רבע גמר האלופות: באיירן עם מקדמה מול יובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/4/13.

1. aloneli Member

בבאיירן אין לרובן מקום בהרכב זה נכון.הכוונה שלי שהוא לא כזה גרוע וכן יכול למצוא את עצמו בהרכב בהרבה קבוצות בטופ העולמי שהן מעבר לרוסיה או תורכיה.לדעתי גם בריאל.
    אפשר להגיד שכמעט כל השחקנים בבאיירן פחות מוערכים ממה שהם שווים.אם אותם שחקנים היו משחקים באותה יכולת באנגליה או בשתי הספרדיות היינו גם שומעים עליהם יותר.לא רק שחקני הספסל אלא אפילו שוויני,לאם,ריברי ושאר שחקני המפתח שלא מקבלים מספיק קרדיט.

2. aloneli Member

פיזארו אף פעם לא היה טופ 10 אבל הוא כן הוכיח את עצמו שוב ושוב בליגת האלופות והראה שהוא כן מתאים לרמה הזאת.כרגע הוא מעבר לשיא והוא חלוץ שלישי בבאיירן אז לא שבנו עליו שיוביל את הקבוצה.

קרוס שחקן חשוב מאוד במערך של באיירן.לא סתם אוהדי באיירן מודאגים מזה שהוא גמר את העונה.אבל כמו שאמרת גם שהוא יצא באיירן שיחקה נהדר ואולי אפילו קצת יותר טוב.באיירן לא תלויה בשחקן אחד אולי חוץ משוויני שבאמת אין לו מחליף.גם אם ריברי,לאם או כל אחד אחר מההרכב לא ישחק,הספסל מספיק טוב כדי לא להרגיש יותר מידי בחסרון.

3. סדרו קייטע Member

ב"לשחק בתורכיה או רוסיה" הכוונה היא לא לזה שהם שחקנים לא טובים אלא שהם במעמד / גיל / שלב בקריירה שבו אפשר לראות אותם משחקים בליגות כאלו.

לגבי השחקנים שהזכרת.

אני לא חושב שלאם ושווינשטייגר הם אנדרייטד. לאם נחשב כיום (אחרי הירידה המסוימת ביכולת של אלבס) לטוב בעולם בתפקידו ושווינשטייגר נחשב (לצד פירלו) לשחקן מרכז השדה הטוב ביותר אחרי הצמד של ברצלונה שזה בדיוק המעמד שמגיע לו.

ריברי מאד אנדרייטד מחוץ לגרמניה. אולי זה נובע מהתפיסה של אנשים לגבי היכולת שלו לפני שנתיים-שלוש, אולי זה נובע מכך שהוא לא הבריק במעמדים מכריעים או ביורו עם הנבחרת. אין ספק שהוא הווינגר הטוב בעולם היום (אם לא מחשיבים את רונאלדו לווינגר).

4. סדרו קייטע Member

מתברר שהפציעה של מסי פחות חמורה משחשבו בהתחלה ויש סיכוי טוב שהוא יכול לשחק בגומלין בעוד שבוע.

זה נשמע קיצוני, אבל אני כל כך לא סומך על ההתקפה של ברצלונה בלעדיו ועל ההגנה במצבה, שאני מעדיף 2-2 עם מסי על 2-1 בלעדיו. עצוב שהגענו למצב כזה אבל זה מה יש.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/554934_10151407316558380_466743085_n.Xxx
    אני לא מבין, התחת של שאקירה לא סקסי מספיק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. Raulito Madridista

אין לי כח לצטט אחד-אחד ואני קצר בזמן, אז כמה הערות על מה שאמרו פה:

* בנוגע לבארסה - אני מחכה לראות את בארסה משחקת מול קבוצה בדרגת קושי גבוהה אבל לא מאוד, בידיוק פ.ס.ז, ללא מסי, אבל בהרכב נורמלי. נניח עם פדרו בימין, אלכסיס או טאיו בשמאל ו-ויאה בשפיץ. היא עדיין מסוגלת להתמודד מול כמעט כל קבוצה באירופה.

* יובנטוס לא הייתה כוח משמעותי באירופה כבר המון זמן. גם בעונה שהגיעה לגמר ב-2003 וכולם זוכרים את המשחק החד-צדדי שלה בטורינו מול ריאל - אנשים שוכחים לשכוח את ההפסד הכפול למנצ'סטר יונייטד, גם בהרכב משני של האנגלים שהבטיחו את ההעפלה; את הגול המכריע של טודור מול לה-קורוניה בדקה ה-90; החולשה מול ברצלונה עד לגולאסו של נדבד; גם בברנבאו אגב 'הגיע' לריאל הרבה יותר מ-2:1.
    בנוגע ליובה של היום - יכול להיות שהדיבורים היו מוגזמים, אבל האמת שאומדן יריבה קשה לעשות גם לפי ההליגה האיטלקית כמו שקשה לעשות לפי הליגה הספרדית(ההדחה של ריאל בידי באיירן שהייתה טובה משמעותית בשני המשחקים, שמה בפרופורציות כנראה את 'הקבוצה שלקחה 100 נקודות ליגה'). מצד שני, באיירן כבר בשלב הרוטציות כשיובה בשיא מאבק האליפות. ואגב, לא הייתי מגמד את ה-3:0 על צ'לסי שהיא קבוצה רצינית, ולא משנה אם במשבר או לא.

* אריאן רובן שחקן טוב אבל הוא לא שווה מקום בהרכב באף קבוצה בכירה באירופה. גם עניין הפציעות קשור כמובן. די-מאריה בעונה רעה ועם כל זה שאני אוהב את ההולנדי - לא בטוח שהוא עדיף עליו. החולשה של רובן ברגל ימין היא מוגזמת ונותרה ממנו רק התנועה והחיתוך למרכז ואז בעיטה. בצ'לסי הוא היה מגוון יותר וגם מכדרר על הקו.
    לא שהמשפט הזה נאמר פה בהקשר שלו - אבל בבאיירן אין 'אנדרייטדים'. אולי מנדיוקיץ' ופיזארו שמבקיעים בכמויות אבל גול אחד שלהם בחצי הגמר בשלב הבא אולי ישתנה את ההיסתכלות. להאם קונצנזוס, גם שוונשטייגר, גם קרוס.