רבע גמר האלופות: באיירן עם מקדמה מול יובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏1/4/13.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובה מאוד מאכזבת אותי, ובעיקר חלקה האחורי שנותן לבאיירן לעשות ככל העולה על רוחה. הגרמנים פשוט אדירים היום, אבל אולי במחצית השנייה נראה יובה אחרת. אמנם הקבוצה של קונטה עדיין ללא שערי חוץ ולכן חייבת להבקיע אפילו שער אחד כדי לחזור לטורינו עם תוצאה טובה.

2. Rossolevy Member

מדהים אותי כמה שהמשחק היפה הזה יכול להפוך למושחת. עוד לפני שהתחיל המשחק הייתי בעד יובנטוס ורצוני היה שתנצח את באיירן ותשיב את הכבוד האירופי שחסר לקבוצות האיטלקיות במפעל. לאחר כמה דקות שיניתי את דעתי ועברתי בקיצוניות לצדה של באיירן. קלאטנבורג פשוט מעניק ליובה מתנות על ימין ועל שמאל ומעלים יותר רק משתי העיניים שיש לו. עכשיו מובן לי למה מארוטה אגר כסף בקיץ במקום להביא חלוץ מהטופ. גם בלי השופט אני מאמין שבאיירן שמשחקת נהדר תעפיל לחצי הגמר ובקצב הזה תוציא ניצחון גם בטורינו. יובה פשוט קורסת תחת הלחץ ולדעתי זה בגלל קונטה המאכזב שאוהדי יובה רואים בו בתור אלוהים. עם זאת לא אבקר אותו יותר מדי כי זה הנסיון הראשוני שלו באירופה אך אני מקווה מאוד שמישהו יתעורר בחדר ההלבשה כעת וינסה לשנות את התוצאה. הנקודת אור היחידה ביובנטוס היום היא בופון הנהדר שבזכותו בעיקר יובה לא ירדה למחצית ב3-0 (גם בזכות קלאטנבורג אבל אין מה להוסיף בנושא). הדבר שבאמת מצחיק זה שוידאל "מלך התמימות" סחט צהוב ממנדזוקיץ'. המשחק הזה לא מביא כבוד ליובה ומישהו צריך להעיר אותם. אני גם לא יודע מה המצב עם אסאמואה אבל אני לא מבין למה הוא לא פתח. אני גם לא מבין למה ג'יובינקו לא פתח או ווצ'יניץ'. שני החלוצים הללו יכלו להשתלט על הכדורים שפירלו התקשה לספק ואולי בזכותם התוצאה הייתה אחרת.

אני יודע שדעתי נשמעת די אנטי יובנטינית אבל באמת שאני מצפה ממנה לחזור למוטב ולשחק את הכדורגל שהיא יודעת לשחק באיטליה. יובה יכולה וצריכה להוציא כאן תוצאה טובה שמגיעה לה לאחר העבודה הקשה השנה. פשוט מאכזב שהקבוצה הזאת קורסת תחת הלחץ ואף אחד לא מתעורר שם.

3. Robin_Van_Persi Member

איברהקדברה עושה את ה1-1.
    בלי קשר לאיך שיגמר המשחק,לפחות עד עכשיו,פסז' עמדה מצוין מול ברצלונה ולמעט הגול אני לא זוכר סגירה גרועה של הקבוצה הצרפתית.

אחלה פרוייקט הרימו שמה,לא חשבתי שקשיש כמו בקהם גם יכול לתרום משהו במשחק כזה,ולא שהוא היה ענק,אבל עשה כמה מהלכים טובים וגם כמה גרועים כמו האיבוד כדור בגול של מסי.

השאלה היא אם יש לפריזאים מה למכור בגומלין או שזה יגמר בעוד 4-0.

4. riquelme1 Member

הגול הזה של זלטאן הוא שערורייה גדולה, נבדל של קילומטר לא רק שלו, אלא גם של קווין גאמיירו.

העיקר שבארסה 'נהנת' מטעויות שיפוט.

הצדק נעשה. והיה פנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/13
  5. Alta Tensione Member

קייליני פשוט אומן. היכולת שלו לחרפן את חלוצי היריבה עם כל כך הרבה עבירות מכוערות ולצאת מזה בלחץ עם צהוב ב-90 דקות היא פשוט מדהימה. היום, ספציפית, זה לא חוכמה גדולה כי השופט נראה כמו אחד שהוריד שורה לפני המשחק.

6. קטלוני Member

ברצלונה נהייתה ממש נבחרת ישראל של הקבוצות.כל כך שקוף שברצלונה תקבל גול בשניה האחרונה.זה כבר בDNA של הקבוצה הזו.
    כמה פעמים ברצלונה ניצחה משחק חוץ בשלבי הנוק-אאוט?אולי רק פעמיים.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן אנסה אותנו ובלי רחמים.
    משחק נוראי, ללכת הביתה ולחשוב טוב טוב איך מפתיעים אותם ומה עושים נכון.
    ההתעקשות על המסירות והנעת הכדור מהבלמים, החוסר דומיננטיות באמצע. לא מובן לי השוק הזה של קונטה
    הכנה טקטית גרועה פשוט ככה.
    לגבי השיפוט - נוראי יעקבי ושגיא כבן היטיבו להגיד. - לא שינה תוצאה אבל עצבן את כולם.
    עבירה מכוערת של ריברי על וידאל,
    זהו נלך הביתה ונשים קצת קרם על הרקטום, כי התחת כואב

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט היה גרוע, אבל אני לא חושב שחד צדדי. השער השני של באיירן הגיע מנבדל קטן, ריברי כמעט שבר לוידאל את הרגל ומנגד הרבה עבירות קטנות של יובה שהשופט לא שרק להן (היו גם כמה כאלה לבאיירן). בקיצור, שופט מעצבן אבל לא חד צדדי באופן מובהק.

משחק מביש שלנו, לחלוטין הגענו לא מוכנים למשחק הזה. פוגבה היה צריך לעלות במרכז השדה כבר בתחילת המשחק או לפחות במחצית כשקונטה רואה את הלחץ המדהים של באיירן שלא מאפשר לנו להשלים שתי מסירות.

וידאל לדעתי היה טוב, היחיד שהזכיר קצת את השחקנים של באיירן משורותינו. קייליני היה גרוע כמו מול אינטר בשבת, אבל הוא היה האופציה הכי טובה בסגל. בופון אגדה. אבל באיירן היא ללא צל של ספק הקבוצה הכי טובה באירופה נכון להיום. פשוט מכונה יעילה ומבריקה שמזכירה מאוד את הברצלונה האגדית מהעונה הראשונה של פפ. כל ה-11 היו מעולים, מנדזוקיץ' באחד המשחקים הכי מרשימים הגנתית שראיתי מחלוץ אי פעם. מקווה שגם אם נעוף, קונטה למד דבר או שניים מהקבוצה הבאמת מצוינת הזאת.

9. VAR Member

איזו אכזבה ענקית מבחינת יובנטוס. זה שהם לא התקרבו לשער עוד היה איכשהו צפוי, אבל זה שבאיירן תגיע לfinal third שלה בכזאת קלות...

ה-2:0 הזה הרבה יותר מרשים מה-9:2.

10. doundoun Member

לפני שאני ניגש לבדיקת עיניים דחופה מישהו בפורום הזה יכול/רוצה/מסוגל להסביר לי מה עושה שחקן
    בשם אלכסיס בקבוצה כמו ברצלונה? השחקן{?} הזה מוציא אותי מדעתי משחק אחרי משחק ומשום
    מה מקבל קרדיט כאילו היה שני רק למסי.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    כמה אפשר להחמיץ? איך אפשר לשחק במועדון כזה בלי מינימום של אינטלגנטית משחק?

11. VAR Member

שים אותו בעמדה לא לו וזה בדיוק מה שתקבל ממנו. הוא לא מתאים בשיט לשיטה של ברצלונה.

12. Rossolevy Member

מנדזוקיץ' צריך ללכת מחר לכנסיה של מינכן ולומר תודה על כך ששרד את קייליני. משחק נוראי של מי שנחשב בעיני הבלם הטוב באירופה כרגע. הוא ידוע כשחקן אגרסיבי ולעתים מלוכלך אבל הניצול שלו של השופט המטומטם היה גועלי. וידאל החלאה קיבל את מה שהגיע לו בסוף מריברי וגם שם טמטום של השופט שהעלים עין מהעבירה. במחצית השניה קלאטנברג האידיוט אפילו לא ידע כבר את מי לפצות ואיבד את המשחק לגמרי. בהחלט דרושה כאן חקירה של אופ"א על המשחק הזה. זה לא מה שהאוהדים של באיירן לא מה שאוהדים של יובה ציפו. בקטעים הפיירים של המשחק יש לשבח את הכניסה של פוגבה שנכנס עם בטחון מלא ושלט בכדור יותר ממה שכל שחקן של יובה שלט בו היום. הכניסה של ג'יובינקו וווצ'יניץ' הייתה מאוחרת ואולי אם היו פותחים היו יכולים להבקיע. מי שכל הזמן נעלם לי הוא מרקיסיו שהיה כמו רוח רפאים (אבל זה בגלל הלחץ של באיירן). בופון בהופעה ענקית יש לומר ולא אשם בחבורת אימפוטנטים שעמדו לפניו. הפרצוף של קונטה בגול השני סיכם את המשחק שלו. פשוט עמד שם חסר אונים ונראה כאילו לא רצה כלל לעמוד על הקווים היום. נראה מנותק לגמרי ושימש כתפאורה. ציפיתי ליותר ממאמן שתפס סטטוס מכובד באירופה ובאיטליה בכלל. יכל לנסות אפילו משהו קטן כדי להפוך את המצב אבל דבק בשלו וציפה לנס. לסיכום קיבלנו הופעת כדורגל נוראית שדורשת בדיקה מקיפה מצד אופ"א על המתרחש. בואו רק נקווה שבגומלין יהיה כדורגל אמיתי.

13. maen8 Member

טיאגו סילבה טיאגו סילבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx איך הוא לא אצלנו במילאן איך, פשוט שחקן אדיר שכל כך כיף לראות. אגב איך היה המשחק של מינכן ויובה? זיפזפתי מדיי פעם למשחק ובכל פעם שאני מעביר הכדור היה בשליטתה של באיירן..

14. doundoun Member

יש לי עמדה בשבילו, בדיוק כאן על הספה ולא על המגרש..... :aaatv:

15. Der Rotbart Member

אכן, ערב נחמד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx. לא סתם היינקס סיפר שהוא הלך לישון עם 'הגברת הזקנה' וקם איתה כל בוקר - הוא עשה הכנה טקטית מעולה. מעניין, עם זאת, שדווקא החילוף הכפוי של קרוס (שהוא אחד הברגים החשובים במכונה הבווארית ואני מאוד מקווה שלא מדובר בפציעה רצינית) הצליח לבלבל את קונטה, ובאמת ראינו סימביוזה מפליאה של ריברי, מולר ורובן באגפים השונים. הכוכב הגדול מבחינתי הוא שווינשטייגר שמראה עוד ועוד שיפור וניהל היום את המשחק בצורה מופתית.

בכל מקרה בשבוע הבא צפויות דפיקות לב, אין לי ספק.