רבע גמר האלופות: באיירן מול יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏18/3/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגומלין של אינטר נגד צסק"א במוסקבה. מה שכן אם אינטר תגיע לגמר וזה לא משנה מה היא תעשה שם אי אפשר יהיה להגיד שהיא עשתה את זה בלי לעבור באמת יריבה קשה, צ'לסי כבר בחוץ, ובשביל להיות בגמר צריך כמובן לנצח את צסק"א מוסקבה ואחרי זה להדיח את ארסנל או ברצלונה, שהיא עצמה משימה בפני עצמה לצוות החיסול מדובאי. ובגמר להתגבר על בורדו/ליון/מנצ'סטר/באיירן זה לא בדיוק טיול, בטח כשמדובר בשלושת האחרונות שלדעתי כיום בורדו נופלת מהן הן בכושר, יכולת וכמובן בניסיון, כי בורדו כבר מזמן לא אותה בורדו שפתחה את העונה בצורה רצחנית, היום היא אפילו לא פייבוריטית לאליפות ולדעתי יש מצב גדול שליון תחזיר אליה את הכתר, ועל הדרך תטאטא את בורדו מרבע הגמר, אם יש מגיע לאחת הצרפתיות זה בוודאי לליון על מה שעשתה בצ'מפיונס בשנים האחרונות.

2. Ryan Giggs11 Member

אני מסכים שברצלונה אכן הפיבוריטית אבל בהחלט לא הפתעת ענק.

3. samoel Member

קניתי!

בא לי קצת רומנטיקה! אני רוצה ריגושים - גם כל אנגלי יכול להיות מעניין ואטרקטיבי. מנצ'סטר ברצלונה גמר קלאסי - אבל כמעט בטוח שלא יתעלה לרמה גבוהה כיאה למשחקים כאלה שמצפים מהם להרבה, אבל הטקטיקה מנצחת.

אבל אם מוריניו שאכל הרבה מרורים בשנים האחרונות(ומנגד עושה מהתקשורת מה שבא לו - ואני מת על מאמנים כאלה) הטקטקן יצטרך לעמוד אל מול השגעונות/קפריזות, יצירתיות וההתלהבות של הקבוצה הצרפתית אני כן צופה מפגש גדול - 1:0 מהיר לצפרתים וסיום ב-2:1 של אינטר כשבאמצע הרבה התקפות מתפרצות עם החמצות של חוסר נסיון והתרגשות מהמעמד. פשוט החלום שלי!

אבל אם נהיה ריאלים זה כנראה לא יקרה. קודם כל אני לא רואה את אחת הצרפתיות עוברת את מנצ'סטר/באיירן.
    לכשעצמו מנצ'סטר באיירן הולך להיות מפגש גדול - באיירן אולי לא קבוצה גדולה כיום כל כך ליד שמות אחרים שיש בהגרלה הזאת והיא לא משחקת הכי טוב (אפילו לא ה-4 לדעתי מבין ה-8) אבל היא קבוצה שיודעת להתעלות וראינו את זה כמה פעמים כבר. וחוצמזה היא מחזיקה את שניים מהשחקנים האהובים עליי - שווינשטייגר ולהאם - תוסיפו את מולר הנהדר ואני באמת מחזיק לה אצבעות אל מול הייצוג האולטימטיבי לכדורגל האינטליגנטי שאני אוהב - מנצ'סטר שבעיני מייצגת את הפריימר ליג!

אני לא מבין למה כולם עושים מהמשחק ברצלונה ארסנל כזה ביג דיל אני רואה פה רבע גמר חד צדדי, ארסנל תעשה במכנסיים עם השחקנים שגם ככה אין לה. אני לא יודע מתי פאקרגס אמור לחזור(ואגב אני כותב את זה ממש לא כי אני שונא ארסנל) אבל חוץ מארשבין תנו לי שם של שחקן ארסנל הייתם שמים בהרכב של ברצלונה - היא גדולה על ונגר בכמה רמות, מסי בכושר נהדר וזלטאן תמיד שם כשצריך יש פועלים שחורים כמו צ'אבי פשוט אין לצרפתים(סליחה אנגלים) סיכוי.

אתם יכולים להמשיך לזלזל בצסקא אינטר תתקשה כי כלום לא הולך לה חלק אבל רובין קאזן לדעתי קבוצה בהרבה יותר טובה, והרוסים כמו שאמרו בינוניים.

זהו אנחנו הולכים להינות(ממש משתוקק כבר שיגיע המפגש הצרפתי)

4. Igi Member

לדעתי, יונייטד-בורדו, אינטר-ברצלונה= יונייטד-אינטר.

בכל מקרה, מפגשים נהדרים שלדעתי לא יספקו הפתעות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/10
  5. Red Left Winger Member

לא יודע איך לאכול תהגרלה הזאת, העדפתי לקבל את צסקא מן הסתם ואפילו את אינטר או את ארסנל על פני באיירן.
    שונא לקבל הגרלה של קבוצה שאתה לא יודע איך לאכול אותה...

לא רוצה להתחיל לנתח את החצי גמר מה טוב ומה לא טוב(אני מקווה שנעלה, לפחות זאת הייתה התחושה שלי לפני השמינית עוד) כי צריך קודם להגיע לשם.
    יש לי הרגשה שמוריניו מחכה בגמר.

להערכתי בארסה, אינטר ובורדו עולות...כבר לפני המשחקים של השמינית אמרתי שאני מרגיש חצי שמשתתפות בו אינטר/צ'לסי, בארסה, בורדו ואנחנו.

אני גם לא אופתע אם בורדו של בלאן תגיע לגמר, קבוצה מצויינת.

6. שער 7 Member

מי שחושב שצסק"א מוסקבה זו הגרלה קלה, לא מכיר (או רוצה להתכחש) ליכולת של הכדורגל הרוסי.
    אני במקום אוהדי אינטר הייתי מתחיל לדאוג. הקבוצות הרוסיות לא מפחדות ממגרשי חוץ עוינים וראינו מה קרה בסביליה. גם לפני 5 שנים חשבו שצסק"א זו הגרלה קלה, והיא לקחה את גביע אופ"א. גם זניט סט. פטרסבורג חגגה על הראש של אוהדי ריינג'רס שחשבו שהגביע כבר בכיסם כי הם משחקים באיצטדיון בריטי.

מצד שני, כשמוריניו בשטח, אולי זה מרגיע במעט. אינטר עם כל מאמן אחר לא הייתה יכולה להחשיב את עצמה פייבוריטית כאן.

7. Spanish Weapon Member

כמאמר לובה אימנו - "קשה,קשה"
    מה שמעודד אותי בארסנל זה שההגנה שלה זו חולייה חלשה ועל אף המשחק
    ההתקפי המרשים שלה היא תצטרך להשקיע הרבה מאמצים כדי לשמור על המכונה
    ההתקפית של בארסה ואני לא בטוח עד כמה היא מסוגלת בשני משחקים לעשות
    את זה.
    על החצי גמר אני לא אדבר מטעמי נאחס,אבל בואו נגיד שחצי גמר של מוריניו
    נגד ברצלונה,אטו מול זלאטן,לא יודע מה עוד אפשר להוסיף לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/10
  8. Jose Mourinho Member

סביליה וריינג'רס הן עדיין לא אינטר וגם עם גיא עזורי על הקווים אינטר הייתה נחשבת פייבוריטית במפגש הזה, לצערי.
    כמובן אסור לזלזל ולבוא שאננים, ומההיכרות שלי עם אינטר לצסק"א יש סיכוי לא רע בכלל להעפיל לחצי הגמר, אבל יחסי הכוחות ברורים והלחץ הוא תמיד על הכתפיים של הפייבוריטית, ובמקרה הזה אינטר. לצסק"א אין מה להפסיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/3/10
  9. piston Member

זה היה ברור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אנשים חושבים שאנחנו מזלזלים בצסק"א מוסקבה. אנחנו ממש לא מזלזלים בהם אנחנו פשוט חושבים שיש לנו סיכוי ללכת עוד צעד אל עבר חצי הגמר בליגת האלופות ואת זה לא עשינו שנים. אנחנו לא יכולים לזלזל באף קבוצה בטח נוכח ההישגים שלנו באלופות בעשור האחרון שהם די אפסיים פרט לאיזה עונה וחצי שהצלחנו. אנחנו גם זילזלנו בהלסינבורג בתחילת העשור והודחנו במוקדמות להזכירכם. אבל תיהיו בטוחים שלא אני ואף אוהד אינטר לא מזלזלים בצסק"א אנחנו פשוט מרוצים שיצא לנו להימנע ברבע הגמר משמות הרבה יותר גרועים שיכלנו לקבל, ומהעובדה שאינטר מסוגלת אחרי הרבה מאוד שנים להגיע לחצי הגמר. שאנחנו נזלזל? שאני יזכיר שבקושי צלחנו את שלב הבתים הראשון בו נפגשנו עם אלופת רוסיה רובין קאזאן אותה לא ניצחנו בחוץ (תיקו 1:1) ובבית הצלחנו להתגבר אחרי מאמץ עם שער מרהיב של באלוטלי (2:0). לדעתי גם אם ננצח בבית 2:0 שזו תוצאה לא רעה בכלל, לצאת עם זה לרוסיה לא מבטיח כלום, מה גם שאינטר לא בדיוק שוס מול קבוצות רוסיות, אתם לא זוכרים שבעונת 2004/5 הובסנו על ידי לוקומוטיב מוסקבה 1:4 ברוסיה עוד בשלב בתים? שאני יזכיר לכם שהיינו רחוקים 4 דקות מהדחה בשלב הבתים על ידי קבוצה שהיא "רוסיה" כמו דינאמו קייב? אין לנו מה לזלזל בצסק"א ואני לא חושב שאף אחד מזלזל בה, אני פשוט חושב ולדעתי זה מה שכולם חושבים שיש לנו הזדמנות נדירה ולכדורגל האיטלקי הזדמנות גדולה להתקדם צעד אחד נוסף בעונה החלשה הזאת שלה, שזו מצטרפת לעונות גרועות בעבר אבל זו תהיה פחות גרועה, עוד שלב יותר מאשר שחשבו, הרי כמה נתנו לאינטר סיכוי להגיע לשלב רבע הגמר? פרט לאוהדי אינטר עצמם אף אחד לא האמין ועובדה שעברנו אותם בצמד משחקים שהשני שבהם היה מרהיב. אם נגיע לחצי תיהיו בטוחים שלא נשמש שטיח לא לארסנל ולא לברצלונה ומה שהיה בשלב הבתים בקאמפ נואו גם אם מסי ועוד כמה שחקנים לא שיחקו לא יחזור על עצמו, כנ"ל גם הבונקר שהיה בסאן סירו, זה צמד משחקים שהוא שונה מאוד מאשר המשחקים ששוחקו בשלב הבתים אבל עד אז, יש לנו את צסק"א על הראש שאני מאמין שאנחנו יכולים לעבור וברור שאם לא נעבור זו תהיה אכזבה וכישלון מצידנו והפתעה ענקית מצידה של צסק"א. בואו רק נגיד שלשם הדיוק שגם אם במקום צסק"א זו היתה סביליה, אינטר היתה פייבוריטית גם מולה באותה רמה בדיוק שהיא פייבוריטית מול צסק"א, עם כל הכבוד.

11. GRANDE LAZIO Member

הימוריי:
    יונייטד - באיירן
    באיירן
    בורדו - ליון
    בורדו
    צסק"א - אינטר
    אינטר
    ארסנל - ברצלונה
    ארסנל

חצי הגמר:
    בורדו - באיירן
    באיירן
    ארסנל - אינטר
    אינטר

גמר:
    באיירן - אינטר
    אינטר

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מדי אופטימי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. riquelme1 Member

90 אחוז מהמימורים פה, הם על ארסנל. כולם מתים שבארסה תעוף, אבל המשחק הזה תלוי בא, הרבה יותר מאשר בארסנל.

14. Robin_Van_Persi Member

חח אין ספק שיש הרבה ששונאים את ברסה,ככה היה גם עם מנצ'סטר אין מה לעשות.
    אני לא חושב שיש לנו סיכוי אפסי לנצח כמו שמתארים הרבה,נכון אנחנו באים לשחק נגד 'אלופי אירופה' שיש האומרים שהם הקבוצה הכי גדולה בהיסטוריה של הכדורגל האירופאי,אבל אותי זה לא מפחיד,גם לנו יש שחקנים טכניים בטירוף לא פחות מברסה,והכל אפשרי.(מה שיכריע תמשחק הזה לפי דעתי זה הפציעות)
    וד'א,כמה חבל שרובין לא יהיה כשיר עד אז..(תמיד חלמתי שהוא ישחק נגד ברסה)

15. JR-Riquelme Member

ברצלונה לא תתקשה יותר מדי נגד ארסנל. לא רואה את ההגנה של ארסנל כבר במשחק הראשון לא מקבל איזה 2 ואפילו יותר שערי חוץ. חבל בשביל אינטר שנפלו נגד ברסה, אבל אין מה לעשות. מסתמן גמר של ברצלונה נגד יונייטד שוב, אבל לדעתי ליון תגיע לגמר השנה.