רבע גמר האלופות: באיירן מול יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏18/3/10.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מאינטר בכל המשחקים הכל יכול להיות.

הרבה פה מזלזלים בארסנל (וגם באינטר) שמעבירים את ברצלונה ישר לגמר.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה זה חוץ מאינטר?

מה זה הזילזול המכוער הזה ברוסים? הם הוכיחו שהם בזכות בשלב הזה ואינטר התקשתה מספיק מול קזאן בשלב הבתים. אני לא פוסל הפתעה כאן.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר קיבלו סוף סוף הגרלה נוחה אבל אין להקל בצסק"א מוסקבה, לדעתי זה עדיין משחק פתוח אינטר לא נוהגת להביס יריבות וזה לדעתי הבעיה, המשחק הראשון בסאן סירו ומה שהכי חשוב זה לנצח ולא לספוג.

לצערי אינטר תפגוש כנראה את בארסה בחצי גמר, אבל בואו נגיד את זה ככה, אם אינטר תשחק כמו ששיחקה נגד צ'לסי במשחק השני בעיקר בצמד המשחקים נגד בארסה, יהיה משחק של 50/50 ואינטר מסוגלת לנצח, אחרי הכל אם מסי ינוטרל, גמרת חצי מברצלונה, החצי השני זה אינייסטה (אם ל פחות מחצי).

בכל מקרה אמרתי שמנצ'סטר תקבל את באיירן זה היה ברור כשמש.
    אני מקווה לחצי גמר כזה:

אינטר נגד ארסנל (פה באמת שעם כל הכבוד לכדורגל היפה של ארסנל אם ניצחנו את צ'לסי גם את ארסנל נצטרך לעבור) ובאיירן מינכן נגד ליון.

4. riquelme1 Member

ידידי, צ''סקא קבוצה מאוד בינונית, היא לא קבוצה חלשה שמתפרקת, אבל היא בינונית מאוד, עם לסביליה היה מאמן נורמאלי יותר, והיו תופסים משחק טוב יותר הם היו עוברים את הרוסים שבאמת לא עשו כלום. אינטר צריכה להיות לוזרית גדולה ביותר כדאי להיות מודחת ע''י צ'סקא, ועם מורניו זה לעולם לא יקרה.

מנצ'סטר תעבור את באיירן לדעתי, למרות שגם שם זה לא סגור, באיירן העונה לא פריארית בכלל, ולדעתי אפילו תגנוב ניצחון במשחק הראשון, הבעיה שהגמולין באנגליה.

ברצלונה פיבורטית נגד ארסנל, ואני לא מזלזל בכלל, הכל פתוח והכל יכול להיות, אבל ברצלונה טובה יותר, הסיבה שאני אופטימי היא שההגנה של ברצונה מצויינת, ויש לבארסה את השחקנים גם לשחק טקטי ונוקשה, לארסנל יש בעיות רבות בהגנה, ויהיה להם קשה, אבל הכל יכול להיות.

נכון, וצ'אבי, אלבס, הנרי, פדרו, איברהמוביץ' הם כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/10
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההימור שלי:
    חצי גמר: אינטר- ברצלונה, מנצ'סטר יונייטד- ליון.
    גמר: ברצלונה- מנצ'סטר יונייטד

6. AVISEY Member

נהדר , אני אישית רציתי שהצרפתיות לא יפגשו ויהיה סיכוי שיהיו שתי צרפתיות בחצי , אבל לפחות צרפתייה אחת בטוח תהיה בחצי , ליון שעקצה קבוצות כמו ליברפול וריאל תתקשה יותר מול בורדו , בורדו בעלת הכדורגל ה"מלהיב" תתקשה נגד הכדורגל העוקצני של ליון , אוי למה אני תמיד נמשך לאנדרדוג !

:aaaprot: לא תודה , יותר נכון, בבקשה לא !

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/10
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברצלונה יכולה לגמור את ההתמודדות הזאת כבר במשחק הראשון, ראינו איך ארסנל נדרסת די בקלות על ידי מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי, ברצלונה אומנם משחקת בסגנון שונה, שפה התקווה של אנשי ארסנל שזה יראה אחרת, אבל בברצלונה יש את האיכויות כדי להשיג באמירויות מספיק כדי לגמור את ההתמודדות.
    ארסנל תהיה חייבת להיות בערב מושלם בהגנה, לא פחות, כך היא בהחלט מסוגלת להפתיע, בהתקפה של ארסנל שי בעיה, בנטדנר ליצן שמסוגל להבקיע רק בנגיחות ומול שערים ריקים, שהכדור אצלו ברגל זה לרוב אבוד, ההתקפה של ארסנל תהיה בעיקר בנוייה על ארשאבין, שהוא בהחלט מסוגל לעשות המון כאבי ראש להגנה של ברצלונה.

ליון-בורדו יהיה מאוד מאוד מעניין, אינטר פייבוריטית ברורה, מנצ'סטר יונייטד פייבוריטית גם כן, אם באירין מינכן תעלה אני אהיה מאוד מופתע.

8. שלו Guest

הגרלה מצויינת - ככה צריכה להיראות הגרלה של השלבים המכריעים.
    אני חושב שלארסנל תיהיה קצת בעיה עם ארסנל באמירויות ואני בכלל לא בטוח שהם יעלו.
    באיירן והיונייטד זה קרב של ממש. ללא ספק יהיו משחקים מותחים ומעניינים. אני הולך על באיירן.
    הדרבי של צרפת - אי אפשר לבקש יותר מזה. שני הקבוצות הגדולות של ארץ הבאגט, אני מהמהר על בורדו.
    אינטר - צסק"א - לא חושב שאינטר תתקשה מולם. שיהיה שלב מהנה ופורה :9

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כיום ספציפית לפי הכושר והשחקנים של בארסה, מסי מחזיק את כל הקבוצה, אתה רואה כבר שלושה שבועות את זה אם זה נגד מאלאגה, שטוטגארט, לא זוכר נגד מי היה המשחק האחרון שלהם בליגה...בחודש האחרון מי שמחזיק את בארסה זה מסי, השחקנים של בארסה בכושר לא טוב בכלל ומה לעשות, זו פיקציה, עם כל הכבוד לבארסה, בשנה שעברה הם היו כמו מכונה שכל שחקן לא היה ב-100 אחוז אלא ב-200, אבל השנה הם כבר פחות חדים מהשנה שעברה ובחודש האחרון היחיד שמחזיק את הקבוצה ולוקח אותה על הגב זה מסי שאין מה לעשות הוא השחקן הכי טוב בעולם, אם אינטר תשחק כמו ששיחקה במשחק השני מול צ'לסי ותנטרל אותו, אני לא רואה סיבה לא לעבור את ברצלונה.

10. Gass12 Member

הלוואי ואתבדה אבל אני דווקא מאוד חושש מהגרמנים. הם לא משוכה קלה בכלל. התוספת של רובן היא קטלנית. ואת הווינריות החסרה כבר הרבה שנים וגם לא מעט מזל שדבוק לו לתחת הביא ואן חל...
    שוב צמד משחקים על 2 החגים בפסח.. הבטן עושה בלאגנים עוד לפני שנכנסה מצה אחת....
    אלוהים שבשמיים תעשה לי מימונה סבבה.

11. 亚历山大帕托 Member

חצי גמר: יונייטד-בורדו, אינטר-ארסנל

גמר: בורדו-אינטר

האלופה: אינטר

תזכרו.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

12. Raulito Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2010/03/19/futbol/liga_campeones/1268997609_extras_portada_2.Xxx

משאלת ליבי הייתה שיחזור של גמר ליגת האלופות אשתקד כבר במעמד הזה, כאשר יונייטד תפגוש את בארסה - קרב בין שתי הקבוצות שאני הכי שונא בכדורגל העולמי, ואני מאוד מקווה שזאת שתחגוג בגמר בברנבאו לא תיהיה אחת מהן. בכל-מקרה, קיבלנו הגרלה נהדרת - כל אחד מהמשחקים הוא אטרקטיבי.

אם כל-כך התלהבנו מחזרתו של מוריניו לסטאמפורד ברידג' - זה עוד כלום לעומת מה שיקרה כשהנרי יפגוש את קבוצתו לשעבר, בשורותיה הפך לאחד החלוצים הגדולים בהיסטוריה של המשחק. אני חושב שעל כר הדשא המשחק הזה לא בידיוק כוחות - ארסנל משחקת נפלא ועושה דברים שאנחנו עושים בפלייסטיישן, אבל אין לה מספיק רוע בהתקפה ועמוד שידרה בהגנה, בטח לא כדי לעבור את ברצלונה שהיא כנראה הקבוצה הכי חזקה בעולם גם השנה(למרות שהרבה משחקים הם מנצחים בחצי הילוך והם לא ממש מתאמצים), אבל במובן הפיקנטרי יש לנו כאן הרבה מאוד. אני בטוח שצמרמורת תעבור בגופו של הנרי, שיתקבל בצורה נהדרת על-ידי הקהל. בגמר ליגת האלופות בין השתיים ב-2006, הנרי היה הדמות הטראגית, כשעשה דברים נפלאים ופירפר את פויול - אבל הוא החמיץ יותר מידי הזדמנויות מול וואלדז. הלוואי שהוא יישאר ככה גם הפעם כי אני בעד ארסנל.

אי-אפשר להתעלם גם מהקרב בין באיירן ליונייטד, קבוצות שיחד עם ריאל הרכיבו את ליגת האלופות בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000. זו הייתה באיירן של היצפלד, באיירן הגדולה, ולשם מכוון לואי ואן-חאל. התמונה של קופור מכה באדמה ולא מסוגל לעצור את הדמעות - נחקקת כאחת הזכורות ביותר בתולדות המפעל, הגמר ב-99' היה גמר מדהים, אבל באיירן נקמה שנתיים אחר-כך כשניצחה פעמיים את יונייטד(גם לריאל מדריד היא עשתה זאת). מבחינה התקפית, יש לבאיירן מה למכור בתקווה שרובן לא יהיה פצוע חלילה, אבל ההגנה שלה חלשה ורוני יעקוץ. אני מקווה שכאן נקבל משחק שווה כוחות גם באולד-טראפורד.

בורדו וליון נותנות הצגות בצ'מפיונס השנה. בורדו השפילה את באיירן ויובנטוס ואילו ליון ניצחה את ליברפול והעיפה את ריאל מדריד, ואחת מאלה תשחק גם בחצי הגמר שזה פרס עצום לכדורגל הצרפתי. אני חושב שמדובר בקרב שווה מאוד גם אם בורדו הוליכה את הטבלה כמעט במשך כל העונה, כי ליון משתפרת מאוד ויש לה הגנת ברזל לפחות לפי-דעתי.

אינטר חייבת להדיח את צסק"א בדרך לחצי הגמר, ובמידה וזה יקרה אז אינטר תגיע לשם לראשונה מאז עונת 03\2002. מוריניו לא ייתן לאינטר להיות שאננית וטיפשה בניגוד לסביליה, והרוסים שגם חוו עונה יפה, לטעמי יגידו שלום למפעל. זה אמור להיות המפגש הכי חד-צדדי, אבל לכו תדעו מה יקרה אם צסק"א תנצל את תנאי המגרש הגרועים ברוסיה ותנצח שם, ואז אינטר תגיע מעט לחוצה למשחק הגומלין בסאן-סירו. בכל-מקרה, אינטר לא העפילה מול צ'לסי בגלל מזל, אלא בזכות יכולת טובה ונראה כאילו הקבוצה עברה שידרוג.

13. המבין Member

מול ברצלונה, כל קבוצב שמנצחת (חוץ מאולי מנצ'סטר יונייטד וריאל) זה הפתעה ואתה יכול להסכים איתי או לא, זה יחס הכוחות היום באירופה.

14. Jose Mourinho Member

יש לך mastermind של ניחוסים, התסריט שלך יכול להיות הגיוני איכשהו רק אם באיירן תעבור את יונייטד וארסנל תעבור את ברצלונה. משם הכל פתוח.

אינטר, אינטר, רק לא לעשות פדיחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. AVISEY Member

שימו לב , הנרי בכושר הכי טוב שלו העונה כרגע , וגם החליף את הענק השבדי באלופות , דווקא עכשיו הוא קיבל את ארסנל ובהחלט יהיה מעניין מה יקרה איתו במשחקים נגדם.