טובות יש לי (לאור אתמול) לסמי קדיירה. איזה תענוג. פתאום שמים אותו כמס' 10 תפקיד קשה מאוד שדורש נסיון וכישרון. בהתחלה היה לו קצת קשה אבל ככל שהמשחק התקדם זה היה פשוט תענוג לעיניים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

מצד שני. ביקורת קשה על פלקו גוץ (אולי הוא לא מתבלבל מהשם שלירן קורא לו כאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ). במצב של 1:0 פיגור הוא הוציא את השחקן הכי טוב שלו (אשקן דז'גה), שכל המשחק היה בנוי עליו ,ובמקומו הכניס את צקה נוינדרוף שביום טוב הוא שחקן בינוני פלוס. פשוט לא מובן. ואם זה לא הספיק אז הוא מוציא את מאליק פתחי שהוא מגן (שהיה טוב מאוד) ומכניס מגן אחר במקומו (ולא עקב פציעה). מה בדיוק הוא חשב? הרי הוא מחפש גול, אז החלפת מגן במגן זה מה שיביא לו את הגול? וזה באמת הביא את הגול. רק הפוך. עד שבואטנג הגיע לעמדה, עד שהוא הבין שהוא צריך לשחק הנה גול מהצד שלו. ושוב פתחי לא היה רע ולא נפצע.
    בהרטה אני חייב לציין, חוץ מפתחי (שאנחנו כבר מכירים) את דז'גה ואת אברט שהיו מצויינים אתמול וחבל שגוץ החליט להוציא את שחקן המפתח שלו ובמקומו לשחק עם 10 שחקנים (צקה לא עשה כלום).

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה הערות נדב,

קודם כל לגבי סמי קדירה, למרות שהרבה מסירות שלו היו בלי כתובת, עדיין הוא ברמה אחת יותר טוב מדה סילבה, ואני מקווה שארמין פה ראה את זה. וכל זה במשחק עם תנאים לא טובים ומול קבוצה שמצופפת. מצידי שדה סילבה יהיה פצוע כל השנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

לגבי פאתי והחילוף שלו עם בואטנג, בואטנג עם נטיות יותר התקפיות מאשר פאתי, יש לו טכניקה טובה והוא יכול לסכן את השער יותר טוב. ככה שהחילוף היה התקפי. מה עוד שפאתי לא נמצא בפורמה היי היי, אל תשכח את האיבוד כדור הרשלני שלו להילברט בדקות הפתיחה.

לגבי טסקי, כישרון על אין ספק, אבל אני אוהב אותו מאד בצד ימין, פשוט בונקר בעמדה, אי אפשר עליו. כבלם היו לו כמה טעויות כמו המסירה אחורה שכמעט גרמה לשער של פנטאליץ, והאי תיאום עם אוסוריו שסידרה להרטה מצב טוב.

ומילה לפרננדו מיירה ודלפייר, הראשון נכנס כמחליף והיה פשוט אדיר, אני חושב שבוא לקח את כל התיקולים שלו. השני כמו יין צרפתי משובח. פשוט נהדר. אם אני מאמן נבחרת צרפת אני מזמן אותו במקום עגלות זקנות כמו טוראם וכו שזמנם עבר, אבל צרפתים לכו תבינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

המעניין הוא שאת פתחי הוא הוציא בדיוק אחרי שפתחי כמעט הבקיע גול. וחוץ מזה הוא היה מאוד התקפי אתמול. וכמו שכבר אמרתי, החילוף הזה אכן הביא לגוץ גול. רק גול בכיוון הלא נכון. בדיוק אחרי החילוף בא הגול מהצד של בואטנג (שחקן טוב גם הוא אבל אתמול פתחי היה טוב).

לגבי טסקי, כנראה ששנינו מסכימים. עדיף שהוא ישחק בצד ימין במקום אוסריו.

5. dani12 Member

לפי איך שאני ראיתי,פאתי היה חלש ופשוט כל שחקן של שטוטגארט חגג עליו.
    מגנין עשה בית ספר לפרידריך,אני פשוט לא מבין איך הוא בנבחרת גרמניה?!
    בואטנג יותר טוב מפאתי בכמה דרגות,למרות שלדעתי מגן זה לא התפקיד האידיאלי בשבילו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמתי נדב שפאתי באמת היה גרוע אתמול.
    ולגבי מגאנין, פשוט בפורמה אדירה, עוד משחק משובח לרזומה, בקצב הזה אני עוד אצטער שהוא יעזוב.

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלת משחקי חצי הגמר:

וולפסבורג-שטוטגארט

נירנברג-איינטרגט פרנקפורט

הגרלה מאוד מעניינת זימנו לנו השנה, כל קבוצה יכולה לנצח וולפסבורג בבית אני מאמין לא פחות טובים משטוטגארט והסיכויים נוטים 60%-40% לדרקונים.

נירנברג קבוצה באמת יותר טובה מפרנקפורט אבל צריך לזכור שהעונה פרנקפורט רוצים להתקדם שלב אחד יותר מבעונה שעברה.

בהחלט יש למה לצפות.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/07