ראש בראש עם לוקאס פודולסקי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/1/06.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה שאתם שוכחים לרגע, העתיד של גרמניה נמצא בנעליו של פודולסקי, עתיד שעלול בגלל החלטה פטאלית להפוך את פודולסקי מ"הדבר הבא" לעוד שחקן!

ברשותכם, בואו נעיף מבט לגרמנים של באיירן:
    סבסטיין דייסלר: שיקום משהו ויעז להגיד לי שדייסלר קיים את ההבטחה , אותו מגה כישרון שלפני 5 שנים דיברו עליו כאחד הקשרים הטובים באירופה..
    אוקי , תגידו שיש לו בעיה בראש , תגידו שהוא לאחרונה מצליח , זה עדיין לא מה שכולם ציפו! עד היום מחכים שהפוטנצייאל הענק שלו סוף סוף יתפוצץ, אם תרצו או לא האופוריה סביב הגעתו לבאיירן הרגה אותו!

בסטייאן שווינשייגר: כישרון עצום, גם אצלו ההצלחה עלתה לראש ( מי שרוצה שיכנס לדיון של באיירן ויראה את הביקורת של מגאת), בתקופה האחרונה הוא נורא חלש, במשחק אחד הוא אפילו נשלח ליציע בגלל פורמה חלשה, לפני שנה הוא פרץ לתודעה עם כישרון ענק , בקונפדרציות הוא ענק, אבל בסה"כ השנה בסטייאן הוא אכזבה!

המשותף בין דייסלר ושוויני : שניהם לא יציבים בבאיירן.
    אני מאחל לפולדי שהוא יצליח בבאיירן , מצד שני מי מבטיח שהוא לא יהפך לדייסלר, ובגיל 25 ימשיך לחפש אחר הפוטנצייאל שלו( ראה דייסלר!) או לשוויני שעדיין באופוריה מהיותו סטאר של באיירן
    לסיכום , ברגע שפודלסקי מגיע לבאיירן הוא לא יהיה שחקן הרכב ראשון, מבט חפוז לקלן העונה מראה שהוא לא מסוגל להתמודד עם סיטואציה כזה,
    למי שלא הבין, העונה תחת רפולדאר בקלן, העדיף המאמן לא לסכן את לוקאס ששיחק כמה ימים לפני עם הנבחרת וחזר לא כשיר ב 100 אחוז , פודולסקי ישר יצא בביקורת שגרמה לקרקס שלם בקלן.עם כל הכבוד הוא עדיין ילד, לי אישית לא ברור איך הוא יצליח להתעמת בקרם הבווארי , ממש לא ברור!

אני לא אומר שאף שחקן צעיר לא יכול להצליח בבאיירן, אבל לי אישית לא זכור מתי לאחרונה שחקן בן 20 הצליח להתעלות על עצמו בבאיירן, חוץ משוויני, אבל גם הוא לאחרונה מזייף...

דוגמא טובה היא גורליץ, המגן הימני שחצה את הכביש והגיע כתקווה הגדולה לרשת את סניול, היום בבאיירן מנסים למכור אותו, או טובייאס ראו שהגיע מוולפסבורג והיום מדשדש בין ספסל ומגרש בבילפלד, לא שאני מזלזל אבל לפני כמה שנים הוא היה עוד בנבחרת!

מסקנה שחקנים גרמנים מתקשים להצליח בבאיירן, באיירן חייבת שחקנים שלמים, כמו לוסיו,מקאיי, באלאק וכו!

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוסף סקר

3. ASROMA Member

אחלה של דיון , כרגיל מר. רוזנר משחק אותה.
    לגבי הדיון עצמו , כמו רוב השחקנים שמככבים עכשיו באירופה ואמנה כמה מהם :
    רונאלדו,רונאלדיניו,ג'ילארדינו,אטו ויש עוד ימבה דוגמאות
    אני חושב ששחקן מאוד מאוד מוכשר כמו פודולסקי צריך לעבור בגילו הצעיר התחשלות נוספת בקבוצה שתבטיח לו הרבה דקות משחק , מה שיתן לו שפשוף ברמות הגבוהות ויוכל להפוך אותו לשחקן טוב יותר בעתיד.
    אפשר לתת דוגמא גם של שחקן שבגיל צעיר מזה של פודולסקי מצליח בענק וזה ווין רוני אבל אם מסתכלים בראיה כוללת אפשר לראות שכל הכוכבים הגדולים התחשלו בקבוצות "קטנות" יותר על הנייר ואז עברו בגיל 23-4 כשהם בשלים ומנוסים למועדון ענק.
    פודולסקי להמבורג\ברמן קבוצות שבעונה הבאה ישחקו בצ'מפיונס ויתנו לו במה.

4. lluan Member

אם כול הכבוד הם לא חלוצים !

חלוץ זה דבר שונה לגמריי , חלוץ יכול לא לשחק טוב כול המשחק ואז בגול לגמור הכול - ולצאת גיבור !
    ואני מניח שאם הקשרים יעבדו ויסדרו לפודולסקי הזדמנויות הוא ינצל אותם .

דייסלר היה בדכאון בגלל פציעה ואם כול הכבוד למה שאמרת עליו הוא משתקם יפה מאוד ומשחק מצוין !

שווינישטיגר לפעמים מראה ניצוצות ולפעמים לא , אין מה לעשות אל תשכח שגם לקשרים הגדולים ביותר זה קורה .

בקבוצה שיש לך את באלאק , הרגרייבס , דמיקליס , ירמיס , שול , סליהמיציץ , דייסלר , זה רוברטו , קארימיני וכעת דוס סאנטוס קשה מאוד לתפוס מקום בהרכב .

לאומתו פודולסקי ?

לדעתי שנה הבאה מקאיי בחוץ ופודולסקי בפנים , מקאיי הולך לעבור את מה שעבר אלבר .

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דייסלר ירד בגלל פציעה וגם לא כל שחקן שנחשב מבטיח שהוא צעיר, גודל להיות שחקן מוביל. שווינשטייגר עוד רחוק מלומר את המילה האחרונה. הרבה שחקנים צעירים הגיעו לבאיירן ופרחו... הארגריבס ודמיכאליס הם בדיוק זה!

היו הרבה צעירים שהגיעו לבאיירן והפכו לכוכבים... זה תלוי אך ורק בשחקן. אם פודולסקי טוב מספיק, הוא יהיה טוב נקודה, אם הוא לא, הוא ימצא את מקומו לפי יכולתו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/06
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם בדעה שפדלוסקי צריך לעבור להמבורג,מהסיבה הפשוטה שהוא חייב לקבל דקות משחק וגם רק לחשוב על השילוב הקטלני שלו אם ואן דר וארט....יכול להיות קטלני !
    גם כי בבאיירן הוא לא יקבל דקות משחק בטוחות, ובסופו של דבר הוא יגמור כמו הרבה שחקנים שיש להם כישרון,וניבאו להם גדולות,אבל בחירות גרועות הם סיימו כאכזבה אחת גדולה.
    לדעתי אם פאדולסקי ישחק שנתיים-שלוש בהמבורג,הוא יצבור ניסיון,גם בקבוצה גדולה וגם בליגת אלופות,ומשם יהיה לו להגיע לקבוצה גדולה,ולא בהכרח באיירן מינכן...

7. אפנברג Member

אני מקווה שפודולסקי יגיע לבאיירן. אין שום בעיה שהוא יאבק עם פיזארו ומקאיי, לא יקרה כלום אם מקאיי ישב לפעמים על הספסל. סוף סוף יש חלוץ גרמני מוכשר, המקום הראוי לו הוא באיירן, גם ככה אין הרבה שחקנים גרמניים בסגל. הוא מלהיב ומוכשר והקהל יתאהב בו מיד.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דורש אפשרות שלישית בדיון, פודולסקי צריך ללכת לאירופה! באיירן היא הקבוצה היחידה בגרמניה שמתאימה למידות שלו אבל כמו שכבר אמרתם, הוא לא צריך את הישיבה על הספסל בשלב הזה של הקריירה

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קבוצה אחרת שהיא לא באיירן ומתאימה למידות של באיירן באירופה, הוא לא ימצא מקום בהרכב וגם לא תמיד מחליף ראשון!

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה אתה צודק בעצם.. גם אם מבחינה מקצועית יש לו מקום בכמה קבוצות (לדעתי לפחות) הן לא יפנו את הסגל בשבילו. אני בצד של באיירן אם ככה, אפילו שלא הייתי רוצה לראות את זה קורה

אממ לירן, אם אני לא טועה "עלית" זה רק על מכבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/06
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הכל בשבילך מישה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי מעבר לאירופה, אנחנו עדיין מתקשים להחליט אם הוא מתאים לקרם הבווארי , אז הקרם דה לה קרם של אירופה?
    ממש לא נראה לי, מה עוד שפודולסקי רוצה מאד להישאר בגרמניה!

חשבתי על משהו נחמד, פודולסקי עובר לברמן, ומככב לצידו של קלוסה , עימו הוא משחק גם בנבחרת גרמניה, דבר שיכול להביא רק תועלת ללאום הגרמני, באיירן שגם ככה חושקת בחלוצה של ברמן איוון קלאסניץ מקבלת את מבוקשה וכולם שמחים ומאושרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

וחוץ מזה פודולסקי כבר לבש את המדים האדומים והלבנים של קלן , שזהים משהו למדים דמוי "מנצ'סטר של באיירן, בברמן הוא ילבש צבע חדש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל הדיון כאן, ככל הנראה יאלץ להתקיים בסיום העונה עקב הדלקת של פודולסקי בברך. חבל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/1/06
  13. erhxympt Member

מאוד חבל

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הוא סיים את העונה ?!

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי